Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите по котлу Beretta City turbo

HumanKM

Рекомендовані повідомлення

Уважаемые гуру.

Сорри если где то это уже обсуждалось или не правильно поставлю вопрос - я не специалист по этому и не нашел ответ в явном виде. :sorry:

 

Интересует такой момент. Если на улице допустим -30(минус 30), комнатный термостат настроен на +23. До какой максимальной температуры будет нагревать воду котел в СО, что б поддерживать заданную на термостате комнатную температуру? Ограничение на максимальную температуру будет и какое?

 

 

1 Котел будет нагревать СО до той температуры которую вы выставили на панели управления регулятором котла. Если котел дойдет до той температуры что вы выставили регулятором, то сработает датчик СО теплообменник отключиться , и если в помещении температура не повыситься до заданной темп термостата насос будет прокачивать систему до той поры пока температура воды в системе не упадет , и котел по новой запуститься и будет греть СО.

2 А если регулятор стоит на максимуме или в режиме авто на котле, то будет кочегарить до той поры пока не достигнет требуемой температуры в помещении .

По температуре у всех по-разному есть не мало важныхи факторов, таких как из чего построен дом, утеплен ли , правильно ли росчитано отопление и т. д. ограничение диапазона регулирования температуры воды в системе отопления Beretta CITY 24 CSI 40-80°С

Змінено користувачем maks_6681
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 ....

без программатора понятно, интересовало когда есть программатор :)

 

2 А если регулятор стоит на максимуме или в режиме авто на котле, то будет кочегарить до той поры пока не достигнет требуемой температуры в помещении .

По температуре у всех по-разному есть не мало важныхи факторов, таких как из чего построен дом, утеплен ли , правильно ли росчитано отопление и т. д. ограничение диапазона регулирования температуры воды в системе отопления Beretta CITY 24 CSI 40-80°С

т.е. ту максимальную температуру на котле можно выставить, скажем градусов 70 и котел будет на этой максимальной температуре кочегарить пока в комнате не установиться заданная программатором температура?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

без программатора понятно, интересовало когда есть программатор :)

 

 

т.е. ту максимальную температуру на котле можно выставить, скажем градусов 70 и котел будет на этой максимальной температуре кочегарить пока в комнате не установиться заданная программатором температура?

 

1и 2 вариант с программатором..

1 вариант если например, поставить 45 градусов так будет дольше прогреваться помещение, например 40 минут теплоотдача батарей будет меньше и СО выше 45заданых градусов не подымиться .Нагрев систему до 45 градусов горелка СО отключиться сработает датчик температуры котла, насос будет прокачивать систему до той поры пока температура воды в системе не упадет до 40 градусов. Когда температура в системе понизится до 40 градусов котел опять запустится и будет греть СО и когда в помещении будет нужная температура --- -программатор---выкл. котла

2й вариант регулятор на котле на максимуме или режиме авто котел будет кочегарить до той поры 60- 70-80°С пока не достигнет требуемой температуры в помещении но прогревать помещение он будет быстрее за 20 минут

 

uglubka все верно котел будет греть до 70 градусов СО

Змінено користувачем maks_6681
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

возможно проблема с электродом розжига плохая искра (чаще всего происходит из-за засорения пылью )в таком случае нужно очистить камеру сгорания и сам электрод от пыли .

 

проверю при возможности :beer:

 

Ежли дымоходник - проверьте дымоход.

Газовый клапан при пуске настраивался?

 

котел турбированный. Насчет газового клапана не знаю. Пуск котла производил специалист в форума ник -Теплотехник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пуск котла производил специалист в форума ник -Теплотехник.

 

А так всегда, когда котел нормально работает, но нужно плановое ТО, мы ср...ть хотели на это, а когда котел начинает глючить, кричим караул.

Обращайтесь к Теплотехнику, теперь наверное ремонт и настройки за деньги.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

проверю при возможности :beer:

 

 

 

котел турбированный. Насчет газового клапана не знаю. Пуск котла производил специалист в форума ник -Теплотехник.

 

ShyV если котел стоит на сервисном (обслуживании,гарантии) то приглашайте сервисантов.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня

Потрібна допомога!

Котел Беретта сіті 24, парапетний, площа обігріву 44 кв.м., 6 стальних радіаторів біля 55 літрів води в системі.

