Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Налог на недвижимость

БеLка

Рекомендовані повідомлення

Рекомендую користуватись кабінетом платника податків, хоч би раз на рік заходити та перевіряти наявність заборгованості.:pardon:

 

Недавно обнаружила такой сервис, удобная штука, этот кабинет ДПИ. Там не просто начисленный налог, но сразу можно сделать платеж напротив каждой суммы. И переплаты там тоже висят по каждому объекту недвижимости отдельно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажуть кожен перегляд фіксується в логах, і потім вони повідомлення навіть не відсилають бо вважається платник вже повідомлений
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кажуть кожен перегляд фіксується в логах, і потім вони повідомлення навіть не відсилають бо вважається платник вже повідомлений

 

Посилання на нормативний документ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так це ж і є Кабінет платника. Там всі зобов'язання та борги можна побачити та он-лайн сплатити.

Посилання на нормативний документ?

Тільки так. Ніяких "логів" в нормативних документах немає.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 роки потому...

Є у кого земля у приватній власності з цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі ?

З цей рік мені податок на землю нарахували у розрахунку 12 грн. за кв.метр землі.

Щось забагато, як на мене.

Як у вас справи ?

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я пам'ятаю, то розмір цього налогу встановлюється в міській чи районній раді, тобто в кожну місті, районі він свій. У себе, за гараж, я заплатив 30 грн. за рік, тобто ~1,5 грн за кв.м.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.08.2023 в 15:57, Fancase сказал:

розмір цього налогу встановлюється в міській чи районній раді

Там встановлюють відсоток від грошової оцінки.У нас зараз діє 1,5 відсоток - для фізичних осіб.

То саме головне питання - яку  грошову оцінку податківці використовують у своїх розрахунках ?

Бо у мене є офіційна оцінка однієї тієї самої ділянки , за один той самий рік - де квадратний метр коштує 2,7 євро., а є - де коштує 29 євро.   

Різниця суттєва.

На думку податківців - 12 грн. х 66,66 - 800 грн./ метр квадратний.

Або, - 19,51 євро./ метр квадратний землі. - грошова оцінка від податківців.

І це у нашому селі....

Цікаво було би що там у інших регіонах...

  

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 05.08.2023 в 15:57, Fancase сказал:

Наскільки я пам'ятаю, то розмір цього налогу встановлюється в міській чи районній раді, тобто в кожну місті, районі він свій. У себе, за гараж, я заплатив 30 грн. за рік, тобто ~1,5 грн за кв.м.

гараж для собственных нужд или какойто коммерческий объект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Privet сказал:

На думку податківців - 12 грн. х 66,66 - 800 грн./ метр квадратний.

Або, - 19,51 євро./ метр квадратний землі. - грошова оцінка від податківців.

І це у нашому селі....

Цікаво було би що там у інших регіонах...

  

 

это получается сотка 80 000 грн. 2000 евро. Почем в Вашем селе земля под коммерцию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dendnepr сказал:

получается сотка 80 000 грн. 2000 евро.

Це лише оцінка податківців. А комерційна ціна - це дещо інша справа, та це вже скільки готовий заплатити покупець. Судячи з мого досвіту , ця ціна значно, значно вища. 

 Здебільшого продають приватизовану комерційну нерухомість, а земля у оренді. 

Місцеві посадовці не зацікавлені у передачі на приватизацію комерційної землі на якій знаходяться комерційні об'єкти. У них таким чином є вплив - коли земля у оренді. Можна при нагоді посношати мозок. Можуть сказати - ми тут трубу центральної каналізації проведемо, або стовпа поставимо, або ще щось подібне.  А коли воно приватизовано - йдіть усі лісом. І вони це чудово розуміють. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас этой арендой шантажируют неугодных. Типа - не продлим аренду если не сделаете тото и тото

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...
  • 2 місяці потому...

Что бы не плодить отдельной темы, спрошу тут, вроде по профилю. Как то говорили что если крыльцо, терраса остеклена и имеет входную дверь - это считается помещение и при вводе дома в эксплуатацию ее площадь приплюсуют к общей площади дома и соответственно идет под налогообложение. Это так, или то слухи? Я планирую застеклить 12м2 крыльца и где то 30м2 террасы. Не хотелось бы обрасти "лишней" общей площадью.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.04.2024 в 12:27, KakTuz сказал:

Что бы не плодить отдельной темы, спрошу тут, вроде по профилю. Как то говорили что если крыльцо, терраса остеклена и имеет входную дверь - это считается помещение и при вводе дома в эксплуатацию ее площадь приплюсуют к общей площади дома и соответственно идет под налогообложение. Это так, или то слухи? Я планирую застеклить 12м2 крыльца и где то 30м2 террасы. Не хотелось бы обрасти "лишней" общей площадью.

Техпаспорт на дом есть?

Дом введен в эксплуатацию?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, DimaF сказал:

Техпаспорт на дом есть?

Дом введен в эксплуатацию?

еще нет, только разрешение на начало строительства.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 21.04.2024 в 12:27, KakTuz сказал:

Я планирую застеклить 12м2 крыльца и где то 30м2 террасы.

Подумайте о съемном варианте этих конструкций.

Если грамотно продумать конструктив и материалы отделки,

то в обеих вариантах :

- при установленном остеклении,

- при снятом остеклении,

 

будет  и нормально смотреться, и без намека на "вариантность" конструкций. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...