Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте кондиционер

e_boyko

Рекомендовані повідомлення

хай буде так

я не заморачуюся з цим

вініл - так вініл

 

Алюминиевый скотч гораздо лучше и долговечней.Сейчас эту ленту делают из какой то фигни - через пару лет висит клочьями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Алюминиевый скотч гораздо лучше и долговечней.Сейчас эту ленту делают из какой то фигни - через пару лет висит клочьями.

 

в мене гарні старі запаси, тож яка нова не скажу, я ще роки два-три тому нагріб її

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кроме классического "чтоб дешево и качественно"

 

есть какие то пожелания ?

 

уровень шума там, економичность, может еще что ?

 

на какой бюджет расчитываете ?

 

А где Вы увидели "дешево и качественно"? Я написала качественно и не космически дорого. Это принципиально разные вещи.

 

Экономичность -класс энергопотребления А и лучше.

Уровень шума - я так прямо и не скажу, чем тише- тем лучше. Хорошие кондиционеры шумными быть не должны :)

По бюджету - средний уровень.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посоветуйте, пожалуйста, кондиционеры + установщиков.

Частный дом, Киев.

На втором этаже нужен мощный метров на 80.

На третьем этаже один метров на 20.

Качественное, не космически дорогое.

Спасибо :)

 

А где Вы увидели "дешево и качественно"? Я написала качественно и не космически дорого. Это принципиально разные вещи.

 

Экономичность -класс энергопотребления А и лучше.

Уровень шума - я так прямо и не скажу, чем тише- тем лучше. Хорошие кондиционеры шумными быть не должны :)

По бюджету - средний уровень.

 

Якісний, надійний, економічний, малошумний та не космічно дорогий кондиціонер - це наприклад Carrier серії UQV. Це інверторний кондиціонер, який додатково комплектується фільтрами Nano Silver з женьшенем та Nano Photo Cooper з цинком, на нього гарантія 3 роки та його виробництво Тайланд.

11110568_1825413541017702_8597315359172388997_n.jpg.cec39772d7a26f4ec7a8dc51068b1044.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

який додатково комплектується фільтрами Nano Silver з женьшенем та Nano Photo Cooper з цинком

Когда о такой дурне спрашивает Заказчик, я улыбаюсь и отвечаю по существу.

Когда же это пишет человек, который в нике себя позиционирует причастным к данному направлению в бизнесе, я понимаю: я ЛОХ.

Мне НАДО продавать кондиционеры с женьшеневым фильтром!!!!!!! А я продаю просто кондиционеры. Разного класса по шумности, энергосбережению, дизайну, качеству сборки и т. д. С разной ценой...:o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Когда о такой дурне спрашивает Заказчик, я улыбаюсь и отвечаю по существу.

Когда же это пишет человек, который в нике себя позиционирует причастным к данному направлению в бизнесе, я понимаю: я ЛОХ.

Мне НАДО продавать кондиционеры с женьшеневым фильтром!!!!!!! А я продаю просто кондиционеры. Разного класса по шумности, энергосбережению, дизайну, качеству сборки и т. д. С разной ценой...:o

 

Співчуваю Вашій проблемі, як то кажуть лох - не мамонт, не вимре.

А по суті маєте що сказати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

комплектується фільтрами Nano Silver з женьшенем та Nano Photo Cooper з цинком,

Женьшень прям из Тибета или как у всех? :lol:

Писать такую муйню руководство заставляет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Женьшень прям из Тибета или как у всех? :lol:

Писать такую муйню руководство заставляет?

 

На відміну від вас, я сам собі начальник, і сам вирішую що і як писати.

По суті щось толкове можете написати? Чи розуму вистачає тільки на обсирання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На відміну від вас, я сам собі начальник,

Умывальников начальник и мочалок командир? :D

і сам вирішую що і як писати.

У нас свободная страна - кожен дрочить як вiн хоче.

Успехов в продаже женьшеня, корень грят помогает, асабливо если привязывать. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Умывальников начальник и мочалок командир? :D

 

У нас свободная страна - кожен дрочить як вiн хоче.

Успехов в продаже женьшеня, корень грят помогает, асабливо если привязывать. :D

 

Своїм досвідом використання женьшеня діліться на іншому форумі, там Ваші поради будуть корисні для таких же дебілів та імпотентів, як і Ви. На цьому дискусію з Вами припиняю, так як спілкуватись з дебілом означає опуститись до його рівня. Успіхів не бажаю, так як судячи по всьому Ви і так успішний спеціаліст по умивальниках, мочалках, дрочінню та використанню кореня женьшеня. В принципі і не дивно - дебіл не може бути успішним в нормальних галузях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Своїм досвідом використання женьшеня діліться на іншому форумі, там Ваші поради будуть корисні для таких же дебілів та імпотентів, як і Ви. На цьому дискусію з Вами припиняю, так як спілкуватись з дебілом означає опуститись до його рівня. Успіхів не бажаю, так як судячи по всьому Ви і так успішний спеціаліст по умивальниках, мочалках, дрочінню та використанню кореня женьшеня. В принципі і не дивно - дебіл не може бути успішним в нормальних галузях.

