Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ежемесячные и годовые расходы на содержание дома

fore

Рекомендовані повідомлення

на фоне расходов на отопление и электричество налог на землю - просто не виден.

 

вы так реагируете, будто полностью автономные дома у нас сплошь и рядом валяются - единственная проблема налоги заплатить :))))

Вибачте, але знов брехня на брехні та ще брехнею поганяє.

Словосполучення "пасивний будинок" було використане наприкінці двадцятого століття і було описане як будинок, який споживає не більше 15 кіловат-годин на квадратний метр площі на рік, тоді як для будинку відповідаючому діючим нормам цей показник складає 85 кіловат-годин на квадратний метр за рік. В ці кіловати входить не лише опалення, а всі витрати енергії на утримання будинку - освітлення, приготування їжі, забезпечення потреб в гарячій та холодній воді, вентиляції та кондиціювання влітку. Тобто про ізольований будинок не йдеться.

Повністю автономні будинки були спроектовані та побудовані на заході, але не пішли в серійне будівництво в зв'язку з високою ціною обладнання, необхідністю його постійного обслуговування та незручностями для мешканців. Наразі навіть на заході відходять від дотримання повної специфікації пасивного будування для створення більш комфортних умов для мешканців. Це назвали "енергоефективний будинок".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати да. Как пожарить рыбу в пассивном доме?

 

в пассивном доме едят сырую

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати да. Как пожарить рыбу в пассивном доме?

 

Це, як раз і не питання.

Повітря в такому домі подається через рекуператор до кімнат, а висмоктується з кухні та санвузлів. Тобто постійний рух повітря, на відміну від звичайного будинку.

А от не можливість відкрити вікна для нашої людини більш суттєвий недолік.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це, як раз і не питання.

Повітря в такому домі подається через рекуператор до кімнат, а висмоктується з кухні та санвузлів. Тобто постійний рух повітря, на відміну від звичайного будинку.

А от не можливість відкрити вікна для нашої людини більш суттєвий недолік.

Я там неделю жил. Желания открыть окна не возникало. Воздух чистый, какой смысл. А вот вытяжку на кухню, вопреки всем религиозным соображениям, жена его заставила сделать.

 

Кстати воздух подается и засасывается со всех помещений. Это так для информации. :)

Змінено користувачем AOZ1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...траву
трава на солнце сохнет, но мы не в голандии, у нас этанол более распространён. А для его производства нужны затраты энергии.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у нас этанол более распространён. А для его производства нужны затраты энергии.

Можно вне дома "твердотопливную треногу" с бачком приторочить, а топить сухой травой... :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Частный дом. Летом все платежи (электричество, газ, вода) вписываются в 500 гривен в месяц. Воду греем солнечным коллектором.

Зимой на электричество уходило до 800 гривен в месяц.

200 метров отапливаемой площади. за год газа потрачено почти 1500 кубов.

Налог на землю и членские взносы - всего 15 соток - в пределах 2000 гривен за год.

 

сюда включены такие расходники, как например система отопления и кровля?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сможем ли мы осилить содержание дома.

я понимаю у каждого свои затраты но можете описать их.

В каждого затраты на содержание разные.

Ту же травушку-муравушку можно косить каждую неделю, привлекая наемного работника, а можно самому 2-3 раза в сезон, когда она уже по пояс:D.

Отопление: можно греться от души и бегать в майке. А можно - в валянках и кожухе:D хекать.

И так куда не поткнись:).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сюда включены такие расходники, как например система отопления и кровля?

 

Я отопление написал в кубометрах газа. За год я потратил газа почти 1500 кубов. Большую часть - на отопление.

А насчет кровли... Я даже не знаю что Вы имеете в виду?

Да, наверное надо было еще написать что в месяц на интернет уходит 60 гривен и 300 на охрану.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я отопление написал в кубометрах газа. За год я потратил газа почти 1500 кубов. Большую часть - на отопление.

А насчет кровли... Я даже не знаю что Вы имеете в виду?

я имею ввиду что в квартирах нет расходов раз в 10 лет на замену системы отопления(минимум котла), её обслуживание(одно гарантийное ТО котла и то денег стоит), и замену крыши раз в 20-30 лет. Разделите цену на время и получите до 1000гр в месяц плюс к оплате.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тоді як для будинку відповідаючому діючим нормам цей показник складає 85 кіловат-годин на квадратний метр за рік. В ці кіловати входить не лише опалення, а всі витрати енергії на утримання будинку - освітлення, приготування їжі, забезпечення потреб в гарячій та холодній воді, вентиляції та кондиціювання влітку.

