Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Таблиця лідерів

  1. US7IGN

    US7IGN

    Пользователи


    • Бали

      17

    • Публікації

      34 645


  2. Canton

    Canton

    Пользователи


    • Бали

      11

    • Публікації

      18 431


  3. vadimv

    vadimv

    Пользователи


    • Бали

      10

    • Публікації

      48 052


  4. ozor

    ozor

    Пользователи


    • Бали

      9

    • Публікації

      4 287


Популярні публікації

З'являються публікації з найбільшою репутацією на 27.06.26 у всіх областях

  1. Кацапи раз за разом збирають з уламків фламінго і кожного разу виходить Storm Shadow
    7 балів
  2. По-різному може бути, достеменно не порахуєш. Я непогано знаю цю тему. Багато років вона була в мене на очах, і всі нюанси внутрішньої та зовнішньої кухні я вивчив. Була в нас гарна рибацька заїмка, а друг тримав артіль, яку ми ласкаво називали "два баркаси та чотири підораси" Тримав артіль не стільки заради грошей, бо на річках у цій галузі їх небагато, скільки заради вторинних вигід. Те, що підняли штрафи за незаконне добування ВЖР, це нормально. Річки повибивали в прямому сенсі цих слів. Уже в 2020 році впіймати нормального "домашнього" судака, кілограми на 2-3, у межах міста було ну дуже непросто. Ловилося то багато, але переважно до семисот грамів, а це недомір до 42 см. Нормальні люди таке відпускають. А ще у 2010 році на тих самих місцях і за нормальної погоди це було заняття на годину, з прогнозованим результатом у пару гарних судаків. Те, що виписали тому, хто попався, це таке життя. Бракон'єр, як ухилянт, повинен бути хитрим ))) Ієєєх, ностальджі ) Гарне місто було, але ... після 14-го року з'явилися нюанси, і довелось змінити локацію, вчасно вийшло.
    3 бали
  3. Якби кобзар знав що його тексти озвучуватиме ші - вмер би зразу як дізнався
    3 бали
  4. www.radiosvoboda.org/a/balistychni-rakety-ukrayiny-fp-7-fp-9/33787717.html Україна заявила про створення одразу двох власних балістичних ракет. Одна призначена для ударів по цілях поблизу лінії фронту, інша – для ураження об’єктів далеко в тилу. Компанія Fire Point, яка розробила ракети, обіцяє порівняно низьку вартість і швидкий запуск виробництва. Що відомо про нові ракети і наскільки вони можуть змінити ситуацію на полі бою? Інформацію зібрала телевізійна та онлайн-мережа «Настоящее время» (створена Радіо Свобода для російськомовної аудиторії). В Україні відбулися випробування власної балістичної ракети FP-7 тактичного рівня. За характеристиками її часто порівнюють з американською ATACMS або з радянською «Точкою-У». Просто зараз в Україні розробляють ще одну балістичну ракету – FP-9. За своїми характеристиками вона схожа на російський «Іскандер». «Українська балістика змінить все у цій війні. Вона змінить статус України у світі. Ми вже його багато разів змінювали, це взагалі інша ліга. Я не хочу, з одного боку, завищувати очікування, з іншого – підказувати нашому ворогу щось», – сказав 17 червня в інтерв’ю ТСН міністр оборони України Михайло Федоров. FP-7 За словами виробника, дальність польоту FP-7– понад 200 кілометрів. Вага бойової частини – 150 кілограмів, швидкість польоту – 1,5 тис. м/с. І якщо говорити про застосування, то головними цілями цієї ракети будуть об'єкти неподалік від фронту або кордону України. «Величезна кількість «смачних» цілей. Включно з ключовими авіабазами РФ, які розташовані на дальності до 300 км від фронту. Можна перелічувати. Крім окупованого Криму – Воронеж. Є що бити», – каже головний редактор Defense Express Олег Катков. Українське ракетобудування багато років перебувало в стагнації. Після початку повномасштабного вторгнення Київ звертався до іноземних партнерів із проханням надати подібну зброю. Але, по-перше, жодна європейська