Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

когда вы отопление включаете?

Vikki

Рекомендовані повідомлення

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Точно бачив чи як завжди рабінович наспівав? Бо я ще жодного разу не відчував щоб поли в будинку були хоч трішечки теплі на дотик. Й температурний режим не має значення. Достатньо того що вони не холодні.

Такое может быть в доме где теплопотери больше 50 ватт с квадрата

У меня пол был как сковородка когда сервисант протерма поставил котел на 70 градусов и уехал, хорошо я приехал через сутки в доме была африка и пол чувствовался через кросовки, нормальный такой стрес тест и для пола и для меня 

Рабиновичей пару тоже слушал но в основном это владельцы дворцов из девяностых со щелями в палец

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vikctor вообще поняли ,что сказали ? 

самый комфортный вид отопления ( по крайней мере считается ) это отопление теплыми полами. Но тут есть порой взаимоисключающие факторы . Теплопотери дома должны быть не выше ,чем то количества тепла ,которое можно получить от теплых полов. Если они выше ( а они почти всегда будут выше ) , то вам надо увеличивать температуру пола .По другому никак . и тут вступает  СНиП 2.04.05-91* .( средняя температура поверхности должна быть не выше + 26°C ).

 а при этой температуре  пола ( 25 )  вы никак не сможете в мороз ( если живете не в термосе голимом ) прогреть помещение до комфортной температуры.

вы просто с квадратного метра пола снимите мало тепла. Вот и приходится подавть 30 ,32 градуса. а это ужасно не комфортно уже. 

----------

Змінено користувачем Made in USSR
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Made in USSR сказав:

 а при этой температуре  пола ( 25 )  вы никак не сможете в мороз ( если живете не в термосе голимом ) прогреть помещение до комфортной температуры.

Кожен аналізує, коментує в межах свого світогляду та розуміння. Молодий цікавиться, шукає кращих, комфотних умов, утепляє будинок, щоб не атмосферу гріти плюс з врахуванням економії та зменшення викидів в атмосферу, старший залишається на своїй позиції бо так жив як був молодий і нічого міняти не збирається, а на екологію насрати, по молоді дизель в посадки зливали і норм... .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Made in USSR сказал:

Приготовление пищи.

Чтобы уйти в минуса при приготовлении пищи на газу, надо столовую на 100 мест открывать)

1 час назад, Made in USSR сказал:

ванн принимаем  40 шт в месяц минимум:)

Где вы так изговнятся успеваете?))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vstar сказав:

Молодий цікавиться, шукає кращих, комфотних умов, утепляє будинок, щоб не атмосферу гріти плюс з врахуванням економії та зменшення викидів в атмосферу, старший залишається на своїй позиції бо так жив як був молодий і нічого міняти не збирається, а на екологію насрати,

Це не залежить від віку, це залежить від того, що в голові. Мені багато років, але окремі дописи сприймаю, як печерне дикунство.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, allanek сказав:

Це не залежить від віку, це залежить від того, що в голові. Мені багато років, але окремі дописи сприймаю, як печерне дикунство.

Показник молодого та старшого не в роках а в душі. Поки хочеш щось змінювати - молодий, адже старшій людині нічого не потрібно, окрім побурчати і сказати, що молодь придурки чи щось подібне. Рідко але є люди 80 років, у яких очі горять, стараються в межах своїх сил щось зробити, покращити... - це ще молодий душею.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vstar сказав:

Показник молодого та старшого не в роках а в душі.

 

9 хвилин тому, allanek сказав:

Це не залежить від віку, це залежить від того, що в голові.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Made in USSR сказав:

нравится когда постоянно работают батареи ( конечно с разной температурой теплоносителя ) ,тогда не тянет от окон и нет вообще колебаний температуры

Тоді треба було не в газ вкладатися, а в теплу підлогу та цегляні стіни - ніяких протягів чи коливаннь і було би пофігу чим гріти, хоть електро, хоть газом, аби потужності котла хватило. Можна навіть дровами і каміном за 3 години загнати у стіни 45кВт*год (покрити всю добову норму), а решту 21 годину вже самі стіни будуть гріти не гірше теплої підлоги. Тобто ви таке опалення уявляєте як наче цілодобово треба кочегаром сидіти і дутиме в голову під кондиціонером, а насправді то просто повечеряти під келих вина і подивитись на вогонь, а до наступної вечері котел навіть не включиться. Якщо ж за 3 години загоняти 45кВт*год газовим котлом у стяжку, то на її поверхні до +28 і в ноги кайфово, а в тіло стає жаркувато як від каміну, але то триває всього 3 години, поки зайве тепло конвекція не перенесе у стіни. Вони ж у свою чергу згладжують усі коливання температури і разом з теплою підлогою швидко нагрівають холодне повітря від вікна, тож це не ГАЗ дає вам комфорт, це ваша СО повинна мантулить цілодобово, щоб його підтримувати

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Made in USSR сказал:

Vikctor вообще поняли ,что сказали ? 

