Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Вікна від заводу "Паритет" та їх представник "Світ комфорту", нік на форумі Яло

BAV_Lug

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Яло сказал:

Людина два дні дихала в потилицю монтажникам (в прямому сенсі)

Да, слідкував. Тому що, коли на годину відволікся, монтажники примудрилися зібрати одну з панорамних конструкцій навпаки. І якщо б не слідкував, панорамні вікна з замовленими розширювачами (до цього додаткове питання, як так вийшло що проміжок під панорамним вікном з розширувачами вийшов більше 5 см) були би встановлені на деревʼяні брусочкі (пряма мова - "а що такого, в сталінках так досі вікна стоять, начитаються інтернетів").

 

3 часа назад, Яло сказал:

Потім почав говорити, що нібито ПСУЛ за два дні не розширився.
Я звісно здивувалася, бо тепло і все має нормально розширюватися.
В чому й переконалася особисто на об'єкті. Все чудово розширилося.

І знову брехня - якщо він так чудово розширився, чому тоді монтажники (після того як я вказав на це) додатково прокладали його в кутах, та місцях стиків стрічок? 

Змінено користувачем BAV_Lug
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Фрай сказал:

а у договорі прописано, що буде саме зелене скло?

А у договорі прописано, що Замовник хоче тип скла "діамант"? :pardon:

 

PS: Почитав про I-скло. В інтернетах пишуть, що із-за напилення воно має сірувато-зелений віддінок...

2085784351_.png.7233fac089d8f32c036f95973e306ed8.png

PPS: Скрін із відео. Такого зеленого, як на першому фото не побачив (звернув увагу на колір газоблока та колір забору за вікном).

27204728_.png.1101b4a9e274a742fb535ddc8ddfd39d.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ще звернув увагу на перше фото:

867273893_.png.146d86599e1c230510c49b5d3ded47a8.png

Я нічого не хочу сказати :pardon:, але сірий газоблок має якийсь дивний жовтий віддінок.

Порівняв із кольором блоку на відео...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.11.2023 в 17:33, BAV_Lug сказал:

Цього понеділка привезли вікна, і мене одразу збентежив зелений колір склопакетів, але було похмуро і не надав цьому великого значення.
Почали установку, у вівторок вийшло сонце, і я почав прозрівати - зелене сонце, і все в будинку зелене.

Не розумію: Ви у вівторок зранку бачили "все зелене", але до кінця дня про це мовчали, чекали завершення установки вікон і лише в 23:38 (із скрінів переписки) повідомили, що вікна не приймете?

Дуже дивно виходить. Не дивлячись на виявлені "недоліки", Ви дочекалися завершення установки і вирішили залишок не платити...

Поясніть, будь-ласка.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, InSAn сказав:

Не розумію: Ви у вівторок зранку бачили "все зелене", але до кінця дня чекали завершення установки вікон і лише в 23:38 (із скрінів переписки) повідомили, що роботу не приймете?

Дуже дивно виходить. Не дивлячись на виявлені "недоліки", Ви дочекалися завершення установки і вирішили залишок не платити...

А які були варіанти? Ці рами в інше місце не продадуть. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Курча, емоції на фоні осінніх загострень у суперечці про кольори фломастерів і їх відтінки... То капець важко...

І навряд чи десь прописаний код кольору і його інтенсивність у вигляді затвердженої таблиці. Ситуація страшна.

Покупець купує вікна інколи раз в житті і не факт, що в тому тямить. Продавець же продає щодня і багатьом. Нормальний продавець підготує/переконає покупця. То як на базарі: раз купиш щось добре а до душі не лежить. А другого разу трапиться якась єрунда, але тобі так розкажуть! І розумієш що переплатив, і бачиш, що нічого особливого але довольний як слон :)

Курси є, де вчать спілкуванню і розрулюванню конвліктних синуацій. Покупцю то навряд чи треба. А продавцю?

Розуму і терпіння обом сторонам.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, BugS сказал:

А які були варіанти?

Взагалі є два варіанти:

 - прийняти вікна, внести залишок оплати;

 - відмовитись від прийняття, вимагати повернення авансу.

2 минуты назад, BugS сказал:

Ці рами в інше місце не продадуть.

Це вже проблеми виконавця, а не замовника.

А так виходить, що замовник так переживав за виконавця, що вирішив прийняти, але не розрахуватись.

  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, InSAn сказав:

Взагалі є два варіанти:

 - прийняти вікна, внести залишок оплати;

 - відмовитись від прийняття, вимагати повернення авансу.

Це вже проблеми виконавця, а не замовника.

А так виходить, що замовник так переживав за виконавця, що вирішив прийняти, але не розрахуватись.

