Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Общая тема про Коронавирус

Сергей НСТ

Как протекает Ваш карантин  

621 користувач проголосував

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

У нас немає примусової вакцинації, напевно і не буде.

Тільки вчора майданили проти законопрожекта 4142, як раз таки примусову вакцинацію вводячего.

Та нє, хєрня якась...

IGG-тест — беруть кров з пальця. ПЦР — «достатньо плюнути».

 

Добавлено через 1 минуту

А ви можете створити окрему тему і там писати що епідемії немає, вакцини зло та інші деталі

Така тема на форумі існує вже декілька років…

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

епідемії немає

А куди ж вона ділася?

Методи боротьби з нею якісь... дивні, я би сказав. Боряться-боряться, а воно все гірше і гірше...

129651928_167447045073739_6627593642329729647_n.jpg.ec727007fcee86ac9037f6817a11c691.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не планував й не планую.

 

Навіщо? Я ж не антипрививочник.

Як це навіщо? По новому законопроекту планують відбирати майно у невакцинованих, бо воно може бути зараженим. А вакцинувати будуть і дорослих теж. І вирішуватимуть це не лікарі, імунологи чи епідеміологи, а чиновники із Кабміна.

Так що понесете грошики в клювіку за липову справочку аж бігом. Підстрибуючи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По новому законопроекту планують відбирати майно у невакцинованих, бо воно може бути зараженим.

Доведеться продати майно.

А вакцинувати будуть і дорослих теж.

В мене на вакцину грошей немає. Мене не будуть.

Так що понесете грошики в клювіку за липову справочку аж бігом. Підстрибуючи.

Не понесу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доведеться продати майно.

І гроші тримати в кармані куртки, яку теж можуть забрати, бо інфікованою може бути.

В мене на вакцину грошей немає. Мене не будуть.
Повірте, Вам її нададуть безкоштовно. Спочатку вона буде платною, щоб з лохів бабла зібрати, а потім - безкоштовною та обов"язковою.

 

Не понесу.
Вприприжку понесете...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повірте, Вам її нададуть безкоштовно.

Мені - не нададуть. Я не при владі й не лікар. Тому можете навіть не сподіватися.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От зараз, наприклад, багато пересічний знає про проблеми зі здоров"ям у попередньо абсолютно! здорових добровольцях (а тестують виключно на здорових, хоча колоти будуть всім), на яких тестували вакцинки? Так ото ж.

 

Замітив за собою що в мене вже розвинулась чуйка на те де ви нагло брешете. Зразу в око впало ваше безапеляційне твердження що "тестують виключно на здорових". Пішов перевіряти, і о диво - такі брешете. Перші ж два посилання де пише що тестують не тільки на здорових, а також спеціально на людях що мають хронічні хвороби які провокують тяжкі стани при ковіді.

 

Condition or disease: Participants With or Without Stable Co-morbidities Associated With Progression to Severe COVID-19 at Different Stages of the Protocol

clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04614948

 

В другому лінку взагалі є виключний перелік станів пов'язаних зі здоррв'ям при яких не можна боати участь в випробуваннях. І там є просто чудесний пункт:

Participant exclusion criteria

............................

11. Current diagnosis of or treatment for cancer (except basal cell carcinoma of the skin and cervical carcinoma in situ)

Тобто навіть два види злоякісної онкології не не є протипоказанням для того щоб приймати участь в 3-й фазі випробування.

www.isrctn.com/ISRCTN89951424

 

Ще одне дослідження зі списком вийнятків і де на 3-й фазі допускаються наприклад ВІЛ позитивні і діабетики.

clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT04368728

 

Вже не перший раз ловлю вас на відвертій брехні, перекручувннях і маніпуляціях, і то я тілки вибірково перевіряю таку дічь що очі ріже. Уявляю скільки трешу в тих плахтах які ви регулярно сюди перепощуєте....

  • Лайк 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От саме тому і дадуть. Якщо зловлять, звісно.

 

Та не хвилюйтеся ви, ніхто у нас не буде ні за ким зі шприцем бігати. Аби закупили для лікарів і інших груп ризику. А решта тихо перехворіє, хто легко, хто тяжко, хто й не переживе. Я вже мовчу що ми далеко не перші в черзі на ті вакцини.

