Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дом возле Бучи (начало строительства май 2009)

Andrey-Bucha

Рекомендовані повідомлення

5 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Доброго дня. Давно нічого не викладував. Йдуть роботи. Привіз будівельникові яки колись мені будинок у Бучі будували. Так що нарешті я маю адекватних та кошерних будівельників.

Учора офіційно 10/08/23 завершили ремонт у маленькому будинку-студіі. Натягнули натяжний потолок, до ціого двери встановили.

Зараз треба прибрати все і фокус на основний будинок. Дуже хочу мати накриту коробку до холодів.

IMG_20230810_203229768.jpg

IMG_20230810_203211292.jpg

IMG_20230810_203204356.jpg

IMG_20230810_203158025.jpg

IMG_20230810_180837027.jpg

IMG_20230810_143129531.jpg

IMG_20230805_212656728_HDR.jpg

IMG_20230805_210540738.jpg

IMG_20230805_210532478.jpg

IMG_20230805_210523523.jpg

IMG_20230803_074644942.jpg

IMG_20230731_201039749.jpg

IMG_20230731_201028432.jpg

IMG_20230731_195815253.jpg

IMG_20230731_195749190.jpg

Гарно плитка виглядає. У мене така ж сама на кухні. Ох як я заїбався прибирати її :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, LAT сказал:

Що там у вас з електрикою? До зими вас підключать?

Поки на сонячних панелях будують. Але я знаю що це до Жовтня.

Єдиний варіант реалізація проекта що ми зробили. На 5-6 будинків 1,5 млн грн.

Інакшого варіанта зараз немає.

5 умовно кажучи є. 6й перепродаж ділянку. Нові мали б приєднатися, але поки морозятся.

Та із 5 останніх розумію ще не всі готові. Мова їде про 300 т з двора. І всі мають надію передати та що ось ось можно буде на шару приєднатися ... Так 5 років вже ждуть.

Причому місце дуже гарне. Зараз дорогу вже роблять майже до ділянки

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що будете робити, якщо вони ще будуть 5 років шари чекати? Чи є там у вас газ? Може якісь газовий генератор тихо поставити? Чи газ-гольдер зарити?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаю у порівнянні з ціною газгольдера та вартістю скрапленого газа оті півтора мільйони за підключення й на одного не здаватимуться занадто високими...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, LAT сказал:

Що будете робити, якщо вони ще будуть 5 років шари чекати? Чи є там у вас газ? Може якісь газовий генератор тихо поставити? Чи газ-гольдер зарити?

Тут велика активність зараз. Купа ділянок перепродали та нові власники починають будуватися. Сподіваюся що ця тимчасова проблема вирішиться.

Сьогодні як раз з сусідом розмовляв. Часть ділянок що кооператив влітіли на штраф. По 18000 с дома за счетчик. Сейчас уже хотят на баланс ЛОЕ передавать

Але честно кажучи зараз не готовий сразу 300 т заплатити, да і сусіди теж

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Andrey-Bucha сказал:

Тут велика активність зараз. Купа ділянок перепродали та нові власники починають будуватися. Сподіваюся що ця тимчасова проблема вирішиться.

Сьогодні як раз з сусідом розмовляв. Часть ділянок що кооператив влітіли на штраф. По 18000 с дома за счетчик. Сейчас уже хотят на баланс ЛОЕ передавать

Але честно кажучи зараз не готовий сразу 300 т заплатити, да і сусіди теж

А які проблеми з лічильником? Наприклад в мене будинок в СТ. (В принципі я давно вже перейшов на пряму угоду з Львівенерго) але хто в товаристві кожен має лічильник+загальний на СТ. З показів якого потім розкидують різницю на крадіжки всім порівну. (КІрім тих хто на прямих угодах) 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, sergio сказал:

А які проблеми з лічильником? Наприклад в мене будинок в СТ. (В принципі я давно вже перейшов на пряму угоду з Львівенерго) але хто в товаристві кожен має лічильник+загальний на СТ. З показів якого потім розкидують різницю на крадіжки всім порівну. (КІрім тих хто на прямих угодах) 

Ну ось у тому СТ накрився лічильник та ЛОЕ виставив по максімуму...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11.08.2023 в 09:50, yur43 сказав:

До наступного літа продумайте варіанти охолодження будинків. Плитні фундаменти на полістиролі відвязані від грунтової прохолоди і розігріваються від тепла життєдіяльності людей і оте ше інсоляція. Раньше такого не було, порядок був, земля давала прохолоду. В будинках нового типу потрібні значніші зусилля для охолодження. Якщо кошти не дозволяють зробити зразу, то закласти підготовку для облаштування в майбутньому геотермального обігріву і охолодження будинку. Топити теплими водяними полами, холодити стелею або стінами з водяним контуром. Геотермальні вертикальні зонди, маленький тепловий насос, а зараз зробити виводи під це все.

