Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

Практически всегда под ваго подразумевают китайские подделки - поэтому и пена :) . Ибо в эпицентре, где в основном закупаются, оригинальных ваго не существует.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну принято при слове ваго у електриков пускать пену) да конечно оригинальные, в упаковке, нормальном магазе вот это все

 

Може, то не електрики були:o:lol: у мене по крайній мірі з Вагами все норм:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Практически всегда под ваго подразумевают китайские подделки - поэтому и пена :) . Ибо в эпицентре, где в основном закупаются, оригинальных ваго не существует.

 

Так Эпик вроде и не торгует вагами, то что у них оно же и не ваго. В том смысле что не подделка прямая а просто другой товар.

Пс повесил на этот "другой" товар 10 временных лампочек на стройке - две уже искрят на соединении и мигают если совать ))) как там, "они все одинаковые!"(с)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:pozor:

Може, то не електрики були

а скільки було полосок на кроссівках? А вдруг в тухфлях лакованих? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В том смысле что не подделка прямая а просто другой товар.

Да. Но на форуме вопрошающие будут спрашивать за ВАГО, покупая этот просто другой товар.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:pozor:

 

а скільки було полосок на кроссівках? А вдруг в тухфлях лакованих? :shock:

 

В шкарпетках і резинових шльопках:lol::oops:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаю, буду избит тряпками - квартиру и дом делал на вагах и ощущаю себя сухо и комфортно. В доме правда буквально пяток точек скрытых и те - свет, остальное в подрозетниках. Вага, хвосты стяжкой дополнительно, быстро удобно. Да муровать типа нельзя, но тут столько уже плохих методов упоминали - будет еще один

 

У меня весь свет на вагах. На розетки не решился. Я ещё не настоящий немец...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На розетки не решился. Я ещё не настоящий немец...

 

у меня розетки в подрозетниках на вагах - входит 2.5 я его на вагу, с нее 1.5 уходит на каждую розетку. Чисто шоб не коммутировать на самих розетках

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у меня розетки в подрозетниках на вагах - входит 2.5 я его на вагу, с нее 1.5 уходит на каждую розетку. Чисто шоб не коммутировать на самих розетках

 

А я напротив с удовольствием коммутировал на самих розетках, но не всегда этого было достаточно. Тогда гильзы. Ну и 1,5 в розетках не применял само собой.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, я варил первый раз и никаких проблем не имел.

Я конечно не перфекционист и на форму капли внимания обращал мало.

Полюбому, даже в самом крайнем случае, если вы провтыкали качество сварного соединения и оно лопнуло или изначально плохо сформировалось то вспомните что люди по пятьдесят лет с банальными скрутками живут без всякой сварки/пайки/опресовки. Уж по любому пять сантиметров плотной скрутки выдержит столько же сколько сам провод.

Качество такого соединения радикально только в одном случае - полном замуровывании распредкоробки. Но я вообще не сторонник таких решений. Это требует очень тщательной проработки проекта и практически полностью исключает какую либо модернизации сети

 

Поки що думаю точно так само: по-любе зваркою зкрутку в 5 см аж так дуже не зіпсую. А от щодо коробок, то їх у мене багато: 3-5 у кожній кімнаті (над кожною розеткою). Ну дуже не хочеться їх бачити. Вже краще не пожлобитись і ті кліщі таки купити і попресувати, якщо вже не варити, але ті прикраси таки заховати під 3-4 мм фінішної гіпсової штукатурки. Ну а якщо вже аж так приспічить, то таке тонке можна буде розкурочити і назад заштукатурити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше было не пожлобиться и обойтись вовсе без коробок...

 

Не знав як. До кожної розетки окремий кабель?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зваркою зкрутку в 5 см аж так дуже не зіпсую.

Я б крутив (і крутив) трохи більше - сантиметрів 7. Під час зварювання скрутка трохи згорає + провода в окалині біля місця зварювання, тому щоб вийшол 5 см чистої скрутки треба спочатку мати сантиметрів 7.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знав як. До кожної розетки окремий кабель?

 

Крім кухні, у всіх інших кімнатах пригати від однієї до іншої розетки)) без коробок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крім кухні, у всіх інших кімнатах пригати від однієї до іншої розетки)) без коробок.

