Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Утепление пенопластом. Вопросы...

trik

Рекомендовані повідомлення

В 29.04.2023 в 12:44, V.K.L сказал:

Ребят нужно просчитать что лучше, Одесса газоблок какой выбрать можете посоветовать, и какая толщина если не утеплять или если утеплять то какой ширины и какой пенопласт дом один этаж. Спасибо.

Газоблок д400-500, с толщиной от 30 см и выше можно не утеплять для Одессы.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, DimaF сказав:

Газоблок д400-500, с толщиной от 30 см и выше можно не утеплять для Одессы.

можно не утеплювати якщо не враховувати вимоги до енергозбереження і у вас халявний газ, дрова і елктрика в достатній кількості. 

 

ПС. пора***те вартість утеплювача в загальній вартості опорядження зовнішньої стіни, трохи не та економія

Змінено користувачем Drosselbeere
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Drosselbeere сказал:

можно не утеплювати якщо не враховувати вимоги до енергозбереження і у вас халявний газ, дрова і елктрика в достатній кількості. 

 

ПС. пора***те вартість утеплювача в загальній вартості опорядження зовнішньої стіни, трохи не та економія

Никто не спорит, но критичного не будет ничего, как например с силикатным кирпичном.

У ТС стоит вопрос крыши над головой.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Привіт! Планую "утеплювати" каркасний будинок 30 мм ППС 15кг\м3. Мета утеплення безпечне нанесення штукатурного фасаду, шумо та теплоізоляція для мене другорядні. Маю цоколь з ЕППС що виступає на 50 мм від стіни, який планував прикрити відливом чи капельником з покрівельного металу, або пластику. Але тут в темі підгледів що виступаючий цокольний  вузол з відливом може бути проблемним і думаю над тим щоб збільшити товщину ППС до 50 мм і заштукатурити фасадний ППС разом із цокольним ЕППС. Підкажіть, чи можна заштукатурити цоколь ЕППС і утеплену стіну ППС разом під однією сіткою? Чи треба якось додатково обробляти стик матеріалів?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так наче і роблять під одну сітку, нічого додатково не потрібно, матеріали майже ідентичні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

EPS-90 15,1 кг/м3, 100 мм проти 150 мм
Є сенс економити/переплачувати якщо вибирати між 100 мм і 150 мм? Стіни - цегла повнотіла, півтора цегли. Різниця в ціні по самому пінопласту в 1.5 рази, по моїй площі виходить різниця ~14 тис. грн + ще різниця по ціні на дюбелі. Так то і не мало, якщо 100мм, то приблизно на 20% дешевше від загальної суми. 

Яка якість матеріалів Ферозіт (пінопласт, клеї, сітка і все інше)? А клеї Shpaten варті уваги?

Змінено користувачем TaurosRMK
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

100 це той мінімум з якого можна утеплювати. Знайомий утеплював 100 - жалівся що жаба задавила, каже 200 треба було робити. Я собі утеплював 150, доволен.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пишуть що поверх затягнутої клеєм сітки потрібно кварц-грунт наносити. Якщо робити просто утеплення без декоративного оздоблення, не знаю на скільки часу, може рік-два, може більше, що дасть кварц-грунт? Я утеплював прибудову десь 7-8 років назад, ніякого кварц-грунту нема там, все стоїть до тепер. Також утеплював погріб і цоколь, стоїть 3 роки. Може кварц-грунт все ж таки наносити безпосередньо перед декоративним оздобленням, а не просто щоб було? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, Vitaliy67 сказал:

Тем более надо.

 

Логіка нормальна, треба бо треба :) А через 2-3 роки буде декоративка, ще раз грунтувати? 

А як тоді у мене без кварц-грунту все стоїть вже не один рік? Цікаво... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Любой фасадчик это Вам скажет.

Вам надо законсервировать Вашу армировку, что бы она не разрушалась.

Стоит, не падая на голову, это не совсем то что разрушение под декоративное покрытие.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Ребята подскажите пожалуйста как сделать правильно? Утеплить перемычки и армопояс.
Я думал просто вложить обычный пенопласт 5 см не плотный а белый. А вот как его закрепить чтоб сняв опалубку он не отвалился?
Или проще купить газоблок 100 мм и так проще и лучше. 400 мм стена.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, V.K.L сказав:


Я думал просто вложить обычный пенопласт 5 см не плотный а белый. А вот как его закрепить чтоб сняв опалубку он не отвалился?
 

плотний и белый - це як або мокре або зелене звучить. Колір на щільність не впливає.

я б продюбелив потім на всяк випадок.

Змінено користувачем MaxS
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

58 минут назад, MaxS сказал:

плотний и белый - це як або мокре або зелене звучить. Колір на щільність не впливає.

я б продюбелив потім на всяк випадок.

