Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ремонт лазерного уровня

InSAn

Рекомендовані повідомлення

Скорее всего, останется у Вас симпатичная игрушка, если гарантия закончилась. Такие не подлежат юстировке ибо одноразовые, но если кто возьмется и розколдует поганца, Вам очень повезло (левый и правый берег в этом плане вообще роли не сыграют).

 

Гарантия закончилась еще ой когда. Себя он давно окупил.

Горизонталь вроде на врет (вчера проверял по методике из инета) так что он по любому еще повоюет.

Если никто не возьмется, буду пробовать сам, опыт в ремонте техники, инструмента и электроники не маленький.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Окончательный диагноз моего лазера определен. Можем помянуть его добрую память.

Спасибо vitalik_z13 за новый прибор. Желающим приобрести подобную технику очень рекомендую его как продавца и специалиста по сервису. Детально описывает возможности каждого прибора, дает характеристику ремонтопригодности. Большой выбор техники в наличии.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Потрібно відкалібрувати лазерний рівень Dewolt - DW089 K.

Можливо хтось підскаже майстра по ремонту у м. Львів ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потрібно відкалібрувати лазерний рівень Dewolt - DW089 K.

Можливо хтось підскаже майстра по ремонту у м. Львів ?

 

Да его можно почтой и в Киев отправить. Здесь на форуме есть Виталик 13, и его тема по ремонтах, обратитесь к нему. Его сайт : lsg.kiev.ua

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да его можно почтой и в Киев отправить. Здесь на форуме есть Виталик 13, и его тема по ремонтах, обратитесь к нему. Его сайт : lsg.kiev.ua

Я роздумував над цим варіантом, але поштою довго (наразі потрібен в роботі як ніколи)... та й боюся, бо вже одного разу спостерігав як працівники пошти швиряють нашими посилками:o боюсь щоб недовелось після них калібрувати його знову:D.

Але походу, доведется йти на такий ризик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і нічого не знайшов по місту Львів:(

В сервісному центрі Деволт, сказали що я перший, хто до них звернувся з таким проханням і що по їх інформації, то тільки в Київ в сервісний Бош:o бо тільки в Боша є якесь там спеціальне обладнання для калібровки.

Коли я розказав, що народ інколи сам собі калібрує і за допомогою викрутки а не обладнання, то побажали успіхів :p

Вирішив загрузити знайомого який часто їздить в столицю і довіритись -vitalik_z13

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так і нічого не знайшов по місту Львів:(

В сервісному центрі Деволт, сказали що я перший, хто до них звернувся з таким проханням і що по їх інформації, то тільки в Київ в сервісний Бош:o бо тільки в Боша є якесь там спеціальне обладнання для калібровки.

Коли я розказав, що народ інколи сам собі калібрує і за допомогою викрутки а не обладнання, то побажали успіхів :p

Вирішив загрузити знайомого який часто їздить в столицю і довіритись -vitalik_z13

Только закончил ремонтировать Лазерный нивелир DeWALT DW088K, клиент был со Львова хорошо запаковал в "пузыри" и отправил во Киев, обратно таким же способом. Самая большая проблема этих нивелиров - НЕТ фиксации компенсатора, если необходим ремонт обращайтесь - lsp.org.ua/service.html

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую!

Наразі вже відправив його до vitalik_z13, через знайомого який часто їздить в Київ.

 

Добавлено через 5 минут

Самая большая проблема этих нивелиров - НЕТ фиксации компенсатора

Теж дивувався цьому, але завжди надіявся, що такий виробник як - деволт знає що робить і тим більше він позиціонує цей прилад як - противоударний.

Цікаву... чому все ж таки там нема цієї фіксації?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую!

Наразі вже відправив його до vitalik_z13, через знайомого який часто їздить в Київ.

 

Добавлено через 5 минут

 

Теж дивувався цьому, але завжди надіявся, що такий виробник як - деволт знає що робить і тим більше він позиціонує цей прилад як - противоударний.

Цікаву... чому все ж таки там нема цієї фіксації?

 

Отримав лазер 21.09. Ця модель лазера DeWalt DW089 мені вперше попала. Перевірив - похибка по горизонту 4мм/5м.

Вдалося досягти точності 2мм/5м.

