Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что надо доделать или изменить на Строимдом?

FLASH

Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, laritus сказал:

навіщо підказувати тим, хто використовував майл.ру (навіть якщо це було 10 років тому, ніхто в здоровому глузді б не став використовувати поштову скриньку та стрічку новин з контентом не країни проживання, тим більше коли у більшості андройд з обліковим записом і поштою від гугла по дефолту чи в iOS вже мейл.ру по дефолту додали? :)) при реєстрації як обходити обмеження? :) Невже не зрозуміло, хто запитує? :) самі подумайте. А потім, все дружно просимо ботів банити :), хоча самі допомагаємо їм обходити обмеження (дивовижні люди, що породжують проблеми які сами потім і вирішують :)).

так може й колись надцять років тому ще коли не було gmail мали пошту в зоні ру на мейлсру, рамблерсру

чи закордонні нормальні hotmail.com чи yahoo.com

реєструвались тут з привязкою до тих пошт.

 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dealer сказал:

Так, пошта Мэілру. Під впн туди можна зайти...

Ні, навіть під впн не можу зайти. Я туди не заходила вже ... вже .... років з 7 - то точно. 

Невже модератори не можуть допомогти? Вони ж там якось бачать, що цей профіль і Voglya -з одного компа. А як же тоді вираховують клонів, які заборонені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, laritus сказал:

навіщо підказувати тим, хто використовував майл.ру (навіть якщо це було 10 років тому, ніхто в здоровому глузді б не став використовувати поштову скриньку та стрічку новин з контентом не країни проживання, тим більше коли у більшості андройд з обліковим записом і поштою від гугла по дефолту чи в iOS вже мейл.ру по дефолту додали? :)) при реєстрації як обходити обмеження? :) Невже не зрозуміло, хто запитує? :) самі подумайте. А потім, все дружно просимо ботів банити :), хоча самі допомагаємо їм обходити обмеження (дивовижні люди, що породжують проблеми які сами потім і вирішують :)).

Поштова скринька була створена під і для соцмереж і для різних форумів ще напочатку користування одноглазниками та вк та і сам мейл, мені здається, теж якась соцмережа. Скільки я туди не заходжу - я вже і не пам'ятаю. Де треба було (наприклад, Харківфорум висував вимогу змінити адресу) - адресу змінила. 

"андройд з обліковим записом і поштою від гугла по дефолту чи в iOS вже мейл.ру по дефолту додали?" - осьо зовсім мені не зрозуміло!

"Невже не зрозуміло, хто запитує?" - запитує людина, яка давно не змінювала пароль і тому його забула! 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, irina1969 сказал:

я звісно не буду цього робити, але ви здивується скільки " щирих патріотів форуму" досить на цьому домені...у людини проблема і треба допомогти от і все

Irina1969, ви ж модератор! допоможіть, будьласка!!!! Я можу розповісти про огірки самі знаєте кого, про його ж ногу хамону та баскетбол у Прибалтиці. У Саши позітіва купувала яблонкі. Чи розповісти про інтриги та скандали у секретному розділі?!

АААААА!!!!! Пустіть мене!!!!!!

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Филичита сказав:

Irina1969, ви ж модератор! допоможіть, будьласка!!!! Я можу розповісти про огірки самі знаєте кого, про його ж ногу хамону та баскетбол у Прибалтиці. У Саши позітіва купувала яблонкі. Чи розповісти про інтриги та скандали у секретному розділі?!

АААААА!!!!! Пустіть мене!!!!!!

Олю, я б з дорогою душею допомогла, але модер цього не може зробити(( тільки адмін...а наш адмін воює...за " клона" Вам нічого не буде

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, irina1969 сказал:

Олю, я б з дорогою душею допомогла, але модер цього не може зробити(( тільки адмін...а наш адмін воює...за " клона" Вам нічого не буде

Написала Флешу, аж невдобно звертатись до людини с таким дитячим проханням. Але ж бачу, що заходив. Може воно і не так довго вирішити моє питання...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Филичита сказав:

навіть під впн не можу зайти

Перевірив з цього ВПН (треба встановити в хром) заходить нормально, якщо пам'ятаєте пароль до мейл.ру, то відновити пару хвилин

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Филичита сказал:

Написала Флешу, аж невдобно звертатись до людини с таким дитячим проханням. Але ж бачу, що заходив. Може воно і не так довго вирішити моє питання...

