Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте кондиционер

e_boyko

Рекомендовані повідомлення

А принцип дії того фільтра такий: повітря, проходячи через фільтр Nano Silver, набуває тонізуючого характеру, насичується біологічно активними речовинами, які позитивно діють на імунну систему людини.

 

В якому стані повинен бути біопрепарат, щоб був здатен насичувати повітря біологічно активними речовинами?

 

Також за рахунок іонів срібла знищуються бактерії і неприємні запахи і у Вас в приміщенні здорове і чисте повітря.

 

Яким чином, срібло там в іонному стані?

 

Добавлено через 1 минуту

Кондиціонер зхрестили з БАДами?! А висновок МОЗу є?

 

Вчіть мачастину: БАДи - це не ліки, а харчові добавки, так що сан-гіг висновок не потрібен. :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То купіть собі таврію, якщо ще не маєте і їздіть без прибамбасів :)

 

Ага, і потім ті самі люди будуть розказувати наприклад за кондиціонери купер хантер, тошибу чи панасонік, в яких є відповідно фільтрація "холодна плазма", "IAQ" і "nanoe-G".

 

От Ви наприклад можете довести протилежне, що ці фільтри то дійсно лажа і маркетинговий хід від виробників? Надайте висновки реальних експертів

 

Добавлено через 1 минуту

 

 

Декілька років назад в мене був клієнт - власник приватної стоматологічної клініки, якому ми встановлювали панасонік серії PKDW, і обов'язковою вимогою в нього було те, що треба було надати сертифікат відповідності всім санітарним нормам на цей кондиціонер (для перевірок МОЗ). Такий сертифікат звичайно ж існує і клієнт його отримав. Тому не все так просто

 

 

щоб щось Вам доводити що фільтри з женьшенем нічого неварті, Ви надайте сертифікат, висновок і т.д. що він там є і на основі чого, не лише з рекламних буклетів продаванів, в даний момент лише слова або відсилання мене на сайт виробника для загального розвитку..

 

не згадували б про фільтр з женьшенем ніхто б й уваги не звернув, але в даний момент тема оновлюється відповідно є реклама.

 

ось десь так "досягнення експертів"

 

55.jpg Ж-)

 

ось також цікава стаття

 

 

ruslekar.info/Kak-reklama-obmanivaet-pokupateley-2021.html

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб щось Вам доводити що фільтри з женьшенем нічого неварті, Ви надайте сертифікат, висновок і т.д. що він там є і на основі чого, не лише з рекламних буклетів продаванів, в даний момент лише слова або відсилання мене на сайт виробника для загального розвитку..

 

не згадували б про фільтр з женьшенем ніхто б й уваги не звернув, але в даний момент тема оновлюється відповідно є реклама.

 

ось десь так "досягнення експертів"

 

55.jpg Ж-)

 

ось також цікава стаття

 

 

ruslekar.info/Kak-reklama-obmanivaet-pokupateley-2021.html

 

Ваш комент нагадує дії теперішньої поліції - типу то не вони мають доказувати твоє порушення, а ти сам маєш доказувати що не винуватий.

 

Купіть собі кондиціонер з такими фільтрами, проведіть експертизу і доведіть, що ці фільтри то рекламні трюки продавців, а заодно подайте в суд на виробника Carrier і будете мати купу бабла, якщо впевнені в своїй правоті. А я тоді на форумі напишу, що був не правий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ваш комент нагадує дії теперішньої поліції - типу то не вони мають доказувати твоє порушення, а ти сам маєш доказувати що не винуватий.

 

Купіть собі кондиціонер з такими фільтрами, проведіть експертизу і доведіть, що ці фільтри то рекламні трюки продавців, а заодно подайте в суд на виробника Carrier і будете мати купу бабла, якщо впевнені в своїй правоті. А я тоді на форумі напишу, що був не правий.

