Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Очень нужны реальные отзывы о посудомойках

Оля (boyarka)

Рекомендовані повідомлення

Кто подскажет, что это за деталь ПММ, для чего она...

Эта "блямба" (с) для компенсации внутреннего давления внутри машины , и еще как своего рода байпас в случае если основной лабиринт, по которому подается вода вовнутрь по какой то причине не сработал.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Эта "блямба" (с) для компенсации внутреннего давления внутри машины , и еще как своего рода байпас в случае если основной лабиринт, по которому подается вода вовнутрь по какой то причине не сработал.

Агаааа, т.е. свою важную роль она таки выполняет. Какого то обслуживания требует эта деталь и можно ли вплотную к ней ставить посуду?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Агаааа,

Для вашего успокоения сфотографировала свою " блямбу". Посуду ставлю так, как мне удобно, не обращая внимания на неё. К тому же, она находится на уровне нижней корзины, которая всегда грузится по полной.

 

Инструкции читаю внимательно и взяла за правило- если нет особых примечаний, значит нет причин обращать внимание.

 

Если бы вы не спросили про назначение этой штуки, я, до сей поры, была бы в счастливом неведении о её существовании:D И это я фотографировала, засунув телефон близко к месту её расположения. Если просто открыть машину, то эта штучка сливается в одну плоскость с боковой стенкой, на которой она расположена.

IMG_20200108_095308709.thumb.jpg.d75f8ca9d6cb17e44cb6633027103b1d.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А я целый месяц заморачивалась, чтоб не прикрыть посудой эту деталь:lol:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Видимо, зависит от конструктива. У моей ПММ только одна такая.

:( У меня тоже одна.

Я вообще думал, что то аварийное отверствие в случве перелива (как в раковине в ванной). В моей инструкции информации нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На противоположной стенке вверху должна быть ещё одна такая же штуковина))

 

Как интересно. У меня нет еще одной такой же штуковины. Оказывается, все ПММ разные.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
У нас в "Авроре" продаются таблетки для ПММ, вирма "ОХО" 40 штук за 90 грн. Стоит брать? Как соотношение цена/качество?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

У когось є досвід використання настільних (маленьких) посудомийних машин на кшталт Beko DTC36610W (Китай, завод Midea)? Вона цікавить своїми розмірами та ціною, але чи зручно там буде мити, за потреби, великий посуд - 6-літрову каструлю від скороварки, пательню (сковорідку) діаметром 28 см тощо? Причина - не настільки велика кухня, щоб ставити у меблі окремий прилад, який забере чимало місця. Та і посуд миється щодня, і його (тарілки, чашки, ложки) не так багато. От коли додасться щось велике... Чи в такому випадку є сенс "потіснитися" і ставити вузьку (компактну, 45 см) посудомийку?

Чи можна дивитися в сторону Beko (турецька збірка) та Indesit (польська збірка), враховуючи, що це зараз найдешевші брендові посудомийні машини на ринку (Indesit, наприклад, візуально зібраний рівніше, аніж Bosch за 10 тис. грн.)?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

У когось є досвід використання настільних (маленьких) посудомийних машин на кшталт Beko DTC36610W (Китай, завод Midea)? Вона цікавить своїми розмірами та ціною, але чи зручно там буде мити, за потреби, великий посуд - 6-літрову каструлю від скороварки, пательню (сковорідку) діаметром 28 см тощо? Причина - не настільки велика кухня, щоб ставити у меблі окремий прилад, який забере чимало місця. Та і посуд миється щодня, і його (тарілки, чашки, ложки) не так багато. От коли додасться щось велике... Чи в такому випадку є сенс "потіснитися" і ставити вузьку (компактну, 45 см) посудомийку?

Чи можна дивитися в сторону Beko (турецька збірка) та Indesit (польська збірка), враховуючи, що це зараз найдешевші брендові посудомийні машини на ринку (Indesit, наприклад, візуально зібраний рівніше, аніж Bosch за 10 тис. грн.)?

 

Ну не знаю, были бы на рынке посудомойки 90 см шириной я бы на них смотрел)) Таблетка все равно одна а посуда иногда не влазит.