 

Спочатку так і планував. Але потім по форумах мене відрадили, бо, начебто, контакт в розетці не дуже. Та й купа є не чисто розеточних коробок. По-любе поїзд поїхав - дроти заштукатурені.

 

А які недорогі опресовочні кліщі купити, котрі б пережили опресовку двоповерхового будинку? Якось мене порада Електромеханіка зачепила.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А от щодо коробок, то їх у мене багато: 3-5 у кожній кімнаті (над кожною розеткою).

 

Это вы погорячились. Я ставил одну на комнату из которой разводка на всю комнату. Но пришлось конечно большую ставить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спочатку так і планував. Але потім по форумах мене відрадили, бо, начебто, контакт в розетці не дуже. Та й купа є не чисто розеточних коробок. По-любе поїзд поїхав - дроти заштукатурені.

 

А які недорогі опресовочні кліщі купити, котрі б пережили опресовку двоповерхового будинку? Якось мене порада Електромеханіка зачепила.

 

КВТ можно глянути. 500-700грн мають вартувати.

Я у себе по кімнатам 3×1.5 на розетки кидати планую під 10А автоматом. Нічого потужнішого ніж пилесос вони бачити не будуть, да і той можливо акумний буде)) а так кухонна зона, і де гладильна доска буде, то там 3×2.5. Якось так)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

КВТ можно глянути. 500-700грн мають вартувати.

Я у себе по кімнатам 3×1.5 на розетки кидати планую під 10А автоматом. Нічого потужнішого ніж пилесос вони бачити не будуть, да і той можливо акумний буде)) а так кухонна зона, і де гладильна доска буде, то там 3×2.5. Якось так)))

 

Эх, Тарас, Тарас.... всем - так по правилам, а себе можно сэкономить? :beer:

 

Я во всех таких случаях (когда такие мысли приходят) представляю ситуацию, когда я продаю/сдаю данное жилье. И вот новый жилец должен ознакомиться со списком ограничений, что он может делать, что не может... Это гемор. Оно того не стоит. ИМХО

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эх, Тарас, Тарас.... всем - так по правилам, а себе можно сэкономить? :beer:

 

Я во всех таких случаях (когда такие мысли приходят) представляю ситуацию, когда я продаю/сдаю данное жилье. И вот новый жилец должен ознакомиться со списком ограничений, что он может делать, что не может... Это гемор. Оно того не стоит. ИМХО

 

Ну 2кВт на кімнату то дуже я б сказав не мало. Обігрівач 1кВт якщо, що потягне)) та дивлюсь, нема де в кімнатах потужностей на кабель 2.5 набрати))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну 2кВт на кімнату то дуже я б сказав не мало. Обігрівач 1кВт якщо, що потягне)) та дивлюсь, нема де в кімнатах потужностей на кабель 2.5 набрати))

 

Та лише сучасні праски 2.5 - 3.5 квт. Скільки вже там тої економії від 1.5 перед 2.5 квт ?

 

Добавлено через 2 минуты

КВТ можно глянути. 500-700грн мають вартувати.

Я у себе по кімнатам 3×1.5 на розетки кидати планую під 10А автоматом. Нічого потужнішого ніж пилесос вони бачити не будуть, да і той можливо акумний буде)) а так кухонна зона, і де гладильна доска буде, то там 3×2.5. Якось так)))

 

Саме зібрався КВТ стріппер купляти теж за 500-700. Може щось відразу з опресовкою є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну 2кВт на кімнату то дуже я б сказав не мало.

Ну як сказати... Коли я приїжджаю до будиночку в селі доки грубка натопиться то в кімнаті вмикаю 2 дуйчика - а це вже 3,5 кВт навіть із урахуванням просадки мережі.

Та лише сучасні праски 2.5 - 3.5 квт.

Ну на 3,5 кВт то ви перебільшуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну на 3,5 кВт то ви перебільшуєте.

 

 

Навскидку TEFAL ULTIMATE PURE FV9845E0 -3200 вт. А якщо пошукати. А якщо відпарювач.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як сказати... Коли я приїжджаю до будиночку в селі доки грубка натопиться то в кімнаті вмикаю 2 дуйчика - а це вже 3,5 кВт навіть із урахуванням просадки мережі.

 

Ну на 3,5 кВт то ви перебільшуєте.

 

У мене квартира з власним котлом, які там дуйчики))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...