Можете привести посилання на діючі норми витрати всієї енергії на утримання будинку?

 

Наразі навіть на заході відходять від дотримання повної специфікації пасивного будування для створення більш комфортних умов для мешканців. Це назвали "енергоефективний будинок".
Було би цікаво глянути на новостворений більш енергоефективний стандарт ніж пасивний. Можете привести посилання на визначення цього стандарту?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можете привести посилання на діючі норми витрати всієї енергії на утримання будинку?

 

Було би цікаво глянути на новостворений більш енергоефективний стандарт ніж пасивний. Можете привести посилання на визначення цього стандарту?

 

Якщо дійсно вас цікавить посилання, то можу порадити подивитись ДБН В.2.6-31:2006 зі змінами від 1 липня 2013 року. А саме таблицю 4 "максимальні теплові витрати в житлових та громадських будинків". Там приведені значення тепловтрат за опалювальний сезон, тому ці показники не враховують витрат на кондиціювання влітку.

 

Стосовно стандартів енергоефективних будинків, то доцільно подивитись сайт інституту пасивного будинка в Дормштадті (Німеччина). Passivehouse.com

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо дійсно вас цікавить посилання, то можу порадити подивитись ДБН В.2.6-31:2006 зі змінами від 1 липня 2013 року. А саме таблицю 4 "максимальні теплові витрати в житлових та громадських будинків". Там приведені значення тепловтрат за опалювальний сезон, тому ці показники не враховують витрат на кондиціювання влітку.

Так мене дійсно цікавить посилання, на нормування ВСІХ витрат, як Ви вказували вище. А не тільки теплових витрат зазначених в таблиці 4 ДБН В.2.6-31:2006.

 

Стосовно стандартів енергоефективних будинків, то доцільно подивитись сайт інституту пасивного будинка в Дормштадті (Німеччина). Passivehouse.com

Дякую, де знайти визначення пасивного стандарту я знаю.

Вище, наскільки я зрозумів, Ви розкритикували пасивний стандарт, та повідомили, що на заході вже винайшли якийсь більш ефективний стандарт, який нібито назвали "енергоефективний будинок". Та от наскільки бачу привести посилання на визначення "нововинайденого" стандарту Ви не можете.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я имею ввиду что в квартирах нет расходов раз в 10 лет на замену системы отопления(минимум котла), её обслуживание(одно гарантийное ТО котла и то денег стоит), и замену крыши раз в 20-30 лет. Разделите цену на время и получите до 1000гр в месяц плюс к оплате.

Як будинки так і квартири різні бувають.

В мене в квартирі таки є власний котел. І я таки сам його ставив, як і систему опалення, наскільки пам'ятаю цифра була далеко за 5 000 дол. Я за свої кревні його ремонтую, в минулому році поміняв насос за 100 ойро.

І в мене таки є дах над головою, який років 40 назад поклали і його треба ремонтувати. І звісно за мої власні кошти.

І фасад я за свої власні кошти штукатурив. До цього на ньому було фарбою написано 1973 :o це дата не штукатурки, а однієї з побілок. ;) Ми з сусідами скинулись і відремонтували.

І доріжки за свої клав. Тільки в цьому році 5000 грн за 10 метрів загальної доріжки дав, перед цим я сам своїми руками бетонував камені на доріжці від загальної до своєї квартири.

І заїзд в двір буду за свої власні бетонувати.

 

А ще тут писали, про ходову. Квартира в мене в центрі міста, в самій історичній частині. І я заїзжджаю додому по вулиці метрів 300 там реальний танкодром, їду на 1 передачі на холостих і то машиною мотиляє з боку в бік. Біля будівництва 700 метрів гравійки і там ям немає, раз в пару років гасає грейдер і все рівняє, а ями засипаються.

В мене біля квартири ходова більше вбивається ніж біля будинку.;)

 

Тому все в світі відносно.:rolleyes:

Зберегти

Зберегти

Зберегти

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

содержание дома всегда (как правило) дороже квартиры. у нас дом 140 кв., 410 грн на год - вывоз мусора, электричество - 150-180 грн (при всей стандартной технике, иногда работе бетономешалки, сварки и прочего), газ - зимой в самый холодный месяц до 700 грн, летом - 50 грн (газ.плита+котел), интернет - 130 грн. А так же расходы на содержание дома, инструменты, газонокосилка, фильтры для воды, всякие штуки для двора\территории
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так мене дійсно цікавить посилання, на нормування ВСІХ витрат, як Ви вказували вище. А не тільки теплових витрат зазначених в таблиці 4 ДБН В.2.6-31:2006.