Місяць тому сервісна компанія провела запуск. Випробували тиск, включили горілку і пішли. Тут все й почалося. Котел один раз гріє 10-15 хв. потім 6 - 7 разів включається на 10 секунд через кожні 2,5 - 3 хвилини. і так вже місяць. Звертався в сервісну - прислали двох "професіоналів" які попросили паспорт котла і годину в нього втикали. Другий раз прислали гуру їхньої фірми. Він подивився розумним поглядом і сказав купити Кімнатний терморегулятор і за 130 грн. він мені його встановить. На питання "Чи допоможе це?" сказав хоть попробуємо. Коли я пригрозив що напищу в відділ захисту прав споживачів (так як я заплатив 360 грн. за запуск котла), директор сервісної служби мені відповів що в моїй системі треба поміняти труби на більшого діаметру. В моїх знайомих з таким же діаметром труб котел працює нормально. Мені здається мене просто розводять. Що порекомендуєте мені робити??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що порекомендуєте мені робити??

 

1. Настроить газовый клапан

2. Уменьшить мощность (в мозгах котла) на отопление.

Все есть в инструкции.

 

Если сами не осилите -

3. Пригласить сервисников и попросить их выполнить п.1 и п.2.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня

Потрібна допомога!

Котел Беретта сіті 24, парапетний, площа обігріву 44 кв.м., 6 стальних радіаторів біля 55 літрів води в системі.

Місяць тому сервісна компанія провела запуск. Випробували тиск, включили горілку і пішли. Тут все й почалося. Котел один раз гріє 10-15 хв. потім 6 - 7 разів включається на 10 секунд через кожні 2,5 - 3 хвилини. і так вже місяць. Звертався в сервісну - прислали двох "професіоналів" які попросили паспорт котла і годину в нього втикали. Другий раз прислали гуру їхньої фірми. Він подивився розумним поглядом і сказав купити Кімнатний терморегулятор і за 130 грн. він мені його встановить. На питання "Чи допоможе це?" сказав хоть попробуємо. Коли я пригрозив що напищу в відділ захисту прав споживачів (так як я заплатив 360 грн. за запуск котла), директор сервісної служби мені відповів що в моїй системі треба поміняти труби на більшого діаметру. В моїх знайомих з таким же діаметром труб котел працює нормально. Мені здається мене просто розводять. Що порекомендуєте мені робити??

Добрый день у меня была такая же проблема с тактованием котла на 2- 3 секунды .После установки терморегулятора (AURATON 2020) котел нормально работает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...сказав купити Кімнатний терморегулятор...

Так, а установка термостата помогла?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Настроить газовый клапан

2. Уменьшить мощность (в мозгах котла) на отопление.

Все есть в инструкции.

 

Если сами не осилите -

3. Пригласить сервисников и попросить их выполнить п.1 и п.2.

 

Вже про це з ними говорив. Сказали що вони все налаштували.Толку від них нема. Скажіть кімнатний терморегулятор вирішить цю проблему чи я тільки додатково потрачу кошти? І ще таке питання Хто видає їм сертифікати згідно яких вони обслуговують Беретту (можливо якесь представництво Беретти в Україні), я б туди поскаржився?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я Вас нерозумію.

Все описано що і як я робив і яких результатів досягнув.

Якщо Вам щось недозрозуміло - перепитайте.

Якщо не можете самі зробит все що треба, то шукайте людину яка може.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

А так всегда, когда котел нормально работает, но нужно плановое ТО, мы ср...ть хотели на это, а когда котел начинает глючить, кричим караул.

Обращайтесь к Теплотехнику, теперь наверное ремонт и настройки за деньги.

 

Кто кричит караул? Какой ремонт , расслабтесь:)

 

 

to Теплотехник - Саша , еще раз спасибо за хорошее отношение к клиентам :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто кричит караул? Какой ремонт , расслабтесь:)

 

 

to Теплотехник - Саша , еще раз спасибо за хорошее отношение к клиентам :beer:

 

Так в чем проблема-то была?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

to Теплотехник - Саша , еще раз спасибо за хорошее отношение к клиентам :beer:

 

Я что то пропустил?....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 роки потому...

Реанімую тему. Ситуація ідентична.

 

Ставив не я. Юзаю вже я.

Ситуація: тактує при опаленні, тобто часто включається/відключається.

