Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Таблиця лідерів

 1. murava

  murava

  Пользователи


  • Бали

   16

  • Публікації

   21 040


 2. Dmitriy_S

  Dmitriy_S

  Пользователи


  • Бали

   14

  • Публікації

   14 327


 3. Дощ

  Дощ

  Пользователи


  • Бали

   13

  • Публікації

   12 772


 4. iiigolkin

  iiigolkin

  Пользователи


  • Бали

   13

  • Публікації

   29 090


Популярні публікації

З'являються публікації з найбільшою репутацією на 04.04.24 у всіх областях

 1. В армію не взяли - звучить як оксюморон. Пройдіться пішки по місту, мобільні телепорти з тротуара в армію працюють цілодобово.
  10 балів
 2. Хотіли полагодити. Але «Аналогов — Нет»
  9 балів
 3. Ви, мабуть, баран. Солдат це звання а не посада, кулеметник - посада. Зі званням можна бути на посаді, а на двох посадах одночасно неможливо, хоча у нас можливо все. Ви не знаєте що в моїх обов'язках, і навіть не здогадуєтесь Так, нах@й!
  9 балів
 4. Позно пить боржомі. Реальність зараз така, що швидко вирішити питання мобілізації можна тільки двома шляхами: віддати мобілізацію на аутсорс нашим партнерам і/або дозволити створювати ПВК. Ні на те, ні на інше влада не піде, бо це може бути загрозою для неї самої. Та і дегенератам, які керують армією, це теж не на руку. Так шо змін в мобілізації можна не очікувати.
  5 балів
 5. Так а що вам не подобається? Ви ж наче збирались відвойовувати Маріуполь за будь-яку ціну? Тоді це прекрасно, що кацапи його відбудовують та ще й не з гівна і палок, а з якісних німецьких матеріалів. Ще й партнери наші на цьому зароблять, буде з чого нас спонсорувати. Я особисто тільки за, щоб кацапи щось відбудовували на окупованих територіях та ще й з західних матеріалів і технологій.
  4 бали
 6. Там, як би "Ізяслав" Коли жив в Німеччині - то зручніше було не підтримувати рашу, а коли треба було заробляти на концертах в раші - то вже і підтримує. www.unian.ua/lite/stars/narodnyy-artist-ukrainy-reshil-voevat-za-okkupantov-12566019.html?_gl=1*d4cmu9*_ga*MzQzOTU5MTUzLjE3MTIyMTMxNDM.*_ga_TECJ2YKWSJ*MTcxMjIxMzE0Mi4xLjAuMTcxMjIxMzE0Mi42MC4wLjA.*_ga_DENC12J6P3*MTcxMjIxMzE0Mi4xLjAuMTcxMjIxMzE0Mi42MC4wLjA. Народний артист України заявив, що готовий воювати за окупантів "Що стосується СВО (так у Росії називають війну в Україні, - УНІАН), то в армії служив, присягу складав і вірний їй досі. Якщо потрібно буде йти батьківщину захищати, я готовий", - підсумував Малінін.
  4 бали
 7. Бугага. Коли армії потрібне м'ясо, то вона хyй ложить на закони. А коли треба зміни, які невигідні тим дегенерати, які нею керують, то їм, бідняжкам, закони не такі. Ай-яй-яй:)
  4 бали
 8. Хочу ще раз подякувати @Nic-олаевна за поради щодо гіпеаструмів, ось що виросло і нарешті заквітло з цибулин, які 3 роки просто не випустили жодного квітоноса...на останьому фото унікальний БІЛИЙ гіпеаструм, якщо хтось бачить там амаріліс піонЕрського кольору, то у вас щось з очима🙃
  4 бали
 9. Михайло Федоров Brave1 шукає розробників дронів-перехоплювачів Розвідувальні дрони Орлан, SuperCam або ZALA над лінією фронту — це очі для російської артилерії та ударних БпЛА, тому треба знайти рішення, як їх збивати, не витрачаючи засоби ППО. Тож шукаємо розробників та інженерів, які створять безпілотник, здатний збивати ворожі розвідувальні дрони. Ключові вимоги до розробки: •збивати цілі на швидкості 100–150 км/год •на висоті 1 500 метрів. Рішення має продемонструвати, як: •перехоплювач отримує попередню інформацію про ціль із системи виявлення •вилітає, знаходить ціль і починає переслідувати •сам уражає ворожий безпілотник Якщо є готове рішення, заповнюйте форму: forms.gle/GxcWzPmxfTtZKwCCA А що далі? Якщо розробка відповідає вимогам, кластер Brave1 сконтактує й допоможе розвинути безпілотник. Долучайтеся до розробок, подавайтеся на Brave1 і посилюйте військових власноруч — буквально.
