Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Выбор электрогенератора

zgnatyuk

Рекомендовані повідомлення

тут советовали недавно поставить СЭС плюс  генератор плюс батареи . Как автономное питание (да и то летом ,осенью ) может и выручит и гену не придется включать ,но как микробизнес бессмысленно  . Вот 

 

  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згадала Вадима, який Теслу "бачив" лише в вікіпедії, але менторським тоном розповідає, чому електрокари, то консервні банки...

  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну я так  тоже считаю ,да теслы у меня нет ( и то потому ,что мне она не нужна и не проедет к моему загородному дому ,так как как ямы по колено ; именно ПО колено !  эти кразы с надписью «Нафтогазвидобування»  убили все сельские дороги ,доги настолько плохие ,что они сами уже по полю ездят  ) . У родственника в семье две теслы "модел вай " он доволен ,но он ездит по ровненькой дороге.

Змінено користувачем Made in USSR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це "хто на що вчився", той те і має. Що голова вибрала, те дупа і має. Я про дороги, якщо  щось. Хто має гарну дорогу, хто "ями по колено". Отак і з СЕСами та іншими речами. Якщо розуміти для чого воно тобі потрібно і що  ти будеш з того мати, тоді і маєш те, на що розраховував. Узагальнення завжди виглядає смішно.

Стосовно відео. Цікаво, як люди знаходять такі дурниці. Є  тема про ЗТ, там є дописи про виплати.

Кілька днів тому мені пришли виплати по СЕС за червень . Так, з затримкою, бо війна в країні , але все, що повинні, платять.

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тетя ,вы о чем ?!  дорогие везде должны быть нормальные ! хоть в глубоком селе ,хоть в городе. Причем тут выбор ?  многие выбрали дома в Волчанском и Купянском районах и в чем они виноваты ,что не только дорог нет ,но и самих домов. думать надо немного чем ерунду писать!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Made in USSR сказав:

тетя ,вы о чем ?! 

Хамло, я про те, що думати треба перед тим, як дурниці писати. Щоб потім не валити все до купи та прикривати свою дурість людьми, які постраждали від війни.

Згадала про СЕС. На форумі, в якійсь темі ( мабуть про СЕС ) не пам'ятаю, кому цікаво,  знайде. Ситуація схожа з відео, що тут виклали.

Заходить в ту тему такий  впевнений в собі персонаж, та каже приблизно таке - які дурні всі мої сусіди, що понаставляли СЕСів на всі дахи та тепер, коли війна, сидять без світла так само, як і я, розумник, який не витрачав гроші на це безглуздя.

На мій допис про те, що якщо вони не поставили гібридний інвертор то так, світла не будуть мати. В мене інвертор гібридний і розраховано так, щоб я мала світло, без додаткових акумуляторів, коли електроенергія взагалі відсутня.

Все, здувся та розчинився десь, відповіді не було, бо не було що відповісти. Тому, перед тим, як щось бовкнути, особливо в тих випадках, коли не маєш особистого досвіду, треба думати чи варто розкривати пельку, щоб потім не прикриватись людьми, що знають про війну особисто.

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 4
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

"Щоб потім не валити все до купи та прикривати свою дурість людьми, які постраждали від війни."

--------------------=====================================--------------------------------------

"allanek у вас климакс ?! легче на поворотах 😁. Причем тут война ? У вас все смешалось все в голове как винегрет . 

Я понятия не имел и не имею платят ли за зеленую энергию . Вот этот ролик с ютуба именно для таких как я .  не у всех есть сэс.

Мне посоветовали поставить СЭС . Зачем это делать ,если это неблагодарное дело в позднюю осень и зиму особенно ?! ради чего ставить недешевую систему. Ну батареи плюс инвертор еще куда ни шло. ЭТО нормальное решение .

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Made in USSR сказав:

Мне посоветовали поставить СЭС . Зачем это делать ,если это неблагодарное дело в позднюю осень и зиму особенно ?! ради чего ставить недешевую систему. Ну батареи плюс инвертор еще куда ни шло. ЭТО нормальное решение .

Все відносно.
мені змонтували якраз у вересні минулого року - так всі блєкаути пережили зі світлом та опаленням (газ). Генератор не було потреби стартувати. (але він є та заправлений )))
Навіть в темний хмарний день 1,5 кВтГ збиралося з 6,5 кВт панелей. 
Для повноцінного комфорту треба мати 30 кВт панелей - тоді можна і тепловий насос чи кондей на опалення включати.
Так надо рахувати - із ЗТ в перспективі воно може й окупитися, але як тимчасове рішення то генератор дешевше навіть з паливом.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

""Так надо рахувати - із ЗТ в перспективі воно може й окупитися, але як тимчасове рішення то генератор дешевше навіть з паливом""

=================

категорически согласен .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Made in USSR сказав:

"allanek у вас климакс ?!

Цікаво, чи може цей неандерталець спілкуватись не звертаючись до гендерності та фізіології?

Схоже, що ні, бо його мозок не вийшов за кордони печерності.

1 година тому, Made in USSR сказав:

Причем тут война ?

 Кажуть, що в акваріумної рибки пам'ять розрахована на кілька хвилин. Тепер буду знати, що і в хвилястого папужки так само. Це хто писав? Відповідати не потрібно, бо це проста констатація очевидного

4 години тому, Made in USSR сказав:

многие выбрали дома в Волчанском и Купянском районах и в чем они виноваты ,что не только дорог нет ,но и самих домов.

