Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Оконщики - делимся опытом и новинками

Валерий Валентинович

Рекомендовані повідомлення

13 часов назад, Яло сказал:

Розширення пластику складає 2%
На двох метрах - це до 4мм.

Трішки задофіга, але це фізика. 

+ вага стулки, яка має, приблизно, 70кг.

До чого тут виробник?

Ні, звісно, виробник теж має значення.

Має значення, як і з чого зробили, чи є горизонтальний імпост, який замок, як користуються дверима.

Але регулювання нікому не уникнути.


   Простите, но.... С какого потолка вы взяли эти цифры ?

  1) При какой температурной дельте "обеспечиваются" эти самые 2 % ? :)

  2) А вы знаете, что, например, коэффициент теплового расширения железа может увеличиваться на 35 % ? (куда там 2 % пластика)....... правда это при 800 градусах.... но .... (см. вопрос 1) :)

  3) Вы хотите сказать, что ежедневно пластиковое окно из-за перепадов температур меняет свои геометрические размеры плюс/минус 4 мм (достаточно большая величина) не разрушаясь само и не разрушая окружающие стены и откосы ? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 часов назад, Яло сказал:

Розширення пластику складає 2%
На двох метрах - це до 4мм.

Трішки задофіга, але це фізика. 

+ вага стулки, яка має, приблизно, 70кг.

До чого тут виробник?

Ні, звісно, виробник теж має значення.

Має значення, як і з чого зробили, чи є горизонтальний імпост, який замок, як користуються дверима.

Але регулювання нікому не уникнути.

А що ви скажете щодо алюмінієвих вхідних дверей, вони теж мають такі проблеми? Що краще, алюмінієві з терморозривом чи металеві? Бо ціни на металеві навіть вищі місцями.

Змінено користувачем Domikv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, Domikv сказал:

А що ви скажете щодо алюмінієвих вхідних дверей, вони теж мають такі проблеми? Що краще, алюмінієві з терморозривом чи металеві? Бо ціни на металеві навіть вищі місцями.

У кожного матеріалу є свої переваги.
ПВХ - тепліший.
Алюміній тримає свою геомерію. Звісно, що і алюмінієві двері будуть час від часу потребувати регулювання, але не так часто, як металопластик.
Та по теплоопору вони холодніші за ПВХ. 
Алюмінієві двері мають замок не такий, як у вхідних дверей з ПВХ.
Він має лише один прижим. 

Якщо плануєте двері з великими стулками. Або штульпові без горизонтального імпоста, то ПВХ - не найкращий варіант. 
Тоді вже дивіться в сторону алюмінію або дерев'яні. 
Проте ПВХ двері будуть дешевші за алюміній рази в 2-3.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, tayatlas сказал:


   Простите, но.... С какого потолка вы взяли эти цифры ?

  1) При какой температурной дельте "обеспечиваются" эти самые 2 % ? :)

  2) А вы знаете, что, например, коэффициент теплового расширения железа может увеличиваться на 35 % ? (куда там 2 % пластика)....... правда это при 800 градусах.... но .... (см. вопрос 1) :)

  3) Вы хотите сказать, что ежедневно пластиковое окно из-за перепадов температур меняет свои геометрические размеры плюс/минус 4 мм (достаточно большая величина) не разрушаясь само и не разрушая окружающие стены и откосы ? :)

А що всі пластикові вікна мають розмір сторони 2 метра і більше? І всі вони кольорові?
Кольорові вікна влітку нагріваються до 70-80 градусів. Ця інформація ще з тих часів, коли літо було не таким спекотним. Зараз, мабуть, всі 90 градусів.
При 110-120 градусах починають гнути арку.

Як ви вважаєте, звідки взялася інформація в ДСТУ, що допустимий перепад в розмірах саме 1мм на метр, але не більше 3мм на всій конструкції?
А чому не рекомендують робити цільну раму, де одна сторона більша за 3300мм, а в деяких випадках 2800мм?

Для вас це "с потолка". Для мене - це вивчання матеріалу протягом 18 років. 