самый комфортный вид отопления ( по крайней мере считается ) это отопление теплыми полами. Но тут есть порой взаимоисключающие факторы . Теплопотери дома должны быть не выше ,чем то количества тепла ,которое можно получить от теплых полов. Если они выше ( а они почти всегда будут выше ) , то вам надо увеличивать температуру пола .По другому никак . и тут вступает  СНиП 2.04.05-91* .( средняя температура поверхности должна быть не выше + 26°C ).

 а при этой температуре  пола ( 25 )  вы никак не сможете в мороз ( если живете не в термосе голимом ) прогреть помещение до комфортной температуры.

вы просто с квадратного метра пола снимите мало тепла. Вот и приходится подавть 30 ,32 градуса. а это ужасно не комфортно уже. 

--------------------

пока писал  пост сверху уже правильно написали.

Мені так подобаються оці електронщикі (це точно фах чи то головний герой з якогось стрьомного радянського фільму?) чи то теплотехникі які оперують терминами мало чи багато. Ще раз пояснюю повільно. Мій будинок доволі середній за показниками тепловтрат на нашому форумі. Я це знаю, бо тут є гілка де міряються пісюнами за цією ознакою. Зі 135м2 лишень трохі більше 90м2 опалюються ТП. В спальнях тупонув й встановив радиатори, які там по факту для меблів, бо за рахунок ТП з бетоном фундаменту й стяжки мінімум 15см теплоносій в системі опалення невзмозі піднятися вище 41-42 градусів за час відведенний котлу на опалення. На змішувальному вузлі колектору ТП встановлена термоголовка, яка обмежує теплоносій в контури ТП між відмітками 23 й 32 градуси ближче до першой. Цей показник незмінний роками й не залежить від зовнішньої температури. Раніше лишень намагався гратись швидкістю/режимами насоса колектору ТП, але так і не знайшов якісь оптимальні показники й зупинився на середніх. Опалення регулюється кімнатним термостатом і таймером в щиті. Теоретично можлива ситуація коли у сьомій ранку термостат дає (чи то ще чи то вже) запит на опалення, але таймер вже не дасть котлу увімкнутися раніше 0.00. Так як я не теоретично а точно знаю що протягом цього часу температура в будинку в будь-який мороз не впаде бульше ніж на 1 градус, а для моєї родини це припустимо, то відповідно котел нагріє будинок вночі. За всі 6 років опалювання в будинку мені ще жодного разу не вдалося знайти хоч локальний кусінчик підлоги, який був би теплим на дотик. І кішка моя теж не знайшла такого, бо вона любе тепло взимку й всі теплі місця знає як ніхто. На термостаті виставлена компромісна для родини температура 20,6 градусів з гестерезісом 0,2 градуса. Котел вмикається далеко не кожну ніч на опалення (на бойлер звичайно кожну). Лишень в той самий найхолодніший тиждень в році опалення вмикається щоночі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

конечно дом должен быть построен по определенным критериям теплопотерь , но как настроят этого барахла и живут в них ( я про всякие парашливые сендвичи ,ваты набитые ну и всякое разное закордонное барахло ) . Это дом ?! нет .это не дом . Дом это кирпичич ,дерево .

  • Хаха 1
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли вже ці совки повимирають... Не бажаєш в одну чудову країну перебратись, де так само всі ненавидять оце "закордонне барахло" й мріють про повернення смачного пломбиру й ковбаси по 2,20?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, Made in USSR сказал:

а вот оно в чем вопрос . Вопрос в деньгах ? не в удобстве или еще чем то .....*? 

Могу сказать ,что любое отопление стоит денег ,но не любое стоит внимания. Самое удобное это когда в доме всегда тепло , а не все как у многих через одно место. Газ стоит приемлемо ,палю газ ! кубов 300 намотало. нормально. 100 квадратов.

