Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Питання з електрики, які не потребують окремої теми

sanykrimea

Рекомендовані повідомлення

2 години тому, makita сказав:

на РН можна налаштувати потрібний діапазон( такий як і на стабі)

на стабах діапазон більший ніж на РН

наприклад вхідні 90-350 вольт

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Dr.Yura сказал:

на стабах діапазон більший ніж на РН

наприклад вхідні 90-350 вольт

Ну справедливості заради, оті 90в то вже сенсу не мають бо то означає як мінімум що або аварія або трансформатор сказав пока, той киловат додатковий ситуацію доб'є.

Стаби то часто ставлять не для витягування нулів а для того щоб "лампи не мигали", для такого варіанту вполне норм імхо з РН

Змінено користувачем standov
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Vikctor сказав:

Стикнувся з дивним косяком у моїх зубрів.

Гляньте ТУТ, і по цій темі назад. Можливо ваш випадок

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Покупал когда то светодиодный плафон rgb с пультом. Через время обнаружилось, что он в выключенном состоянии, и пультом и кнопкой- в темноте еле светится, периодически мерцает в разных сегментах. В других комнатах- врезные светодиодные плафоны с драйверами на 12В без всяких пультов- тоже еле светятся в темноте при выключенной кнопке.

Это вопрос к драйверам?

Нужно докупить пару плафонов. На что обратить внимание в характеристиках, чтобы не было этого подсвечивания? И что наколхозить с тем что уже есть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Nesnakomez сказал:

Покупал когда то светодиодный плафон rgb с пультом. Через время обнаружилось, что он в выключенном состоянии, и пультом и кнопкой- в темноте еле светится, периодически мерцает в разных сегментах. В других комнатах- врезные светодиодные плафоны с драйверами на 12В без всяких пультов- тоже еле светятся в темноте при выключенной кнопке.

Это вопрос к драйверам?

Нужно докупить пару плафонов. На что обратить внимание в характеристиках, чтобы не было этого подсвечивания? И что наколхозить с тем что уже есть?

Для начала, поменяйте фазу/ноль.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброе время. Какие нынче ставят ходовые подрозетники под кирпич/бетон? Вод думал шнайдер там есть 45 и 60мм кажется, но диво - нигде нету, никто не знает почему? Есть Копос в таких размерах, но там не нравится отсутствие верхнего и нижнего болтика... кто что сейчас ставит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, riselost сказал:

шнайдер там есть 45 и 60мм кажется, но диво - нигде нету, никто не знает почему?

1 год 7 месяцев и 13 дней шнайдера нигде нету, странно, почему?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Chatter сказал:

1 год 7 месяцев и 13 дней шнайдера нигде нету, странно, почему?

Автоматы недавно покупал. Не вижу прямой зависимости, куча брендов есть. Что на рынке сейчас завозят, на что смотреть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, riselost сказал:

Автоматы недавно покупал. Не вижу прямой зависимости, куча брендов есть. Что на рынке сейчас завозят, на что смотреть?

их в России производили ( коробки ) 

вместо шнайдера смотрите коробки Plank

Змінено користувачем igorrius
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, igorrius сказал:

их в России производили ( коробки ) 

вместо шнайдера смотрите коробки Plank

Фігня рідка цей планк...в монтажі ніякі ці установчі коробки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Energon сказал:

Фігня рідка цей планк...в монтажі ніякі ці установчі коробки

А что бы вы посоветовали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, Energon сказал:

Фігня рідка цей планк...в монтажі ніякі ці установчі коробки

Але вітчизняні! Ну і хай ломаються і горять, але Хмельницькому капає)))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, riselost сказал:

А что бы вы посоветовали?

Вам як простому споживачу одноразово закрити питання з електоромонтажем, пошукати Шнайдер установчі коробки в інтернеті. Вони ще є, не всюди але є. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я влітку монтував підрозетники яки придбав замовник. Кольор жахливий - яскраво салатовий, але конструкційно повний аналог шнайдерівських. Вони повністю сумісні, бо інколи я об'єднував їх в групах. В сенсі шнайдер й ці. Єдине - меньше отворів й гірше відриваються заглушки на ціх отворах. Хто виробник не знаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Vikctor сказал:

Я влітку монтував підрозетники яки придбав замовник. Кольор жахливий - яскраво салатовий, але конструкційно повний аналог шнайдерівських. Вони повністю сумісні, бо інколи я об'єднував їх в групах. В сенсі шнайдер й ці. Єдине - меньше отворів й гірше відриваються заглушки на ціх отворах. Хто виробник не знаю.