  4 бали
 10. Ніколи їх не купую , тільки самостійне виготовлення. Так і замовнику дешевше , і мені вигідно. Знаючи що мені потім ті стіни оздоблювати , навіть в перестінках 150мм не випускаю бетон назовні.
  3 бали
 11. Що ж, бачу в цій темі я залишився сам на сам з вентиляцією... Знову буду щось вигадувати, а потім переробляти 🤣 Тим не менше, останні штрихи з повітроводами. Чорний ящик в студію.
  3 бали
 12. Дівчата, все зрозуміла сформую відповідь трішки згодом, але щоб у Вас не пропала цікавість до чемерників, приклад посадка на схилі і окремо сорт чемерника з Золотої колекції , квіти дивляться вгору і висота у нього чимала...сорт здається Мерло
  3 бали
 13. А в мене барвінок квітне. Очам не повірила, попросила чоловіка сфотографувати мені ближче. Так і є, почав квітнути. Не пам'ятаю, щоб він на початку квітня починав вкриватися квітами. А тут ще сам не прийшов до тями, а вже квіти є.
  3 бали
 14. 3 бали
 15. Если Бездомному и henko выделить отдельную ветку на тему белых бельгийцев моргентау против черных училок- нигеров - они там и поженятся.
  3 бали
 16. Кстати, тут и шеф форума подключился : Сергей Флэш 1 д. · Я дуже радий, що мої публікації читають розумні люди і хтось мене чує. У ряді постів я розповідав Вам, що БПЛА супротивника все більше літає в наш тил на 50 -70 км. Залітають до Одеси, Харкова, Запоріжжя, Чернігова. Вони видивляються усі важливі тилові цілі ( ви ж розумієте, що будь-яка військова вантажівка або заправник рано чи пізно приведе противника на склад). Далі по-справжньому важливі об'єкти вони знищують Іскандерами, РСЗВ, С300. Ви всі бачили історію з вертольотами, Патріот та Хаймарсами. Якщо ми не вирішимо проблему цих БПЛА, то буде біда. Засоби ППО з низки причин проти невеликих безшумних електро БПЛА не ефективні. Тому нам зараз потрібний український БПЛА перехоплювач російських розвідувальних БПЛА. Тому я прошу всіх розробників відреагувати на прохання Федорова. Думал, что реально технически сложная проблема. Но вот один из комментариев: Вадим Медведев Робили автоматичний дрон-перехоплювач з самого початку вторгнення. Ціль - Орлани. На ентузіазмі спроектували і відкатали літачок. Оптимізували його по виробництву. Без китайських запчастин. Ручками переробили Ардупілот щоб той приймав сигнал від ШІ. На штучному відео натренерували комп'ютерний зір на пошук Орлана в небі. Далі ентузіазм закінчився. Треба були гроші. Треба було розробляти зброю, що нам, цільним взагалі заборонено. Помикались по кабінетами ГШ з презентацією. Нам намекнули, що ми так без "криши" не проб'ємося. Проект вже рік як на паузі. Команда розбігалася. А тепер Федоров (і не тільки він) хоче "готове рішення". Неможливо отримати готове сьогодні, не вклавши гроші вчора!!
  2 бали
 17. Вроде этот дядя давно в политике. Должен соображать как себя презентовать. Ну сделал хорошее дела = показал покрашенные брендированные под свой фонд 6 железяк (возможно они работают). Всьо! Сделал - отчитался перед "народом". И тут надо себе сказать "стоп!". Народ сам оценит тебя, скромнягу бизнесмена-патриота. Нет, дядя начинает критиковать власть и тут появляется политический душок с гнильцой.