Я як згадаю ці квести пошуку необхідних вакцин для дитини при том за власні кошти (і де ті фармкомпанії які хочуть на мені нажитися?днем з вогнем було не знайти), цього року від грипу також нема.

Найвірогідніше що навіть тим хто хоче прививку від корони раніше як через рік- півтора її не бачити. А там хз чи треба вона ще буде.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та не хвилюйтеся ви, ніхто у нас не буде ні за ким зі шприцем бігати. Аби закупили для лікарів і інших груп ризику. А решта тихо перехворіє, хто легко, хто тяжко, хто й не переживе. Я вже мовчу що ми далеко не перші в черзі на ті вакцини.

 

цікаво, коли запуститься платний лоходром по вакцінації для багатих і не дуже...

 

Кажуть, половина Верховної Ради весною ходила з розробленими NASA кулонами проти коровновірусу :o

 

тут хтось писав кілька тижнів назад про необхідність їхати на рашу вакцинуватися :pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цікаво, коли запуститься платний лоходром по вакцінації для багатих і не дуже...

 

Кажуть, половина Верховної Ради весною ходила з розробленими NASA кулонами проти коровновірусу :o

 

тут хтось писав кілька тижнів назад про необхідність їхати на рашу вакцинуватися :pozor:

 

В раше кстати используют старый метод, у тех кто болел, берут кровь (с их разрешения) выделяют плазму и колят больным.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

️ ВОЗ обновила рекомендации как носить маски

 

Тканевые (немедицинские) маски рекомендуется носить:

внутри помещений, где невозможно оценить качество вентиляции или с недостаточным проветриванием, независимо от того, есть ли возможность соблюдать дистанцию в 1,5 м

в достаточно проветриваемых помещениях, где невозможно соблюдать дистанцию в 1,5 м

в магазинах, школах, церквях, ресторанах, спортзалах, остановках автотранспорта и т.п., если дистанция невозможна

на рынках, ярмарках или других собраниях под открытым небом, если дистанция невозможна.

 

Медицинские маски рекомендуется носить:

людям от 60 лет и/или хроническими болезнями – везде, где невозможно соблюдать дистанцию в 1,5 м

людям с подозрением или подтвержденным COVID-19 – везде, независимо от наличия симптомов.

 

⚠️ ВОЗ не рекомендует носить маски во время интенсивных занятий спортом. Но нужно соблюдать дистанцию с другими людьми и хорошо проветривать помещение.

 

⚠️ Также ВОЗ не рекомендует использовать маски с клапанами, чтобы не было распространения вируса через клапан выдоха.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ж хочете по справжньому захистити себе і суспільство то вживайте здорову, живу рослинну їжу , відмовляйтесь від шкідливих звичок, займайтесь спортом (фізкультурою) і ваша імунна система буде по-справжньому протистояти будь яким вірусам і іншому злу , які щосекунди здійснюють атаку на ваш організм !

@Краківській Вомбат, яка була середня тривалість життя українскього селянина у 17-18-19 сторіччі? В той час люди їли переважно здорову, живу рослинну їжу, сильно не пиячили і не палили, мали регулярні фізичні навантаження на свіжому повітрі.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В раше кстати используют старый метод, у тех кто болел, берут кровь (с их разрешения) выделяют плазму и колят больным.

У нас тоже. И во всем мире тоже это практикуют Ж-)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Осінь настала, холодно стало. Кажани перестали вірус поїдати.

Що за погода... "

Майже всі, хто захворів модним вірусом дотримувалися дистанції, носіння масок, рукавичок, мили руки, сиділи на карантинах, і не допомогло.

Про дорогі ШВЛ і непотрібні ліки взагалі немає сенсу говорити.

Для чого люди, які не хворіють, роблять тести ПРЛ?

А чому б не зробити тести на безсимптомну вагітність, герпес, шизофренію, вірус Епштейна Барра, ВІЛ.

Якщо коту нічого робити, то що він робить?

Правильно , лиже собі ...!

Пандeміі немає. Але під це стpашне поняття вміло і не без вигоди для себе якісь сили (нечисленні, але продумані і майже всім невідомі) підвели звичайний сезонний спалах ГРВІ.

............

Все інше цинічний бізнес і паразитуюча політика.

