Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Посоветуйте, какие окна заказать

thebusyman

Рекомендовані повідомлення

:) Це несерйозно, якщо 8 кілограмів можуть зашкодити конструкції, то її потрібно терміново міняти незважаючи на всі ремонти. Може просто штапіка не мають під 32-й пакет.

Штапіки є.

 

Думаю просто нехочуть брати на себе відповідальність (без гарантії під мою відповідальність все зробити і поставити можуть), бо вікна робили не вони, а забудовник.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поделитесь, кто продает окна из профиля WDS - действительно ли он не уступает по качеству тем же KBE, к примеру?

Есть варианты - WDS 7 серия, KBE 70, Trocal 70. По цене приблизительно одинаково. Понимаю, что качество самого окна будет зависеть от завода-изготовителя, но все же - так ли хорош украинский профиль?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а я повторно запитаю про профіль Salamander Streamline 76мм 5 кам.

можна його порівняти з ВДС, рехау...

що краще придбати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Рехау його відповідник - Євро70. У ВДС - не знаю, чомусь інтуітивно ставлюся до наших профльних систем з пересторогою.:)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поделитесь, кто продает окна из профиля WDS - действительно ли он не уступает по качеству тем же KBE, к примеру?

Есть варианты - WDS 7 серия, KBE 70, Trocal 70. По цене приблизительно одинаково. Понимаю, что качество самого окна будет зависеть от завода-изготовителя, но все же - так ли хорош украинский профиль?

А с каких это пор КВЕ и Trokal в одну цену? За WDS я вообще молчу.

Либо WDS посчитали дорого, либо Trokal ооочень дешево. Что-то тут не так.

Все три системы из разного класса.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А с каких это пор КВЕ и Trokal в одну цену? За WDS я вообще молчу.

Либо WDS посчитали дорого, либо Trokal ооочень дешево. Что-то тут не так.

Все три системы из разного класса.

 

Ну, скорее всего, WDS завысили цену, т.к. считали в разных конторах.

Окно размером 1340х1050 с тройным стеклопакетом и фурнитурой axor:

трокал - 2360

KBE - 1800 с фурнитурой maco (что-то не верится)

WDS - 2000 - 2100 (приблизительно, считали просто несколько окон в сумме, одно глухое, оно дешевле)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Рехау його відповідник - Євро70. У ВДС - не знаю, чомусь інтуітивно ставлюся до наших профльних систем з пересторогою.:)

 

це я знаю

мені в рехау неподобається що під 40 мм склопакет вузенький штапік, в саламандрі стандартний (76 а не 70 мм профіль) і саламандер з більш товстого пластику

в інших виробниках я не орієнтуюся, у мене на ринку в 70-76 мм крім рехау і саламандри нічого не представлено, окрім того саламандру та рехау я маю можливість купувати як дилер - тому ціна буде на 20-25 відсотків нижче ринкової.

Читаю форум - про рехау читав, про купу інших читав, а от про саламандер стримлайн мовчать усі. Цікаво чому? Має якісь недоліки, чи може за його ціну можна щось краще придбати...???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хороша система, якихось недоліків не бачу. Ціна на Саламандер у нас традицйно дещо завищена, на мою думку. Але не критично.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвольте запитати поради щодо вікон. Будинок має вікна на північ і на південь. Чи достатньо 5-ти камерного профілю для забезпечення прийнятних тепловтрат. Які краще склопакети брати на північ і на південь. Для північної сторони задача мінімізувати втрати тепла взимку (там сонце косими променями освітлює до 9 ранку), для південної не тільки зменшення втрат взимку, а і зменшити нагрів влітку. Чи справляться з цією задачею пакети з подвійним і склом? Чи будуть однакові пакети на північну і південну сторону? Можливо там виходячи з моїх хотілок пакети будуть різні?

Для гаража, холодного тамбура і котельної буду брати простий 4 камерний профіль і однокамерний пакет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завжди рекомендую для будинків профіль від 5 камер шириною від 70 мм. Усе що більше - краще, але можна і в 70 мм 5-камерку встановити високоефективні склопакети і довести цим приведений опір теплопередачі до прийнятного значення.

Пакети з вома енергозберігаючими склами як раз і є такими. Плюс аргон/криптон. Плюс "тепла" дистанція. Застосування мультифункційного скла покращить захист від сонця, але ІМХО набагато краще з цим впораються зовнішні сонцезахисні гаджети - маркізи, рафштори, ролети тощо.

Для неопалюваних приміщень цілком підходить 3-4 камерний профіль з однокамерними пакетами, але якщо ці приміщення примикають до опалюваних, це збільшить тепловтрати.

Звичайно, в кожному конкретному випадку велике значення має бюджет, який людина може собі дозволити.

Десь так.:)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, а на пакети гарантію дають?

На пакети гарантію дають.

 

Короче заказав пакети.

4і-12ар-4-8ар-4і

 

А тепер переживаю чи не затемно буде в кімнатах :-( Все таки 2 і-скла.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не переживайте светопропускание вашего пакет (4i-12Ar-4-8Ar-4i) приблизительно 74%, а пакета 4-16Ar-4i – 81%, т.е. этот показатель ухудшился всего на 7%, это достаточно незначительно по сравнению с тем насколько ваш стеклопакет теплее однокамерного!

glace.pdf glace 2.pdf

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завжди рекомендую для будинків профіль від 5 камер шириною від 70 мм. Усе що більше - краще, але можна і в 70 мм 5-камерку встановити високоефективні склопакети і довести цим приведений опір теплопередачі до прийнятного значення.

Пакети з вома енергозберігаючими склами як раз і є такими. Плюс аргон/криптон. Плюс "тепла" дистанція. Застосування мультифункційного скла покращить захист від сонця, але ІМХО набагато краще з цим впораються зовнішні сонцезахисні гаджети - маркізи, рафштори, ролети тощо.