Полазив по форумах дізнався, що при розпалюванні спочатку йде мінімальне полумя, потім максимальне, а потім модуляція. Получається, що при максимальному вогні йде перегрів і він відключається.

Що робив: прочистив фільтр, трохи помогло, але не дуже. Майстра викликати на таке поки що не хочу, бо коли все ж таки розженеться, то гріє. Взимку ремонтувати/налаштовувати не хочеться.

Зменшив подачу газу краником. Допомогло. Але тепер думаю, чи не настане якась інша проблема через це. Аварійні індикатори при цьому не сигналізують.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реанімую тему. Ситуація ідентична.

 

Ставив не я. Юзаю вже я.

Ситуація: тактує при опаленні, тобто часто включається/відключається.

Полазив по форумах дізнався, що при розпалюванні спочатку йде мінімальне полумя, потім максимальне, а потім модуляція. Получається, що при максимальному вогні йде перегрів і він відключається.

Що робив: прочистив фільтр, трохи помогло, але не дуже. Майстра викликати на таке поки що не хочу, бо коли все ж таки розженеться, то гріє. Взимку ремонтувати/налаштовувати не хочеться.

Зменшив подачу газу краником. Допомогло. Але тепер думаю, чи не настане якась інша проблема через це. Аварійні індикатори при цьому не сигналізують.

 

А Ви тему не реанімуйте а почитайте.

Придавіть газову горєлку котла і буде вам щастя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тему прочитав, тому й з полумям почав гратися. Самому лізти туди не хочеться, щоб горілку крутити, майстра до весни кликати теж не хочу. Злякало мене в цій темі, що коли полумя ляже на горілку, то буде біда. Але я ж не низ понижаю, а верх? Тобто мало би бути все нормально? До речі, миготіння раз в секунду так і не пропало.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тему прочитав, тому й з полумям почав гратися. Самому лізти туди не хочеться, щоб горілку крутити, майстра до весни кликати теж не хочу. Злякало мене в цій темі, що коли полумя ляже на горілку, то буде біда. Але я ж не низ понижаю, а верх? Тобто мало би бути все нормально? До речі, миготіння раз в секунду так і не пропало.

 

щоб зменшити тактування треба і низ і верх давити

на мене тоді всі буром перли і гнобили, казали шо кінець моєму котлу - а тепер по факту:

 

- щоб полум"я не лягло на горілку, розберіть камеру згоряння і гляньте візуально, чи полум"я відірване мід металу. Або виставте тиск як у мене - і можете не лізти в камеру.

- мій котел пропрацював з задавленою горілкою вже майже 8 років і працює й зараз - думаю це аргумент...

- ну і третє. Я ставив олівцем мітки на регулюванні газ.горілки і в будь який момент міг повернути все в початкове положення.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 років - серйозний аргумент.

Думаю, що в такому режимі і залишу.

А навіщо задавлювати низ?

І те, що годинами горить - це нормально?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 років - серйозний аргумент.

Думаю, що в такому режимі і залишу.

А навіщо задавлювати низ?

І те, що годинами горить - це нормально?

 

1. Уявіть що у вас приміщення 50 квадратів з середньостатистичними тепловтратами. І Вам потрібно 5 кВт теплової потужності для обігріву цього приміщення в максимальний холод. А Ваш котел видає мінімум 9 кВт. Звідси й береться тактування, потужність котла завелика, він модулює пламя на мінімум, а цього всеодно забагато. От тому треба прибирати якраз мінімум в першу чергу.

2. Я вважаю що це правильно, вийти на заданий режим по обраткі і підтримувати її, а не вкл/викл постійний

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А з частим міганням індикатора розібралися? Чи то так і має бути?

 

не пам"ятаю такої проблеми - це я тут описував? ткніть в номер посту - може пригадаю

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня зеленый индикатор мигает раз в 0,5 сек.

Гидравлический прессостат отбрасываем - есть давление в системе, воздух полностью стравлен.

Прессостат дымоудаления отбрасываем - котел абсолютно нормально работает на обогрев воды.

Что такое переходной этап перед розжигом??? незнаю!

 

Работает уже неделю, красная лампа не загорается.

Саме перше повідомлення цієї теми.

І відео на ютубі ваше, здається, було. Там теж видно як мігає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Саме перше повідомлення цієї теми.

І відео на ютубі ваше, здається, було. Там теж видно як мігає.

 

Ти коли він вимикається по температурі обратки - то ОК

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...