Оце на сьогодення супер-актуально. Я наступив на ці граблі у погоні за утепленням і отримав що зимою опалення може не вмикатися добу і більше та максимум 2к грн в зимовий місяць за всю електрику. Але влітку маємо тепло яке нікуди саме не дівається, тож навіть якщо на вулиці 27 доводиться  вмикати кондиціонер. Зараз охолодженню виділив би більше уваги.

Змінено користувачем razzil
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, razzil сказав:

Зараз охолодженню виділив би більше уваги.

я, щоб розвернути час взадом, трубу на перекриття вклав би з кроком 20 см, як в теплий пол і залив стяжки 5см. 

Холодити добре геотермалкою, бажано через змішувач з термоголовкою, так щоб подача в перекриття була градусів 16-17. Тоді конденсату не має бути.

В мене так і працює все літо. Кондиціонер вмикаю для сушки і після випічки в духовці.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене саманно-цегляні стіни + 10см ППС, на підлозі плитка і 2см ЕППС, в будинку 24° без кондиціонера і ще трохи відчувається прохолода, а в червні навіть змерзав у ноги був в носках

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13.08.2023 в 13:06, razzil сказал:

Оце на сьогодення супер-актуально. Я наступив на ці граблі у погоні за утепленням і отримав що зимою опалення може не вмикатися добу і більше та максимум 2к грн в зимовий місяць за всю електрику. Але влітку маємо тепло яке нікуди саме не дівається, тож навіть якщо на вулиці 27 доводиться  вмикати кондиціонер. Зараз охолодженню виділив би більше уваги.

Так і є. Якщо ми говоримо про літо, то такий будинок не втрачає жодного градуса, а ось телік, чайник, сонце через вікно навпаки піднімають температуру. Тобто рекуперація + кондер треба

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 11.08.2023 в 09:50, yur43 сказал:

До наступного літа продумайте варіанти охолодження будинків. Плитні фундаменти на полістиролі відвязані від грунтової прохолоди і розігріваються від тепла життєдіяльності людей

як користувач УШП в будинку без кондиціонерів скажу, що проблеми немає, і вже другий сезон навіть в саму спеку не виникає бажання бігти і ставити спліт. підлогу нагріти повітрям дуже важко насправді. зараз десь температура 25 градусів, цілком комфортно як для ніг, так і в цілому. але в мене великі звіси з даху (літом ефективно тепло відсікають) і вікна solar. ну і вночі нема спеки, навіть приємна прохолода. відкриваю вікна на ніч, закриваю зранку і все норм. якщо на вулиці працював і сильно нагрівся, то душ+вентилятор виручають. головне вікна вдень не відкривати

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 минуты назад, newbee2020 сказал:

як користувач УШП в будинку без кондиціонерів скажу, що проблеми немає, і вже другий сезон навіть в саму спеку не виникає бажання бігти і ставити спліт. підлогу нагріти повітрям дуже важко насправді. зараз десь температура 25 градусів, цілком комфортно як для ніг, так і в цілому. але в мене великі звіси з даху (літом ефективно тепло відсікають) і вікна solar. ну і вночі нема спеки, навіть приємна прохолода. відкриваю вікна на ніч, закриваю зранку і все норм. якщо на вулиці працював і сильно нагрівся, то душ+вентилятор виручають. головне вікна вдень не відкривати

Так а в чем проблема в кондиционере? Оно конечно хорошо когда он не нужен, но в плане потребления у меня на 100 квадратов два кондея  50 кВт*ч в месяц с трудом потребляют, холодильник столько же

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, mib сказал:

Так а в чем проблема в кондиционере? Оно конечно хорошо когда он не нужен, но в плане потребления у меня на 100 квадратов два кондея  50 кВт*ч в месяц с трудом потребляют, холодильник столько же

Це десь по 1 годині в день вони працюють?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, mib сказал:

Так а в чем проблема в кондиционере? Оно конечно хорошо когда он не нужен, но в плане потребления у меня на 100 квадратов два кондея  50 кВт*ч в месяц с трудом потребляют, холодильник столько же

та нема проблем, можна купити канальник і врізати в ПВВ, або спліти накидати, зіпсувавши і без того скромний дизайн. я просто хотів пожити і була надія, що не знадобиться він, і надія справдилась.  звичайно, все індивідуально, залежить від будинку, його місцерозташування та в генерації тепла всередині. частина кухонної техніки зараз на терасі стоїть, тому по сукупності вийшло так як вийшло, просто ділюсь досвідом, що УПШ і аналоги - це ще не вирок.

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Alex Alex сказал:

Це десь по 1 годині в день вони працюють?