Обычный пенопласт который идет 1000х1000 
Пенопласт лучше, чем гакблоком выкладывать?
 

bandicam 2023-06-24 17-03-46-299.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, V.K.L сказав:

Ребята подскажите пожалуйста как сделать правильно? Утеплить перемычки и армопояс.

А що буде вище армопояса?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, andrey_ka сказал:

А що буде вище армопояса?

Чердак не эксплуатируемый.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 хвилин тому, V.K.L сказав:

Чердак не эксплуатируемый.

Тобто  на армопояс мауерлат , і дах ?

Тоді для заливки армопоясв використовуйте ГБ , він буде слугувати опалубкою. Потім з зовнішньої сторони його (армопояс) утеплите , і утеплювач закриється підсобійкою.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, andrey_ka сказал:

Тобто  на армопояс мауерлат , і дах ?

Тоді для заливки армопоясв використовуйте ГБ , він буде слугувати опалубкою. Потім з зовнішньої сторони його (армопояс) утеплите , і утеплювач закриється підсобійкою.

Да мауэрлат и дах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Підкажіть необхідний перелік матеріалів для утеплення фасаду. Просто щоб я порахував чого і скільки треба, на випадок якщо буду замовляти матеріали окремо і майстри окремо. Щоб лишнього не впарили або щось не забути. Будинок одноповерховий, цоколь утеплений, планується 150 мм на стіни. Зараз навколо вікон є рамка з 50 мм пінопласту, акуратно зроблена (вікна мінялися 2 чи 3 роки назад), без привіконного профілю, все ок. Додатково ставити ще профіль напевно не буду, ніяких суттєвих тріщих в примиканні немає і напевно вже не буде. В крайньому випадку герметиком пройтися і все.

  1. Грунтовка звичайна, обробка поверхні перед поклейкою.
  2. Клей для приклеювання.
  3. Пінопласт 150 мм.
  4. Дюбель напевно 200-220 мм.
  5. Сітка 160 г/м2.
  6. Клей для армування.
  7. Кут з сіткою (відкоси, зовнішні кути, нижній кут). Зверху я так розумію підходиться впритик до даху і все, кутик там не потрібен?
  8. Клей піна, звичайна піна (по скільки балонів?) на випадок десь задути, десь приклеіти в недоступному місці, а такі є.
  9. Кварц грунт.

Це те що я знаю, а от що ще потрібно, якісь розхідні матеріали або додатково щось це треба?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, TaurosRMK сказав:

Підкажіть необхідний перелік матеріалів для утеплення фасаду. Просто щоб я порахував чого і скільки треба, на випадок якщо буду замовляти матеріали окремо і майстри окремо. Щоб лишнього не впарили або щось не забути. Будинок одноповерховий, цоколь утеплений, планується 150 мм на стіни. Зараз навколо вікон є рамка з 50 мм пінопласту, акуратно зроблена (вікна мінялися 2 чи 3 роки назад), без привіконного профілю, все ок. Додатково ставити ще профіль напевно не буду, ніяких суттєвих тріщих в примиканні немає і напевно вже не буде. В крайньому випадку герметиком пройтися і все.

  1. Грунтовка звичайна, обробка поверхні перед поклейкою.
  2. Клей для приклеювання.
  3. Пінопласт 150 мм.
  4. Дюбель напевно 200-220 мм.
  5. Сітка 160 г/м2.
  6. Клей для армування.
  7. Кут з сіткою (відкоси, зовнішні кути, нижній кут). Зверху я так розумію підходиться впритик до даху і все, кутик там не потрібен?
  8. Клей піна, звичайна піна (по скільки балонів?) на випадок десь задути, десь приклеіти в недоступному місці, а такі є.
  9. Кварц грунт.

Це те що я знаю, а от що ще потрібно, якісь розхідні матеріали або додатково щось це треба?

Все наче є.

п.1 може  і необов'язково, 

п.7 кути - від бригади залежить. хтось з ними, хтось без працює.

п .8. - по ходу буде видно. +/- балон і в сільському магазині не проблема купити.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, TaurosRMK сказал:

Пінопласт 150 мм.

Перебор мне кажется.

Тем более речь идет о старом доме где нужно уделить внимание другим местам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, DimaF сказал:

Перебор мне кажется.

Тем более речь идет о старом доме где нужно уделить внимание другим местам.

Яким саме місцям?

По товщині різні думки, одні кажуть 10см вистачить, інші мінімум 15см. По калькуляторах на сайтах тоже буває і 10см, і 15см... 🤔

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, DimaF сказал:

Чердак, пол, двери ....

Вікна і двері нормальні, підлоги теплоізольовані, хоча не сказав би що супер, давно робилося. Залишився фасад і горище, але там трохи багато роботи, точно не вистачить суми, яку зекономиться на пінопласті, якщо взяти 10см :) так що поки фасад пріоритетний. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...