 

Вырезал поток сознания, где дельные мысли лились вперемежку с личным хламом. На вырезанный кусок вам поотвечали другие. Отвечу на выделенное.

 

Называть можете как угодно, хреновирус, ж@павирус, дуповирус. Есть суть, которая подтверждается фактами. Главный факт - этот "сезонный ГРВI" дает больше осложнений, осложнения развиваются быстрее, и они опасней, длятся дольше, больше летальность.

 

Прошлые "сезонные ГРВI" тоже давали осложнения. У людей случались васкулиты, миокардиты, воспаления легких и тд и тп. Но вы меня простите, когда сейчас, на моих глазах, после того, как на предприятии не особо дальновидный директор с ПЦР-позитивом проводит совещание, после которого четверо ложатся с температурой и воспалением легких, а затем в течение месяца на койки попадает 27 человек персонала из 30 с воспалением, и девочку 37 лет не смогли спасти даже под ИВЛ.

 

Вы меня простите, но после этого факта, который я видел лично, и знаю всех этих людей, ваши бредни о "сезонном грви" стоят не больше болтовни прибазарного бомжа, уж простите.

 

Хотя я не отрицаю политических и финансовых спекуляций вокруг ковидианы.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Оригинал тут

Борислав Береза

2 ч. ·

Вчера на эфире одна из говорящих голов Медведчука попыталась засунуть в информпространство тезис о том, что Израиль закупает или планирует закупать бодягу, которую в РФ называют "вакциной Спутник V".

Так вот в этой истории, как в анекдоте:

- А правда, что Рабинович выиграл в лотерею миллион?

- Правда, только не Рабинович, а Иванов, не в лотерею, а в карты, не миллион, а сто рублей и не выиграл, а проиграл.

Так и тут. Не государство Израиль, а частная компания Медицинский центр "Хадасса" закупила полтора миллиона российских вакцин. Но! Минздрав Израиля не дает разрешение на использование вакцины. На россиянах пожалуйста. А на израильтянах Минздрав эксперименты ставить не хочет. И теперь "Хадасса" ищет куда бы скинуть этот шмурдяк. Говорят, что руководство "Хадассы" начала переговоры с представителями Объединенных Арабских Эмиратов о продаже российской вакцины. В случае, если ОАЭ согласятся приобрести забронированную "Хадассой" вакцину, то они будут ее бесплатно раздавать в странах третьего мира. Ставить эксперименты над своими гражданами арабские шейхи так же не планируют.

На этом все. И думаю, что более к этой теме возвращаться не стоит. Все и так ясно. Но если найдутся в Украине те, кто хочет себе уколоть эту недовакцину, то мешать им не надо. Естественный отбор может идти и таким путем.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вомбат, нова зрада

Та ладно, чому зрада? Я давно про це казав, що дадуть безкоштовно. Ну от воно...

 

Добавлено через 1 минуту

Тобто навіть два види злоякісної онкології не не є протипоказанням для того щоб приймати участь в 3-й фазі випробування.

Ок, а можете дати статистику, скільки хворих таки приймає участь у тестуваннях?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ок, а можете дати статистику, скільки хворих таки приймає участь у тестуваннях?

 

Звичайно що не можу - це треба або знову сісти і перекопувати всі інтернети і нічого не робити тільки перепровіряти ваші твердження (ви доречі за таке тут гроші вимагаєте якщо інші вас просять подібне).

 

Раз ви перші стверджували що випробування ведуться виключно на здорових - ви можете все спростити і просто підтвердити ваші слова фактами, бо інакше наша дискусія виглядає дуже схоже на ось цю

dUBLUAs.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Замітив за собою що в мене вже розвинулась чуйка на те де ви нагло брешете.

.......

Вже не перший раз ловлю вас на відвертій брехні, перекручувннях і маніпуляціях, і то я тілки вибірково перевіряю таку дічь що очі ріже. Уявляю скільки трешу в тих плахтах які ви регулярно сюди перепощуєте....

Ви ж наче не новачок на форумі і мали б зрозуміти, що

" Когда человек не такой, как вообще, потому один такой, а другой такой, и ум у него не для танцевания, а для устройства себя, для развязки свого существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вчёный, поднимется умом своим за тучи и там умом своим становится ещё выше Лаврской колокольни, и когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся такие махонькие-махонькие, всё равно как мыши… пардон, как крисы… Потому что это же Человек! А тот, который он, это он, он тоже человек, невчёный, но… зачем же?! Это ж ведь очень и очень! Да! Да! Но нет!"