   Ни фига себе..... Это за ноябрь 300 кубов ?  У вас что, открыты постоянно окна и двери ? В прошлые года, когда ещё топил исключительно газом при такой же площади дома мне никогда не удавалось "нажечь" более 150 кубов в месяц.... А с учетом, что в этом году ноябрь был таки аномально теплым - то и подавно цифра в 300 кубов выглядит как расточительство (выброс тепла не ветер) ....

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Vikctor категорически с вами согласен ! 

а еще я к Вам на ВЫ . Заметили ?( никаких выводов не напрашивается ?)

Хорошее все любят , хоть наше ,хоть не наше . А барахло набитое бумагой в угоду экономии ,это барахло и будет! 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, tayatlas сказал:

   Ни фига себе..... Это за ноябрь 300 кубов ?  У вас что, открыты постоянно окна и двери ? В прошлые года, когда ещё топил исключительно газом при такой же площади дома мне никогда не удавалось "нажечь" более 150 кубов в месяц.... А с учетом, что в этом году ноябрь был таки аномально теплым - то и подавно там и по цифра в 300 кубов выглядит как расточительство (выброс тепла не ветер) ....

согласен многовато . Сам был немного удивлен . На самом деле реально 280  кубов. ( что тоже  не мало  много ) . Может тактовал сильно котел ( тоже есть потери  при этом  ) .

.Посмотрим ,что будет в декабре 🤔

-------------------------

 в квартире тоже нормально намотало  за прошлый месяц : 6.5GJ ,что тоже как бы не мало , но там и чуть прохладнее было .

----------------------------------------

 хотя вот глянул сколько потреблял ранее .все ок :)

Screenshot_522.jpg

Змінено користувачем Made in USSR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

03.12.2023 в 18:29, Taras-ko сказав:

Всім привіт. Можливо вже є така тема, але хоча запитати тут.

Чи економите, Ви, за рахунок нічного тарифу?))

Які, при цьому, виставляєте режими температур?

В мене ТП скрізь. Ніби вистачає топити лише в ночі і за день температура падає до терпимих 19С.

Якщо топите і в ночі і в день, то як переключаєте режими? (окрім температури на терморегуляторі). Чи змінюєте на котлі температуру теплоносія зранку на нищу, ввечері на вищу)) Дякую. 

  

В мене 120 м2 утепленого згідно нижньої границі норми будинку. Опалення ТП.

ось графік температури в окремій кімнаті. Налаштовано так:

котел працює тільки з 23 до 7, зазвичай з 23 до 24 він гріє бойлер.

температуру подачі на котлі я регулюю зазвичай при сильній зміні зовнішньої температури (наприклад, при -15 це +40, при -5 це +35, при 5 це 30, при +15 це 25)

в кімнатах покімнатні термостати, які відсікають контур кімнати при досягненні потрібної температури

додатково я регулюю температуру подачі повітря з рекуператора (став робити це нещодавно, пару тижнів) - з 22 до 7 подаю +15, далі прогріваю пару годин до 22, далі підтримую +21 (цільова в кімнатах +-21 градус, в залі трохи більше, в санвузлах +24). це дозволяє краще понижати температуру вночі.

Типовий догрів вдень сьогодні, наприклад (+0 на вулиці) - 500 Вт/год

 

 

image.thumb.png.934f446110b2e3ac1bd0207c5f10c178.png

image.png.732e53077711dbbfce99a2420164e8db.png

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

уу

5 часов назад, Taras-ko сказал:

не люблю коли читають десь посередині або до діагоналі. Я писав що в мене ТП (водяна) і відчуття холоду я не відчуваю. 

Та я писав, що у кожного свої відчуття і почуття комфорту і коли приїздиш до когось перейняти досвід то бачиш зовсім іншу картинку яка тебе не радує.

он дехто розповідає, що у нього ніколи підлога не буває теплою, не розумію звідки тоді тепло в хаті?

4 часа назад, Made in USSR сказал:

Вдел я этих бедолаг с теплыми полами ,которые что бы согреется зимой накручивают  их так , что ходить по ним неприятно . 

Тут я с вами не соглашусь, был бы помоложе давно бы переделал свое отопление на тп, но когда ждешь пожеланий главного сантехника Днепра,

великого гуру и наставника заблудших «совковых» душ о скорейшей смерти то какие нафиг теплые полы.

«Врач» сказал в морг значит в морг!