Жодна цифра, яку я називаю не взята із стелі чи "я так думаю". Я можу забути де саме і коли її знайшла, але в мене пунктик на цифрах.. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

54 минуты назад, Яло сказал:

У кожного матеріалу є свої переваги.
ПВХ - тепліший.
Алюміній тримає свою геомерію. Звісно, що і алюмінієві двері будуть час від часу потребувати регулювання, але не так часто, як металопластик.
Та по теплоопору вони холодніші за ПВХ. 
Алюмінієві двері мають замок не такий, як у вхідних дверей з ПВХ.
Він має лише один прижим. 

Якщо плануєте двері з великими стулками. Або штульпові без горизонтального імпоста, то ПВХ - не найкращий варіант. 
Тоді вже дивіться в сторону алюмінію або дерев'яні. 
Проте ПВХ двері будуть дешевші за алюміній рази в 2-3.
 

Пвх сам по собі тепліший, але ж пвх двері не роблять з утепленням, а алюмінієві є з терморозривом, чи все рівно пвх буде тепліше?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Domikv сказал:

Пвх сам по собі тепліший, але ж пвх двері не роблять з утепленням, а алюмінієві є з терморозривом, чи все рівно пвх буде тепліше?

Все одно тепліше.
Якщо дуже стисло, то алюміній теплий (без третього контуру ущільнення) має теплоопір такий самий, як трикамерний ПВХ.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.10.2023 в 01:37, xandr xandr сказал:

Друзі, планую ставити вікна Rehau, профиль Synego. Окрім вікон будуть ще двері на терасу. Розмір дверей 2000*900. Менеджер пропонує зекономити і зробити двері з того ж віконного профілю (Synego), каже що будуть служити добре. Так можна робити, чи треба з дверного профілю замовляти? З якого саме тоді?

Перше питання по конструктиву: стулки віконна і дверна мають різне армування, кутові з‘єднання, в рамі так саме відрізняєтся армування і поріг.

друге: фурнитура. Дверна фурнитура має  вдвічі більший ресурс циклів відкривання. Як часто ви плануєте відкривати двері, термін експлуатаціі буде в двічі менший з віконною фурнитурою. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Яло сказал:

Жодна цифра, яку я називаю не взята із стелі чи "я так думаю". Я можу забути де саме і коли її знайшла, але в мене пунктик на цифрах.. 

  Простите, но ваше изучение получается - это из серии "слышу звон, да не пойму где он". Оценивать что-то по табличным данным без учета всего комплекса - нонсенс !

  1) Тепловые расширения материалов есть. Но они есть и как у пластика так и у металла

  2) Эти условные прикладные "недостатки" хороши известны производителям. Поэтому практически всегда, там где необходимо максимально соблюдать геометрию, используют композит из нескольких материалов, либо комплексную сборку : например те же окна - это металл + пластик, металлические двери - лист, усиленный профилем и т.п. Это обеспечивает условную стабильность готового изделия при эксплуатации в быту (на температурах до 45-50 градусах и кратковременно на 60-70 градусах)

  3) Пластик (слабо теплопроводный материал) у вас нагревается до 90 градусов? Вы серьезно ? В мартеновской печи ? :) Я летом пирометром при уличной температуре около 33-34 градусов замерял показатели на солнце: металлический отлив/подоконник (крашеный)- около 60 градусов, оконный пластик (белый) - только 45 ! Больше всего нагревалась клинкерная плитка на фасаде - 67 градусов. Допускаю даже погрешность самого пирометра в 5 градусов. Но показатели и близко не похожи на 80-90 градусов

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, tayatlas сказал:

  Простите, но ваше изучение получается - это из серии "слышу звон, да не пойму где он". Оценивать что-то по табличным данным без учета всего комплекса - нонсенс !