 

так Ви продавець а не я, це ж в Ваших інтересах клієнта переконати що кондиціонер який Ви продаєте якісніший ніж інший в ньому черговий супернаноженьшенефільтр, а від Вас лише було слово з рекламного буклету про женьшеньфільтр і більше нічого :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так Ви продавець а не я, це ж в Ваших інтересах клієнта переконати що кондиціонер який Ви продаєте якісніший ніж інший в ньому черговий супернаноженьшенефільтр, а від Вас лише було слово з рекламного буклету про женьшеньфільтр і більше нічого :)

 

По-перше це була лише моя рекомендація людині, яка питала за кондиціонер.

По-друге, якщо б Ви прочитали уважно самий перший мій комент, то звернули б увагу, що фраза про фільтри була в кінці, а наголос з самого початку я зробив на тих нюансах, про які питала людина: "якісний, надійний, економічний, малошумний та не космічно дорогий кондиціонер" і аж дальше написано "який додатково комплектується фільтрами Nano Silver з женьшенем та Nano Photo Cooper з цинком".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Купіть собі кондиціонер з такими фільтрами, проведіть експертизу і доведіть

 

Тобто, якщо завтра ви заявите, що в фільтрах присутній грунт з Плутону, антиматерія та частки чорної діри, то ми повинні купити кондиціонер, щоб доказати цей брєд?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можете озвукчить конкретные данные по eer ,cor, и уровню шума в дб?

 

Приведу дані наприклад для "12" (до 35 кв)

EER - 3.21 (4.31-2.93)

COP - 3.65 (5.14-3.31)

Рівень шуму 27-40 дб

Споживча потужність охолодження/обігрів 0.26-1.33/0.175-1.48 кВт

 

Добавлено через 2 минуты

Тобто, якщо завтра ви заявите, що в фільтрах присутній грунт з Плутону, антиматерія та частки чорної діри, то ми повинні купити кондиціонер, щоб доказати цей брєд?

Вас ніхто не заставляє нічого купляти

Змінено користувачем InSAn
п2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вас ніхто не заставляє нічого купляти

 

Ви стверджуєте, що фільтри мають частки женьшеню. Не покупець повинний доводити - є він там чи немає. Продавець зобов'язаний на вимогу покупця надати всю інформацію. Включаючи відповідність своїх заяв реальності.

 

Тим більше, що женьшень крім лікувальних властивостей, може негативно впливати на людський організм, провокуючи різноманітні захворювання (наприклад, зрив вагітності).

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви стверджуєте, що фільтри мають частки женьшеню. Не покупець повинний доводити - є він там чи немає. Продавець зобов'язаний на вимогу покупця надати всю інформацію. Включаючи відповідність своїх заяв реальності.

 

Тим більше, що женьшень крім лікувальних властивостей, може негативно впливати на людський організм, провокуючи різноманітні захворювання (наприклад, зрив вагітності).

 

От ви стверджуєте, що я неправий. Я однозначно признаю свою неправоту в тому випадку, коли побачу офіційні висновки експертів, що ті всі фільтри то є лажа. А на даний момент я бачу тільки купку агресивних конкурентів (або людей, які до кондиціонерів взагалі ніякого відношення не мають), які зі всіх сил стараються обгадити новачка форуму. У вас крім своїх слів і чисто суб'єктивної думки, не підкріплених жодними фактами немає ніяких доказів моєї неправоти, з таким самим успіхом можна слухати і бабок біля під'їзду. Ви забуваєте, що то не мені потрібно доводити свою правоту, а нехай будь-хто з моїх реальних і потенційних клієнтів доводить що я його ввів в оману неправдивою інформацією.

 

P.S. хай будь-хто з таких офігенних тутешніх експертів назве свій варіант кондиціонера, а я посміюсь і так само безпричинно обгаджу! Є сміливці? Хоча ні, до такого низького рівня я не опускаюсь

Змінено користувачем InSAn
п1, п2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От ви стверджуєте, що я неправий. Я однозначно признаю свою неправоту в тому випадку, коли побачу офіційні висновки експертів, що ті всі фільтри то є лажа. А на даний момент я бачу тільки купку агресивних конкурентів (або людей, які до кондиціонерів взагалі ніякого відношення не мають), які зі всіх сил стараються обгадити новачка форуму. У вас крім своїх слів і чисто суб'єктивної думки, не підкріплених жодними фактами немає ніяких доказів моєї неправоти, з таким самим успіхом можна слухати і бабок біля під'їзду. Ви забуваєте, що то не мені потрібно доводити свою правоту, а нехай будь-хто з моїх реальних і потенційних клієнтів доводить що я його ввів в оману неправдивою інформацією.

