Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Из квартиры -в частный дом.Почему именно сейчас?

СБС

Рекомендовані повідомлення

А я вот живу в частном доме 240кв.м в селе, 12км от районного центра. Принял решение переехать в квартиру. Пока для меня это оптимально.

 

В разные периоды жизни оптимальные варианты могут меняться. И в квартире и в доме можно жить счастливо. И это самое главное :)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, а поподробней - что не нравится в доме и чем привлекает квартира?

Я всю свою сознательную жизнь прожив в частном доме. Постройка где-то 85года. Отдаленность от города 12-15км.

Минусы проживания в конкретном доме:

1. Состояние дорог -просто отвратительное, улучшения не предвидится.

2. Близость соседов с "хозяйством", участок квадратной формы, 8-9сот, но даже забор 2.5м высотой не дает уединения.

3. Большая площадь - для меня на сегоднишний день большая, живет 4чел.

4. Много поточных ремонтов, улучшений, поддержаний в надлежащем состоянии.

5. "Отут мне еще немножко под лучек скопать надо"

6.Просто не нравится планировка дома, вообще не продуманная.

7. Завязка на машину, на общественном транспорте тратится очень много времени на доезды и т.д.

Все вышеперечисленное конкретно мой взгляд на ситуацию.

 

В разные периоды жизни оптимальные варианты могут меняться. И в квартире и в доме можно жить счастливо. И это самое главное :)

Так я и говорю, в идеале хочеться дом, но не данном этапе жизни.

 

Я больше года мотался от одного к другому. То ищу квартиру, то старый дом под реконструкцию/снос, то участок. Одна большая проблема - у меня была задача найти только в пределах конкретного районного городишки, другие не рассматривались. + я очень балованный, на что есть деньги - не нравится, что могло бы подойти - как бы цена завышена, т.е. у меня нету столько денег:\"\":

И вот на прошлой недели я остановил свой выбор на 4-ком квартире в новострое, 2010г. На данный момент это оптимальное для меня решения, в ближайшее время не предвитися появления обьектов чтобы могли меня заинтересовать. Как происходит очень часто, решательную роль играет цена. Когда продается домик, постройки 1980-х годов, без ремонтов, а цена такая что уже котеджи по такой цене идут - я просто не готов отдавать такие деньги, а ждать пока сбудуться прогнози по 2мешка картошки за кв.м. - так и жизнь пройдет. Жить хочеться уже и сейчас!

Вот по моим возможностям и стилю жизни(бывает по 6мес в году за пределами Украины) мой выбор квартира - сделать ремонт 1-2года и жить, наслаждаться жизнь, путушествовать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Экология и шум. На верхних этажах воздух чище и шума меньше, чем у меня в доме
Та ну. Я коли до матері в квартиру приїжджаю переночувати - ну це капєц. Завжди хтось щось свердлить чи гепає. А зверху в неї 2 сім"ї в одній квартирі з малими дітьми.

Порівнювати екологію в місті і селі взагалі дурня.

Защита от проникновения. Кто бы что ни говорил, но на 3-7 этаж вломиться можно только через двери, а на 1-й - и через забор, и через окна и через крышу.
На вікнах грати, по території датчики і перший постріл з помповика в небо в разі несанкціонованого проникнення навіть не в хату, а на територію. Помповик - навіть дружина з нього стріляє з задоволенням.
4. В квартире после работы реально нечего делать. В доме реально работа никогда не заканчивается.
В квартирі в 90% випадків населення проводить експеримент по прирощуванні жопи до дивану за допомогою телевізора. В будинку таке може бути, але потреба щось робити зводить такий шанс до мінімума. І тоді можна при здоровому розумі дожити до 92 років, як бабка моєї дружини в селі.
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а есть на форуме тема, где действительно подсчитаны расходы на содержание частного дома, как текущие (свет, газ, вода, ассенизатор и пр.), так и отсроченные (замена техники, текущий и капитальный ремонт, пр.)?

 

Есть такая тема. Очень интересная, кстати, была. Пока все не высказались и не скатились к обычному флуду :)

К единому мнению не пришли. Все настолько индивидуально и разнообразно, что единым знаменателем и не пахнет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порівнювати екологію в місті і селі взагалі дурня.
Тому я й порівнюю екологію в місті на 9-му поверсі і у приватному секторі міста. Відкриваєш балкон - чисте свіже повітря! В'їжжаєш в приватний сектор - вмикай протитуманки, бо через дим ніфіга не видно.
На вікнах грати, по території датчики і перший постріл з помповика
Жити в тюрязі і підробляти шерифом - не мій вибір.
В квартирі в 90% випадків населення проводить експеримент по прирощуванні жопи до дивану за допомогою телевізора.
Крім телевізора є кіно, театри, басейни, туризм і багато інших цікавах речей, які не дають зосередитися на картоплі і огірках. Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Жити в тюрязі і підробляти шерифом - не мій вибір.

