Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор розеток, выключателей

Nikalya

Мой выбор электрофурнитуры - это  

1 604 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте!

Перечитала тему и к концу ее окончательно запуталась.

Надо быстро решить вопрос с розетками выключателями.

Порядка 76 розеток, 9 интернет выходов, 25 выключателей,1 заглушка

 

Рассматривала Асфору, Седну и Легранд Етику. Посмотрела в Епицентре, либо там давно висят образцы, но Шнайдер очень потрепанный, пластик видимо легко царапается.

Очень нравится Berker , но посчитала и прозрела(((

Еще понравился Ефапел, но отзывов мало, и невразумительные.

 

что посоветуете? может еще есть какие то варианты

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порядка 76 розеток, 9 интернет выходов, 25 выключателей,1 заглушка.

Рассматривала Асфору, Седну и Легранд Етику. Посмотрела в Епицентре, либо там давно висят образцы, но Шнайдер очень потрепанный, пластик видимо легко царапается.

Очень нравится Berker, но посчитала и прозрела(((

Еще понравился Ефапел, но отзывов мало, и невразумительные.

Действительно, все три серии - бюджетные со всеми вытекающими...

Ефапел - Португалия, качество нормальное, но плохо поддерживается на складе, могут быть проблемы с комплектацией.

Хорошие проверенные варианты -

ABB - Basic 55,

Legrand - Valena, Valena Life, Valena Allure,

Liregus - Alfa, Epsilon.

Дальше смотрите по дизайну - что лучше подходит под интерьер.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А акуратно вирізати отвір і вставити підрозетник можливо? Було б одно і двохклавішний вимикач в подвійній рамці.

 

Власне ця стіна - газобетон. Вирізати можна легко. Але несиметрично так. От якби треба було 4 клавіші, то 2 подвійних в подвійну рамку було б сам раз. Могло б бути й так: мала клавіша-повна-і знову половинка. Але ж не розріжеш вимикач.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який ви балуваний:D Куча Седни буде, а тут раз Вико Карре)). Якщо є змога переробити, то чому б і ні. Хочете симетрії - купіть 2 штуки двухклавішних. Дві в одному задієте, одну в іншому. А одна про запас буде - бутафорія. Крім ваших рідних ніхто і знати не буде.

Р.S крім Вас і цілої купи людей які оце тут прочитають:rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[quote=Тушелюб;4492015Підкажіть щось такого ж класу та форми як седна від іншого виробника.

 

Дякую.

 

хагер люмина

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крім ваших рідних ніхто і знати не буде.

 

Під таким шедевром тре буде табличку з роз`ясненнями почепити, щоб 1000 раз не пояснювати гостям, що і як :lol:.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під таким шедевром тре буде табличку з роз`ясненнями почепити, щоб 1000 раз не пояснювати гостям, що і як .

дійсно для симетрії два двійних,в одному повністю використати його в іншому половинку,але склеїти кляпи разом щоб якийб не включав два включались і все.непопутаєш тоді.вроді як два а тиснеш любий разом включаються.контакт до одного можна підключати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, почему в голосовалке АВВ получил меньше голосов, чем другие? Из-за дороговизны ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, почему в голосовалке АВВ получил меньше голосов, чем другие? Из-за дороговизны ?

Похоже на то... Как, наверно, и Viko больше голосов из-за дешевизны...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Станет ли ABB zenit в подразетники шнайдер?

Есть ли в этой серии розетки и выключателя под гипсокартон?

Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Станет ли ABB zenit в подразетники шнайдер?

Есть ли в этой серии розетки и выключателя под гипсокартон?

Спасибо!

 

станет

 

розетки не делятся на те, что ставятся в коробки под кирпич и на те, что ставятся в коробки под ГК

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Недавно сусід купував собі в будинок вимикачі Віко. Так там на перехресному клема для провода не під гвинт, а зажим. Не такий звісно як в Шнайдера, але вже хоч щось. Цікаво це якась серія, чи таки нововведення в Віко?

І ще момент. Якщо так і далі піде, то може і ШВВП перестануть класти? Як я дивився на зажим через упаковку :lol: то не обжату багатожилку не так вже і просто нормально вставити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо так і далі піде, то може і ШВВП перестануть класти?

:D . Я бачив як у фурнітуру Сіменс намагалися запхати ПВС. Притулили і ОК. Половина дротиків зам’ялася і в контакт не ввійшла.

то не обжату багатожилку не так вже і просто нормально вставити

Дротокрутів то зовсім не хвилює. Одна дротинка буде мати контакт - для здачі замовнику цього більш ніж достатньо.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

станет

 

розетки не делятся на те, что ставятся в коробки под кирпич и на те, что ставятся в коробки под ГК

Благодарю.

А не подскажете провода к ним соединяются на клеммах или на резьбе?

В доме проводка ПВ3 вот и сомневаюсь а не будет ли проблемой?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Благодарю.

А не подскажете провода к ним соединяются на клеммах или на резьбе?

В доме проводка ПВ3 вот и сомневаюсь а не будет ли проблемой?