  2 бали
 18. Ну разрежьте её на маяке. Что бы Вы понимали, наличие сетки это не догма. Прекрасно эти места стоят и без сетки вообще. Сетка это типа профилактика появления усадочных трещин на материалах с разным водопоглощение в процессе высыхания штукатурки. После высыхания она там тыщу лет никому не нужна. Если пойдет какая либо деформация основания то трещина там обязательно появится
  2 бали
 19. 2 бали
 20. 2 бали
 21. Это результат того, что Украина ни копейки не вкладывает в пропаганду своей позиции зарубежом. Нет ни одного весомого западного спикера, который бы артикулировал позицию Украины - не то что уровня Маска, даже уровня Таккера Кралсона.
  2 бали
 22. Нічого дивного, довбойо6 так не зміг пояснити доцільність свого допису про ви6ухи, на загальноукраїнському форумі як ти завжди пишеш у таких випадках: "злив зараховано, о6тікай"
  2 бали
 23. Позвонила знакомая с Бердянска. 48 лет , вторая группа инвалидности. Проукраинская, но пришлось получить кацапский паспорт. Пенсию плотят 15 с копейками, 160 долларов . Украинская до войны 90 долларов. Наши продолжают присылать пенсию на карточку, там по каким то схемам переводят в рубли, еще 60 долларов. Есть совсем маленький бизнес, частный сектор, экономвариант летнего отдыха. В 22 ноль, в 23 немного зашевелилось. Наших ждет, но уже без оптимизма, махнула рукой, жизнь продолжается в новых реалиях.
  2 бали
 24. Це залежить від того яка мета стояла. Якщо розвалити країну, так вона вже майже виконана. Але мабуть треба почекати та подивитися як кулеметники повернуться та відбудують її. А поки ухилянти несамовито забудовують все навколо Львова.
  2 бали
 25. кацап залишається кацапом , як його не фарбуй
  2 бали
 26. Попереджую - це не відповідь а просто думки вголос (фантазії)... 1. призивний вік - з 22 нормально (мого батька мобілізували у 17 в 1944) - розширюється відбір, ВЛК та ТЦК є з кого відбирати, можливо менще буде "гідних інвалідів" , більше знають англійську- краще адаптуються до західної зброї 2. бронювання - оборонні підприємства та життєзабезпечення, вузьки спеціалісти та викладачі - особливо технічних вузів, МВС - ротація на передок обов'язкова 3. Альтернативна служба - за релігійними не примушувати до зброї (маю знайомого - служив за згодою водієм, також на передок БК возив - але начальство все намагалося відправити в окопи стрілком), збірка дронів, медики, кухарі стройбат - мабуть, дивлячись на що людина реально спроможна... 4. виїзд закордон - якийсь депозит та обов'язок надсилати в Україну якусь суму, скажімо, 1000Є в місяць (половина - на армію), затримка-=суд-розшук-покарання, також вариант ротації - 2-3-4 місяці в окопах- 2-3-4 на контракті закордоном 5. строки.... ну в фантазіях- дембель мабуть після війни, але 2-3-4 міс відпочинку після 4-5-6 в окопах людина заслужила чесно... Щоб це забезпечити - заміна див. п1, гроші - див п.4 ВУС - ну то таке... особливо хто давно служив - мають цивільну специальність можливо більш цікаву ніж ВУС, але хто на те дивиться...
  2 бали
 27. Це було б ідеальне рішення для шахедів, навіть напевно простіше оскільки не потрібно захист від реб як над лінією фронту І думаю що це складно насправді, фактично аналог ппо з усім комплексом виявлення
  2 бали
 28. Саме постанова питання звичайно, провокація, але насправді на мою думку то так і є, або може в неї шансів навіть більше....
  2 бали
 29. Якщо у вас там буде відгалуження на полив, то і автоматика буде в приямку. Мінімальний варіант - два метрових кільця