  1) Тепловые расширения материалов есть. Но они есть и как у пластика так и у металла

  2) Эти условные прикладные "недостатки" хороши известны производителям. Поэтому практически всегда, там где необходимо максимально соблюдать геометрию, используют композит из нескольких материалов, либо комплексную сборку : например те же окна - это металл + пластик, металлические двери - лист, усиленный профилем и т.п. Это обеспечивает условную стабильность готового изделия при эксплуатации в быту (на температурах до 45-50 градусах и кратковременно на 60-70 градусах)

  3) Пластик (слабо теплопроводный материал) у вас нагревается до 90 градусов? Вы серьезно ? В мартеновской печи ? :) Я летом пирометром при уличной температуре около 33-34 градусов замерял показатели на солнце: металлический отлив/подоконник (крашеный)- около 60 градусов, оконный пластик (белый) - только 45 ! Больше всего нагревалась клинкерная плитка на фасаде - 67 градусов. Допускаю даже погрешность самого пирометра в 5 градусов. Но показатели и близко не похожи на 80-90 градусов

Ну, по-перше, я писала про кольоровий пластик.

По-друге, влітку температура буває набагато більше 34 градусів.

По-третє, це не метал, огорнутий в пластик, а навпаки - пластик, всередині якого усок металу.

Четверте, температура пластику також залежить від виробника, бо виявляється не всі виробники роблять компенсатори (отвори зферху), а це напряму впливає на деформацію пластику.

Можу і далі продовжувати.

Ніколи не бачили, як круте пластик на сонці?

А я бачила. 

 

Ви яким чином відноситеся до віконного діла?

Ніяк?

То може це ви чули дзвін та не знаєте де він?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.10.2023 в 15:19, Domikv сказал:

Підскажіть будь-ласка, чи нормально, що металопластикові двері час від часу просідають? Двері з дверного профилю Synego,  2*1м, петлі 3шт KTN.

Крім профілю ще є армування, мех.з‘єднувачи - це конструктив геометріі. Дверні петлі розраховани на вагу стулки, як що неправільно підібрані, може бути просідання.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 місяці потому...

Мікропровітрювання в невеликомі вікні. Є віконечко 1080х120 мм (ШхВ), розділено 50%/50%, одна створка відкривається, її ширина близько 495 мм. Профіль не пам'ятаю який, давно робилися, але щось з бюджетних, фурнітура AXOR створка відкриваєтсья і відкидається, але немає мікропровітрювання. Чи є можливість в такій створці зробити мікропровітрювання? Саму фурнітурою, поворотом ручки на 45*, а не бомж варіант якийсь гачок прикрутити до рами🙂 Здається колись питав у людини яка вікнами займається, казала що це через малу ширину створки, але детально не вивчав це питання. Хоча час від часу мікропровітрювання в цьому вікні потрібно, а його немає.

Поки писав, як варіант можна врізати клапан провітрювання, якщо фурнітурою на такій створці не вийде зробити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17.03.2024 в 11:01, Алік сказав:

Не дуже добре знаю Аксор, але на вікно 1080х1200 мікропровітрювання ставиться.

При розділенні 50/50 і створку 495 мм? Хм, якщо мікропровітрювання немає, то можна добавити його чи потрібно всю фурнітуру замінювати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, TaurosRMK сказал:

При розділенні 50/50 і створку 495 мм? Хм, якщо мікропровітрювання немає, то можна добавити його чи потрібно всю фурнітуру замінювати?

На вузьких стулках щільового може не бути, навіть, якщо фурнітура передбачає таку функцію.
І не тільки в Аксор. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Яло сказав:

На вузьких стулках щільового може не бути, навіть, якщо фурнітура передбачає таку функцію.
І не тільки в Аксор. 

Так я бачу що його "може не бути, навіть якщо воно могло б бути", але питання в іншому, якщо воно на таку ширину може стати, то можно докомплектувати фурнітуру чи тільки повна заміна?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 часов назад, TaurosRMK сказал:

Так я бачу що його "може не бути, навіть якщо воно могло б бути", але питання в іншому, якщо воно на таку ширину може стати, то можно докомплектувати фурнітуру чи тільки повна заміна?

Я ж написала, що на вузьких стулках щільового може не бути. Через те, що вони вузькі. 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 годин тому, TaurosRMK сказав:

При розділенні 50/50 і створку 495 мм? Хм, якщо мікропровітрювання немає, то можна добавити його чи потрібно всю фурнітуру замінювати?

Так. Я набирав таке вікно в програмі, мікропровітрювання стає до ширини вікна 980 мм включно.

Додається артикул A6002-13-N03 - мікрощілинне провітрювання AXOR.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...