 

 

Дякую, де знайти визначення пасивного стандарту я знаю.

Вище, наскільки я зрозумів, Ви розкритикували пасивний стандарт, та повідомили, що на заході вже винайшли якийсь більш ефективний стандарт, який нібито назвали "енергоефективний будинок". Та от наскільки бачу привести посилання на визначення "нововинайденого" стандарту Ви не можете.

 

Вас цікавить посилання на українські стандарти? То їх нема. Є розрахункові, які виходять з будівельних норм по опаленню, вентиляції та кондиціювання. Українські державні будівельні норми вийшли з радянських СНІП і багато в чому їх наслідує та дуже відрізняються він нормативів європейської співдружності. Тому не варто шукати те, чого нема.

Відносно енергоефективності, то ви мене не зрозуміли. Всі будинки, розрахункові витрати яких менші ніж прийняті за стандартом вважаються енергоефективними. В різних країнах межа енергоефективності різна і визначена на рівні від 25 до 50 кіловат годин на квадратний метр площі на рік. Тобто це БІЛЬШЕ ніж потребує стандарт пасивного будинку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я имею ввиду что в квартирах нет расходов раз в 10 лет на замену системы отопления(минимум котла), её обслуживание(одно гарантийное ТО котла и то денег стоит), и замену крыши раз в 20-30 лет. Разделите цену на время и получите до 1000гр в месяц плюс к оплате.

Мне кажется это временно, вот у меня квартира в хрущевке, ремонт в наружной за свои, потечет крыша, думаю прийдется скидыватся ну, или те что на пятом этаже попали. Мне до второго пока дотечет :-) в жеке денег нет. В тех домах, новостроях где ОСББ, есть расчёт на такие моменты, так там и квартплата на гривен 500 выходит больше. Только все делается не когда тебе хочется илиможется, а когда решит правление или собрание. Что уже хорошо, а например у меня плата в хрущев меньше, только окнам более 30 лет, трубы и проводка лет 60 лежат. Лягут и шо робыть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вас цікавить посилання на українські стандарти? То їх нема. Є розрахункові, які виходять з будівельних норм по опаленню, вентиляції та кондиціювання. Українські державні будівельні норми вийшли з радянських СНІП і багато в чому їх наслідує та дуже відрізняються він нормативів європейської співдружності. Тому не варто шукати те, чого нема.

Чудово!

 

Ви собі дозволяєте досить різкі висловлювання, типу:

знов брехня на брехні та ще брехнею поганяє.

але виявляється такого роду оцінка більше всього стосуются Ваших же висловлювань, оскільки виявилося що діючих норм, згідно яких у нас буцімто будинок не повинен споживати більше ніж 85кВт*г/м2/рік на опалення та всі витрати енергії на утримання будинку - освітлення, приготування їжі, забезпечення потреб в гарячій та холодній воді, вентиляції та кондиціювання влітку, не існує.

 

Так для загального розвитку, згідно приведеного Вами посилання на таблицю 4 ДБН В.2.6-31:2006, норми тільки тепловитрат житлових будинків в нас встановлені не більше ніж 400~600×Fh^-¼, що для будинку 100м2 становить від 190~126 кВт*г/м2 за опалювальний період, тобто навіть не за рік, і тільки на опалення. Пасивні ж норми з їх 15кВт*г/м2 на рік тільки на опалення, перевищують в даному випадку наші вимоги у 13~8 разів.

 

Всі будинки, розрахункові витрати яких менші ніж прийняті за стандартом вважаються енергоефективними. В різних країнах межа енергоефективності різна і визначена на рівні від 25 до 50 кіловат годин на квадратний метр площі на рік. Тобто це БІЛЬШЕ ніж потребує стандарт пасивного будинку.

Тож чому не привели посилання в яких країнах вимоги до енергоефективності є більшою ніж потребує стандарт пасивного будинку? Хоча це питання вже є риторичним.

 

Стандарти розвинутих країн є поки що значно лояльнішними ніж пасивні. Ось для прикладу наглядне порівняння попередніх та діючих стандартів європейських країн, в порівнянні до пасивних.

