Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Арифметику в школе кто-то изучал? Помнит?

Для них есть хорошая статья, расчеты по экономическим потерям от Ковида.

Вы, небось, и не знали что Ваша жизнь стоит полмиллиона долларов.

А старикам-то на пенсии какая радость и утешение узнать это!

А то они побыстрее умереть старались, чтоб пенсионный фонд не нагружать.

Тимофею Милованову — слава, умеет утешить и подбодрить. Обожаю, красавец просто.

 

finance.liga.net/ekonomika/novosti/kievskaya-shkola-ekonomiki-poschitala-skolko-teryaet-ukraina-ot-karantina-i-bez

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте, устроился медсестрой в интенсивное отделение, ну мягко говоря, масок нет, перчатки по 5 раз пользуем, сами ходим без масок, да и начальству по барабану) так как студент то закидывают на гарячее) ребят, лучше посмдите дома лишний раз, а если кто-то рядом чихает/кашляет отойдите, даж если не корона, здоровее будете:flag1:

 

Дивні студенти медики пішли.

Не знають що чоловічого роду то медбрат..... Медсестра жіночого

Хоча може то просто рольові ігри а не робота була?

 

Добавлено через 2 минуты

:good: А я ще в 2017-му. :sorry:

 

Я так розумію, що це стосується і випадків "медичний брат з/по ..." (наприклад, масажу).

 

Мій брат в Афгані служив. Був там медбратом. Тому ще тоді всі знали про те що є хлопчики та дівчатка. :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дивні студенти медики пішли.

Не знають що чоловічого роду то мед брат..... Мед сестра жіночого

Хоча може то просто рольові ігри а не робота була?

 

Так було згідно офіційних документів. Не даремно ж видали наказ 2019 року.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так було згідно офіційних документів. Не даремно ж видали наказ 2019 року.

 

КОВІД вже в 20му.....

Мій брат себе називав не як написано. А як є.

Серед знайомих медиків теж жодного разу не чув щоб чоловіка називали сестрою.

Це як в анекдоті б'ють по морді а не по паспорту.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мій брат себе називав не як написано. А як є.

Серед знайомих медиків теж жодного разу не чув щоб чоловіка називали сестрою.

 

Давайте не забувати, що МО діяло за своїми правилами і там контингент був майже весь чоловічої статі. Медбратами були рядові - випускники медучилищ.

 

Називав, чув. А що в наказі про зарахування і в трудовій?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

користувач

 

Про aloha123

Ваш пол

Мужской

Имя

Влад

Откуда

Павлоград

Хобби

Футбол, бадминтон

Род занятий

Медсестрой

О себе

Студент, работаю медсестрой, люблю ходить в зал и активный отдых

Ваш автомобиль

Нету)

 

зареєструвався для реклами, розмістив лінк на сайт за що був забанений, також створив тему "Здравствуйте, посоветуйте посоветуйте пожалуйста фирму застройщика, чтоб адекватные б

з текстом "Родители начали строить дом, фундамент есть, но у связи с книзисом уже стоит 2 года, желательно ближе к Екатеренбургу)

"

 

тема видалена теж так як оффтоп , повідомлення деякі його я залишу :)

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все 6 контактных между собой человек вероятно болели

 

а может и болели, а может не болели, а может быть ворона, а может это дворник был ...

 

я вот не пойму, с каких делов так панику раздули, весь мир загнали в экономическую попу, раз тут люди на ногах переносят эту болезнь, и не замечают , что болели?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вот не пойму, с каких делов так панику раздули, весь мир загнали в экономическую попу, раз тут люди на ногах переносят эту болезнь, и не замечают , что болели?

"Дурилка" нарисовалась...)))))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вот не пойму, с каких делов так панику раздули, весь мир загнали в экономическую попу, раз тут люди на ногах переносят эту болезнь, и не замечают , что болели?

Ну так не всі ж переносять, хтось так переносить, а 700 тис не перенесли. Хто знає наперед в яке число потрапить?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ох уж эти адепты всяких заговоров. Вы наверно сразу знали как правильно, да?

Если вам на участок вломился неизвестный зверь, вы его сразу голыми руками будете брать? Или сначала запрете всю семью дома и будете ослаблять строгость своих действий по мере изучения поведения зверя?