В нього реально дуже багато військової  роботи, тож оці всі наші проблеми для нього трохи неактуальні

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, irina1969 сказал:

але ви здивується скільки " щирих патріотів форуму" досить на цьому домені

ні, але я зовсім не здивований, що особисто ви рахуєте тих кто використовує заблоковані ще в 2017 р. ресурси - "щирими патріотами". У мене не має жодного знайомого (навіть серед ватників) хто використовував би колись російськи поштові сервіси (мова не про патріотизм, це просто - тупо, оскільки у більшості є смартфони, при реєстрації облікового запису надається поштова скринька від гугла по дефолту. А ті хто зареєстрував тут облік через майл ру, якраз користуються і вконтактами та ін. російским по дефолту, тому, що живуть в іншому інфополі, а потім звідти тягнуть сюди все, що їм там вливають).

19 часов назад, irina1969 сказал:

у людини проблема і треба допомогти от і все

нічому людей життя не вчить :), абсолютно нічому :)... ну-ну допомагайте :), вже до 2014 р. - надопомагали, що в 2022 р. самі просимо допомоги у заходу :)... помічники :)... модератором її ще зробіть (щоб випадково людину яка використовує вконтакт, однокласників і мейл ру і з 2014 р. не піднімала це питання, яке чомусь ставить у 2023 р., випадково не образити)! :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, Dr.Yura сказал:

так може й колись надцять років тому ще коли не було gmail мали пошту в зоні ру на мейлсру, рамблерсру

чи закордонні нормальні hotmail.com чи yahoo.com

ну-ну і з 2014 р. нічого не змінювали (хоча б також зверталися за допомогою як зараз)? ну так це означає усвідомлений вибір :), питання в іншому вам навіщо в цьому випадку допомагати, тому хто зробив цей вибір? :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, laritus сказав:

У мене не має жодного знайомого (навіть серед ватників) хто використовував би колись російськи поштові сервіси (мова не про патріотизм, це просто - тупо

Пару аргументів не в тему:

Цитата

В Яндекс признали, что колонка «Алиса» может подслушивать пользователей

Цитата

Английская разведка наконец поняла, что т.н. «антивирус Касперского» это шпионская программа ФСБ

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, voglya сказав:

Фуууух.... Все добре!

Оля, тримайтесь, бо зараз надійде пропозиція вислати бандеролькою до вас онука Фаріонші, щоб він вам тицьнув кулачка в носа і навчив, як бути патріотом рідної неньки. Це був сарказм.

Якщо серйозно, то я рада, що ви змогли повернутись на форум під своїм ніком))). Завжди вас вважала виваженою людиною, яка була на боці України і з якою, завжди, приємно спілкуватись.

Стосовно ВК, ОК чи маіл.ру, в мене цього ніколи не було, але бачу, як "щирі" патріоти тягають на форум всяке сміття з ресурсів ру.

Тому не зважайте на цькування і з поверненням)

 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, laritus сказал:

ні, але я зовсім не здивований, що особисто ви рахуєте тих кто використовує заблоковані ще в 2017 р. ресурси - "щирими патріотами". У мене не має жодного знайомого (навіть серед ватників) хто використовував би колись російськи поштові сервіси (мова не про патріотизм, це просто - тупо, оскільки у більшості є смартфони, при реєстрації облікового запису надається поштова скринька від гугла по дефолту. А ті хто зареєстрував тут облік через майл ру, якраз користуються і вконтактами та ін. російским по дефолту, тому, що живуть в іншому інфополі, а потім звідти тягнуть сюди все, що їм там вливають).

А где Вы увидели утверждение, что Оля с 2017 года использовала почту маил ру?

Многие регистрировались на форуме ооочень давно. Когда ещё и смартфонов могло не быть. 

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, Dendnepr сказал:

А где Вы увидели утверждение, что Оля с 2017 года использовала почту маил ру?

Многие регистрировались на форуме ооочень давно. Когда ещё и смартфонов могло не быть. 

