Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вікна від заводу "Паритет" та їх представник "Світ комфорту", нік на форумі Яло

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, normal сказал:

А повернути в 14-денний строк, чи по гарантії неможна? Коли я замовляв вікна, то у специфікації були вказані колір і ступінь затемнення (bronze 35%), а тут замовник замовляв прозорі, а отримав якісь green 35% (з його слів). Або забити болт на той колір, бо є люди котрим подобається green 35% і вони замовляють (раз є в каталогах такий колір)

Ключове питання "З його слів".
Ступінь затемнення відповідає обраній формулі.
Довести це можна лише спеціальними приладами, замовивши незалежну експертизу. Що також було запропоновано замовнику.
Прозорі або умовно прозорі енергозберігаючі склопакети не існують в природі.
Про колір склопакета було попереджено і показано фото з таким склопакетом, де точно видно, що склопакет не 100% прозорий.
Продати йому склопакети без енергозберігаючих напилень я не могла, бо це порушення ДСТУ.

 

Змінено користувачем Яло
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.11.2023 в 17:33, BAV_Lug сказал:

Пишу, скажімо так, гарячими слідами, поки не забув ))

Мав необережність (як згодом виявилося), замовити вікна у форумчанки Яло, яка називає свій ФОП як «Світ комфорту» і є представником Одеського заводу «Паритет».

Приїхали вимірники, все проміряли. Зробила вона мені договір, я зробив передоплату. І тут, буквально наступного дня, виявляється, що вона неправильно внесла розміри (та тут є і моя вина, не проконтролював, але навіщо тоді, зауважу платний, замір?) і сума договору збільшилася на 15к грн. Початок уже мав насторожити, але я вирішив, що, мовляв, з ким не буває і став чекати вікна.

Цього понеділка привезли вікна, і мене одразу збентежив зелений колір склопакетів, але було похмуро і не надав цьому великого значення.
Почали установку, у вівторок вийшло сонце, і я почав прозрівати - зелене сонце, і все в будинку зелене. Увечері того ж дня запросив Яло для оцінки того, що сталося.

І ось настала середа, рано-вранці було ще сонце (пробивалося крізь хмари), приїхали з дружиною, щоб вона теж оцінила ступінь цього трешу. Зробили кілька фотографій (хоч сонце і було слабке) за якими в принципі можна зрозуміти, що це не дуже нормально (фото нижче, вікно відкрито, на жаль сонця було замало і камера не дуже яскраво передала все, але уявлення можна скласти. Як буде сонячній день обовʼязково зроблю нові фото). І став чекати на установників з Яло.

Приїхала. Навіть не намагалася дивитися фотографії (а на цей момент сонця вже не було). Відразу почала розповідати, що, мовляв, усе добре і так і має бути. На мої заперечення, що у мене є ще об'єкт зі схожими формулами склопакетів (два так званих «i»-скла) і на жодному такого трешу немає, і пропозиція проїхатися подивитися, почався цирк. Я навіть не чекав від жінки таких добірних матюків у свій бік, жестикуляцій і криків. При цьому я як міг стримувався, голос жодного разу навіть не підвищив і намагався закликати до розуму.

Потім мені було заявлено, що все, що змонтовано, вони зараз демонтують і заберуть. На що я одразу погодився. Але такий варіант раптом перестав влаштовувати.
А ось далі мені було сказано, що мовляв ми зараз поб'ємо склопакети і скажемо що так і було. Зупинив, схоже, лише мій коментар про камери на периметрі.

Хлопці установники самі були шоковані цим цирком, який влаштувала Яло.

В результаті вони сказали, що мовляв ми що, даремно два дні працювали? Ми закінчуємо встановлення, а ви вже далі розбирайтеся.

Вони закінчили установку і я з ними розрахувався по рядку в договорі про монтаж. При прийманні виявив, що один із цих склопакетів подряпаний зсередини. Чого і скільки я побачу, коли буде нормальне освітлення, це питання.

Ось така історія. На даний момент я залишився винен за ці диво вікна близько 10%. Вже дзвонили із заводу «Паритет» і намагалися погрожувати))

Загалом, якщо хочете милуватися зеленим сонцем, вам до форумчанки Яло та заводу Паритет.