Кастрюли и сковородки чудесным образом не отмываются, они чистые при постоянном использовании ПМ

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

У когось є досвід використання настільних (маленьких) посудомийних машин на кшталт Beko DTC36610W (Китай, завод Midea)? Вона цікавить своїми розмірами та ціною, але чи зручно там буде мити, за потреби, великий посуд - 6-літрову каструлю від скороварки, пательню (сковорідку) діаметром 28 см тощо? Причина - не настільки велика кухня, щоб ставити у меблі окремий прилад, який забере чимало місця. Та і посуд миється щодня, і його (тарілки, чашки, ложки) не так багато. От коли додасться щось велике... Чи в такому випадку є сенс "потіснитися" і ставити вузьку (компактну, 45 см) посудомийку?

Чи можна дивитися в сторону Beko (турецька збірка) та Indesit (польська збірка), враховуючи, що це зараз найдешевші брендові посудомийні машини на ринку (Indesit, наприклад, візуально зібраний рівніше, аніж Bosch за 10 тис. грн.)?

Год назад у меня был подобный вопрос. Спасибо форумчанам, обьяснили и убедили не покупать настольну машинку. Если уж совсем мало места - то на крайний случай 45 см но встраиваемую. Я взяла 60 см, встраиваемую и ни капельки не жалею. Думала что буду мало в ней мыть посуды. Но апетит приходит во время еды:D Теперь мне проще заменить посуду на подходящую для посудомойки, нежели все это мыть самой.

Про Индезиты не скажу, а Веко работает уже второй год у наших знакомых. Но тоже 60 см, встраиваемая. Семья 6 человек, машинка справляется с задачей.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

У когось є досвід використання настільних (маленьких) посудомийних машин на кшталт Beko DTC36610W (Китай, завод Midea)? Вона цікавить своїми розмірами та ціною, але чи зручно там буде мити, за потреби, великий посуд - 6-літрову каструлю від скороварки, пательню (сковорідку) діаметром 28 см тощо? Причина - не настільки велика кухня, щоб ставити у меблі окремий прилад, який забере чимало місця. Та і посуд миється щодня, і його (тарілки, чашки, ложки) не так багато. От коли додасться щось велике... Чи в такому випадку є сенс "потіснитися" і ставити вузьку (компактну, 45 см) посудомийку?

Чи можна дивитися в сторону Beko (турецька збірка) та Indesit (польська збірка), враховуючи, що це зараз найдешевші брендові посудомийні машини на ринку (Indesit, наприклад, візуально зібраний рівніше, аніж Bosch за 10 тис. грн.)?

В Киеве такого типа Электролюкс "2two" в квартире

с кастрюлями ,конечно , будет сложно, а так - чашки тарелки после двоих помыть - норм.

 

просто кастрюля большая или сковорода там почти все пространство занимают

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня!

У когось є досвід використання настільних (маленьких) посудомийних машин на кшталт Beko DTC36610W ...

але чи зручно там буде мити, за потреби, великий посуд - 6-літрову каструлю від скороварки, пательню (сковорідку) діаметром 28 см тощо? ...

Моя сім*я має такий досвід. Юзаємо Ваш аналог - Канді. В неї влазить одночасно 5-ти літрова чаша від мультиварки 4 чайних чашки, 5-6 різних тарілок....

28-у пательню розміщуємо разом з кришкою до неї. В цей час ще туди може поміститись пару всіляких піалок (не ставим) та 3-4 чашки (не ставим).

Загалом у мене родина з трьох осіб - машини хватає в обріз. Запускається кожного дня. Інколи по два рази на день. Користуємось порошком, що дозволяє регулювати дози в залежності від об*єму загрузки та ступеню забруднення посуду, що в кінці-кінців дозволяє економити. Претензій до неї не має. Дружина дуже задоволена.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді!

Скільки людей - стільки і думок :) І те, що крупніші прилади будуть кращими та універсальнішими - це очевидно. Але є й чимало інших нюансів. Нам, наприклад, важливо мати місця для зберігання приладдя на кухні, а навіть вузька ПММ - це вже ціла тумба, наявність якої у кухні для нас буде важлива. А ще - навряд чи у нас в повсякденному житті буде стільки посуду, що для нього знадобиться повноцінна 2-ярусна ПММ. Переважно будуть митися тарілки, ложки та вилки після сніданку чи (та) вечері, різні ємності (наприклад, пластикові судочки вручну мити не надто приємно). Як на мене, для таких процедур і маленької посудомийки вистачить...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сьэкономив место под столом, вы его займете на столе. Настольная ПММ тоже не маленькая.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нам, наприклад, важливо мати місця для зберігання приладдя на кухні, а навіть вузька ПММ - це вже ціла тумба, наявність якої у кухні для нас буде важлива. .