  2 бали
 30. За гроші, як вкладені і попиляні в асфальт і виплачені після підняття тарифів на електрику, можна було просто купити своє пво на кожен трансформатор, не кажучи про лінію фронту. Но це не наш метод, не державницький типу підхід. Державницький - це зробити дороги, демонізувати армію в тилу - і клянчити снаряди за кордоном. Так побєдім.
  2 бали
 31. Більшість з тих хто чекає думають що буде як до окупації. Можливі розчарування...
  1 бал
 32. Ага, не пройшло й 2 роки. Чи пройшло?
  1 бал
 33. Вивчити мову, підтвердити кваліфікацію, знайтв гідну роботу мінімум 2 роки. Тут більше мова про тих хто вже мав контракти, в першу чергу морські, ІТ, заробітчани, та застряг, втратив роботу а в армію не взяли Все одно платять за виїзд, так гроші підуть офіцфйно а не на кармани комусь.
  1 бал
 34. Я вже казав - шахеди -то тіж ФАУ1, британці як боролися? - аеростати з радарами-кулеметами-стрілами-іглами, спортивні літаки озброїти... Але як це буде взаїмодіяти з мобільними групами? щоб одні одного не перестріляли? а от з орланами-залами то складніше, на спортивних літаках там не дуже політаєш - зона ураження від СУ35 - там тільки щось в таких самих розмірах... з дробовиком-напівавтоматом дробовик віддачу має... може, якийсь вогнемет, під тиском напалм плювати...
  1 бал
 35. Краще подякуйте батькові за сина - завдяки їм, і лише їм, Україна досі є і народ, а не завдяки щурам серед народу
  1 бал
 36. x.com/visegrad24/status/1775607763579629942?s=20 Якби я хтів її перейти я б виїхав до війни, бо не мав сумніву в її початку та в закритих кордонах, бо при цій владі розраховувати на інше було неможливо. Але попри всі вади наших людей - падаль це народ рф, звичайні фашисти в більшості.
  1 бал
 37. Вернулась сегодня из Каменц-Подольского). Делала так сказать тест-драйв перед дальней поездкой, собственно я о расходе большего холодильника с пяти литровым мотором под капотом))), туда ехала через Бар(если кто понимает, какая там дорога))), в принципе было бы нормально но большее количество переползающих через ямы легковушек), обратно решила по нормальной дороге через Винницу. В принципе я понимала, что обновленный Койот с распределенным впрыском и 10 ступенчатым автоматом при алюминиевом кузове имеет адекватный расход, в связи с чем я надеялась вкладываться на дальних поездках(именно для них я его и привезла) в 11 литров, но 9.8 на сто даже удивило) и эта машина еще не до конца готова.
  1 бал
 38. що значить "приглашу"? Ви ж хочете без кордонів - отримуйте: забора немає, двері незачинені. Навіщо йому ваше запрошення? Коли хоче, тоді і приходить, що хоче, то й бере. Подобається такий варіант?
  1 бал
 39. Встречали заголовки "ООН осудила атаку на завод "Шахедов"? Так вот, это говно - говно. ООН не принимала никаких решений по этому поводу. Был стандартный брифинг спикера Генсека ООН, посвященный в основном Газе и Сирии. Под конец слово дали российскому "журналисту" Денису. - Сегодня, - говорит Денис, - БПЛА с оборудованием НАТО атаковали объекты в Татарстане. Сообщается, что люди получили ранения. Есть ли у вас комментарии? Спикер дупля не бьет, что там за объекты в Татарстане, и выдает стандартный ответ, что против атак на гражданскую инфраструктуру. Конец. Где тут завод "Шахедов"? Почему не НПЗ, который тоже был атакован в Татарстане? А потому что так задвинули в российских СМИ, а наши это говно радостно подхватили и понесли на ужин благодарным читателям. Честный заголовок звучал бы: Спикер Генсека ООН заявил, что против атак на гражданскую инфраструктуру. Срочно в номер! А, нет, такое не взлетит. Так давайте же туда добавим российских выдумок! О, смотрите, жрут! Меня такое дико бесит.(с)