країна не виробляє їх самостійно. А по-друге, у світі загалом мало таких ракет. «Нам потрібне дешеве рішення, яке ми можемо швидко масштабувати, – каже керівник компанії-виробника озброєння Анатолій Храпчинський. – Ми бачимо проблеми з розгортанням виробничих потужностей PAC-3. Ми бачимо проблеми з розгортанням потужностей щодо виробництва ракет ASTER 30 для систем SAMP/T. І вони водночас дорогі. Головним завданням для цих ракет є якісна система наведення та координації, які дозволять чітко влучати в ціль. Поки що виробник обіцяє умовні декілька метрів похибки». Україна пішла найкоротшим шляхом. Нову ракету FP-7 створили в корпусі радянської С-300 (такий же корпус у російської С-400). Експерти пояснюють, що це заощадило час на розробку власного фюзеляжу, нового компонування ракети та проведення аеродинамічних тестів. Ракета вже пройшла льотні випробування. «Ми активно закликали до масштабування виробничих можливостей щодо мідлстрайк-дронів. І ми планували вийти на активні дії на січень. Ми вийшли на травень. Я в принципі на тестове випробування і фактичне застосування відводжу десь від 6–9 місяців», – каже Храпчинський. Як заявляють у компанії-виробнику Fire Point, ціна однієї ракети буде рекордно низькою для світового ринку – близько 500 тисяч доларів. Для порівняння: американська ATACMS коштує від мільйона до 1,5 мільйона доларів. Інше питання – скільки ракет Україна зможе виробляти, каже головред Defense Express. «Російська Федерація, за даними Головного управління розвідки, будує на місяць 60 балістичних ракет «Іскандер». Виходить по дві на день. Це про темпи, на які не те, що слід орієнтуватися, просто [для уявлення], наскільки це складно», – сказав Катков. FP-9 FP-9 – це вже зброя оперативно-стратегіческого рівня – вона більша і потужніша. Заявлена дальність польоту – 855 кілометрів. Вага бойової частини – 800 кілограмів. Відео випробувань цієї ракети поки немає. «У нас для «дев’ятки» (FP-9), яка може долетіти до Москви, з пристойною швидкістю увійти в ціль, є все, крім поки що двигуна, – каже Денис Штіллерман, керівник компанії Fire Point. – Тобто у нас є привід, система управління, є корпуси, але корпус двигуна у нас не встановлений, поки двигун не випробуваний». Керівник Fire Point додав, що процес кодифікації, тобто реєстрації ракети в Міністерстві оборони, в Україні спрощений. І компанія одразу робитиме десятки тестових екземплярів для прискорення виробництва. Міністр оборони Михайло Федоров заявив, що гроші на розробку ракети є і будуть. Раніше президент України Володимир Зеленський називав балістику «останнім російським аргументом» у війні проти України.
    3 бали
  5. Ні, цього разу є верифікація прольотів: добре видно що не "шторм" і не "сокира" І є "гарний результат прориву ППО : з 5 ракет 3 долетіло і навіть влучили, якщо попередня верифікація правильна, по трьох цехах. Попередній GEOINT (точно покаже спутник днями): © Dnipro Osint 〈 Гарбуз 〉
    3 бали
  6. У верующих совсем логика поплавилась - уже лжеучоных цитируют.
    3 бали
  7. Нєт ничєго лєгче, чем счітать чужиє лями, нє подставляя хлебало под кулак в перчатке.
    3 бали
  8. Как же они это распространяют, если у них интернет практически не работает.
    3 бали
  9. Прийнято! Але ж для загальної освіти можу пояснити. С романом Аксенова ознакомился ещё при союзе по самиздату. Там тоже были поцреоты, которые радели за рашку. И вот пришел день "Х", которые кремлевские бонзы назвали военоспортивным праздником при захвате Острова. И тут случилось "дежа Ву" хранцузской революции, когда та пожирала своих "детей". Так и ныне - иных аборигенов, ратующих тогда за расею, система и понаехи з материка сожрали (минус бизнес або житло). Также и в Белой гвардии Булгакова - по мне, так контекст романа в том, что воевали меж собой Петлюра и Скоропадский, а воспользовался моментом Шполянский в кожанке (и вперёд красный террор).