 

Ледве не забув ще один момент, який яскраво характеризує професійні якості Яло. При виборі профілю для вікон, мені було запропоновано Kemmerling і озвучено, що профіль виключно німецький, і везеться з Німеччини. Вже на установці виявив маркування із зазначенням українського ДСТУ. І частину наліпок з маркуванням Profine, а не Kemmerling. Загуглив і виявляється бренд Kemmerling належить цій компанії, при цьому завод із виробництва профілю, зокрема, знаходиться і в Україні. Я нічого проти українських виробників не маю, але навіщо так відкрито обманювати?

 

photo_2023-11-01_08-35-35.jpg

В мене точно такі самі склопакети як у Вас і немає ніякого зеленого відтінку, а я б його точно помітив. Та й видно з Вашого листування з Ольгою, що Вона Вас попереджала, що може бути відтінок. Ці вікна в цілому дуже гарні і я думаю Ви в подальшому зрозумієте це. Дивно, що Ви не перевірили вікна коли вони до Вас тільки приїхали. Ви дочекались монтажу та потім вирішили не платити. І мені здається, що Вам не має сенсу судитись з Ольгою, дешевше буде виплатити залишок грошей Ользі. 

 

Стосовно Ольги

Я перешукав дуже багато віконних компаній  і зупинився на Ользі. Це дуже кваліфікований спеціаліст. Мені здалося, що ця людина жеве вікнами, це реально її хоббі і вона знає про вікна все. Я не з Києва, але мені вигідніше вийшло замовити з доставкою в своє місто ніж купувати незрозуміло що у продавців в моєму місті. Я дуже довго виносив мозок Ользі, а Вона відповідала на всі мої питання. Тому я не розуміє, що Ви зробили щоб вона почала матюкатись. Все було доставлено швидко, все гарної якості і без всяких там зелених відтінків. Тому раджу Вам бути чоловіком, не ображати Ольгу і закрити питання в законний спосіб.

  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загалом, схоже, вся тема про те, що покупцю або замовнику в якийсь момент не сподобалося те, що він купив.

Тому хотів би спитати у покупця, чому покупець не подивився зразки скла або інші зразки тих елементів, які для нього є принциповими перед розміщенням замовлення. Така можливість загалом була?

 

Та й технічно склопакети встановлюються не завжди одразу, тому побачити зібрану конструкцію по місцю не завжди можливо в перший день.

Вироблені вікна, які комусь не підійшли, продати ще раз практично не можливо. На olx.ua тисячі оголошень з різними конструкціями. В кращому випадку за 15 - 20% первинної ціни хтось купе гарну конструкцію, якщо конструкція буде мати специфікації в комплекті.

 

Мабуть, з цієї теми можливо зробити висновок, що у разі специфічних вимог або браку досвіду, все ж треба дивитися зразки або детальніше вивчати питання з практичної площини.

 

Пане покупець, маю деяку кількість різних конструкцій з різними склопакетами від кількох виробників, якщо зробите експертизу, надайте результати. Цікаво порівняти.

Можливо, у вашому випадку неприємне затінення або зміна кольору відбувається саме в той момент, коли промінні падають під якимось кутом до зовнішнього скла склопакета?

Змінено користувачем Mr. D
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dendnepr сказал:

газоблок зазвичай ближче до білого кольору. жовтий відтинок може бути під променями сонця

Если цветовая температура лучей закатного солнца смещается к красному, то вероятно и остальные световые эффекты с участием этих лучей будут меняться. Вполне возможно что и слабый зеленоватый оттенок стекла будет более ярко себя проявлять, смещаясь в сторону сине-зеленого

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

маю позитивний досвід співпраці з Ольгою.

Так вийшло, що я замовляв у Олги вікна двічи, в 2013 році по завершенню будівництва і в травні 2022 міняючи половину вікон вибитих вибухом.