 

P.S. хай будь-хто з таких офігенних тутешніх експертів назве свій варіант кондиціонера, а я посміюсь і так само безпричинно обгаджу! Є сміливці? Хоча ні, до такого низького рівня я не опускаюсь

 

любий друже, товаришу новачку

так

іноді дійсно на форумі гімна багато виливається, куди треба і не треба

підгадили й Вас

не ображайтеся

Я дійсно дуже скептично ставлюся до всіх цих рекламних фільтрів

знаєте - я ввесь час згадую рекламу по телевізору років 15 тому. Самсунг - біо телевізор. Памятаєте як квіти біля нього росли гарно і діти які щасливі були... Я доречі був тоді власником саме біо телевізора (купили з-за якості картинки а не з-за приставки біо). І ви знаєте, мамині квіти не стали рости краще, а бабина розсада помідорів на вікні взагалі непомітила присутності біо телевізора в домі.

Вибачте за наш скептицизм, ми в секту не віруємо. Але є багато людей що вірують, тож паству свою Ви обов"язково знайдете.

Ше раз - не ображайтеся.

Змінено користувачем InSAn
п1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...мій останній комент майже повністю витерли, тільки останню фразу залишили?

Вангую! :)

Не перестанете нести ересь - Вас вскоре ваще забанят.

Я однозначно признаю свою неправоту в тому випадку, коли побачу офіційні висновки експертів, що ті всі фільтри то є лажа.

Ну нэма тут поклонников секты женьшеня. :lol: Тут люди более здравомыслящие.

P.S. хай будь-хто з таких офігенних тутешніх експертів назве свій варіант кондиціонера, а я посміюсь і так само безпричинно обгаджу! Є сміливці?

Попробуйте. Ж-)

У меня в доме нет кондиционеров, по причине, что температура в доме при любой жаре не подымается больше 23 гр.

Шо скажите мой дорогой продаван, почему такое возможно?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вангую! :)

Не перестанете нести ересь - Вас вскоре ваще забанят.

 

Ну нэма тут поклонников секты женьшеня. :lol: Тут люди более здравомыслящие.

 

Попробуйте. Ж-)

У меня в доме нет кондиционеров, по причине, что температура в доме при любой жаре не подымается больше 23 гр.

Шо скажите мой дорогой продаван, почему такое возможно?

 

1. Та мені якось абсолютно все одно ... вилучено модераторм ...

 

2. Ви людей, які пишуть ... вилучено модераторм ... Як казав Остап Бендер "больше вопросов не имею!"

 

3. Я не збираюсь розбиратись в питанні не по темі - чому у вас вдома температура не піднімається вище 23 гр. і відповідно чому нема кондиціонерів (можливо ви взагалі живете в якомусь підвалі, який називаєте домом). Я написав хай будь-хто напише свій варіант кондиціонера, який він може людині запропонувати

 

Добавлено через 33 минуты

любий друже, товаришу новачку

так

іноді дійсно на форумі гімна багато виливається, куди треба і не треба

підгадили й Вас

не ображайтеся

Я дійсно дуже скептично ставлюся до всіх цих рекламних фільтрів

знаєте - я ввесь час згадую рекламу по телевізору років 15 тому. Самсунг - біо телевізор. Памятаєте як квіти біля нього росли гарно і діти які щасливі були... Я доречі був тоді власником саме біо телевізора (купили з-за якості картинки а не з-за приставки біо). І ви знаєте, мамині квіти не стали рости краще, а бабина розсада помідорів на вікні взагалі непомітила присутності біо телевізора в домі.