Ага, краще жити в шпаківны і підроблятися дятлом :) Шо ж Вам так грати не подобаються? В мене дружина навпаки попросила їх не зрізати, бо їй так спокійніше, коли мене немає. Шо називається, мій дім - моя фортеця. І ще раз про легкість проникнення до житла. В разі чого, я у власному будинку і мєнтів не пущу до себе якийсь час, якщо дома буду. А проникнути в мій будинок в мою відсутність мєнти зможуть лише за постановою суду. А от квартира - то ж прохідний двір можна влаштувати. Достатньо влаштувати провокацію з залиттям зверху.

 

Крім телевізора є кіно, театри, басейни, туризм і багато інших цікавах речей, які не дають зосередитися на картоплі і огірках.

В мене немає картоплі. Вірніше, була експериментальеа посадку, показала цікаві результати при повній відсутності праці на ній. А Ви в театри скільки разів на тиждень ходите? А в кіно? І мабуть там займаєтесь активною фізкультурою? Басейн і туризм теж, мабуть, кожного дня після роботи? Чи одразу після театру?

Тому я й порівнюю екологію в місті на 9-му поверсі і у приватному секторі.

Ні, ну приватний сектор в місті - то ж ті самі яйця, тільки в профіль. Квартира на землі в гіршому її значенні.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, краще жити в шпаківны і підроблятися дятлом :)
Краще жити на власному острові і взагалі не підробляти.
Шо ж Вам так грати не подобаються?
Я вам навіть більше скажу - мені дуже не подобається русскій шансон, наколкі та інша блатная романтіка.

А Ви в театри скільки разів на тиждень ходите? А в кіно? І мабуть там займаєтесь активною фізкультурою? Басейн і туризм теж, мабуть, кожного дня після роботи? Чи одразу після театру?
Ага, займаюся активною фізкультурою - копаю ями під дерева (1,5х1,5 м) і туризмом - кожного дня туди-сюди, туди-сюди.

Ні, ну приватний сектор в місті - то ж ті самі яйця, тільки в профіль.
Краще тільки приватний будинок за містом - сусіди з коровами та свинями, передовбані та засипані снігом дороги і майближче сільпо (саме сільпо, а не Сільпо) за пару кілометрів. А ще - відсутність телефонного зв'язку та інтернету.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Суммируя - квартиру лучше иметь молодым людям (родителям с детьми вообще идеально иметь квартиру рядом с садиком/школой), а частный дом - людям среднего возраста без детей и пожилым с хорошим здоровьем и массой свободного времени.

Дурня. Якраз приватний будинок потрібно мати батькам з дітьми, і по дальше від міста, щоб діти дихали свіжим повітрям а не вихлопами. Всі Ваші перераховані витрати на приватний будинок, потів кинете на оздоровлення своєї дитини. Ви на здоров'ї дітей економите??

Ліпше нехай садік/школа буде від мене далеко, нехай діти ходять пішки і розвиваються а ніж я їх буду водити по 10м туди і назад, дома комп і дитина до 15р з кучою болячок, і жирна, а Ви жалуєтесь на макдональдс,столову чи ще щось, хоч винні Ви самі.

 

І скажіть чи в квартирі (скворєшніком я їх називаю) зможете з ранку вийти в трусах у двір, поставити мангал, зажарити шашлик, викопати басейн, посадити/зрубати дерево, перенести ігровий майданчик і т.д. Та навіть дитину випустити в двір без нагляду зможете?

Якщо мало місця дома то добудувати дім, сарай ,гараж і т.д.

+ Вас ніколи не затопить сусід з верху,якраз після вашого евроремонту.

Плюсів у приватного набагато більше ніж мінусів.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нехай діти ходять пішки
Як мої батьки ходили за 5 км у сусіднє село?

"Спасібо таваріщу Сталіну за наше щаслівоє дєтство!" (с)

зможете з ранку вийти в трусах у двір
Якісь дивні бажання...

Вас ніколи не затопить сусід з верху
На нашій вулиці 4 будинки у зоні підтоплення. Вода йде з дороги прямо у двір.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як мої батьки ходили за 5 км у сусіднє село?

у Вас 5км до школи?? у мене 2км до школи, і я в дитинстві ходив ці км з 7 років, нічого живий, чого і дітям бажаю.

 

Якісь дивні бажання...

не бажання а можливості,яких в квартирі у Вас просто нема

 

 

На нашій вулиці 4 будинки у зоні підтоплення. Вода йде з дороги прямо у двір.

а бардюр зробити рук не вистачає?? Чи життя в квартирі, зробило вас паралітиком до роботи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якісь дивні бажання...