Більш детально про прилад:

1) Прилад зроблений дуже "унікально". Неповторні діоди, таких раніше не зустрічав, дуже великі кути розвороту. Діод в корпус вклеєний, гвинтів кріплення я не знайшов (отже калібрувати кожен діод окремо можливості немає).

2) Із регулювальних гвинтів - є тільки гвинт поперечного нахилу.

 

У цього приладу, що до мене попав горизонт йде дугою (лівий і правий край променя показує однаково, а центр вище на 2мм. Центральна вертикаль показує ідеально, а бокова завалена на 1,5-2мм/3м.

 

Ще мені здалося, що промені у даного лазера миготять.

 

РЕКОМЕНДАЦІЯ: бережіть Ваші лазера, бо не всі вони калібруються.

Фото лазера додаю.

959671374_DeWaltDW089.thumb.jpg.05125f5aed3a0beb817c847abf0cccbe.jpg

 

768334635_DeWaltDW089_1.thumb.jpg.514e10859ec86bd7b1687872014bd982.jpg

 

719539271_DeWaltDW089_2.thumb.jpg.eb8ef7730b1532dc56e7924038e41479.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще мені здалося, що промені у даного лазера миготять.

Раніше це теж помічав... і здалося що так буває коли встановляв дешеві батареки живлення (Ехреrt епіцентровські)

 

 

Із регулювальних гвинтів - є тільки гвинт поперечного нахилу.

 

Тобто відрегулювати можна тільки горизонталь?

Як думаєте вартує ще спробувати шукати сервіний центр Деволт з спеціальним обладнанням для цих цілей ? (наприклад маю змогу відправити його в Польщу)

Правда якщо взагалі, такі сервіси і іменно з якимось там спеціальним обладнанням існують

 

 

vitalik_z13,

Будь ласка скиньте мені в приват ваші реквізити банківської картки.

Розумію, що не вдалося досягти 100% результату, але сума яку Ви запросили за роботу (50 грн). є на сьогоднішній день просто - смішною.:shock:

Навіть довелося насварити по телефону на знайомого/ курєра за його жадність:(

Дякую!!! :beer:

 

Добавлено через 9 минут

Тепер зрозумів, що перед покупкою лазерного рівня потрібно вивчати спершу оцю тему...

Цікавить все ж таки на майбутнє, ..

Який з лазерний рівнів і з горизонтом і вертикалю в 360 градусів найдоступніше калібрується?

Наприклад той же Bosh GLL 3-80 чи 2-80 хтось уже калібрував?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тепер зрозумів, що перед покупкою лазерного рівня потрібно вивчати спершу оцю тему...

Цікавить все ж таки на майбутнє, ..

Який з лазерний рівнів і з горизонтом і вертикалю в 360 градусів найдоступніше калібрується?

Наприклад той же Bosh GLL 3-80 чи 2-80 хтось уже калібрував?

 

Хочу ще раз повторити: "Чим простіший прилад, тим легше він калібрується" Для мене прилади типу GEO-FENNEL FL 40 Pocket II, LASERLINER AutoCross-Laser 2 - це подарунок для сервісу (але функціонально вони поступаються багатьом іншим лазерам).

 

Лазера ж типу Bosh GLL 3-80 чи 2-80, Agatec MC8....калібрувати дуже важко але в принципі можливо. Для їх калібровки потрібно будувати окремий стенд, придатний для окремої моделі. Китайцям на виробництві легше, там майстер працює в оточенні 6-8 коліматорів в нього є спеціальна "оправка" куди він поміщає маятник, калібрує його, а потім просто вставляє в корпус.

 

Насправді все вирішує вартість робіт. В мене були роботи, коли я калібрував лазер GEO-FENNEL Maxi-Liner FL 60, на той час лазер коштував 10-12 тис, а калібровка - 4 тис. Правда добавлю, що це був

GEO-FENNEL, якщо я не помиляюсь в маятник якого вмонтовано 7!!! діодів, кожен діод кріпиться за допомогою 5-ти!!! гвинтів. Той хто його розробляв, думав про сервіс. А наприклад в Bosh GLL 3-80 - 3 діоди, кожен з яких закріплений 1!!! гвинтом і залитий лаком.