Факти:
- Ті вікна які були встановлені 10 років тому (і не потрощені уламкам) працюють добре. все відкривається і закривається. нічого не облізло і не вицвіло. Між склом немає конденсату.
- встановлення вікон в 2013 через особливості будівництва відбувалося в 3 єтапи. Все було вчасно. Коли мої робітники змінили розмір проєму після замірів був діалог і занйшлося рішення.
- з 2013 телеофон, назва компані, виробник у Ольги не мінялися. Для мене це ознака що людина нікуди не ховається.
- в квітні 2022 переказав гроші не бачачись і без документів, бо в моїх замінованих єбенях не було дороги і світла і черги підрядников на заміри не стояло. 
- в неї була в 2022 моя специфікація на вікна з 2013 року !!! це мене тоді врятувало
- вікна привезли і змонтували як тільки фура могла виїхати з Одеси в очікувані терміни.
- виникла необхідність (знов з моєї ініциативи) змінити специфікацию одного вікна яке вже було на виробництві. Питання було вирішено в продуктивному диалозі. Там могли бути підстави для конфлікту, я зазвичай готуюсь до таких розмов, але я був приємно здивований що спілкування відразу почалося з конструктиву.

Про тоновані вікна.
В мене вікна тоновані. Це помітно при яскравому сонячному освітленні, ніби дивишся скрізь слабенькі сонцезахистні окуляри. Ззовні під певними кутами і освітленні дзеркалять. З плюсів влітку не так сліпить сонце. Меблі, тканини, пластик не вицвітають від УФ.
З мого досвіду навіть у двійні вікна ти ніколи не дивишся в режимі "скло-без скла", бо там де немає скла є сітка :)

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

dklimock, немає підстав вам не повірити, але ж тут мова про інший, гіркий досвід.

Матка боска, вибачаюсь, що вліз у ці розбірки, я ж не знав, що ТС луганська тварюка, яка можливо посєщаєт сінагогу і хтіла поімєть чесну і непорочну ділєршу, що працює при нормальному заводі Парітет, кстаті, його авторитет це цілком її заслуга.

і вона ж ніколи не бреше, чесна до … і нє ругаєца матом. Нагадаю, у неадекватній реакції сам мав можливість пересвідчитись особисто.

Але ви ж подивіцця на цих «котиків», відчуваючи підтримку дійшли до того, що звинувачують ТС у фотошопі. :pozor:

а хтось взагалі в тому, що зелені склопакети то нормально і іншого бути не могло. Ж-)
там хтось казав про суд, що тільки він і тд?
та нічого подібного, ТС підписав акти завчасно? (Це зайвий доказ на закид за його «непорядність» якби він хотів кинути Яло)
Як не шкода, але мені здається, що тепер йому нічого не світить, нє варто довіряти тому, хто тебе дурить ще від замірів.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вау, ще трохи і почнуться наїзди на зелену владу.)))

Думаю,що для ствердження зелені пакети чи не зелені треба їх бачити. Або хоча би декілька фото в різних ракурсах і при різному освітленні.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Фрай сказал:

і нє ругаєца матом. Нагадаю, у неадекватній реакції сам мав можливість пересвідчитись особисто.

 

Матюкаюсь. 
І не заперечую.
Так само, як і ви.

Бо саме ви в ту суботу, коли нібито наш замірщик мав приїхати до вас вдень, подзвонили десь в 15.00-16.00 і напхали мені по саме не хочу, що в мене аж вуха звернулися.
У вас і тоді були проблеми з сприйняттям інформації.
Не хочу ще раз розповідати, як насправді вас "примусили" чекати весь день.
Пропоную вам ще раз перечитати і нарешті перестати бризкати отрутою і звинувачувати мене в тому, чого не було.
Набридло.

 

 

У всіх цих людей, що тут відписалися ТОЧНІСІНЬКО такі самі склопакети - того ж самого виробника скла та склопакета, так що і колір у них ТОЧНІСІНЬКО такий самий.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алік, навіть не сумніваюсь, зараз ми хаваєм все, бо війна і бери те що є чи взагалі не бери, але ж до цього потрібно бути або готовим або пофігістом.

17 минут назад, Яло сказал:

Бо саме ви в ту суботу, коли нібито наш замірщик мав приїхати до вас вдень, подзвонили десь в 15.00-16.00 і напхали мені по саме не хочу, що в мене аж вуха звернулися.
У вас і тоді були проблеми з сприйняттям інформації.

Ой, перестаньте сказать, у меня все ходы записаны и ваш монтажник в тот момент работал на соседней улице.