Механизмы ABB Zenit очень компактные, глубина выключателей 21 мм, с размещением проводки проблем не будет.

По поводу коробочек - в шнайдеровские станут более чем комфортно, они большие. Кирпич и гипсокартон - без разницы, посадочные отверстия под суппорты у них одинаковые. Важно, чтобы одиночные коробочки были правильно ориентированы, т.е. отверстия под винты четко стояли по вертикали-горизонтали. Обычно, в серии используются суппорты с виновым креплением. С разжимными лапками, в принципе, существуют, но у меня их еще ни разу не заказывали. Да и разница в цене приличная.

По поводу зажимов - выключатели все безвинтовые, розетки есть двух видов. проблем с монтажом не должно быть - там удобные кнопки, если вдавить до упора, многожилка вставляется без проблем.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, кто это уже проходил: хочу поставить везде выключатели с подсветкой, но вроде как они не дружат с лед-лампами. Есть ли какие-то точечные светильники теплого света, которые дружат с такими выключателями? Заранее боагодарю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, кто это уже проходил: хочу поставить везде выключатели с подсветкой, но вроде как они не дружат с лед-лампами.

 

скажу только, что повыковыривал все подсветки из выключателей Вико при переходе на led-лампы и дальше не разбирался)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, кто это уже проходил: хочу поставить везде выключатели с подсветкой, но вроде как они не дружат с лед-лампами. Есть ли какие-то точечные светильники теплого света, которые дружат с такими выключателями? Заранее боагодарю.

 

Можна до вимикача свій нуль завести і допилити вимикач. Можна шунтуючий конденсатор паралельно з лампою поставити. Можна готову коробочку купити. В цій же темі давали посилання на неї.

 

Добавлено через 4 минуты

В яких вимикачах середнього діапазону можна окремо клавішу докупити. Треба сумістити прохідний та звичайний вимикач. Думаю взяти подвійний прохідний. Але на обох клавішах будуть стрілки. Два поставити поруч немає місця. А вертикальні не підходять за дизайном.

В Легранда бачив але там прайс за високий. Дружина не одобрить. :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю взяти подвійний прохідний. Але на обох клавішах будуть стрілки.
Вы ничего не путаете? Обычно, на двухклавишных проходных стрелок нет, во всяком случае, у Шнайдера (Asfora, Sedna) их точно нет.

Стрелки - это на выключателях для жалюзи.

 

Отдельно клавиши продаются только в дорогих сериях ABB, Gira, Legrand, Berker, Jung и др.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як я дивився на зажим через упаковку :lol: то не обжату багатожилку не так вже і просто нормально вставити.

 

Некоторые виды зажимных клем сами производители позиционируют как универсальные под "моножилу" и под необжатый многожильный провод. Первое, что пришло на ум клеммники из щитов серии Volta от Hager.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...Первое, что пришло на ум клеммники из щитов серии Volta от Hager.

Имеете ввиду шинки нулевые и РЕ? Ну, не уверен я что так легко туда многожилу вставить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Там же отверткой (рычаг сантиметров 20) разжимается пружина перед тем как.

 

Если Вы об указанных клеммниках, то насколько я помню, у них есть небольшое количество посадочных мест под винтовой зажим для больших сечений. Туда вероятно многожилу вставить несложно. Но большая часть мест предназначены для кабелей до 4мм2(если правильно помню) и оснащены прижинным зажимом. Моножила вставляется просто с усилием. А извлекается с помощью нажатия на рычаг отвёрткой. А вот многожилу туда без наконечника вряд ли удастся запихнуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вот многожилу туда без наконечника вряд ли удастся запихнуть.

А многожила вставляется без усилия, т.к. пружина разжимается отверткой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Некоторые виды зажимных клем сами производители позиционируют как универсальные под "моножилу" и под необжатый многожильный провод. Первое, что пришло на ум клеммники из щитов серии Volta от Hager.

Так там як мінімум рухомі частини є. ВІдтягнув зажим всунув багатожильний провід і відпустив зажим. Тут я такого через упаковку, не побачив. Вірніше якось воно не дуже було зроблено, прижати щоб послабити і витягнути можна, а от щоб нормально розвести і всунути багатожилку іди знай. Треба сусіда таки попросити дати те чудо з упаковки вийняти, пакет розірвати, щоб точно подивитись яка там конструкція. Задля цікавості купувати щоб подивитись не буду. ;) Або попросити бути присутнім на монтажі, там все любимим ШВВП розведено.:flag1:

 

Добавлено через 1 минуту

Вы ничего не путаете? Обычно, на двухклавишных проходных стрелок нет, во всяком случае, у Шнайдера (Asfora, Sedna) их точно нет.

Стрелки - это на выключателях для жалюзи.

 

Отдельно клавиши продаются только в дорогих сериях ABB, Gira, Legrand, Berker, Jung и др.

Бачив таки стрілки, на подвійному прохідному.

Типа такого це перше фото з мережі.

58453bdd3f929721c466099f39e715af.jpg

 

От ще від Віко

161396843_w200_h200_8.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...