Як бачити, по факту є мінімум три варіанти, і це незаперечний факт 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, InSAn сказав:

А ще звернув увагу на перше фото:

734895785_.png.6c41b21d54c284e4f53bd0676e015258.pngДумаю, багато хто згадає. А відповідно зрозуміє, що я мав на увазі. :)

Мені то перегукується з темою про пертензії до фасаду при боковому освітленні. До речі, якось аналогічно був шокований своїм фасадом. Але то було не осінню і мозок і здоровий глузд то все успішно заземлив.

Змінено користувачем porterlv
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, BugS сказал:

Як бачити, по факту є мінімум три варіанти, і це незаперечний факт

Ну я б не розглядав би цей варіант - прийняття товару без зауважень і відмову за нього розрахуватись. Бо це не варіант, а кидалово.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, InSAn сказал:

Не розумію: Ви у вівторок зранку бачили "все зелене", але до кінця дня про це мовчали, чекали завершення установки вікон і лише в 23:38 (із скрінів переписки) повідомили, що вікна не приймете?

Дуже дивно виходить. Не дивлячись на виявлені "недоліки", Ви дочекалися завершення установки і вирішили залишок не платити...

Поясніть, будь-ласка.

Монтаж тривав три дні.
Понеділок-вівторок було сонце. В середу - похмуро. 
Про колір було попереджено - на фото видно, якого кольору склопакети з напиленням на зовнішньому склі. 
Про колір, який буде на стіні через скло під певним кутом в певний час - ні такого не казала, бо колір міняється і залежить від багатьох факторів.
Причому колір на стіні можна побачити лише при повністю відкритій стулці і саме цього вікна. 
Прозоре скло ніхто не обіцяв, бо такого енергозберігаючого скла не існує в природі.
Продати людині склопакети без напилення - порушення ДСТУ.

В розділі про вікна є тема про колір енергозберігаючого скла.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В принципі, навіть просте скло 4 мм має індекс передачі кольору 99, три - вже 97, різні покриття зменшують його до 95-96.

Усе це регламентується. Маю великі сумніви, що Паритет використовує якесь некондиційне скло. Зрештою, можна провести експертизу, але хтось буде повинен за неї заплатити.

ІМХО у даному конкретному випадку ми маємо певний збіг обставин, які можуть у певний час, під певним кутом, при ще якихось певних умовах давати ефект, який призвів до конфлікту.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, InSAn сказал:

Не розумію: Ви у вівторок зранку бачили "все зелене", але до кінця дня про це мовчали, чекали завершення установки вікон і лише в 23:38 (із скрінів переписки) повідомили, що вікна не приймете?

Дуже дивно виходить. Не дивлячись на виявлені "недоліки", Ви дочекалися завершення установки і вирішили залишок не платити...

Поясніть, будь-ласка.

А, я не розумію мовчання Яло в цій темі поки було сонце. 

Я дочекаюсь сонця, та зроблю відео (щоб не було закидонів про фотошоп). В тому числі і з люксометром (який я купив для оцінки падіння освітлення через ці вікна). Попередньо освітлення падає на 40 відсотків через один тип скла, та більш ніж на 50 відсотків через інший.

Тож чекаю сонячний день.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чому у продавця немає зразка з таким склом? Щоб замовник в реалі бачив на скільки воно зелене, жовте, синє чи ще якесь.Тоді б і проблем не виникало.

Конфлікти треба вирішувати цивілізовано. Мат і погрози з боку продавця це щось поза гранню.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Yull сказал:

Конфлікти треба вирішувати цивілізовано. Мат і погрози з боку продавця це щось поза гранню.

Які погрози?
Я звернулася до свого адвоката, щоб вирішити питання саме по закону. 
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, InSAn сказал:

Ну я б не розглядав би цей варіант - прийняття товару без зауважень і відмову за нього розрахуватись. Бо це не варіант, а кидалово.

Я був згоден на демонтаж.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, BAV_Lug сказал:

А, я не розумію мовчання Яло в цій темі поки було сонце. 

 

Як буде сонячній день обовʼязково зроблю нові фото)

Чекала, коли ви зробите обіцяні фото в сонячну погоду.
Сонячна погода була в четвер, п'ятницю, неділю, понеділок і вчора.
 

А ще чекала, коли мій адвокат "з липовими документами" підготує "липові" документи.

 

адвокат.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, Яло сказал:

Звинувачення в тому, що я збрехала про виробника профілю, взагалі безпідставне.
Концерн Прфайн - це німецький Бренд.
Який виготовляє: КВЕ, ТРОКАЛ і Коммерлінг.
У Концерна Профайн дійсно є завод в Запоріжжі. Побудований в 2009 році.
Я це ніколи не приховую.
Але там виготовляють лише профілі 58мм та 70мм
І то не всі.
А всі профілі, які мають ширину 76мм і ширше, а також всі розширювачі, з'єднувачі та дверний профіль 58мм і 70мм виготовляють виключно в Німеччині.