    3 бали
  10. Кацапи будуть їздить на море до нас і відгрібать))
    2 бали
  11. Не рассматривайте как измену. Ну отобьем мы Крым А дальше что с ним делать. Это же чемодан без ручки. В полном смысле. Кто как видит его дальнейшее использование
    2 бали
  12. Не ви точно і не інші білобілетчики Вам там видніше
    2 бали
  13. а хто її знищувати буде? так нема більше людей. самі підараси та ухилянти залишилися
    2 бали
  14. поскольку зимой осенью поздней и ранней весной солнце может не дать необходимое количество энергии , то принял решение поставить еще одну батарею Felicity ESS FLB48314TG1-H ,так сказать что бы наверняка . 😁 . Будет 32 квт . В дальнейшем если пожелаю увеличить мощность инвертора ,то это будет как раз в пору .
    2 бали
  15. Уся тисяча не існує, чи тільки три?
    2 бали
  16. Бог дав дітей, дасть і на дітей
    2 бали
  17. https://www.facebook.com/SecurSerUkraine?locale=uk_UA
    2 бали
  18. думаю голова дорожча за гроші. та й інших бізнесів у нього вже є щоб не померти з голоду. не треба за нього переживати, за себе треба
    2 бали
  19. По словам источников, все три компании, вышедшие в финальный раунд конкурса на получение контракта, заявляют, что смогут производить не менее 40 единиц оружия в месяц в течение трех-четырех месяцев после получения заказа на производство. Они будут стремиться продавать оружие напрямую Украине(С) От нах они нам нужны, када есть отличный Фламиндич...даже лучше Томагавка но по цене пылесоса... Его же все хотели купить, в очередь становились, чтобы в долю войти... Никуа не понимаю...
    2 бали
  20. или наоборот...стали больше
    2 бали
  21. Плюс немає пєдсовєтів, не треба здавати на штори, писати календарні плани. З плюсів- можна бухати з фізруком і трудовиком. uafix.net/films/sche-po-odnij/
    2 бали
  22. Ну знайдеться ще 73% довбограїв які проголосують і за це лайно , похоже на боксерсько-кавеенівське
    2 бали
  23. Усик оставил пояса. В политику наверное отправится.
    2 бали
  24. В нормальних країнах то є гарна державна профсоюзна робота - велика відпустка, не тре жопу рвати як у приватному секторі, у вас там фінансова криза за вікном та скорочення? -вчителям похєр їх не стосується, гарна пенсія. Ще спробуй попади туди.
    2 бали
  25. Ну у нас в квартире постоянно 2-3 человека, и справлялся, температура не ниже 22.5, обдув минимальный/средний. Но решать вам) В доме на первом этаже 12, легко тянет 70 квадратов, тоже без напряга.
    1 бал
  26. Подставлял. Он что один боксер на планете? Не о том речь. Просто Усику пришла такая карта в боксе, о которой 99 процентов чемпионов даже не мечтают. Пришел арабский инвестор и забросал баблом. Усик за ШЕСТЬ боев заработал больше чем два Кличка за всю карьеру. И еще вдогонку под конец уволил промоутера Красюка и менеджера Климаса, ну чтобы совсем баблом не делиться.
    1 бал
  27. Була б дорожча - він би туди не пішов би.
    1 бал
  28. militarnyi.com/uk/news/rakety-flamingo-urazyly-zavod-tytan-barrykady-yakyj-zaluchenyj-do-vyrobnytstva-oreshnyk/ militarnyi.com/uk/news/raketa-flamingo-urazyla-vyrobnyka-anten-kometa-pidpryyemstvo-vnyyr-progress-u-cheboksarah/
    1 бал
  29. В мене дев'ятка на 17квадратів на південь. Це з величезним запасом. 12 з півночі хватає на 60 і тоже не переутруждається. lg і панасонік. Будинок утеплений. Це теж важливо
    1 бал
  30. Не будет. У меня в квартире одна 9-ка была, на 60 квадратов, 11 лет проработала, без ремонтов и дозаправок. У новых хозяев до сих пор работает.
    1 бал
  31. Да да да, саме так летить ракета, не оминаючи цілі))). Звіть допомогу))).
    1 бал
