Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом возле Бучи (начало строительства май 2009)

Andrey-Bucha

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, S_Vladimir_79 сказал:

В чому тут проблема, що держава може взяти з кацапів більше, ніж дасть вам?

Вам потрібно отримати реальну вартість зруйнованого, а не рахувати «заробітки» держави.

На рахунок першочерговості «підписання договору - право вимоги» тут ще можливі заперечення.

А ви розумієте що не держава буде у суді? Буде якийсь талановитий адвокат 95 кварталу. І ось різниця у нього залишиться 

Це наступна схема

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не в курсі - а як то все відбувається в розвинутих країнах? Бойові дії на власних територіях вже давно ніхто з них не веде, але скажемо втрата майна у випадку теракту невже компенсується державою? І навіть страхові не прикриваються форсмажором? Я просто дивлюся на намагання нашой держави якось допомогати громадянам - оперативно відремонтовані багатоповерхівкі чи наново збудовані цілі вулиці приватних будинків у той самой Бучи мене особисто вражають. Я розумію що це здебільшого завдяки відповідним грантам тих самих розвинутих країн. Але я маю велики сумніви стосовно відновлення у повному обсязі у майбутньому скажемо міста Бахмут, не кажучи вже за Марік... Принаймні за 3-5 років. За кілька десятиліть можливо звичайно.  Думаю таких грошей просто немає. Хіба що дійсно вдасться стягнути репарації з русні. Тож в серйоз розраховувати на компенсацію не тільки зруйнованого будинка/квартири а й подарункових простирадл/венеційской штукатурки це якби трохи завищені сподівання...

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 9
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Andrey-Bucha сказал:

А ви розумієте що не держава буде у суді? Буде якийсь талановитий адвокат 95 кварталу. І ось різниця у нього залишиться 

Це наступна схема

Не розумію, бо щоб представляти інтереси держави, адвокату не обов’язково бути навіть українцем.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

 

По другє гроші то не дадуть мені. Дадуть на карту єВідновлення.  Тобто я зможу придбати матеріали та роботу не по кращій ціні. Про роботи по оплаті карточкою взагалі мовчу.

Тю, канешно.

Цифровий концтабір - він такий.

Впевнений, що навіть витратити ці гроші ви зможете лише на певний перелік товарів і лише у афільованих постачальників товарів або послуг.

Про ціну мовчимо.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.08.2023 в 07:39, Andrey-Bucha сказал:

Нормально б було щоб комісія оцінила. Якщо я згодний, то тоді мені компенсацію, державі право вимоги, але не навпаки.

Ви можете за свій кошт замовити оцінку. Можете особисто судитися з мордором. А можете зробити так, як Вам пропонує держава.

Дуже багато житла зруйновано в країні. На всіх компенсації просто не вистачить без репарацій, а коли вони ще будуть... І скоріше за все будуть компенсувати спочатку власникам квартир в багатоповерхівках. А приватні забудови вже в третю чергу.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, murava сказал:

Впевнений, що навіть витратити ці гроші ви зможете лише на певний перелік товарів і лише у афільованих постачальників товарів або послуг.

Про ціну мовчимо.

Тобто купувати матеріали у якого небудь Арсена з будівельного ринку (який абсолютно ніяких податків не сплачує, і через це має меншу ціні, і ще приторговує підробками та контрабасом) це ОК, а коли держава вимагає співпрацівати тількі по безналу (що знижує ризики збагаченя тіньової економіки) - то не ОК? Вибачте, але ви з таким ставленням вб'єте державу скоріше на росіян. Краща ціна буде завжди у того, хто не сплачує податки , платить зп у конверті. Впевнений що ви це і самі розумієте... 