 

Я не автомеханік, але проведу аналогію: замінити шарову опору в автомобілі ВАЗ 2106 може практично кожен (потрібен ключ на 13 -2шт, може ще якийсь та молоток:)), при цьому вартість шарової опори 70-100грн. А є автомобілі абсолютно іншого класу, в яких використовуються інші технології... В яких ричаги замінюються тільки комплексно, для ремонту потрібне спеціальне обладнання і вартість заміни може сягати 5 тис $, а може й більше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vitalik_z13, Посоветуйте дешевый уровень, около 2000 грн +-500 , для внутренних работ

Есть специальная тема, где советуют лазерные уровни. И, как-раз, недавно интересовались уровнем в таком ценовом диапазоне:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=82067&page=16

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть специальная тема, где советуют лазерные уровни. И, как-раз, недавно интересовались уровнем в таком ценовом диапазоне:

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=82067&page=16

 

Знаю. Это я и спрашивал. :)

 

Прошу прощения за оффтоп

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Отримав лазер 21.09. Ця модель лазера DeWalt DW089 мені вперше попала. Перевірив - похибка по горизонту 4мм/5м.

Вдалося досягти точності 2мм/5м.

Ще мені здалося, що промені у даного лазера миготять.

РЕКОМЕНДАЦІЯ: бережіть Ваші лазера, бо не всі вони калібруються.

Фото лазера додаю.

[ATTACH]461824[/ATTACH]

 

[ATTACH]461826[/ATTACH]

 

[ATTACH]461827[/ATTACH]

А если не трудно, можете показать в фотографиях принцип/процесс калибровки, спасибо...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Горизонтальный регулировочный болт есть, он находится сзади маятника.

Чтобы до него добраться нужно снизу уровня снять блок с батарейками. Я не смог его крутить (не хватило проворота ключа).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
подскажите пожалуйста.У меня лазерный нивелир CONDTROL RED 2D он перестал включатся,я отдал типа мастеру но он что то наделал он теперь не переключает лучи горят сразу два и все.там идут тоненькие проводки к маятнику как волоски вот он что-то там напутал.И теперь аккумуляторы дохнут в отключенном режиме.помогите пожалуйста
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

подскажите пожалуйста.У меня лазерный нивелир CONDTROL RED 2D он перестал включатся,я отдал типа мастеру но он что то наделал он теперь не переключает лучи горят сразу два и все.там идут тоненькие проводки к маятнику как волоски вот он что-то там напутал.И теперь аккумуляторы дохнут в отключенном режиме.помогите пожалуйста

 

Нужно сначала понять в чем изначально была проблема. Скорее всего он не включался из-за вышедшего из строя ползункового переключателя. Если это было так, и Ваш мастер его менял. Он мог в процесе замены оборвать там проводки, а потом спаять их неправильно. Нужно смотреть. Но есть ли смысл? Попытка ремонта может обойтись в 300-350грн. Это прибор бытового класа и он не приспособлен для сервиса.

Рекомендую попробовать его продать и купить новый.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Ребята, а кто нибудь сталкивался с лазерным нивелиром Speziallaser 2D Konstrukteur? Что он из себя представляет?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ребята, а кто нибудь сталкивался с лазерным нивелиром Speziallaser 2D Konstrukteur? Что он из себя представляет?

Он представляет из себя пластиковую коробочку с лазерными диодами. :\"\":

 

Как говорится: какой вопрос - такой ответ.

 

PS. Кстати, обратите внимание на отзывы об этом приборе на сайте продавца (думаю, что давать ссылку не нужно - все и так знают who-is-who): первые 8 отзывов написаны с разницей в 1-2 дня. А потом как-то всё пошло не так гладко и отзывы о нём начали писать с интервалом 1-2...а иногда даже 3 месяца :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 58 секунд

Он представляет из себя пластиковую коробочку с лазерными диодами. :\"\":

 

Как говорится: какой вопрос - такой ответ.

 

PS. Кстати, обратите внимание на отзывы об этом приборе на сайте продавца (думаю, что давать ссылку не нужно - все и так знают who-is-who): первые 8 отзывов написаны с разницей в 1-2 дня. А потом как-то всё пошло не так гладко и отзывы о нём начали писать с интервалом 1-2...а иногда даже 3 месяца :D

 

Я имел ввиду может кто то пользовался им и оставит отзыв.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 58 секунд

 

 

Я имел ввиду может кто то пользовался им и оставит отзыв.

Так на сайте у продавца куча отзывов)))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...