Главное у человека не деньги, а натурально — хворма, вчёность. Потому ежели человек вчёный, так ему уже свет переворачивается вверх ногами, пардон, вверх дыбом. И тогда когда тому, одному, которому невчёному, будеть белое, так уже ему, вчёному которому, будет уже как… ну… рябое! "

Не зовсім про короновірус, просто здається доречне в якості коментарю до Вашого посту

 

ЗЫ. У мене інститутський друг, про якого я згадував тут, позавчора помер в реанімації.... Вічна пам"ять...

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, я Вас зрозумів. Ви не можете надати докази своїм тезам, але у брехні звинувачуєте мене. Ок, так теж можна.

 

Ок, вмовили - пішов і потратив знову час і пошукав замість вас інформацію яку ви попросили (якщо у вас проблеми з пошуком в інтернеті то розкажіть про них, спробую допомогти вам їх вирішити).

Отже, тримайте що просили:

The COVE study includes more than 7,000 Americans over the age of 65. It also includes more than 5,000 Americans who are under the age of 65 but have high-risk chronic diseases that put them at increased risk of severe COVID-19, such as diabetes, severe obesity and cardiac disease.

investors.modernatx.com/news-releases/news-release-details/moderna-announces-primary-efficacy-analysis-phase-3-cove-study/

 

Тепер прошу дуже - ваш хід розкрити джерело інформації що випробування в 3-й фазі ведуться виключно на абсолютно здорових людях. :o

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати кто еще не читал протокол МОЗ по лечению ковида19, там интересно. Во-первых легкие и средние случаи начинают с симптоматического лечения - парацетамол, ибупрофен. В средних случаях могут подключить противомикробные препараты, если есть воспаление. В средних и тяжелых начинают антикоагулянтную терапию.

 

Все бы ничего, "звичайний ГРВI" лечат почти так же. Но есть упоминание о чудо-препарате фавіпіравір, который еще даже не зарегистрирован. И вот тут прям вижу, как фарммафия уже считает грядущие барыши, шевеля волосатыми липкими пальчиками. Ведь копейки это чудо стоить явно не будет. :unknown:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все бы ничего, "звичайний ГРВI" лечат почти так же. Но есть упоминание о чудо-препарате фавіпіравір, который еще даже не зарегистрирован. И вот тут прям вижу, как фарммафия уже считает грядущие барыши, шевеля волосатыми липкими пальчиками. Ведь копейки это чудо стоить явно не будет. :unknown:

 

Можно ж не покупать, я думаю?

Не частое ж сочетание — доверчивость на грани тупости плюс умение заработать большие деньги, чтоб было чем платить за чудо-лекарство?

 

127531809_2794771017448549_8165675904845127917_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=shhTZIG1_tkAX80afwD&_nc_ht=scontent.fiev20-1.fna&oh=146dcd259ed213fe55a41101ee4c4f84&oe=5FF03CF1

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вакцина "Спутник V» может оказаться непригодной для России

 

Привившимся от коронавируса COVID–19 нужно соблюдать масочный режим, а также на 42 дня ограничить контакты и сократить употребление алкоголя , сообщила вице–премьер России Татьяна Голикова. По ее словам, это необходимо для того, чтобы привитый не заразился коронавирусом до того, как у него сформируется полноценный иммунный ответ.

 

«Вакцина двухэтапная, применяется через 21 день, поэтому в течение всех 42 дней необходимо соблюдать следующие меры безопасности — воздержаться от посещения мест с большим количеством людей, соблюдать масочный и режим гигиены, минимизировать контакты, соблюдать социальную дистанцию, ограничить принятие алкоголя и лекарств, которые угнетают иммунную систему»,— сказала госпожа Голикова на брифинге в доме правительства (цитата по ТАСС).

 

www.kommersant.ru/doc/4602514

 

 

 

Это точно вакцина? С такими условиями и вакцина не нужна

Злые языки утверждают, что некую мифическую вторую компоненту этой чудо-вакцины даже и не начинали производить…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • FLASH закріпив темі

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...