Змінено користувачем apereverzev
  • Лайк 3
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, apereverzev сказал:

Тобто купувати матеріали у якого небудь Арсена з будівельного ринку (який абсолютно ніяких податків не сплачує, і через це має меншу ціні, і ще приторговує підробками та контрабасом) це ОК, а коли держава вимагає співпрацівати тількі по безналу (що знижує ризики збагаченя тіньової економіки) - то не ОК? Вибачте, але ви з таким ставленням вб'єте державу скоріше на росіян. Краща ціна буде завжди у того, хто не сплачує податки , платить зп у конверті. Впевнений що ви це і самі розумієте... 

Звичайно розуміє - він і є той Арсен:lol: Я до речі теж слаб, бо іноді користуюсь послугами цього Арсена:)

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, apereverzev сказал:

Тобто купувати матеріали у якого небудь Арсена з будівельного ринку (який абсолютно ніяких податків не сплачує, і через це має меншу ціні, і ще приторговує підробками та контрабасом) це ОК, а коли держава вимагає співпрацівати тількі по безналу (що знижує ризики збагаченя тіньової економіки) - то не ОК? Вибачте, але ви з таким ставленням вб'єте державу скоріше на росіян. Краща ціна буде завжди у того, хто не сплачує податки , платить зп у конверті. Впевнений що ви це і самі розумієте... 

Пане фінінспектор, перелогіньтесь :)

Я бачу під соусом боротьби з чим завгодно загнати народ в цифровий концтабор - справа не настільки і складна, самі лізуть, як барани. Добровільно, з піснями, ще й самі пояснюють свій вільний вибір :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, apereverzev сказал:

Тобто купувати матеріали у якого небудь Арсена з будівельного ринку (який абсолютно ніяких податків не сплачує, і через це має меншу ціні, і ще приторговує підробками та контрабасом) це ОК, а коли держава вимагає співпрацівати тількі по безналу (що знижує ризики збагаченя тіньової економіки) - то не ОК? Вибачте, але ви з таким ставленням вб'єте державу скоріше на росіян. Краща ціна буде завжди у того, хто не сплачує податки , платить зп у конверті. Впевнений що ви це і самі розумієте... 

Ну держава має зробити так, щоб всі сплачували податки.

А з моєї перспективи - в мене велика, але повністью біла ЗП. Я сплачую повний соц податок, подоходний та військовий збір.

Та я сподіваюсь маю право оплатити послуги (товар) де дешевше, так як ця компенсація і так не компенсує мені всіх втрат

  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Andrey-Bucha сказал:

Та я сподіваюсь маю право оплатити послуги (товар) де дешевше, так як ця компенсація і так не компенсує мені всіх втрат

так і оплачуйте де дешевше. Просто по безналу.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, murava сказал:

Я бачу під соусом боротьби з чим завгодно загнати народ в цифровий концтабор - справа не настільки і складна, самі лізуть, як барани. Добровільно, з піснями, ще й самі пояснюють свій вільний вибір :)

"цифровий концтабір" - це навіть не перебільшання, а маніпуляція)). Те, про що я говорю - це облік податків, і нічого більше. Цифровий концтабір - це коли за факт купівлі будь чого у "Арсена", вам би зменшили денну норму рису, та заборонили би на місяць вдягати фіолетові труси.

  • Лайк 8
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.08.2023 в 12:58, Vikctor сказав:

у той самой Бучи мене особисто вражають. Я розумію що це здебільшого завдяки відповідним грантам тих самих розвинутих країн. 

Це якщо не копнути глибше.....

 

3 години тому, murava сказав:

Пане фінінспектор, перелогіньтесь :)

Я бачу під соусом боротьби з чим завгодно загнати народ в цифровий концтабор - справа не настільки і складна, самі лізуть, як барани. Добровільно, з піснями, ще й самі пояснюють свій вільний вибір :)

а чому мінуси так званого цифрового концтабору? Для цього потрібно просто частку від гтрафу давати за послуги без чеку, зетс іт"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, ho4u_pizzu сказал:

 

а чому мінуси так званого цифрового концтабору? Для цього потрібно просто частку від гтрафу давати за послуги без чеку, зетс іт"

Тому що вас лишають самого головного - свободи вибору.