 

 

а после баньки - даже без трусов, еще и снежком обсыпаться. как по мне - это ради чего дом и строится а не "дивне бажання". :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ссылкой не поделитесь? :rolleyes:

 

Не могу найти именно ту тему. Она давняя, мне тогда еще нечем было поделиться, поэтому по своим сообщеняим мне ее не найти.

Есть более свежая тема - www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=159860. Она как-то быстренько свернулась. Но и там есть немного цифр и конкретики.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Меня огорчает, что тема которая вроде неплохо начиналась опять скатывается к : "дурак - сам дурак".

Жить в своем доме, это просто - жить в своем доме. И так как это жизнь сам на сам, то не на кого пенять - не убрали листья (снег), не протопили, не залатали крышу. Просто это более осознанная, ответственная жизнь. В которой можно достичь радости от созидания своими руками, а можно убедится в своей полной несостоятельности. Поэтому тема не имеет ни какого отношения к жизни в загали, а к каждому конкретному участнику строительного форума, так как мы либо уже построили, либо строим, либо мечтаем о строительстве. Так что мы все, кто этот форум читает (или пишет), хотим получить радость от созидания нового дома, сада, мира.

Поэтому начинайте дерзать, сначала в мечтах, потом в планах, а потом и в жизни.

  • Лайк 22
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так я и говорю, в идеале хочеться дом, но не данном этапе жизни.

 

.

Из всего Вами описанного, напрашивается вывод, что не этап не тот, а дом не тот. Ну, то таке...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я в дитинстві ходив ці км з 7 років, нічого живий, чого і дітям бажаю
Коментарі зайві.

а бардюр зробити рук не вистачає?? Чи життя в квартирі, зробило вас паралітиком до роботи.
Читати треба увіжніше. Не мене підтоплює, а будинки на моїй вулиці. Мені слава богу вистачило мізків купити ділянку, яка вище дороги.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коментарі зайві.

звичайно зайві. лінь ворог №1

 

Не мене підтоплює, а будинки на моїй вулиці

то чому Ви паритесь і розповідаєте про підтоплення. А тих кого підтоплює,могли давно усунути цю проблему.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

чому Ви паритесь і розповідаєте про підтоплення. А тих кого підтоплює,могли давно усунути цю проблему.
Я не парюсь, а кажу, що проблеми з підтопленням бувають і в приватному будинку. Якби все було так просто, вони б її давно усунули. Уявіть собі ділянку, яка нижче на 20-50 см від дороги. Тепер уявіть річку, яка біжить у зливу цією дорогою. А потім ще уявіть вантажівку, яка влітає у калюжу і створює цунамі висотою ще півметра. А тепер давайте ваші варіанти вирішення проблеми. Сусіди зверху - це дитячі іграшки, порівняно з цим:

1332589000_2014-07-1217_59_51.thumb.jpg.426c2012fdb81339c3992cdd976dd426.jpg

2023820298_2014-07-1218_03_21.thumb.jpg.ef0b4be9002bea44247140d9905f40f7.jpg

585743206_2014-07-1218_03_30.thumb.jpg.570ab27fefc560a05a2ce81341f8f52f.jpg

941766066_2014-07-1218_08_21.thumb.jpg.6796c7c94148c36532e3b4909390e5dd.jpg

1353534633_2014-07-1218_18_40.thumb.jpg.9bf227894c34d05b657308403265d26d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из всего Вами описанного, напрашивается вывод, что не этап не тот, а дом не тот. Ну, то таке...

 

так я и говорил что это мой случай. Я носился с идеей строить "свой" дом, но не нашел подходящего мне места, надо было постоянно идти на компромисы. Ну и время которое надо на это строительство которого у меня нету в достаточном количестве, тогда стройка может растянутся минимум на 5лет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vadimv, на фото забор из доски необрезной. Как понял столбики от еврозабора и нижний ряд забора сам еврозабор?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на фото забор из доски необрезной. Как понял столбики от еврозабора и нижний ряд забора сам еврозабор?
Все верно.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vadimv, а давно такой забор стоит и не видели хозяева как-то обновляют его? Просто подумываю себе такой сделать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а давно такой забор стоит
Точно не скажу, с 2010 или 2011 года.

хозяева как-то обновляют его? Просто подумываю себе такой сделать.
Да вроде мазали какой-то пропиткой. С того времени он сильно потемнел. Я про него писал в теме

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=50985&highlight=%E1%FE%E4%E6%E5%F2%ED%FB%E9+%E7%E0%E1%EE%F0

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ливневая канализация! :D
Есть! Канава из отой большой калюжи под забором в огороды (там озеро). Но в хороший ливень (когда за день выпадает месячная норма) - не справляется. И в эти полчаса-час заливает дворы и дома. А зимой она попросту замерзает и в оттепель опять все течет во дворы. Расширить некуда - там один умник:fool: прямо над стоком сарай поставил.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...