они ?

shop220.com.ua/products/podrozetnik-dlya-sploshnykh-sten-mb001-plank-plk5001500

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, Energon сказал:

Вам як простому споживачу одноразово закрити питання з електоромонтажем, пошукати Шнайдер установчі коробки в інтернеті. Вони ще є, не всюди але є. 

может и плохие , но народ гребет их , как горячие пирожки . Если не планк- то есть еще Kopos и OBO можно глянуть 

Змінено користувачем igorrius
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, igorrius сказал:

они ?

shop220.com.ua/products/podrozetnik-dlya-sploshnykh-sten-mb001-plank-plk5001500

схожі

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 07.10.2023 в 17:27, riselost сказал:

Какие нынче ставят ходовые подрозетники под кирпич/бетон?

я ставив копос, кльові але хз що зараз по наявності

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, standov сказал:

я ставив копос, кльові але хз що зараз по наявності

Та все є. Але вони досить такі специфічні установчі коробки. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Energon сказал:

Та все є. Але вони досить такі специфічні установчі коробки. 

але кльові )) конструкція трохи незвична (хоча в них жеж теж різні є), ті шо йдуть "паз-гребінь" досить такі звичайні, ті шо ушасті ті специфічні але геометрія в результаті монолітна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.10.2023 в 23:08, standov сказал:

але кльові )) конструкція трохи незвична (хоча в них жеж теж різні є), ті шо йдуть "паз-гребінь" досить такі звичайні, ті шо ушасті ті специфічні але геометрія в результаті монолітна

Копосы нужно я так понял коронкой большой сверлить. Они сами по себе 73мм. Это какой коронкой нужно работать, чтобы не перекосить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, riselost сказал:

Копосы нужно я так понял коронкой большой сверлить. Они сами по себе 73мм. Это какой коронкой нужно работать, чтобы не перекосить?

З того ще є в наявності то 82мм. Але бажано більше якоюсь китайською 86мм чи щось в тому напрямку.

Бо, як свердлити 82мм то всеодно підбивати десь прийдеться бо не стануть із-за своєї форми. 

Це я за такі говорю

P.S звичайні круглі стають в отвір 82мм без проблем. Але там є нюанси по заведенні кабелю між установчими коробками. Я кусок підігнаної гофри 20мм пхаю між коробками, потім як застигає після установки  виламую перегородки)

20230623_081815.jpg

Змінено користувачем Energon
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, riselost сказал:

Копосы нужно я так понял коронкой большой сверлить. Они сами по себе 73мм. Это какой коронкой нужно работать, чтобы не перекосить?

я ставив в цеглу вухасті Підрозетник Kopos Ø70х45мм в інтернет магазині || AxiomPlus. Коронка в мене була дістаровська, здається 72, перевірити не можу бо її сп..ли в окупацію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 10.10.2023 в 08:38, Energon сказал:

З того ще є в наявності то 82мм. Але бажано більше якоюсь китайською 86мм чи щось в тому напрямку.

Что-то я ищу, ничего не нахожу. Есть коронка на 85 дешманская за 400 грн, кирпич наверное возьмет, бетон вряд ли, но и она без направляющего сверла что ли...

epicentrk.ua/shop/koronka-po-betonu-granite-85-mm-10-zubtsiv-2-08-085.html

Сами подрозетники просторные, вопрос где брать коронки, чтобы их встроить... По бетону нормального алмазного вообще не вижу ничего. :(

Вроде бы копосы эти 72мм? 82мм коронки даже с запасиком получается? Это сантиметровый люфт...

3760372092_w640_h640_korobka--73.webp

Змінено користувачем riselost
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • irina1969 змінив заголовок на Питання з електрики, які не потребують окремої теми

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...