Решта питань - другорядні.

 

Про податки - держава має зробити так і створити такі умови, що податки вигідно, зручно і навіть почесно було саме платити, а не ухилятися.

А не вказувати вам куди, кому і як нести свої зароблені гроші або компенсації.

Про цифрові гроші як компенсації за житло - вони перестають бути грошима в повному теперішньому їх розумінні. Ви не можете вільно їх обміняти на товари чи послуги.

По суті це талони і як наслідок - елемент контролю. А багато хто талонно-карткову систему і всі її радощі ще не забув.

Змінено користувачем murava
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, murava сказал:

А багато хто талонно-карткову систему і всі її радощі ще не забув.

Зважаючи на те, що "Наблюдатель" не дізлайкнув Ваш пост, думаю ви не праві))))

  • Хаха 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, apereverzev сказал:

Зважаючи на те, що "Наблюдатель" не дізлайкнув Ваш пост, думаю ви не праві))))

Ні, та худоба не дізлайкнула лишень тому, що в пості не принижували русню чи не писали щось стосовно самостійності країни. З цього покидька народ  ржав доволі давно в гілці по електриці. Схоже старий довбень, який керується не нормативними актами а якимись архаїчними уявами про електрику. Ще дуже любить капслок й різнокольоровий шрифт. А після вторгнення дідугана поплавило, бо напевно ж сидить в зедканалах й не розуміє що в когось може бути інший погляд на світ. В гілці B.S.V. дідугана взагалі розриває на шмаття, бо ТС там кожне повідомлення починає з відомих актуальних гасел. Але дізлайк нажаль дозволено лишень один ставити за одне повідомлення...

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбати, перелогіньтесь. Для вас виділили окрему тему. Не потрібно свої какахи розкидати по всьому форуму. Дякую за розуміння 

Змінено користувачем Інвестор
  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невеличкий звіт про поїздку до Бучі. У вівторок мені подзвонили стосовно моєї заяви на виплату по частковим пошкодженням квартири у Бучі (єВідновлення до 200 тис грн, бабкі з фін допомоги, не бюджет). Я повідомим що я ВПО у Львові і меня потрібен час. Домовились на 10.00 на п'ятницю. Дзвоню інспектору у четвер у 17.00. На завтра все в силі? Так. Ок тоді виїжджаю і завтра на 10.00 буду.

Ночував у Рівно. Приїхав рівно у 10.00. Дзвоню, трубку не бере. І так до 11.00. Пішов у міськраду. Вони кажуть що не знають де інспекторів шукати. Там вони не сидять... Задіяв всі зв'язки та знайшов контору БучаБудЗамовник. Перша кімната 6*6 м. До 8 робочих місць. Сидять двоє. Сплять. Питаю чи тут є інспектора по єВідновленню. Питають а що мені треба? Розказую що на 10.00 мала бути комісія. Але 1,5 часа дзвоню інспектору та він трубку не бере... Мужик. Так це ти на телефон дзвонить весь час? Я у шоці. Питаю якого Х не взяти телефон?

А є причина. То не його телефон. А коллеги. А він з ранку відпросився....

Отакє. Пішов я до директора. Посварився. Він дав мені другого. Той був явно незадоволенний. 

Але по результату зробили акт та за місяць пообіцяли гроші. По суті там лоджії, вікна, відкоси. Подивимося що нарахують. 

Але відношення... Хотілось морду набити.

 

Потім поглядів на свої вугольки... Прийняв рішення найняти садовника. Все позаростало за рік. Треба підтримувати порядок. В мене часу немає та трудно там знаходитися.

Домік не руйнується. Все як після пожару. Точно відновлю. Але с плоскою кровлею. Але переконався що нельзя нічого робити до компенсаціі. Потім хрен що докажешь.