 

Вам просто в очі напісяли, тому вам ввижаються "адепти всяких змов". Ніразу я не писав про якісь змови. Лише про прикритття тупості нашми політиками і порятунок своїх задниць нашими та зарубіжними. При цьому якщо умовна Ангела Меркель рятуючу свою дупу діє в рамках можлиостей країни, якою керує, то наші явно втратили зв'язок з реальністю, зациклиююичись явно на далеко не найбільшій пробеимі нашої держави. Я можу повірити, що для благополучної країни з потужною економікою якийсь незроумілий вірус - це найбільша проблема. Для країни, де сьомий рік іде війна і окупована частина території, де зашкалює корупція і свавілля чиновників, де кидають за грати невинних і не саджають винних, де можна померти від найбанальнішої болячки так і не дочекавшись медичної допомоги, ковід - це лише одна із проблем, причому явно не найбільша. Мені зараз було б цікаво побачити хоч одного жителя Бейрута, котрий би досі вважав ковід найбільшою пробемою цього року. А у нас внаслідок військової агресії як людські, так і матеріальні втрати вже в рази перевищують втрати від вибуху селітри. Та й зі зберіганням селітри у нас ситуація місцями екстремальна, регулярно вибухає побутовий газ.

 

Але повернемось до ваших очей. Згадайте "інформацію", яку в них вливали у лютому, і як різко змінилась риторика у березні, коли навіть пообіцяли кримінальну відповідальність за "розповсюдження фейків про коронавірус". Ну почати б вони мали з себе за розповсюджені в лютому фейки, потім взятися за головного санітарного лікаря, котрий сам зізнався, що частина запроваджених обмежень була звичайнісіньким залякуванням людей (думаю, цілком тягне на статтю про тероризм). Але не притягли до відповідальності жодної істоти, котрі всім доводили фйки, що якщо в танспорті їде хоча б один носій вірусу, то одразу інфікуються усі в радіусі кількох метрів. Доречі, нікого із тих, хто доводив, що ковід мало чим відрізняється від звичайного грипу, також до відповідальності не притягували. Чому? Між двома діаметрально протилежними думками про вірус істина вималювалась не просто по середині, а явно ближче до тих, хто одразу скептично ставився до перебільшеної загрози. Так, загоза є, але і звичайний грип може бути джерелом великих проблем. І якщо для умовної німецької медицини уханський коронавірус, можливо - це справді якийсь ексклюзивний випадок, то для нас корона - це лише одна із багатьох болячок, проти якої безсила наша медицина. Крім як на як на власний імунітет сподіватися нема на що. Але і по ньому наші клоуни вирішили вдарити своєю тупістю.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну так не всі ж переносять, хтось так переносить, а 700 тис не перенесли. Хто знає наперед в яке число потрапить?

 

если количество погибших на наших дорогах больше , чем от вируса- то может не так страшен этот вирус ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я вот не пойму, с каких делов так панику раздули, весь мир загнали в экономическую попу, раз тут люди на ногах переносят эту болезнь, и не замечают , что болели?

 

все просто - ищете больных ковидом, просите плюнуть вам в лицо и спокойно на самоизоляции ждете пока переболеете. на этом ваш личный "ад" заканчивается.

 

Добавлено через 4 минуты

если количество погибших на наших дорогах больше , чем от вируса- то может не так страшен этот вирус ?

 

Это логика не "или", а "и". И те умирают, и еще эти умирают.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если количество погибших на наших дорогах больше , чем от вируса- то может не так страшен этот вирус ?

Та воно нічого не страшно пока не захворієш. Або під колеса не втрапиш...

 

Небезпека є, вона реальна, і ігнорувати її зовсім не варіант

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все просто - ищете больных ковидом, просите плюнуть вам в лицо и спокойно на самоизоляции ждете пока переболеете. на этом ваш личный "ад" заканчивается.

спасибо, пусть лучше Вам плюют в лицо

 

Добавлено через 1 минуту

Это логика не "или", а "и". И те умирают, и еще эти умирают.

 

да, но из-за погибших на наших автодорогах не останавливают экономику всей страны

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

да, но из-за погибших на наших автодорогах не останавливают экономику всей страны

 

Вы просто не понимаете что будет если от нарастающей вспышки захлебнется наша медицина...даже и не вспомните какая там до этого была экономика и какая у нее была скорость.

 

Более того, рост динамики заражений будет только ужесточать карантинные меры. Вы кстати что предлагаете? а то не понятна ваша позиция по данному вопросу.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Небезпека є, вона реальна, і ігнорувати її зовсім не варіант

 

ограничения должны соответствовать реальности угроз .

в данном случае - ограничения- как будто по улицам гуляет смертоносная чума, людей косит тысячами.

 

я ожидал , заядя в эту тему, увидеть что то типа : помним, скорбим, этих форумчан болезнь не пожалела....