А вільне місце на стільниці вам не важливо?

Ще ці маленькі досить функціонально обмежені. Наприклад, аквастоп у них - рідкість.

Вартість у них негуманна як у порівнянні с повногабаритними.

Якщо вже таки малу хочете брати то дивіться на ті що мають два рівня миття, а відповідно і висота буде не 43-45см а 60см.

Наприклад Candy CDCP 8ES-07.

Таку можна поставити під стільницю у тумбу ширин 60см і ще зможете замовити під нею висувну шухляду висотою 12 - 17см. Хоча користь від тієї шухляди висотою 12-17см сумнівна.

Але краще вже повністю вбудовану шириною 600. Все інше - компроміс.

Добавлено через 1 минуту

Сьэкономив место под столом, вы его займете на столе. Настольная ПММ тоже не маленькая.

Випередили!

"Устами женщині глаголит истина".

Добавлено через 14 минут

Причина - не настільки велика кухня, щоб ставити у меблі окремий прилад, який забере чимало місця.

Колись кухню бачив у панельці - 7-7,5 кв.м.

Там були окрім всієї кух техніки ще вбудована пральна та вбудована ПММ ш.45см.

Пральна в ванну кімнату не становилась, там ванна вздовж, старенька панелька.

Фото зовсім маленької кухні, без ПММ але із пральною.

3.thumb.jpg.788ee3f38d882e5b5b0252a70b551d34.jpg

5.jpg.e4bfcad8a927db680eccaadfd32b72d3.jpg

1.thumb.jpg.b62de9f46b5ca3eb9069f9ec87b15601.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповіді!

Скільки людей - стільки і думок :) І те, що крупніші прилади будуть кращими та універсальнішими - це очевидно. Але є й чимало інших нюансів. Нам, наприклад, важливо мати місця для зберігання приладдя на кухні, а навіть вузька ПММ - це вже ціла тумба, наявність якої у кухні для нас буде важлива. А ще - навряд чи у нас в повсякденному житті буде стільки посуду, що для нього знадобиться повноцінна 2-ярусна ПММ. Переважно будуть митися тарілки, ложки та вилки після сніданку чи (та) вечері, різні ємності (наприклад, пластикові судочки вручну мити не надто приємно). Як на мене, для таких процедур і маленької посудомийки вистачить...

 

важко щось радити не побачивши хоча б креслення кухні. Якщо посудомийка буде ставитись на стільницю, то чому б не зробити пенал, де внизу буде посудомийка, а решта під кухонне приладдя. В мене посудомийка 45см і сім"я з двох чоловік - в залежності від інтенсивності готування включаю її кожен день або через день.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для мене, насамперед, було важливим почути відгуки від власників маленьких ПММ, або від тих, хто з ними стикався. І я їх почув. Решта залежить від наших бажань, фінансових можливостей, особливостей кухні тощо.

Настільна ПММ - це теж посудомийка, тільки маленька. І вона, як виявилося, теж виконує свою роботу. Це - головне.

Стосовно установки: такі ПММ спокійно встановлюються у меблі. Як на мене, поставити її під мийку буде нормально. Так, зазвичай туди ставляють сміттєве відро, але воно у нас переїде в іншу тумбу - ту, яка закриватиме доступ до кранів системи водопостачання та опалення у ніші під котлом, яку закрити треба, але повноцінної тумби там не вийде. Така конфігурація меблів та стаціонарних приладів дасть можливість і ПММ мати, і простір для зберігання використовувати максимально.

І ще стосовно розмірів. Так, велика посудомийка дає можливість більше мити посуду одночасно. Але наскільки часто таке буває? Врешті-решт, якщо є час, то одну чашку, тарілку, ложку можна одразу після їжі під краном у мийці вимиті (що дуже актуально влітку), а посудомийці дати складнішу роботу.

Стосовно вартості. Так, настільні машинки на фоні тих же вузьких коштують не набагато дешевше (що і спонукає дивитися на 45-сантиметрові моделі), але ж і акції на них бувають!