Вибачте за наш скептицизм, ми в секту не віруємо. Але є багато людей що вірують, тож паству свою Ви обов"язково знайдете.

Ше раз - не ображайтеся.

 

Шановний старожил!

По правилам хорошого тону, про конкурентів треба казати як про покійників - або хороше, або нічого. А на то щоб просто так обгадити людину великого розуму не треба. Так завжди поступають люди, в яких є тільки 2 точки зору: моя і неправильна. Але крім своєї точки зору, не підкріпленої жодними реальними фактами, в таких людей більше нічого нема. Чи я насильно заставляю когось в щось вірити або насильно нав'язую свою думку? Не подобається моя позиція - прогорнув тему дальше і на тому все. Так ні, таке враження що мої коменти звільнили деяких тутешніх людей від запору, бо їх як каналізацію прорвало.

Змінено користувачем InSAn
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-перше, продавець зобов'язаний надати покупцю всю інформацію.

Не експерти повинні доводити, що там женьшеня немає, а продавець зобов'язаний повідомити.

По-друге, якщо не вмієте тримати себе в руках, не писати образи опонентам - Вам не місце на цьому форумі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А сориентируйте, плиз, куда лучше повесить недорогой НЕинвертер в приложенной комнате (кухня, 16 м2, почти 4*4, потолок 2.5-2.6м, окно - северная сторона):

 

1 - рабочая поверхность

2 - мойка

3 - раб. поверхность

4 - газ плита

5 - вход

6 - мягкий уголок

7 - стол

8 - детский столик

9 - "шкаф" (1.9м высота)

10 - холодильник (1.9м высота)

11 - розетка под конд-р (под потолком почти)

12 - место, где будет наружный блок (плюс/минус метр влево/вправо)

 

Сперва хотели там где "13". Но будет дуть в спину тому, кто будет готовить (а конд-р нужен только во время готовок, в принципе) :( Т.е. основной смысл конд-ра пропадает ...

 

Затем решили на "14". Но будет дуть на тех, кто сидит за столом. Но, в принципе, как вариант - выключать если кто-то сидит за столом (одновременная готовка и "трапезничание" - редки, в принципе).

 

На стену где "15" - не получится, увы. Там навесные шкафы + опущен потолок (кривуля из ГКЛ) и расстояния почти нет.

 

И несколько вопросов:

 

1. Если повесить на "14" и опустить жалюзи максимально "в пол", то будет ли на малой скорости додувать до сидящих за столом? Там хол-к и шкаф под 2м каждый, а до ближайшего сидящего за столом метра 2.5 от конд-ра.

 

2. Если извратиться и повесить конд-р над м.уголком (ближе к углу), то не будет ли холодный воздух "падать" на сидящих? Вдруг в современных конд-рах как-то этот вопрос решен :) На квартире стоят старенькие MHI - сидеть под ними это адЪ :(

 

3. У внутренних блоков трасса выходит только справа? Или можно выводить с левого бока? Если повесить на "14", то красивее/удобнее было бы трубы тянуть к углу, а не к окну.

 

4. Нацелен на дешевенький какой-нить мидеа-подобный. А у инвертеров потоки воздуха менее выражены? Проблема из пп. 1 и 2 для них менее актуальна? Т.е. с этой точки зрения они того стоят?

 

5. Стены из ГКЛ, за ними еще 5-10см пустоты. Закладных нет. Как закрепить внутренний блок в таком случае?

 

6. На внешние стены в будущем планируется 20см утеплителя. Как в этом случае крепить внешний блок? Существуют ли какие-то удлиненные крепления/площадки/подставки или надо колхозить?

 

Спасибо и с наступающими!

1996821387_.jpg.ab02af92785435f5351308855a99d90a.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сперва хотели там где "13". Но будет дуть в спину тому, кто будет готовить (а конд-р нужен только во время готовок, в принципе) Т.е. основной смысл конд-ра пропадает ...