  32. Ніт, на п'ятому році вони нарешті роздуплилися, що кацапи не збираються зупинятися. І що наступними будуть вони. Тому й захист припиняють давати. Такими темпами скоро й у тих, кому вже дали, забирати почнуть. Зрада відміняється - обмеження у наданні ТЗ можуть стосуватися тих, хто виїхав незаконно (читай - поза пунктами пропуску).
    1 бал
  33. На пятому році європейці перестали сцяти
    1 бал
  34. ага, а потім Хеппі Валентайн дей www.bbc.com/ukrainian/articles/c178e172024o
    1 бал
  35. Також вважаю, що нам надали Storm Shadow дальністю від 800 км, при базовій 560 км))) А ще на прильотах не видно серійного номеру ракет. Кацапи/Потрошитель/ваші кумири не дадуть збрехати....😀
    1 бал
  36. Голоса в голове - это обычно у верующих )
    1 бал
  37. www.instagram.com/reel/DaC1AY_Riff/?igsh=MTY0dzVjdDJ1eG10cA==
    1 бал
  38. Ну як скажете www.bloomberg.com/news/articles/2026-06-20/uk-seeks-cheap-long-range-weapons-for-ukraine-without-us-input
    1 бал
  39. У них так всю дорогу: збирають полуторку - виходить Форд, збирають трактор - виходить Фордзон, збирають Ту-4 - виходить B-29, збирають атомну бомбу - виходить американський Товстун, збирають косміча - виходить Опель, збирають автомат калашнікова - виходить штурмова гвинтівка Шмайсера, збирають ракету Р-7 - виходить фау-2, збирають Ту-144 - виходить Конкорд, збирають жигуля - виходть Фіат-124, збирають буран - виходить Шатл, збирають комп'ютер агат - виходить Apple II. Як пороблено
    1 бал
  40. В кожному небезпечному бізнесі головне вчасно вийти
    1 бал
  41. 🤣🤣🤣 Після оприлюднення інформації про факт підробки документів про вищу економічну освіту пан Пишний має піти у відставку. Негайно! Джерело: https://censor.net/ua/b4010291
    1 бал
  42. Графьйов, які ратували за ліворуцію, постріляли, а їхніх дітей відправили на каторгу (2:05):
    1 бал
  43. Потому что реальные люди всегда на измене))
    1 бал
  44. Для мешканців то Гуд, бо майже дві доби не було у місті Севасі напруги та води (що найменше в мене на районі, за горючку мовчу, бо швах) - оце сьогодні з'явилось, ось тепер на форумі, хоча по районам таке собі становище, там є, тут нема, в що завтра, хто йо зна.
    1 бал
  45. Усiм дуже дякую, буду думати за бульдозер
    1 бал
  46. Та звичайно, що якісніший. Бо, якщо ви не в курсі, - інжИнерну дошку виробляють виключно з деревини інжиру. А інжир - це не тільки солодкі фрукти, самі розумієте, а й цінна рідкісна порода. От саме за то мусите платити грубі гроші.
    1 бал
  47. Раз удобрив За 5 років . череновишня пів відра, вишня пів, дика безліміт, яблука по пару відер, персик скосив, зараз кущ)) груша якась суперкарлик метр і 5 груш . дикі сливи і вишні без єдиного червяка на ливо. Поки на курорті , то ще досадили: грушу, яблук,фундук, вишню і: Верба цільнолиста Хакуро-Нішіі (Salix integra Hakuro-nishiki) 18053 Сосна звичайна Ватерері (Pinus sylvestris Watereri) 17227 Липа серцелиста (Tilia cordata) 15850 Береза бородавчата (Betula pendula) 00710 Слива розлога Hігра (Prunus cerasifera Nigra) 13029 Клен гостролистий (Acer platanoides) 06609 Ялина колюча Кейбаб (Picea pungens Kaibab) 17667 Ялина звичайна Віллс Цверг (Picea abies Will's Zwerg) 14659 Горіх Грецький, декор, сакуру
    1 бал
  48. Я тільки теоретик, але з досвіду проживання ще дитиною в старій дерев'яній хаті - це швидше за все буде прірва в яку підуть кошти, час і сили. І це буде продовжуватися постійно - кожен рік теплий період це буде перманентний ремонт бо постійно буде щось відвалюватись. Хай поправлять мене практики, але виглядає що грошей така реконструкція потихеньку з'їсть більше ніж знести і побудувати нове. Просто вона буде їсти гроші пступово, але постійно. І чим далі буде все тяжче зупинитись бо буде шкода вже ввалених туди коштів і часу.
    1 бал
×
×
  • Створити...