Скажите, кому я должен верить вам или ему? :grin:
 (Он наверно не въехал, шо мы в одном селе, вот и прокололся)

А если ваша забота в сотом напоминании об обязательной уплате за замеры и при этом украсть мой день является м «брызканьем отрутой» то да, ядовит и даже очень. Ж-)

И может я и плохой, не знаю, но речь ведь за вас, не так ли? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif
И больше о вашей неадкватной реакции на ситуацию чем о самой проблеме.
Да, боюсь, шо последней смеяться будете вы ибо тс нарушил правило: - читай, что подписываешь, внимательно, если все сделали пусть покажут, потом подписывай, а на нет и суда нет.

кстати, имел счастье с подписать договор с теми кому доверял не особо вникая и не читая, а недавно вник и офигел, гарантия два года на выполненные работы, за оборудование вообще ни слова. :good:

я в акуе? Та да, но все правильно, кого ж еще поиметь если не хороших знакомых, всегда можно сказать, тю, а ты шо обиделся? ))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо серйозно, просто скло або склопакети складені пачкою, дійсно, мають зелений колір. У встановленому склопакеті це має бути практично непомітно, але слід розуміти, що 100% прозорості і відсутності спотворень в природі не існує.

Я вище писав, що все регламентується і щоб довести якийсь факт потрібна експертиза. Але логіка говорить, що зеленкуватий колір на фото на початку теми - це під певним кутом, у певний час та ще й на якихось жовтуватих газоблоках.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Фрай сказал:

ваш монтажник в тот момент работал на соседней улице

 

Да хоть би й в сусідній квартирі.
Вам одразу сказали, що в суботу він працює до вечора.

Тільки ця інформація не завадила вам кричати мені в трубку благим матом.
Чекати його цілий день - то було ваше особисте бажання. 

Хамила вам не я. Хамло в цій історії саме ви.

Перш ніж когось осудити - подивіться на себе. 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Мадам Яло, не збуджуйтесь даремно, ваша брехня і ви як не дуже порядний дилер мені вже зовсім не цікаві.

Щиро дякую вам, що не соромитесь, особисто мені показали себе одразу, зберіг і нерви і гроші.

 

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

08.11.2023 в 20:30, InSAn сказав:

Поки що все виглядає так (буду радий, якщо помиляюсь - поправте, де я помилився):

Замовник замовив вікна. Вони йому відразу не сподобались.

Але замовник про це промовчав - дочекався закінчення установки, підписав акт, що претензій не має... І на основі того, що вікна йому не сподобалися, вирішив не оплачувати залишок вартості.

Я в чомусь помилився? Чи ні?

а  нащо тоді акт підписував?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому покупець просто не поверне ці конструкції (вікна) протягом 14 днів?

Змінено користувачем Mr. D
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Mr. D сказав:

Чому покупець просто не поверне ці конструкції (вікна) протягом 14 днів?

Гарний жарт

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Фрай сказал:

ТС підписав акти завчасно? (Це зайвий доказ на закид за його «непорядність» якби він хотів кинути Яло)

Судячи із переписки, встановлення вікон почалося в понеділок.

За твердженням замовника у вівторок зранку він "прозрів" від зелених вікон.

В цей же день він питав поставщика про те, як підписати акти.

В цей же день в 23:38 він повідомив, що роботу не прийме і залишок не оплатить.

Але після цього продовжив установку на наступний день...

 

Я двічі питав в цій темі замовника і про акти, і про те, чому він попри "прозрівання" від зелених вікон не повідомив про це постачальника а продовжив установку... Але, не дивлячись на те, що тему він читає - відповіді так і не отримав.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Mr. D сказал:

Чому покупець просто не поверне ці конструкції (вікна) протягом 14 днів?

Тому що це не передбачене законодавством: відрізний товар та виготовлений під замовлення поверненню підлягає лише за умови браку.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, InSAn сказав:

Тому що це не передбачене законодавством: відрізний товар та виготовлений під замовлення поверненню підлягає лише за умови браку.

Тобто якщо купити вже готову віконну конструкцію в будівельному магазині, то таку конструкцію буде можливість повернути.
Але у разі замовлення по індивідуальним розмірам - ні.

Тобто навіть в той момент, коли конструкції прибули для монтажу, вже відмовитися від таких конструкцій неможливо.
Тому, схоже, покупець сплативши по рахунку в перший раз вже автоматично не мав можливості повернути свої кошти.