Ну вы и мучаетесь,,,

Беглый взгляд за 13 - это наиболее естественно

Чтобы не дул в спину человеку у конвейера -направите вниз поток воздуха и делов то

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Много лет назад исследования показали, что все дополнительные сменные фильтра, как правило не улучшают, а ухудшают работу кондиционера, т.к. большинство пользователей элементарно о них забывают и в итоге эти фильтры становятся накопителями бактерий. Это привело к тому, что ведущие производители в бытовых кондиционерах стали развивать фильтрацию воздуха, которая не требовала бы специального дополнительного ухода или замены расходников. Распространение получила в основном технология т.н. "холодной плазмы", - ионизация и образование озона и взаимодействие разряда с мелкой пылью и вредными веществами.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Много лет назад исследования показали, что все дополнительные сменные фильтра, как правило не улучшают, а ухудшают работу кондиционера, т.к. большинство пользователей элементарно о них забывают ....

 

А какая проблема встроить в пульт функцию напоминания каждые ...?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая проблема встроить в пульт функцию напоминания каждые ...?

Можно и некоторые производители это делают, но...

У всех кон-ров разные условия работы. У одного дома на полу ковер и четверо детей, у другого мрамор и две уборщицы.

Не завозят поставщики сменные фильтра, а если и завезут, то будет дорого. Никто не купит.

Поэтому кондиционер надо принимать как охладитель-нагреватель, а не очиститель.

Очистители продаются отдельно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поэтому кондиционер надо принимать как охладитель-нагреватель, а не очиститель.

 

Функция очистителя как побочный процесс.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну вы и мучаетесь,,,

Беглый взгляд за 13 - это наиболее естественно

Чтобы не дул в спину человеку у конвейера -направите вниз поток воздуха и делов то

 

Мучаемся не то слово :)

 

При "направите вниз поток воздуха", получается, что 14, что 13 позиции равнозначны плюс/минус?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

получается, что 14, что 13 позиции равнозначны плюс/минус?

ИМХО на 14 обычно повесить не получается

Это окно, там будет карниз, как то не феншуйненько туда кондюк

Я за 13 :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Нужен кондиционер в комнату 17 кв.м, солнечная сторона. Также услуги по подключению внутри и снаружи. Инверторный. Бюджет до 30 тыс.грн. (Трасса уже проложена при ремонте.)

Выбор пока пал на TOSHIBA RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3AVR-E

Что посоветуете?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен кондиционер в комнату 17 кв.м, солнечная сторона. Также услуги по подключению внутри и снаружи. Инверторный. Бюджет до 30 тыс.грн. (Трасса уже проложена при ремонте.)

Выбор пока пал на TOSHIBA RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3AVR-E

Что посоветуете?

 

30к гривен многовато на этот кондер.Какие то особые требования есть ?

Так то тошиба хороший вариант

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нужен кондиционер в комнату 17 кв.м, солнечная сторона. Также услуги по подключению внутри и снаружи. Инверторный. Бюджет до 30 тыс.грн. (Трасса уже проложена при ремонте.)

Выбор пока пал на TOSHIBA RAS-10N3KVR-E/RAS-10N3AVR-E

Что посоветуете?

 

Я зараз дивлюся на Mitsubishi Heavy SRK20ZJX-S. Дуже непогані характеристики, споживання елетроенергії холод/тепло 0,35/0,45 кВт. Це не ME, але і ціна не та.

 

Ну і Daikin FTXS20K/RXS20L. Собі у велику кімнату тиждень тому поставив FTXS25K/RXS25L, випробувати номально ще не вспів, але нічого особливого в ньому не помітив. З мінусів те що око в daikin FTXS до 25 моделі напів сліпе, тобто реагує на рух, але в сторону потік повітря не відводить. І горизонтальні жалюзі теж потрібно руками виставляти, і це у флагмана. Все інше ніби нормально. Зовнішній блок тихенький, через засклений балкон шуму не чути.

 

По бюджету обидва проходять. Аналоги важко підібрати.

Змінено користувачем Lember
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...