Я вибачаюсь, ось навіщо ви мені це безглузде запитання ставите (тем більш, після того як я вже декілька разів відповів про що саме йде мова іншим користувачам)? Щоб знову не зрозуміло для чого мати можливість про колір кабелю провайдера поіронізувати чи у вас так само поштова скринка мейл.ру (і вас це також стосується?)?!? :) Скільки на вашу думку може існувати скринька якщо людина не користується скринькою? Гугл аккаунт якщо не помиляюся видаляють якщо ним не користуєшся 2 роки, мейл-ру півроку і блокується, відповідно люба людина, якщо зареєструвала пошту в 2010 р., без ВПН могла ії використовувати лише до 2017 р. (до блокування), АЛЕ якщо після 2017 р. вона ії не використовувала і начебто дізналося про це випадково (це як?!?) лише в 2023 р. тоді ії поштова скринька вже повинна бути заблокована як мінімум з 2018 р. 

Але ви мабуть не зрозуміли, що зараз цей людині порадили? І це головне, що особисто мене зачепило :). Їй порадили як обійти встановлені державою (ні ворогом, а саме нашою державою!!!) правила і увійти на ту саму пошту (тобто використати вкотре ресурс ворога), але за допомогою ВПН. І людина, яка не використовує пошту або використовує іншу пошту ніж мейл.ру (по великому рахунку байдуже, ще до смартфонів чи ні), звернулася б як мінімум у 2017 р. (смартфони до речі і раніше були), а ні у 2023 р., щоб її змінити (або встановила переадресацію безпосередньо в старої скринці на нову гмейл), що саме тут не зрозуміло? Чи не зрозуміло, що людина яка вказує пошту якої не користується, або не збирається користуватися це у 99.9 % бот (тільки вони так і роблять)?

Мова взагалі не про Олю чи "Колю", мова про явище і якісь принципи, тобто якщо держава блокує якісь сайти, а громадяни (ще раз мова не про патріотизм, а про здоровий глузд) цієї держави замість того, щоб дотримуватись цих правил (навіть якщо по тупості не розуміють, що ці правила встановлюються в інтересах самої людини), допомагають їх обходити :) це якесь суцільне збочення (тем більш після лютого 2022 р.).

Якщо людину все влаштовувало до 2023 р. - включно (куди на вашу думку людині повідомлення з форуму приходили, якщо людина цю пошту не використовувала до 2023 р.?!?) це виключно ії свідомий вибір, але допомагати цієї людині в 2023 р. це якось тупо (і ще раз кажу, що мова навіть не про патріотизм як тут намагаються накрутити на рівному місці, мова про звичайний здоровий глузд)... і особисто я здивований, що виявляється досі не заблоковані користувачі у кого в профілі пошта країни агресора (сервери в РФ!!! Тобто персональні дані цих користувачів, якщо це реальні люди, а ні боти використовує РФ і користувач не закрив поштову скриньку мейл.ру, так само як не здійснила переадресацію на іншу скриньку тобто ця людина досі ії використовує в даному випадку для можливості авторізації на цьому форумі, але через ВПН :), що тут не зрозуміло? І байдуже коли людина цю скриньку взагалі заводила) :)

1815651885_.thumb.png.27e6fa0397c902a1edc552a03603f0b5.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, laritus сказал:

Я Скільки на вашу думку може існувати скринька якщо людина не користується скринькою? Гугл аккаунт якщо не помиляюся видаляють якщо ним не користуєшся 2 роки, мейл-ру півроку і блокується, відповідно люба людина, якщо зареєструвала пошту в 2010 р., без ВПН могла ії використовувати лише до 2017 р. (до блокування), АЛЕ якщо після 2017 р. вона ії не використовувала і начебто дізналося про це випадково (це як?!?) лише в 2023 р. тоді ії поштова скринька вже повинна бути заблокована як мінімум з 2018 р.

Какое это имеет отношение к форуму? ко входу на форум?

Почта нужна только в двух случаях:

1) при регистрации (например в 2010 году);

2) для восстановления пароля.

Если Оля зарегистрировалась в 2010 году и ни разу не забывала пароль до 2023 года, то почта указанная в регистрации ей с 2010 года не нужна. если ее заблокировать и забыть еще в 2010 году - но при этом помнить пароль на вход на этот форум-то для пользования форумом ей совершенно не нужна почта.  то Ваши домыслы абсолютно бессмысленные.

