Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

УШП

AMG72

Рекомендовані повідомлення

Dmode! Дякую за грунтовні відповіді та поради.

Верхній шар ЕППС 5 см робити однозначно не буду. Ціна питання нижнього 5 см шару ЕППС замість ПСБ-35 при моїй площі - біля 1200 грн. Але лишніх грощей витрачати не хотілось би.

 

Стосовно арматури, дякую за наведений розрахунок. попробую порахувти навантаження на м.п. ребер. Буду вибирати між 12 і 14.

 

верхньої сітки по технології в шведів немає, є екстраармування на глибину 1.15м вздовж несучих стін

Якою арматурою робити це екстра армування?

 

Добавлено через 5 минут

Зачем Вам рёбра 300мм высотой?

Я можливо неправильно написав, під ребрами 200мм і плита ще 100мм, разом 300мм.

 

Ни у шведов ни у немцев арматуры в рёбрах выше 12 не бывает

А з чого вони будинки будують? Тобто ви рекомендуєте для стін з ГБ 12?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

під ребрами 200мм і плита ще 100мм, разом 300мм.

У шведов рёбра всего 200мм (вместе с теми 100мм, что под плитой.) Варианты с увеличенными до 300мм высоты рёбрами предлагаются для энергопассивных домов.

А з чого вони будинки будують?

Как и у нас—по желанию и возможностям. В знаменитой таблице Т001 есть рассчёты для нагрузки под несущие стены. Ваш домик туда легко помещается.

Тобто ви рекомендуєте для стін з ГБ 12?

Я не конструктор и УШП себе строить начну только в марте, поэтому от себя Вам ничего не рекомендую. Я лишь сослался на опыт российских застройщиков (даже под дома из поризованной керамики в 2 полноценных этажа с монолитными перекрытиями—всё равно 12-ые прутки) и шведские и немецкие картинки.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якою арматурою робити це екстра армування?

?

в шведів з такої ж як нижня сітка - 6мм, для наших умов з 8мм

 

Добавлено через 6 минут

Вы у Dmode разузнайте—не продавливали ли фиксаторы защитного слоя арматуры ПСБ-С35.

я брал ПСБ-С35, весом около 25кг/м3. Ходили по сетке в процессе монтажа. К концу в некоторых местах вдавливание было до 5мм. Решилось просто перетаскиванием подставки на 5см в сторону перед заливкой

 

Добавлено через 10 минут

В случае самостоятельного монтажа и помощи только при заливке моя плита 165кв.м. обойдётся дороже $15тыс. (правда с трубами ОВК и эл.кабелями) и рёбра я закладываю 200мм...

подсчитал на выходных, моя плита обошлась в 85$ за м2 (без работы)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Порахував приблизне навантаження на 1 м.п. стін.

По проекту в мене дерев'яне перекриття опирається на 2 протилежні стіни і внутрішню несучу перегородку. Для цих стін навантаження вийшло 1,45 т/м.п.

Двох скатний дах опираєтся на інші 2 стіни. Тут вийшло 1,87 т/м.п., включаючи снігове навантаження.

 

Рахував таким методом: вага стіни (газобетон D400 375мм, для розрахунку брав 0,45т/м3) + вага армопоясу по верху стін під мауерлатом + вага перекриття або даху + експлуатаційне навантаження мансардного поверху 100кг/м2, + снігове навантаження на покрівлю (80кг/м2 на площу проекції скату) для відповідних стін + 15% на те, що не врахував.

 

Стосовно арматури ребер, схиляюсь до такого варіанту: 12 арматура, 6 шт в ребрі, так щоб з невеликим запасом. При периметрі ребер 56м.п. виходить 120 кг, при ціні арматури 7200грн/т - 900 грн. Не такі вже великі гроші, але спати буде спокійніше.

 

Напевно хватило б ребер, товщиною 200мм, як писав Vikctor, але проблема в тому, що ділянка розміщена на 40-50 см нижче дороги. І я б хотів, щоб цоколь в загальному мав 40 см по висоті.