И ото пожелание и спич адресован не вам, упоминание о Кире булыжник в мой огород. :grin:

Удивительно как долго люди могут хранить в себе столько злобы и говна, капец!
Оппонента больше года как нет на форуме, а он все никак не успокоится. ))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Фрай сказав:

он дехто розповідає, що у нього ніколи підлога не буває теплою, не розумію звідки тоді тепло в хаті?

в мене температура підлоги під ранок десь 24. максимум 25 градусів. в кімнаті 21. тепловіддача від такої підлоги 11*(24-21)= 33Вт/м2, до -10 моєму будинку цього вистачає. 

  • Лайк 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

теплый пол отличное ДОПОЛНИТЕЛЬНОЕ отопление и никак не иначе. У меня в квартире тоже местами есть. Очень комфортно .

отапливаться только теплыми полами.........ну это такое .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, shneider_vova сказал:

в мене температура підлоги під ранок десь 24. максимум 25 градусів. в кімнаті 21

Тобто, ви грієте її до 24 і у кімнаті 21?

За який час і яка температура назовні аби так можно було обігрівати? :shock:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Фрай сказав:

Тобто, ви грієте її до 24 і у кімнаті 21?

За який час і яка температура назовні аби так можно було обігрівати? :shock:

ну я начебто вище написав. нагріваю 7 годин вночі. за вікном зараз 0 градусів. Завтра зранку спробую, якщо не забуду, подивитись та сфоткати інфрачервоним дитячим термометров. зараз (19-20) він показує температуру підлоги на 0.5 градуси вище за температури стіни

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Фрай сказал:

...он дехто розповідає, що у нього ніколи підлога не буває теплою, не розумію звідки тоді тепло в хаті?
 

Містика, не інакше.

 

9 минут назад, shneider_vova сказал:

в мене температура підлоги під ранок десь 24. максимум 25 градусів. в кімнаті 21. тепловіддача від такої підлоги 11*(24-21)= 33Вт/м2, до -10 моєму будинку цього вистачає. 

Совкам залишилось лишень подивиться в гуглі (чи в яндексі в їх випадку) яка ж температура долоней та стоп і чи буде температура підлоги помітно нижча за ці показники сприйматись як тепла... Ну або яка температура дупи, якщо само цією частиною тіла їм зручніше міряти температуру підлоги.

18 минут назад, Фрай сказал:

...И ото пожелание и спич адресован не вам, упоминание о Кире булыжник в мой огород. :grin:

 

Навіщо себе переоцінювати. Я навіть і забув що ви були чи є спорідненими душами... Взагалі не маю звички щось там якось езоповою мовою писати, тому якщо пишу про кірю то й маю на увазі само його.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, Фрай сказав:

Тобто, ви грієте її до 24 і у кімнаті 21?

Я буває грію весь будинок 4-ма контурами ТП, тоді підлога тепла +26, а коли 8-ма контурами то підлога прохолодна +23, при однаковій температурі повітря +22.5, при однаковій потужності - просто циркулює менший объем води, а є люди у кого 12 контурів, то може бути взагалі майже як температура повітря. Якщо у когось підлога гаряча, то значить вона опалює і інші приміщення конвекцією, не інакше

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vikctor сказал:

Совкам залишилось лишень подивиться в гуглі (чи в яндексі в їх випадку)

А кацапам у нагоді стане звичайний «цензор», який бути виправляти власну дурню в українській редакції.

6 минут назад, shneider_vova сказал:

ну я начебто вище написав. нагріваю 7 годин вночі.

Тобто, підлога весь час 24 градуси і за сім годин 21?

Чи це вже підтримка накопиченого за певний період тепла? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Фрай сказал:

Тобто, ви грієте її до 24 і у кімнаті 21?

За який час і яка температура назовні аби так можно було обігрівати? :shock:

Смотрите если просто то один квадратный метр теплого пола при дельте в один градус между его поверхностью и воздухом в помещении отдает 11 ват

Сейчас мне нужно грубо 20 ватт значит пол должен быть 27 а воздух будет 25 но есть оговорки, каждый человек выделяет грубо 100 ватт плюс готовка плюс телик и тд и тп в итоге по факту пол будет 26 а воздух 25

И как выше написал Виктор температура ваших ступней выше чем температура пола, итого теплый пол это название по факту он нейтралтный просто не холодный

Ну или другой пример чем больше секций батареи вы поставите тем меньше вам нужна подача

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...