 

1 година тому, Made in USSR сказав:

Вот этот ролик с ютуба именно для таких как я

 

5 годин тому, Made in USSR сказав:

Как автономное питание (да и то летом ,осенью ) может и выручит и гену не придется включать ,но как микробизнес бессмысленно 

Папужка, що вважає себе розумною, робить висновки з одного ролика Ютубу, хоча на форумі є цілий розділ альтернативних джерел електроенергії . На випадок, якщо на Ютубі, чомусь, тільки один ролик на очі попався, а цілий розділ форуму не поміченим залишився, залишу посилання.

https://www.stroimdom.com.ua/forum/81-alternativnye-istochniki-elektroenergii-tepla/

 

31 хвилину тому, vbb сказав:

Навіть в темний хмарний день 1,5 кВтГ збиралося з 6,5 кВт панелей. 

В якійсь темі про сонячні панелі порівнювали скільки генерації можна получити на Київщині та на Одещині. Безперечно, що Одещина виграє в цьому.

Кожен має свій розрахунок, чому він приймає те чи інше рішення. І не завжди гроші тут на першому місці. Те, що я по ЗТ ще і гроші отримую , то вже бонусом. 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну что же , изучил я дополнительно вопрос по СЭС и вижу ,что конечно очень не радужно все с точки зрения новых подключений. Те кто уже  давно имеют договора на "зеленую энергию " ,то еще худо бедно , а новым  абонентам вкладываться в мощные станции смысла скорее всего нет . "Нет биллинг " это реальность нынешней солнечной генерации. Для предприятий все складывается более менее интересно. Посмотрим как выйдет закон.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Made in USSR сказал:

ну что же , изучил я дополнительно вопрос по СЭС и вижу ,что конечно очень не радужно все с точки зрения новых подключений. Те кто уже  давно имеют договора на "зеленую энергию " ,то еще худо бедно , а новым  абонентам вкладываться в мощные станции смысла скорее всего нет . "Нет биллинг " это реальность нынешней солнечной генерации. Для предприятий все складывается более менее интересно. Посмотрим как выйдет закон.

До конца года еще можно вскочить в последний вагон если конечно уже есть подключение к сети достаточной мощности

Но тут вроде речь была про резервирование

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нет пока никакого желания с нынешней ситуацией никуда вскакивать . Для резервирования хватит и гибридника с батареями ,но мне точно это не нужно.

===========

 сегодня был в банке ,разговаривал с высокопоставленной сотрудницей ,которая сказала ,что люди покупают военные облигации на сотни и сотни  тысяч долларов военные облигации. Вот это люди со стальными яйцами .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Made in USSR сказав:

 сегодня был в банке ,разговаривал с высокопоставленной сотрудницей ,которая сказала ,что люди покупают военные облигации на сотни и сотни  тысяч долларов военные облигации. Вот это люди со стальными яйцами .

Якщо мають достатньо, то чомуб ні)
досить якісне відмивання коштів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Made in USSR сказав:

Посмотрим как выйдет закон.

Закон про нетбілінг вже прийнято і президент підписав.
itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/41849

Але як мені відповів в коментарі на фейсбуці керівник експертної групи розвитку відновлювальної енергетики пан Мартинюк - цей нетбілінг мав би ближче до нового року повноцінно запрацювати, бо там ще купа вторинного законодавства треба робити, і всякі обленерго теж мають процеси налаштувати.

Думаю з ростом тарифу на електрику, всі ці зелені тарифи самі по собі відімруть, залишиться один нетбілінг, що теж непогано.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Made in USSR сказав:

сегодня был в банке ,разговаривал с высокопоставленной сотрудницей ,которая сказала ,что люди покупают военные облигации на сотни и сотни  тысяч долларов военные облигации. Вот это люди со стальными яйцами .

Я теж купую військові облігації на короткі терміни до 3 місяців, в кінці вересня якраз термін закінчується. Щоправда не на сотні тисяч доларів, і навіть не на десятки :)
Там добрий відсоток в гривні, і поки є фіксований курс долара (хоча так виглядає що скоро відмінять) під депозит, ризики невисокі. Але навіть на півроку я їх зараз купувати небуду. Щось нема довіри до курсу перед зимою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, vbb сказал:

Якщо мають достатньо, то чомуб ні)
досить якісне відмивання коштів.

з покупцями все зрозуміло, а скільки держава на цьому заробила?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

43 хвилини тому, US7IGN сказав:

з покупцями все зрозуміло, а скільки держава на цьому заробила?

"торг здесь неуместен" (с)
це оффтоп тут
мабуть питання не в тому що заробила, а по-перше, трошки вимили чорного/сірого кєшу з обігу, виплатили військовим платню, а віддівати то вже нащадки будуть - щось придумають

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
10 минут назад, yur43 сказал:

я без очків, чо там, інвектор з конвертором?

Доведеться надіти - чим детальніше придивляєшся до фото, тим більше цікавого помічаєш.

Спойлер

773726149_.thumb.jpg.e4e0c267512e9470aa5c9a5449d28743.jpg

 

Змінено користувачем blacktigra
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

крім того шо, як завжди, батарейка встромляїця через ж..., нічого критичного не бачу.

Чумадан з штангелем красивий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, blacktigra сказал:

Доведеться надіти - чим детальніше придивляєшся до фото, тим більше цікавого помічаєш

Поділіться..., давайте разом....)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...