 

Зменшіть агресію! Кондиціонер дійсно непоганий, за рік експлуатації (у мене два Карієри, тільки серія NQV) практично немає нарікань ні на тепло, ні на холод. Зроблений на заводі "Тошиба" в Таїланді, і, взагалі читав, що, ці дві фірми об єдналися, так що вибір, вважаю, непоганий. Хлопці-встановлювачі казали, що кращі від "Мідей" і "Куперів" практично по цій же ціні. А, щодо фільтрів, то, я було заікнувся про них, при установці, так встановлювачі лише посміхнулися і я зайвий раз зрозумів, що це просто рекламна замануха.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якісний, надійний, економічний, малошумний та не космічно дорогий кондиціонер - це наприклад Carrier серії UQV. Це інверторний кондиціонер, який додатково комплектується фільтрами Nano Silver з женьшенем та Nano Photo Cooper з цинком, на нього гарантія 3 роки та його виробництво Тайланд.

 

женьшень туди вплітають в фільтр чи як він там тримається і яка його дія? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

женьшень туди вплітають в фільтр чи як він там тримається і яка його дія? :)

 

ні

ви що

 

там насіння жень шеню

і по мірі утворення конденсату, воно проростає

тож скоро літо - конденсат - урожай

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні

ви що

 

там насіння жень шеню

і по мірі утворення конденсату, воно проростає

тож скоро літо - конденсат - урожай

 

щось типу цього

 

— Видишь суслика?

— Нет!

— И я не вижу. А он есть!

 

фільм ДМБ

 

так само як і нанопокриття і інші макарони на вуха Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо я старомодний, та на мою думку кондиціонер повинен охолоджувати/гріти, а все інше - рекламні цяцьки

 

Звичайно приємно тримати пульт в руках, який красивий, зручний..., приємно спостерігати на стіні кондиціонер який своїм зовнішнім виглядом радує око. А от біо фільтра, нано технології.... та інша лабуда, зроблено для того щоб було чим красивим обписати упаковку і рекламний проспект.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

женьшень туди вплітають в фільтр чи як він там тримається і яка його дія? :)

 

Для загального розвитку почитайте собі інформацію з офіційної сторінки Carrier.

 

www.carrier.com/carrier/en/ua/products-and-services/home-comfort/

 

А принцип дії того фільтра такий: повітря, проходячи через фільтр Nano Silver, набуває тонізуючого характеру, насичується біологічно активними речовинами, які позитивно діють на імунну систему людини. Також за рахунок іонів срібла знищуються бактерії і неприємні запахи і у Вас в приміщенні здорове і чисте повітря.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для загального розвитку почитайте собі інформацію з офіційної сторінки Carrier.

 

www.carrier.com/carrier/en/ua/products-and-services/home-comfort/

 

А принцип дії того фільтра такий: повітря, проходячи через фільтр Nano Silver, набуває тонізуючого характеру, насичується біологічно активними речовинами, які позитивно діють на імунну систему людини. Також за рахунок іонів срібла знищуються бактерії і неприємні запахи і у Вас в приміщенні здорове і чисте повітря.

 

і який ресурс що фільтра з іонами ... що фільтра з женьшенем? Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можливо я старомодний, та на мою думку кондиціонер повинен охолоджувати/гріти, а все інше - рекламні цяцьки

 

Звичайно приємно тримати пульт в руках, який красивий, зручний..., приємно спостерігати на стіні кондиціонер який своїм зовнішнім виглядом радує око. А от біо фільтра, нано технології.... та інша лабуда, зроблено для того щоб було чим красивим обписати упаковку і рекламний проспект.

 

Своїм коментом Ви мені нагадуєте стару людину, яка ментально застрягла в минулому столітті і згадує як в СРСР була ковбаса по 2.20. Для порівняння візьмем автомобілі. Ви ж не будете оспорювати той факт, що наприклад на мерседесі чи бмв їхати комфортніше чим на жигулях чи таврії? Хоча б здавалося а для чого переплачувати, якщо та ж таврія також може перевезти з пункту "А" в пункт "Б". А всякі навороти мерседесовські - то просто рекламні цяцьки. Але я дуже сумніваюсь, що якщо Ви навіть їздите на таврії, то не мрієте про мерседеса. Так само і в кондиціонерах чи іншій техніці. Для чого купляти наприклад сучасний телевізор, якщо умовний футбол можна дивитись і на радянському електроні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Своїм коментом Ви мені нагадуєте стару людину, яка ментально застрягла в минулому столітті і згадує як в СРСР була ковбаса по 2.20. Для порівняння візьмем автомобілі. Ви ж не будете оспорювати той факт, що наприклад на мерседесі чи бмв їхати комфортніше чим на жигулях чи таврії? Хоча б здавалося а для чого переплачувати, якщо та ж таврія також може перевезти з пункту "А" в пункт "Б". А всякі навороти мерседесовські - то просто рекламні цяцьки. Але я дуже сумніваюсь, що якщо Ви навіть їздите на таврії, то не мрієте про мерседеса. Так само і в кондиціонерах чи іншій техніці. Для чого купляти наприклад сучасний телевізор, якщо умовний футбол можна дивитись і на радянському електроні?