  1 бал
 40. Іпать, а хто тут траву продає?
  1 бал
 41. Вот где то так... Все ж просто... Немає понятної ротації (тіпа дємбєля, на год/два/"до свистка") для тих, хто хуяриться з первих днів повномасштабки - не буде ніякої мотівациї вобщє ні для кого. Спетлявші ніколи не вернуться, а нові люди не захочуть служить. Відсутність термінів служби в законах про мобілізацію - саме охуєнне удобрєніє на ніву "антимобілізаційних змагань українців". Во первих - устойчіве ощущєніє "білєта в один кінець" для тих, хто тільки йде в войска. Для тих, хто вже давно заєбався, до ощущєнія "білєта в один кінець" додається тотальний бардак в армії на всих рівнях і це приводе бійця рано чи пізно до состоянія обрєчьонності. Як? Та дуже просто. КПД падає, мотівация уходе в отріцатєльну площадь і наступає чуство обрєчьонності. Во втóрих - не получається на***іть армії з тєлівізора, шо "закон один для всіх". Найобуйте самі себе у високих кабінєтах. Воєнні, ссикуни і мірняк точно бачать шо закон не один для всих. Соотвєтствєнно, люди не хотять буть в касті "безправних" і всі потуги направленні на підняття іміджу і авторитету армії йдуть попідхуєм. Людина ніколи не схоче добровільно стать в ряди тих, кого можна юзать по полям/посадкам поки вони на ногах стоять. Немає справедливості - не буде вечірки. В третіх - отсутствіє альтернатівного прімєра. Всі бачать зайобаного солдата з рюкзаком, пхнущого на маршрутку. Всі бачать воєнних в жовтих "Богданах", переїжающих з місця на місце. Бачать солдат без ног/рук/на костилях, проходящих ВЛК. Люди чують історії "випригнувших" про командирів, побратимів, медицину і корупцію в медзакладах. Всі бачать воїна в гробу якого отпєвають і оплакують. Ніхто, сука, не баче повоювавшого дємбєля в красівій формі з сімʼєю на відпочинку. Ніхто з мірняка не чує історій від першої особи, в яких не обізатєльно всих стерли в посадкі. Історій з перемогами, результатами. Історій про вмєняємі підрозділи, в які дємбєля повернуться при необхідності. Немає кому таке розказувать. При цих условіях *** хто піде в армію, а ті, хто вже там і ще якось живий - будуть шукать возможность “випригнуть” любими путями. Мотівациї вже давно немає, бо відсутність понятних сроків служби накладується на вєчну нехватку засобів ураження, дебілізм в документообороті, бюрократії, непонятні компетенції прямих командірів і бешенна тєкучка кадрів на всих ступеньках армєйскої ієрархії. … Цих людей остається все менше і менше. Почті ніхто з них не повернеться в армію після поранення, або після покупки рішення ВЛК. Добавлю, шо все разом - це лучший "набор продуктів" для розкачування ситуації в середині України і гражданской войни. Грайтесь-грайтесь...Сергей Сергеевич, позывной Сайгон
  1 бал
 42. Усі якось раптом забули, що пропаганда проти Порошенка мало чим відрізнялася від того, що ллють зараз на Зеленського. А що воно означає - і зовсім незрозуміло. Можу тільки сказати, що конструктивна критика влади - основа виживання України, і конструктив тоне в потоці кацапського лайна "аби тільки обісрати".
  1 бал
 43. Читайте класику. По суті нічого не змінилося:)
  1 бал
 44. якщо окрім коліна нічого не буде-0,8м внутрішній діаметр, акщо автоматика і розгалудження для автополиву-1,0м внутрішній діаметр.
  1 бал
 45. Жизнь - жестокая штука. Естественный отбор...
  1 бал
×
×
 • Створити...