Хіба робити ще один шар піску 10см?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

експлуатаційне навантаження мансардного поверху 100кг/м2

Чёйто я меньше 200кг/кв.м. для эксплуатируемой мансарды не встречал рассчётов.

снігове навантаження на покрівлю (80кг/м2 на площу проекції скату) для відповідних стін

Я конечно не знаю Вашего региона, но опять же снег+ветер меньше 200кг закладывают разве в Крыму. И увы не на проекцию, а на площадь скатов...

І я б хотів, щоб цоколь в загальному мав 40 см по висоті.

Хіба робити ще один шар піску 10см?

Вы песком цоколь поднять решили? А как это, если не секрет? Существуют решения отделки низа стен аналогично цоколю и соответственно визуального увеличения высоты цоколя.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Рахував таким методом

виклав цікавий для Вас файл обрахунку нагрузок в своїй гілці

 

Хіба робити ще один шар піску 10см?

пісок буде дешевше, псб буде дорожче але теплоефективніше.

я вибрав псб, бо цоколь вищий на 10см візуально більше подобається

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я конечно не знаю Вашего региона, но опять же снег+ветер меньше 200кг закладывают разве в Крыму.

Регіон - Львівська обл.

Перерахував навантаження, з урахуванням ваших зауважень. Для стін, на які опирається перекриття: 1,8 т/м.п., а для стін, на які опирається покрівля: 2,8 т/м.п.

За файлом, який надав Dmode, вийшло 2,5 т/м.п. Мої навантаження підтверджують примітку до обчислень: "Расчет совершенно не учитывает тот факт, что разные стены дома могут быть нагружены по-разному."

 

Вы песком цоколь поднять решили? А как это, если не секрет?

Якщо брати варіант плити 200 мм, там 2 шари пінопласту + 10 см бетону, плюс додаткових 10 см піску під всією плитою для того, щоб цоколь був 40 см.

 

я вибрав псб, бо цоколь вищий на 10см візуально більше подобається
Я також так думаю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

експлуатаційне навантаження мансардного поверху 100кг/м2,

 

150 кг/м2 х 1,3 = 195 кг/м2

 

 

 

снігове навантаження на покрівлю (80кг/м2 на площу проекції скату)

 

это где такая нагрузка?

 

Регіон - Львівська обл.

 

снег 140-160 кг/м2 но это без учета наклона кровли и схемы

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Расчет совершенно не учитывает тот факт, что разные стены дома могут быть нагружены по-разному."

 

використовуючи дані з таблиці, поділивши будинок на частини по середині прольотів можете грубо порахувати навантаження на середні стіни (за умови опирання на них перекриття). Як видно зі схеми навантаження на середню стіну буде близько 2 раз більше ніж на зовнішню стіну. Якщо є бажання вирівняти тиск на грунт, збільшуйте ширину ребра під цією стіною до потрібної величини.

 

attachment.php?attachmentid=254146&stc=1&d=1362008851

895974183_.gif.da360d69cbda08ccff8811f7413106c9.gif

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Концепция поменялась. На новых картинках от Шведов и верхняя арматура рёбер и сетка (единственная)—в верхней части.

Також звернув увагу, що на нових картинках арматурна сітка тільки зверху, а на старіших - знизу + верхнє екстраармування вздовж несучих стін шириною 1,15м. Чому вони змінили концепцію? Який варіант правильніший? Як роблять в Німеччині, наприклад?

 

З цього розрахунку: (ссылка устарела) також випливає, що потрібно тільки верхню сітку, а нижню - для мінімального конструктивного армування.

Dorocell_old.thumb.JPG.b3c62dbe0b40f457f59a6e81aed81a84.JPG

Dorocell_new.JPG.971574c6062d056e3093df1e9329ff55.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому вони змінили концепцію? Який варіант правильніший? Як роблять в Німеччині, наприклад?