Это инверторная 12ка стгит в гостинной 36 квадратов, работает как правило с 12 до 19 потребление когда выходит на режим 360-380 ватт

Screenshot_2023-08-22-14-46-12-918_com.coolkit.thumb.jpg.39bb3aa64db54c280d215756d1d1222d.jpg

14 минут назад, newbee2020 сказал:

та нема проблем, можна купити канальник і врізати в ПВВ, або спліти накидати, зіпсувавши і без того скромний дизайн. я просто хотів пожити і була надія, що не знадобиться він, і надія справдилась.  звичайно, все індивідуально, залежить від будинку, його місцерозташування та в генерації тепла всередині. частина кухонної техніки зараз на терасі стоїть, тому по сукупності вийшло так як вийшло, просто ділюсь досвідом, що УПШ і аналоги - це ще не вирок.

Я больше о том что гораздо комфортней когда оно контролируемо с пульта, мы как правило отопление выключаем очень поздно и включаем очень рано, но бывает и такое что в межсезонье ночью работает отопление а днем кондер :-) так пол теплый точнее не холодный и воздух в доме прохладный :-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По компенсаціі по зруйнованому будинку є кідок від нашої держави. Наступна схема де ТЦК та Шлях відпочивають.

Подати заяву на компенсацию зруйнованого будинку можно тільки через Дію. Ви подаєте заяву, потім з вами зв'язуються, приїжджає комісія. Робить оцінку. Вроде все гуд...

Але у Діі ви маєте ДО подачі заяви підписати договір про передання прав вимоги державі... Як я може на це погодитися до оцінки?

Ось якщо мені скажуть "братан, на тобі 5000 грн. Дякуємо за підписання договору".

Нормально б було щоб комісія оцінила. Якщо я згодний, то тоді мені компенсацію, державі право вимоги, але не навпаки.

Та ще один нюанс. У такому договорі має бути сума чітко прописана. Тіпа мені держава дала 10 млн, і має право вимагати 10 млн з кацапів. А тут такого немає. Тобто є мотівація знизити виплату. А потім через якогось адвоката 95 кварталу з заблокованих кацапських грошей отримати *3-5 разів більше.

Тобто держава цілеспрямовано намагається кинути (обібрати)   постраждалих

Screenshot_20230816-223538.png

Змінено користувачем Andrey-Bucha
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Andrey-Bucha сказал:

Тобто держава цілеспрямовано намагається кинути (обібрати)   постраждалих

Шо вы хотели от бородатой бабушки??

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Andrey-Bucha сказал:

Тіпа мені держава дала 10 млн, і має право вимагати 10 млн з кацапів. А тут такого немає. Тобто є мотівація знизити виплату. А потім через якогось адвоката 95 кварталу з заблокованих кацапських грошей отримати *3-5 разів більше.

Тобто держава цілеспрямовано намагається кинути (обібрати)   постраждалих

В чому тут проблема, що держава може взяти з кацапів більше, ніж дасть вам?

Вам потрібно отримати реальну вартість зруйнованого, а не рахувати «заробітки» держави.

На рахунок першочерговості «підписання договору - право вимоги» тут ще можливі заперечення.

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім зрозумів де тут кидок? Поки його не видно, але він обов'язково буде, попереду, коли дійде до калькуляції, а потім до виплати (колись дуже дуже потім.. можливо)..

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Робота має оплачуватися - або людина сама наймає адвокатів / подає позов проти РФ за зруйноване майно і отримує стільки, скільки зможе зтягти, і колись потім, або делегує це державі, яка робить це за якийсь відсоток, і отримує кошти зараз. Держава бере на себе ризики пов'зані зі стягненням і відповідно має премію за ризик. Ніяк не виправдовую зазвичай заниження оцінки шкоди, але у більшості страхових така ситуацію підпадає під форс-мажор і взагалі не підлягає компенсації.

  • Лайк 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, S_Vladimir_79 сказал:

В чому тут проблема, що держава може взяти з кацапів більше, ніж дасть вам?

Вам потрібно отримати реальну вартість зруйнованого, а не рахувати «заробітки» держави.

На рахунок першочерговості «підписання договору - право вимоги» тут ще можливі заперечення.

Саме це хвилює. А маю знати скільки мені дадуть. А вже потім надавати згоду

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Malchish сказал:

Не зовсім зрозумів де тут кидок? Поки його не видно, але він обов'язково буде, попереду, коли дійде до калькуляції, а потім до виплати (колись дуже дуже потім.. можливо)..

Ну по перше в мене згорів будинок з всім майном, компьютери, камери, речі, телевізори. Все було досить дорого.

Думаю це не врахують.

По другє гроші то не дадуть мені. Дадуть на карту єВідновлення.  Тобто я зможу придбати матеріали та роботу не по кращій ціні. Про роботи по оплаті карточкою взагалі мовчу.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...