І як ще один варіант - нею можна буде користуватися одразу, і без меблів. Звісно, це все може зробити і окремо встановлена вузька ПММ, але! Скільки ми їх не переглядали - обов‘язково відмічали криву (в прямому сенсі) збірку багатьох екземплярів. Навіть Bosch із Німеччини має непропорційний вигляд, якщо дивитися на нього спереду - не «стикуються» дверцята та стінки, і це у ПММ за 9999 грн! Звісно ж, вбудована в цьому сенсі краще, але вона встановиться нормально лише у меблі, а ще - не дуже подобається, що органи керування машинкою розташовані всередині. Найдешевші вбудовані вузькі машинки будуть мати, насамперед, турецьке або китайське походження, а вже потім - польське.

Але, в будь-якому випадку - всім вдячний за відгуки та поради.

Змінено користувачем Тарантино
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1) настольная ПММ тоже занимает место. И не мало.

2) любой посудомойкой можно пользоваться сразу-подключил и пользуешься. Они одинаково подключаются (электричество, вода, канализация)

3) пустой машинка никогда не будет. смысл мыть быстро посуду вручную, если есть посудомойка? если повседневной посуды мало закинули-всегда добавляю что нибудь несрочное: чайник, решетки с газовой печки, крышку или тарелку из микроволновки, фильтр с вытяжки. крышку со сковороды. противни, решетки из духовки. Да все что угодно. Всегда есть, что добавить.

4) органы управления внутри? а зачем они снаружи? чтоб детям интересно было кнопочки нажимать? все равно, чтоб насыпать порошок/таблеточку- нужно открыть дверцу.

 

и еще раз про количество посуды, при наличии маленькой посудомойки уж действительно проще вручную помыть-быстрее будет, чем гонять программу 1,5 часа ради трех чашек и тарелок.

Что мои друзья с настольной ПММ успешно и делают. Смысл тогда в покупке?

 

Я за полноценную ПММ, а некоторую редкоиспользуюмую посуду или припасы лучше буду хранить в кладовке, под кроватью в конце концов. Или (как делает моя жена)-выкинуть лишнее :)

Но решать Вам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

І ще стосовно розмірів. Так, велика посудомийка дає можливість більше мити посуду одночасно. Але наскільки часто таке буває? Врешті-решт, якщо є час, то одну чашку, тарілку, ложку можна одразу після їжі під краном у мийці вимиті (що дуже актуально влітку), а посудомийці дати складнішу роботу.

це все одно, що прати під краном шкарпетки, щоб зайвий раз не включати пральну машину :) Мию руками лише те, що терміново потрібне і те, що не можна мити в посудомийці або не входить по габаритам.

 

а може це тільки я стала наскільки ледачою

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не так давно, здесь на форуме, меня почти закидали тапками за желание поставить настольную ПММ под мойку. Сказали, что я в извращения знаю толк:D

У нас в квартире была кухня 6 квадратов. Даже в такой кухне я бы нашла куда поставить встраиваемую 45-ку. Но решать конечно же вам. Настольная будет мыть так же как и полноразмерная. Но разлениться она вам не даст:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тарантино,

 

В Золотоноші дуже м'яка вода? Так?

Я в Чапаєвці був в 80і певний час. І вживали виробництва Золотоноші пиво та горілку. Здавалося, що якісь дуже м'які напої.

У пиві ніби піни було більше ніж до того звикли. Обережно відкрити пляшку щоб не втратити напою було важко.

 

Ще у Миргороді здається (чи Моршині) так саме. Змити мило у душі було важкувато, так здавалося.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... при наличии маленькой посудомойки уж действительно проще вручную помыть-быстрее будет, чем гонять программу 1,5 часа ради трех чашек и тарелок.

Что мои друзья с настольной ПММ успешно и делают. Смысл тогда в покупке?

...

 

:rolleyes:А пральна машина у Вас на скыльки кілограмм?

Врешті-решт, якщо є час, то одну чашку, тарілку, ложку можна одразу після їжі під краном у мийці вимиті (що дуже актуально влітку), а посудомийці дати складнішу роботу.

...

Ви помиляєтесь :D. З придбанням ПММ у Вас в квартирі з*явиться "кухонний раб", який із задоволенням якісно зробить це за Вас :D.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...