Про то, что при регистрации в 2010 году указана почта маил ру Оля вспомнила только тогда (и то - с неуверенностью)-когда забыла пароль от форума.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Dendnepr сказал:

Какое это имеет отношение к форуму? ко входу на форум?

Запитали.

23 минуты назад, Dendnepr сказал:

Про то, что при регистрации в 2010 году указана почта маил ру Оля вспомнила только тогда (и то - с неуверенностью)-когда забыла пароль от форума.

Відповіли.

23 минуты назад, Dendnepr сказал:

то Ваши домыслы абсолютно бессмысленные.

Взагалі не про це йшлося (ви самі з собою розмовляєте).

1 час назад, laritus сказал:

Мова взагалі не про Олю чи "Колю", мова про явище і якісь принципи, тобто якщо держава блокує якісь сайти, а громадяни (ще раз мова не про патріотизм, а про здоровий глузд) цієї держави замість того, щоб дотримуватись цих правил (навіть якщо по тупості не розуміють, що ці правила встановлюються в інтересах самої людини), допомагають їх обходити :) це якесь суцільне збочення (тем більш після лютого 2022 р.).

Змінено користувачем laritus
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

01.02.2023 в 11:23, Филичита сказав:

. Чи розповісти про інтриги та скандали у секретному розділі

Розкажіть чого Бамбіно покинув форум) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.02.2023 в 01:33, МаТраС сказал:

Розкажіть чого Бамбіно покинув форум) 

Через проросійських користувачів,та персональні образи наскільки пам'ятаю

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Через проросійських користувачів,та персональні образи наскільки пам'ятаю

Да не схожий він на образливого зовсім. 

Проросійських за ширмою у вас там вже немає надіємся?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Юрий Киев сказав:

Через проросійських користувачів,та персональні образи наскільки пам'ятаю

Через образи, через вияснення стосунків "хто більший патрійот" форум втратив дуже багато дописувачів, що наповнювали ресурс життям. До 14 року ресурс був найбільшим на пост-радянському просторі будівельним ресурсом, поки не стали виясняти відносини в фахових гілках щодо політичних уподобаннь. Фаховий ресурс перетворився на політичний де фахівцям не стало місця. 

  • Дякую 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, Humanite сказал:

Через образи, через вияснення стосунків "хто більший патрійот" форум втратив дуже багато дописувачів, що наповнювали ресурс життям. До 14 року ресурс був найбільшим на пост-радянському просторі будівельним ресурсом, поки не стали виясняти відносини в фахових гілках щодо політичних уподобаннь. Фаховий ресурс перетворився на політичний де фахівцям не стало місця. 

написала "людина" з датою реєстрації 2018 р. (що ви знаєте про 2014 р.? на форумі система пошуку інфи була огидною навіть в 2018 р.) :), яка у темі про газ та тарифи (цю тему намагалися качати "доброжелатели") постійно писала про зовнішні управління Україною, про закупівлю газу у РФ та розвалу всієї енергосистеми після запуску північного потоку (як там північний потік?) :), про те, що в майбутньому все буде тільки погано і треба повернутися до СРСР (різними формулюваннями, але "посыл" був саме такий, тому, що він постійно порівнював всі зміни з СРСР яке через таких ось фахівців як він мабуть розвалилося :)) :), про те, що СБУ порушила на нього кримінальні справи (вдумайтеся не поліція, а саме СБУ, що багато що пояснює :)) :), який неодноразово стверджував, що нібито наш держстат дає якісь дані (звичайно без посилання на ці дані, а під час перевірки виявлялося, що людина дезінформує), постійно піднімав тему мови (це вічний двигун "доброжелателей") і критикував будь-яки реформи, що саме він великий патріот тому, що пише все вищезгадане українською (він це постійно підкреслював :) при будь-якої нагоді) і до того ж є досвідченим фахівцем (мабуть кримінальні справи про крадіжку в особливо великих розмірах і нерухомість у Туреччині - це найкраще доводить :)) і все це в темі про тарифи! я взагалі здивований, що вас ще не забанили... :)... зате пафосу скільки :)... про 2014 р. знову згадав :), політику :)... форум на жаль не втратив, ще тих хто постійно розпалював (як робить це періодично "Скромний прораб") :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, laritus сказав:

написала "людина" з датою реєстрації 2018 р. (що ви знаєте про 2014 р.? на форумі система пошуку інфи була огидною навіть в 2018 р.)