німці на разі клали 1 сітку внизу, дивіться самі

www.schwedenplatte.tv/zeitraffervideos.html

 

а доросел на мою думку навмисно напустили туману на свої демонстраційні матеріали, для того щоб не спеціалісти не будували по ним, а замовляли індивідуальний проект. На нових матеріалах загально визначено що є дві сітки (ARM NAT), не вказано ні діаметрів, ні кроку, ні глибини як для екстраармування. Тому вважаю що старий варіант не суперечить новому (можливо в новому кресленні перерізу фундамента, його завершено до закінчення глибини екстраармування). Просто новий варіант більш загальний та меньш детальний.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый вечер.подскажите пожалуйста... а плита 15см толщиной и 12м*12,5м с 2 армированием 10мм 200мм*200мм-может рассматриваться как фундамент под дом-монолит одноэтажный с мансардой?

грунт -глина..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

добрый вечер.подскажите пожалуйста... а плита 15см толщиной и 12м*12,5м с 2 армированием 10мм 200мм*200мм-может рассматриваться как фундамент под дом-монолит одноэтажный с мансардой?

грунт -глина..

 

очень дорого будет, имхо

смотрите на обычный ленточный на глубину промерзания

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тяжеловато. Нужно обязательно расчитывать.

что именно тяжеловато? дом вместе с плитой уйдет в грунт? плита тонкая ? арматура слабая?

 

Добавлено через 3 минуты

очень дорого будет, имхо

смотрите на обычный ленточный на глубину промерзания

на ленточный на пару кубов больше бетона надо! арматуры да больше,но в плите уже готовый черновой пол..хотя судя по аппетитам строителей(70грн. за кв.м арматуры и 300грн.куб бетона на приемке из бетоновоза..)и отопление тп.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

на ленточный на пару кубов больше бетона надо! арматуры да больше,но в плите уже готовый черновой пол..хотя судя по аппетитам строителей(70грн. за кв.м арматуры и 300грн.куб бетона на приемке из бетоновоза..)и отопление тп.

ой не то считаете...

считайте во сколько Вам станет подготовка подушки и дренаж в УШП

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коллеги, у меня есть глупый вопрос по УШП.

Вот есть теплая и сухая УШП, сверху над ней живут люди, а не разводится ли разная флора и фауна ПОД тёплой и сухой УШП, или прямо В ней?

Под плитами садовых дорожек сразу заводятся муравьи и черви, потому кладу плиты на гарцовку (сухая смесь песка и цемента), ИМХО УШП может быть отличным сухим теплым домом для муравьев, мышей, да и мало ли для кого...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

УШП может быть отличным сухим теплым домом для муравьев, мышей, да и мало ли для кого...

Вот зелёные обрадуются таким раскладам! А говорят ЭППС и ПСБ-С не экологичны, а тут прям домики для хобитов на них можно строить...Не знаю как муравьям, а мышкам вряд ли понравится вгрызаться в щебень, да и при его отсутствии что им там делать в отсутствии солнечного света, ограничениях с кислородом и подобных прелестях. Куда приятней в тёплом доме жить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

УШП может быть отличным сухим теплым домом для муравьев, мышей, да и мало ли для кого...

 

Каким образом? Сама УШП - бетонная плита. Под ней вплотную ПСБ или ЭППС, а ниже щебень, влагоотводящий, и трамбованный песок. В том то и дело что там сухо. И кому захочется жить в сухом щебне? Любой жизни нужна влага, а мышам нужно место.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имею в виду ЭППС, и песок под ним.

 

ну дык в классических лентах и полах по грунту - все тоже самое

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упрощаем вопрос. Прогрызают ли мыши ЭППС с целью устройства ходов? Ибо пенопласт прогрызают легко и регулярно.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Упрощаем вопрос. Прогрызают ли мыши ЭППС с целью устройства ходов? Ибо пенопласт прогрызают легко и регулярно.

 

В нете описаны некоторые виды устройства подушки под УШП. Есть и щебень-отсев под ЭППС, встречается и песок но все равно внизу немалый слой щебня . Так что в любом случае он защищен снизу а сверху бетонная плита. Щебень и бетон мышки не кушают и к ЭППС доступа просто нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...