 

непорівнюйте ці речі, ці цяцьки як Ви кажете то видно що і до чого, а магічний наносільверженьшень та інші маркетингові штуки це так для набивання ціни.

 

це так само як торгівля заряджениим енергетикою амулети, камені та інше....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

і який ресурс що фільтра з іонами ... що фільтра з женьшенем? Ж-)

 

Я десь читав, що 2 роки, але не впевнений, що це стосується саме кондиціонерів Carrier, бо подібні фільтри є і в інших виробників

 

Добавлено через 9 минут

непорівнюйте ці речі, ці цяцьки як Ви кажете то видно що і до чого, а магічний наносільверженьшень та інші маркетингові штуки це так для набивання ціни.

 

це так само як торгівля заряджениим енергетикою амулети, камені та інше....

 

Це нормальні порівнювані речі, що кондиціонер, що автомобіль - це всього навсього товар. І той же автомобіль є як в базовій комплектації, так і в повній, і за ці додаткові опції треба доплачувати.

Ну якщо так думати, то можна прийти до висновку, що будь-який товар/продукт, який ми купуєм, або якась послуга яку ми замовляєм - це результат маркетингу. Але все таки сучасні досягнення науки та техніки теж не треба відкидати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

повітря, проходячи через фільтр Nano Silver, набуває тонізуючого характеру, насичується біологічно активними речовинами

 

Кондиціонер зхрестили з БАДами?! :shock: А висновок МОЗу є? :crazy:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я десь читав, що 2 роки, але не впевнений, що це стосується саме кондиціонерів Carrier, бо подібні фільтри є і в інших виробників

 

Добавлено через 9 минут

 

 

Це нормальні порівнювані речі, що кондиціонер, що автомобіль - це всього навсього товар. І той же автомобіль є як в базовій комплектації, так і в повній, і за ці додаткові опції треба доплачувати.

Ну якщо так думати, то можна прийти до висновку, що будь-який товар/продукт, який ми купуєм, або якась послуга яку ми замовляєм - це результат маркетингу. Але все таки сучасні досягнення науки та техніки теж не треба відкидати

 

 

досягнення науки в даному випадку ще кондиціонер охолодження та обігрів а решта то маркетинг і нікому непотрібні прибамбаси :)

 

 

сьогодні вихідний люди відпочивають, з понеділка підтягнуться і розставля всі крапки над фільтрмаи з женьшенем

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

досягнення науки в даному випадку ще кондиціонер охолодження та обігрів а решта то маркетинг і нікому непотрібні прибамбаси :)

 

 

сьогодні вихідний люди відпочивають, з понеділка підтягнуться і розставля всі крапки над фільтрмаи з женьшенем

 

То купіть собі таврію, якщо ще не маєте і їздіть без прибамбасів :)

 

Ага, і потім ті самі люди будуть розказувати наприклад за кондиціонери купер хантер, тошибу чи панасонік, в яких є відповідно фільтрація "холодна плазма", "IAQ" і "nanoe-G".

 

От Ви наприклад можете довести протилежне, що ці фільтри то дійсно лажа і маркетинговий хід від виробників? Надайте висновки реальних експертів

 

Добавлено через 1 минуту

Кондиціонер зхрестили з БАДами?! :shock: А висновок МОЗу є? :crazy:

 

Декілька років назад в мене був клієнт - власник приватної стоматологічної клініки, якому ми встановлювали панасонік серії PKDW, і обов'язковою вимогою в нього було те, що треба було надати сертифікат відповідності всім санітарним нормам на цей кондиціонер (для перевірок МОЗ). Такий сертифікат звичайно ж існує і клієнт його отримав. Тому не все так просто

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От Ви наприклад можете довести протилежне, що ці фільтри то дійсно лажа і маркетинговий хід від виробників? Надайте висновки реальних експертів

Я придумал супер-носки с вкраплением нано-женьшеня с ионами микро-серебра, в составе которых пико-нить из мега-золота.

Скажете лажа? Вывсеврети - где выводы реальных экспертов?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я придумал супер-носки с вкраплением нано-женьшеня с ионами микро-серебра, в составе которых пико-нить из мега-золота.

Скажете лажа? Вывсеврети - где выводы реальных экспертов?

 

Успіхів у починаннях!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...