Для неопалюваних приміщень цілком підходить 3-4 камерний профіль з однокамерними пакетами, але якщо ці приміщення примикають до опалюваних, це збільшить тепловтрати.

Звичайно, в кожному конкретному випадку велике значення має бюджет, який людина може собі дозволити.

Десь так.:)

Дозвольте поцікавитись, який профіль Ви б запропонували? Якщо можна то профіль і склопакет в середній ціновій категорії 5 і 7 камер. Щоб я міг продивитись параметри і тоді виходячи з ТТХ і цін вибирати виконавця. Зараз продивляюсь Веку Софтлайн-82, або Свінглайн . Хочу розширити коло претендентів.

І паралельно ще одне запитання до гуру від вікон. Що скажете за виробника "Вікно Плюс" з Камянця?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вікно Плюс, наскільки мені відомо, непоганий виробник.

 

Щодо профільної системи, то я вже років десять працюю з Рехау, в цій системі рекомендував би любу з 70-к від Екосола до Брільянта (аналоги Софтлайн та Свінглайн) та в елітному сегменті - Генео. Також очікуємо новинку - 80 мм SYNEGO з 7-камерною рамою та 6-камерною стулкою, яка має зайняти сходинку між Брільянтом та Генео. Власне вона, на мою думку, буде найближчим відповдником Софтлайну82.

Пакети в 70 мм профіль я, зазвичай, рекомендую 32 мм з двома Лоуі та інертним газом. Хоча 40 мм будуть трошки теплші, але з 32 більший асортимент штапіків. В Генео - 44 мм.

Варіацій може буто багато різних, я би рекомендував спочатку визначитися з головними критеріями і далі, виходячи з можливостей кожної системи, підбирати комбінацію профіль-пакет.

Ну і не забувайте про чи не найголовніше - переробника системи, завод, який усе це збере до купки.:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа а что творится с ценами? неужели верхнеподвесное окно в алюминии размером 900*650мм. может стоить 910у.е. ???
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А поделитесь, кто продает окна из профиля WDS - действительно ли он не уступает по качеству тем же KBE, к примеру?

Есть варианты - WDS 7 серия, KBE 70, Trocal 70. По цене приблизительно одинаково. Понимаю, что качество самого окна будет зависеть от завода-изготовителя, но все же - так ли хорош украинский профиль?

это не правда WDS не конкурент вышеперечисленным системам

когда-то продавали его, уже не продаем и голове покой

 

Добавлено через 6 минут

Господа а что творится с ценами? неужели верхнеподвесное окно в алюминии размером 900*650мм. может стоить 910у.е. ???

сразу вспомнил хороший фильм - "croûton - это точно такой же поджаренный кусочек хлеба, но гренка не может стоить 8 долларов, а croûton — может"

 

посчитайте просто как откидную фрамугу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, скорее всего, WDS завысили цену, т.к. считали в разных конторах.

Окно размером 1340х1050 с тройным стеклопакетом и фурнитурой axor:

трокал - 2360

KBE - 1800 с фурнитурой maco (что-то не верится)

WDS - 2000 - 2100 (приблизительно, считали просто несколько окон в сумме, одно глухое, оно дешевле)

 

Вызвать замерщика КВЕ. посмотреть на цену, которую насчитает.

потом сказать, что платить будете на расчетный счет его фирмы.

Посмотреть на его реакцию. если цена останется сильно будет вкусной - то все равно ДЕНЕГ В РУКИ НЕ ДАВАТЬ !!! ТОЛЬКО ПО БЕЗНАЛУ !!! уж поверьте моему горькому опыту.

Змінено користувачем CVS79
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Господа а что творится с ценами? неужели верхнеподвесное окно в алюминии размером 900*650мм. может стоить 910у.е. ???

ТУТ есть конфликт с реализацией и возможностчми производителей

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вызвать замерщика КВЕ. посмотреть на цену, которую насчитает.

потом сказать, что платить будете на расчетный счет его фирмы.

Посмотреть на его реакцию. если цена останется сильно будет вкусной - то все равно ДЕНЕГ В РУКИ НЕ ДАВАТЬ !!! ТОЛЬКО ПО БЕЗНАЛУ !!! уж поверьте моему горькому опыту.

 

А KBE это вообще на заводе Основа в Херсоне, тут без замерщика ). Только армирование у них всего лишь 1,2мм. И стеклопакет 32.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТУТ есть конфликт с реализацией и возможностчми производителей

Цена в 910у.е. очень даже реальная. Алюминиевые профильные системы и фурнитура, что используется к верхнеподвесным окнам очень не дешёвая... На стеклопакетах тоже не экономят. Размеры, что вы указали - компания скорее всего закупает материалы конкретно на Ваш заказ, в таком случает получаются "лишние отходы" профиля.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Стикнувся з загадкою. Один з виробників пропонує Веку свінглайн, але з не стандартною формою профіля.

ViknoPlusElitePlus3.jpg

На вікні що відкривається виступає четверть.

Саме цікавіше, що на сайті Веки немає таких профілів, продивився всю лінійку на німецькому сайті і пусто. www.veka.de/homepage/produkte/fenstersysteme.html

Болгари www.veka.bg/products/3

 

Може бути, що профіль не зовсім від Веки буде?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сайти не завжди візуалізують увесь спектр продукції, думаю, в повних технічних каталогах ця стулка є.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одне запитання. Зараз список можливих виконавців звузився до декількох заводів, багатенько відсіялись. Може хтось з знавців висловити свою думку про завод в Рівному який робить Веку?

Мене дещо дивує, що менеджери не хочуть аргон закачувати в пакети.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...