"Людина" про форум знає все досконало. Бо був модератором цього форуму, нік Прохожий.

Змінено користувачем allanek
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, laritus сказав:

написала "людина" з датою реєстрації 2018 р. (що ви знаєте про 2014 р.? на форумі система пошуку інфи була огидною навіть в 2018 р.)

Я знаю про що кажу, авідміну від декого.

29 хвилин тому, laritus сказав:

СБУ порушила на нього кримінальні справи (вдумайтеся не поліція, а саме СБУ, що багато що пояснює :)) :)

Ви плутаєте "порушила" та "довела в суді". Наразі кримінальні справи порушуються будьким і будь за що. Знаю. Проти мене також порушували за те, що цілого майора ізбушкі послав нахєр за намагання принудити мене до дачі йому хабаря - "у мене зарплатня маленька, а повноваження великі... треба думати як з цим бути", от і був посланий. Справу завів, накалякав цілих десять томів ні про що (перевищення службових повноваженнь та нанесення збитків бюджету), а в суді, звісно, все розвалилося бо насправді ані повноваження не були перевищені, ані збитків. 

Наразі таких справ, що непідслідні СБУ сотні тисяч, а от вироків чомусь нема. 

40 хвилин тому, laritus сказав:

форум на жаль не втратив, ще тих хто постійно розпалював (як робить це періодично "Скромний прораб")

В 12-13 році за годину на форумі робилося кілька сотень дописів, їх читали, обговорювали фахові питання казах та прибалт. Зараз за день до кількох десятків дописів, при чому лише половина з них у фахових розділах. Відповідь на фахове запитання можна чекати днями і тижнями і не дочекатись. А дочекатись відповіді, можна не на запитання, а нарватись на обговорення хто за кого голосував чи хто якою мовою пише. От дописувачі і ідуть на інші ресрси, наприклад на ФХ.

Щодо мови - поки ресурс був міжнародним, з мовою яку знають навіть за кордонами бувшого СРСР то дописував російсько, що і зараз роблю на російськомовних ресурсах. Тут пишу українською, бо ресурс давно не міжнародний. На англомовних ресурсах, звісно англійською, на італійських - італійською. Головне щоб співрозмовник розумів про що допис.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Humanite сказав:

Я знаю про що кажу, авідміну від декого.

Ви плутаєте "порушила" та "довела в суді". Наразі кримінальні справи порушуються будьким і будь за що. Знаю. Проти мене також порушували за те, що цілого майора ізбушкі послав нахєр за намагання принудити мене до дачі йому хабаря - "у мене зарплатня маленька, а повноваження великі... треба думати як з цим бути", от і був посланий. Справу завів, накалякав цілих десять томів ні про що (перевищення службових повноваженнь та нанесення збитків бюджету), а в суді, звісно, все розвалилося бо насправді ані повноваження не були перевищені, ані збитків. 

Наразі таких справ, що непідслідні СБУ сотні тисяч, а от вироків чомусь нема. 

В 12-13 році за годину на форумі робилося кілька сотень дописів, їх читали, обговорювали фахові питання казах та прибалт. Зараз за день до кількох десятків дописів, при чому лише половина з них у фахових розділах. Відповідь на фахове запитання можна чекати днями і тижнями і не дочекатись. А дочекатись відповіді, можна не на запитання, а нарватись на обговорення хто за кого голосував чи хто якою мовою пише. От дописувачі і ідуть на інші ресрси, наприклад на ФХ.

Бо треба було зробити очевидне, розділити форум на форум про політику і флуд, і форум про будівництво. Штука в тому, що тут купа людей, які знають однин одного і того їм простіше спілкуватися на будь-які теми. Технічно це не складно, перенести базу юзерів разом з хешами паролів на новий форум. А зараз взагалі можна єдину базу юзерів зробити на два форуми, бо цей новий двигун форума підтримує аутентифікацію по OAuth2.

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...