 

а что увидел я? вот тот чел сдал тест, и он наверное, кажется, болел, но это не точно... а тот болел точно, но не заметил этого , перенес на ногах.

 

какой то диссонанс мер и реальной опасности

 

Добавлено через 48 секунд

от нарастающей вспышки захлебнется наша медицина

а до этого была не настоящая, так сказать тренировочная вспышка ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ограничения должны соответствовать реальности угроз .

в данном случае - ограничения- как будто по улицам гуляет смертоносная чума, людей косит тысячами.

Ну, заднім числом всі розумні. Коли у квітні був карантин у нас був лік на десятки хворих, все зупинили, зараз на тисячі хворих і не зупиняють. Але у квітні в Італії лік йшов на тисячі мертвих, хтось знав що у нас буде не так як в Італії?

 

Ну та й не кінець ще, все може бути. Загальновідомо, що заходи попередження в рази ефективніші ніж коли пізно пить боржомі.

 

Добавлено через 2 минуты

Вы кстати что предлагаете?

Є думка що після 24 серпня епідемія піде на спад, або вірніше статистика відповідатиме реальному стану.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в данном случае - ограничения- как будто по улицам гуляет смертоносная чума, людей косит тысячами.

 

Похоже целесообразность карантина вы осознаете когда:

1) запрещено будет выходить на улицу вообще

2) в магазин будут отпускать раз в неделю по талону

3) будут работать только аптеки и продуктовые магазины

4) в магазин будут запускать по одному

5) тело вашего родственника/соседа умершего от ковида будет лежать несколько дней прежде чем до вас дойдет очередь на вывоз умерших

6) соседи будут заколачивать вам дверь когда узнают что вы больны

7) из лечения вам смогут только предложить угол в палаточном госпитале, где вы полулежа будете умирать в ожидании очереди на реанимацию

 

ща вы наверное прочитаете и в голос скажете "пффф" :) но это уже было и это самый реальный вариант развития событий при вспышке ковида которую не удается взять под контроль.

 

 

ЗЫ: вот вам байка по теме. стою я на кассе в продуктовом магазине в небольшом городке нашей нэньки. естественно все давятся улыбкой, потому что сейчас я наверное единственный кто ходит в общественных заведениях в маске (в местной больнице даже врачи без масок, в том числе и на приеме). и вот один из улыбающихся стоит за мной и давится со смехом, а потом и вовсе решил блеснуть юмором перед подругой да пошутить на счет масок и животных. вот только он натурально так исчез, почти мгновенно, когда я ему сказал что маску ношу потому что у меня ковид :D

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Похоже целесообразность карантина вы осознаете когда:

1) запрещено будет выходить на улицу вообще

 

бред. я пишу обратном : зачем эти меры, ведь реальной угрозы от вируса, как оказалось- нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бред. я пишу обратном : зачем эти меры, ведь реальной угрозы от вируса, как оказалось- нет

 

что вы понимаете под "реальная угроза от вируса"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Загальновідомо, що заходи попередження в рази ефективніші ніж коли пізно пить боржомі.

согласен , только наше правительство просрало сей момент , меры приняты не были и зараза распространилась, попередження не получилось...

 

вот только оказалось , что не так страшен вирус, как нам его рисовали

 

Добавлено через 1 минуту

что вы понимаете под "реальная угроза от вируса"?

 

смертность, сколько людей реально умерло от него - вот главное мерило опасности угрозы

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смертность, сколько людей реально умерло от него - вот главное мерило опасности угрозы

Скалічених рахувати треба? Ніхто ще поки не знає чим аукнеться в подальшому, прогнози різні.

 

согласен , только наше правительство просрало сей момент , меры приняты не были и зараза распространилась, попередження не получилось...

 

вот только оказалось , что не так страшен вирус, как нам его рисовали

Так це, у нас іншого уряду немає. Ну і, можете назвати хоч один уряд з інших країн який не просрав?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смертность, сколько людей реально умерло от него - вот главное мерило опасности угрозы

 

вирулентность и смертность вируса выше чем у гриппа в разы, вакцины нет, лекарства нет, прогнозы не утешительные, высокий риск получить инвалидность после болезни. вам этого мало? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скалічених рахувати треба? Ніхто ще поки не знає чим аукнеться в подальшому, прогнози різні.

 

конечно надо , только кто ж их считает :

 

сколько калек после дтп , сколько гибнет от туберкулеза ,дифтерии , зачем ?

тогда же надо будет что то делать , принимать меры ....

 

зато при ковиде все - по другому :

и считают, и меры принимают, и никогда этот карантин не закончится:

 

так удобно выделять да пилить бабло на борьбу с ковидом

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...