І наприкінці заїхав на обьект якому ми допомагаємо. Біля мене. У родини зруйнували будинок. Чоловік потім вирішив піти на фронт та на жаль загинув.  Будинок будують по 3Д технологіі. Ми будемо утеплювати. 

IMG_20230825_160438151.jpg

IMG_20230825_131904645_HDR.jpg

IMG_20230825_132628080_HDR.jpg

IMG_20230825_131846190_HDR.jpg

IMG_20230825_122807782.jpg

IMG_20230825_122406388_HDR.jpg

IMG-d30c050254164954b0fca692d4afff86-V.jpg

  • Лайк 5
  • Сумно 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. !!!....................... тримайтесь Андрію.

2. Оте 3D будівництво таке красиве зовні має бути і оригінальне. Я не розумію, як таку красу можна обклеювати утеплювачем. Хай цим 3D автобусні зупинки роблять. Воно не зовсім для жилого будинку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

40 минут назад, yur43 сказал:

 

2. Оте 3D будівництво таке красиве зовні має бути і оригінальне. Я не розумію, як таку красу можна обклеювати утеплювачем. Хай цим 3D автобусні зупинки роблять. Воно не зовсім для жилого будинку.

 це так... У Львові є контора яка классно на такому принтері забори робить. То супер.

Я потім передивився купу відосов... Все не просто. В Америці теж на таких багато чого роблять... Але в палатці с кондиціонером 😉 уявляєте ціну?

А так все дуже повільно працює. По факту принтер працює тільки декілька годин коли темніє ...

По факту думаю собівартість буде *5-10 в порівнянні з газоблоком

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Я потім передивився купу відосов... Все не просто. В Америці теж на таких багато чого роблять...

Взагалі не розумію, яка користь від цього "принтера домів".Досить хайпова технологія, але переваг я не бачу. Виграш у часі зведення - навряд, більша міцність - теж ні, теплоопір - ні, а ціна буде космічна. Як на мене мертвонароджена технологія (для будівництва приватних будинків)...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 години тому, yur43 сказав:

1. !!!....................... тримайтесь Андрію.

2. Оте 3D будівництво таке красиве зовні має бути і оригінальне. Я не розумію, як таку красу можна обклеювати утеплювачем. Хай цим 3D автобусні зупинки роблять. Воно не зовсім для жилого будинку.

Ви ж кінцевого результату ще не бачили, а зробили висновки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, apereverzev сказав:

Взагалі не розумію, яка користь від цього "принтера домів".Досить хайпова технологія, але переваг я не бачу. Виграш у часі зведення - навряд, більша міцність - теж ні, теплоопір - ні, а ціна буде космічна. Як на мене мертвонароджена технологія (для будівництва приватних будинків)...

Есть приимущество перед человеками Человеки едят и хотят чтобы им платили. А еще если по нормальному всякие страховки, выплаты травмы не дай Бог. А ещё человек может ошибаться или забыть/забить. Эта штука тоже ест что-то - но человек обходятся дороже. Пара операторов подавать материал. 

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, apereverzev сказал:

Взагалі не розумію, яка користь від цього "принтера домів".Досить хайпова технологія, але переваг я не бачу. Виграш у часі зведення - навряд, більша міцність - теж ні, теплоопір - ні, а ціна буде космічна. Як на мене мертвонароджена технологія (для будівництва приватних будинків)...

це доки вартість рук в нас невелика а технологія сира

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, apereverzev сказал:

Взагалі не розумію, яка користь від цього "принтера домів".Досить хайпова технологія, але переваг я не бачу. Виграш у часі зведення - навряд, більша міцність - теж ні, теплоопір - ні, а ціна буде космічна. Як на мене мертвонароджена технологія (для будівництва приватних будинків)...

Я ему об этом еще лет семь назад говорил, но нет... шо в песок)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...