1429191225_APassiveHouseinCompariso_770x970.thumb.png.444a20be226051fa0d6a1d8a9efed57b.png clip_image003.jpg.3ce2119cd55cb7edae6cd1b6f29b5cc5.jpg 369151216_Graf8.thumb.jpg.77d9d282abdf0741b0bf302a7862a493.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну а по теме, мои общие эксплуатационные затраты (электричество: отопление (газа нет), свет, готовка, насос и тд)+вывоз канализации) составили 51грн/м2/год, или разбить поровну на 12мес, то 4.3грн/м2 в месяц.

Но это пока дорога на массиве еще в хорошем состоянии, и еще лет 4-5 на нее не придется скидываться. Мой друг в Киеве на харьковском за трешку в несколько раз меньшей по площади, платит существенно больше.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дорогие форумчане прошу помочь информацией. Кто живет, напишите сколько кто платит, я понимаю у каждого свои затраты но можете описать их. Сколько платите за коммунальные услуги (воду, свет, газ , оплата за землю, в общем за всё вместе (в целом) ну и так далее.

Вывод... Где дешевле коммунальные платежи - в квартире или частном доме!?

 

Буду очень благодарен.

1. Стройте дом энергоэффективный;

2. Материал стен обязательно газоблок толщиной 400-500 мм + 100+150 мм утеплителя;

3. Оптимизируйте площадь дома. Для 4-рьох людей достаточно по площади с полным комфортом 120-150 м2.

4. Фундамент и кровлю так же утеплять, толщина зависит от типов фундамента. Кровля это 200-250 мм - толщина утеплителя.

5. Расположения комнат по сторонам света;

6. Сделать электрику в доме с применением энергосберегающих технологий;

7. Купить участок около 10 соток;

8. Не строить гараж;

И еще несколько пунктов в зависимости от индивидуального строительства.

Для того что бы это все сделать нужно:

- грамотный разработанный проект дома;

- грамотные специалисты в строительстве.

Суть в чем, что тут так же нужно просчитать будет, так как эти технологии приведут к удорожанию строительства, а за сколько потом отобьется все это счастье. Так как строительство индивидуальное, то нужно будет все просчитать, когда будет готовый ПОЛНЫЙ проект дома.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1. Стройте дом энергоэффективный;

2. Материал стен обязательно газоблок толщиной 400-500 мм + 100+150 мм утеплителя;

3. Оптимизируйте площадь дома. Для 4-рьох людей достаточно по площади с полным комфортом 120-150 м2.

4. Фундамент и кровлю так же утеплять, толщина зависит от типов фундамента. Кровля это 200-250 мм - толщина утеплителя.

5. Расположения комнат по сторонам света;

6. Сделать электрику в доме с применением энергосберегающих технологий;

7. Купить участок около 10 соток;

8. Не строить гараж;

И еще несколько пунктов в зависимости от индивидуального строительства.

Для того что бы это все сделать нужно:

- грамотный разработанный проект дома;

- грамотные специалисты в строительстве.

Суть в чем, что тут так же нужно просчитать будет, так как эти технологии приведут к удорожанию строительства, а за сколько потом отобьется все это счастье. Так как строительство индивидуальное, то нужно будет все просчитать, когда будет готовый ПОЛНЫЙ проект дома.

Я так розумію 7 і 8 це для того щоб менше податок платити? Тоді 7 пункт мав би бути 6 соток. :rolleyes:

Чи яке відношення до щомісячних-річних платежів мають 10 соток і наявність гаражу?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи яке відношення до щомісячних-річних платежів мають 10 соток і наявність гаражу?

1. Оптимальная площадь земельного участка считаю 10 соток.

 

Тоді 7 пункт мав би бути 6 соток.

Нет, купить маленький участок, а потом страдать из-за этого всю жизнь. Если уже вкладывать в строительство и вообще в жилье в своем доме, то покупать участок и строить дом с оптимальной площадью;

 

По поводу гаража.

1. его нужно отапливать;

2. лишняя площадь;

Лучше построить навес из метал. каркаса с кровлей из поликарбоната за 30 тыс. грн.,

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучше построить навес из метал. каркаса с кровлей из поликарбоната за 30 тыс. грн.,

у меня 63м2 поликарбоната обошлось 2500 американских, каркас варил сам, а трубы на фермы были закуплены 10 лет назад. без гаража нельзя, тем кто с руками дружит.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...