Якщо Бобров Олександр Володимирович мені не вірить - в гуглі може знайти телефон представництва Профай. Вони знаходяться в Києві.
Дзвоніть і дізнавайтесь звідки вам його привезли.

І лише потім зможете мене звинувачувати у брехні.

Щойно спілкувався із представником заводу Паритет.  Попередньо вони йдуть на контакт і готові подумати як вирішити проблему повз дилера (стверджують, що намагалися спілкуватися з Ольгою, але...).  Також вони мені підтвердили, що профіль 76MD дійсно робиться в Німеччині.  При цьому профіль 76AD виробляється в Україні.  У мене в замовленні є і той і той профіль десь 50 на 50.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доволі цікава тема вийшла. Замовляв у Яло вікна Kommerling 76 MD 6 камер. М'яко кажучи морочив голову ще з початку весни. Дата замовлення переносилась постійно мною з об'єктивних причин. За цей час отримав відповіді на всі питання і навіть більше. Обізнаність Ольги в цих питаннях я б сказав, що на висоті. Ніхто мене не підганяв і не пушив чому так довго розкачуюсь з замовленням. Спеціално приїдив в офіс щоб подивитися сам профіль, його колір та і взагалі "пощупати". Доволі приємна жінка. Мені навіть важко уявити що треба зробити щоб змусити її себе так вести як описано в цій темі. Вікна приїхали в сроки згідно договору. По монтажниках взагалі питань не маю. Хлопці просто молодці і виконали роботу доволі якісно. Мені є з чим порівнювати на фоні відновлення. По кольору скла - я розумів, що воно не буде на 100% для ока прозоре і матиме відтінок про що був попереджений. Загалом мені і вікна і скло подобаються. Скло навіть перевершило мої сподівання.

  • Лайк 3
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, BAV_Lug сказал:

  

10 часов назад, InSAn сказал:

Не розумію: Ви у вівторок зранку бачили "все зелене", але до кінця дня про це мовчали, чекали завершення установки вікон і лише в 23:38 (із скрінів переписки) повідомили, що вікна не приймете?

Дуже дивно виходить. Не дивлячись на виявлені "недоліки", Ви дочекалися завершення установки і вирішили залишок не платити...

Поясніть, будь-ласка.

А, я не розумію мовчання Яло в цій темі поки було сонце. 

Я дочекаюсь сонця, та зроблю відео (щоб не було закидонів про фотошоп). В тому числі і з люксометром (який я купив для оцінки падіння освітлення через ці вікна). Попередньо освітлення падає на 40 відсотків через один тип скла, та більш ніж на 50 відсотків через інший.

Тож чекаю сонячний день.

Ви, на жаль, так і не дали відповідь - чому, як Ви стверджуєте: "вівторок вийшло сонце, і я почав прозрівати - зелене сонце, і все в будинку зелене", Ви попри це чекали закінчення установки і лише 23:38 повідомили, що відмовляєтесь платити за вікна?

 

9 часов назад, BAV_Lug сказал:

Я був згоден на демонтаж.

За чий рахунок? Адже акт Ви підписали без зауважень. Чи ні?

  • Лайк 2
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поки що все виглядає так (буду радий, якщо помиляюсь - поправте, де я помилився):

Замовник замовив вікна. Вони йому відразу не сподобались.

Але замовник про це промовчав - дочекався закінчення установки, підписав акт, що претензій не має... І на основі того, що вікна йому не сподобалися, вирішив не оплачувати залишок вартості.

Я в чомусь помилився? Чи ні?

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так а що тут не зрозуміло, що замовнику що виконавцю для досягнення своїх цілей лише одна дорога, через суд жодна інша інстанція ні кого з них не до чого не зобовьяже. Та і рішення суду виконати не зовсім швидко. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А повернути в 14-денний строк, чи по гарантії неможна? Коли я замовляв вікна, то у специфікації були вказані колір і ступінь затемнення (bronze 35%), а тут замовник замовляв прозорі, а отримав якісь green 35% (з його слів). Або забити болт на той колір, бо є люди котрим подобається green 35% і вони замовляють (раз є в каталогах такий колір)

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.11.2023 в 09:21, InSAn сказал:

А ще звернув увагу на перше фото:

867273893_.png.146d86599e1c230510c49b5d3ded47a8.png

Я нічого не хочу сказати :pardon:, але сірий газоблок має якийсь дивний жовтий віддінок.

Порівняв із кольором блоку на відео...

газоблок зазвичай ближче до білого кольору. жовтий відтинок може бути під променями сонця

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...