Й зараз покупець, якщо вважає, що склопакети не відповідають специфікації, може провести незалежну експертизу та порівняти результати вимірювання зі специфікацією того, що покупець купив. Цікаво, до речі, питає хтось з покупців цю саму специфікацію або ні. Наскільки я розумію, кожен серйозний виріб такого типу має відповідні специфікації або ні?

 

Інше питання - скажімо, людина не підписала б акт приймання замовлення, що тоді? Кошти вже сплачені частково все одно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Mr. D сказал:

якщо вважає, що склопакети не відповідають специфікації, може провести незалежну експертизу та порівняти результати вимірювання зі специфікацією того, що покупець купив. 

Склопакети відповідають специфікації.
 

На об'єкт я приїхала з приладом (Merlin Lazer Low E Coating Detector), який показує наявність напилення і показала це замовнику.
Два І-скла, як і має бути.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви могли б показати специфікацію на скло або склопакет?

Якщо я правильно розумію, покупець скаржиться не на наявність додаткового шару, який дещо блокує якісь промінні поза межами видимого діапазону, а на те, що в оптичному діапазоні є блокування якоїсь частини спектра (що фактично переходить в перевагу якогось кольору), яке покупець вважає недосконалістю або простіше тим, що йому не подобається.

Змінено користувачем Mr. D
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Mr. D сказал:

Тобто навіть в той момент, коли конструкції прибули для монтажу, вже відмовитися від таких конструкцій неможливо.
Тому, схоже, покупець сплативши по рахунку в перший раз вже автоматично не мав можливості повернути свої кошти.

Висновок не правильний.

Покупець може відмовитись у випадку присутності суттєвого браку, який не піддається виправленню чи заміні.

Тоді продавець зобов'язаний повернути аванс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, InSAn сказав:

Висновок не правильний.

Покупець може відмовитись у випадку присутності суттєвого браку, який не піддається виправленню чи заміні.

Тоді продавець зобов'язаний повернути аванс.

Ну цвет стекла не поддается замене, не?

Вообще зеленоватые стекла - это стекла не 'высшего' качества, и стоят дешевле. Я думаю на заводах есть допуски по количеству примесей железа для разных категорий стекла, включая предназначение стекла. И по идее в спецификации товара - окна- должно быть указано стекло. 

Монтажники и продавцы конечно тут не в тему - это вопрос к заводу. Но компания занимающаяся стеклом должна быть заинтересована, чтобы стекла были такие как надо и если что обратиться к заводу по поводу качества стекла. Заменить пакеты в профиле не так уж и сложно, если завод согласится. В любом случае попробовать замену от завода можно, и не было бы негатива

Это мое имхо.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, ЯД сказал:

Ну цвет стекла не поддается замене, не?

У випадку браку піддається заміні склопакет.

8 минут назад, ЯД сказал:

Вообще зеленоватые стекла - это стекла не 'высшего' качества, и стоят дешевле.

Взагалі-то голубе скло - це скло типу "діамант". І коштує значно дорожче. Я з цим зіткнувся, коли скло для душової кабіни замовляв.

І навіть якщо із скла типу "діамант" зробити I-скло - то "завдяки" напиленню воно все-одно буде віддавати сіро-зеленим віддінком.

8 минут назад, ЯД сказал:

Я думаю на заводах есть допуски по количеству примесей железа для разных категорий стекла

В даному випадку мова йде не про домішки металу у склі, а про напилення металом для створення "енерго-скла".

Навіть не так: мова йде про те, що замовник вирішив, що скло йому не підходить, але вирішив продовжувати установку, після якої відмовився оплачувати залишок.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, InSAn сказав:

Взагалі-то голубе скло - це скло типу "діамант". І коштує значно дорожче.

І навіть якщо із скла типу "діамант" зробити I-скло - то "завдяки" напиленню воно буде віддавати сіро-зеленим віддінком

У мен в квартирах и в доме не диаманд. Но зелени нет и намека. Я фотку кидал.

И везде в округе в квартирах, даже старые окна не зеленят. За редким исключением совсем старых совковых.

 

3 хвилини тому, InSAn сказав:

В даному випадку мова йде не про домішки металу у склі, а про напилення металом для створення "енерго-скла".

Напыление не даёт зелени. Зелень в стеклах именно от примесей. То что напыление делает стекло менее прозрачным я думаю ТС знает, квартиры у всех есть. Потому я думаю что тут как раз все дело именно в стекле, а не напылении

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...