Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Что выбрать гараж или навес для машины?

Oleksandr Owner

Что выбрать гараж или навес для машины?  

75 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, vadimv сказал:

Машине незачем стоять в тепле - она не лошадь.

Прекрасно и при температуре эксплуатации перетопчется.

да что вы говорите)) и при чём тут машина, какие ваши ощущения когда при минус 10  садитесь в авто при плюс 8.

тёплый пуск, ничего не замёрзло, не залеплено, не нужно скрести, греть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Offroad сказал:

Про відсутність користі навісу теж не згоден - зранку на машині нема конденсату, а з морозами - сніга/льодової кірки.

У меня под навес снег и дождь заливает с боков при ветре. И наледь в мороз тоже образуется. Скорее всего, от местности зависит и от розы ветров.

А гараж, как мне кажется, это пережиток прошлого, когда было принято самостоятельно чинить свой автомобиль.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, nosatiy сказав:

какие ваши ощущения когда при минус 10  садитесь в авто

Обычные такие ощущения, какие бывают при минус 10.

Можно подумать, если машина постояла полдня где-то в городе на парковке - то будут какие-то другие ощущения?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, vadimv сказал:

Обычные такие ощущения, какие бывают при минус 10.

Можно подумать, если машина постояла полдня где-то в городе на парковке - то будут какие-то другие ощущения?

я с утра сажусь в чистую тёплую машину, не делаю холодный пуск.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, GarryBar сказал:

Навес это вечная грязь во дворе от колес. 

Бруд на колесах це в наслідок їзди по бездоріжжю, по дорогам без покриття. А є стіни (гараж) чи їх нема (навіс), то не впливає принципово на чистоту покриття під кришею. Якщо ви десь вляпалися в грязюку, то вона буде і в гаражі також. Єдиний виняток це сніг та листя. Але щоб вони перетворилися на  бруд то це значить що ви їх вчасно не прибрали.

 

6 часов назад, GarryBar сказал:

Машина теплее и без обогрева гаража, за счет тепла после остывания двигателя.

Машина тепліша у гаражі через тепло, що йде від землі. Теплою земля зберігається через те, що вона ізольована від зовнішньої температури стінами, кришею, воротами. Тобто з усіх боків. У випадку примикання до будинку одна зі стін гаражу є додатковою постійно діючою поверхнею "опалення" 24/7. А тепла від двигуна не вистачить і чверть години.

Змінено користувачем tort
  • Лайк 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сделал гараж. Но из-за "Нужного барахла" машина туда не влазит. Буду делать навес перед гаражем.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я планирую и навес и гараж, так как гараж я почему-то больше рассматриваю как "мастерская" и хранение утвари для частного дома (компрессор, газонокосилка и т.д.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, GarryBar сказал:

Вы думаете я не знаю разницу между тем когда постоянно пользуюсь машиной и когда она просто стоит? 

8-10 градусов стабильно добавляет

Ви мені хочете розповісти про додаткові постійні 8-10 градусів, в неопалювальному приміщенні тільки за рахунок нагрітої разово залізяки?  Добре, давайте порахуємо енергію: скільки площа гаража, яку треба прогріти додатково на 8-10 градусів, скільки кг двигун, до якої температури він у вас прогрівається, яку температуру берем на вулиці і яку постійну температуру берем у гаражі без прогрітого двигуна? Утеплений гараж чи ні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, GarryBar сказал:

Почему это разово? Бывает такое что и 3-4 раза за день заезжаю выезжаю. Гараж утепленный 24м2, кирпичный. 40см утеплителя на перекрытии, 15см в стенах. 

Це не зовсім стандартна тоді ситуація, або навіть зовсім не стандартна: і двигун у вас мабуть 200+кг, і утеплення стін і даху у вас як для пасивного будинку і "опалюєте" ви його 3-4 рази на день, а не 1 раз як ті, хто ввечері повернулися з роботи і поставили машину до ранку.

Один двигун вагою 200кг прогрітий до +60 градусів може віддати гаражу, де постійні +5 градусів без обігріву, тепла десь на 5+МДж, що еквівалентно роботі кіловатного обігрівача на протязі усього лише трохи більше 1 години. Приблизно стільки складають теплові втрати  у звичайному гаражі з цегли в380  та невеличким утепленням верхнього перекриття за ту ж саму годину при різниці температур від -10 на вулиці до +15 в гаражі. Усього година умовного обігріву на слабенькій потужності, у домі цього вистачає на 5-10м2 для комфортних +21 градусів.

Але якщо утеплитися як ви, то дійсно ви зменшуєте теплові витрати разів в 5-8. Постійну середню додаткову температуру у 8-10 градусів ви все одно  не отримаєте, але десь наблизитесь до неї, а при другому-третьому  заїзді в якийсь проміжок часу буде навіть більша добавка. І тут виникає питання: скільки склали витрати на утеплення і чи було воно того варте? це вже звісно вирішує кожен сам, але у вас вони більше ніж в середньому по палаті.

 

Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ТС судя по всему сделал выбор. Кроме стоимости постройки, какие недостатки у гаража? То, что многие захламляют помещение и используют его не по назначению, не вина гаража. С таким успехом можно засрать свою кухню и написать, что она не нужна.

 

  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, GarryBar сказал:

В конце 2014г. я покупал минвату 30кг плотности технониколь по 200грн м.куб, или 10долл в пересчете. на 24м2 ушло всего 10м3 - это 100долл. на перекрытие. На стены пусть еще 100долл. Итого 200.

Не вмієте рахувати. На стіни йде більш важка щільна вата, одже дорожча. Та і площа стін вдвічі більша ніж у перекриття (коли три стіни на вулицю). Ну і робота чогось варта, це множте на два, одразу.

А взагалі ми порівнюємо навіс та гараж. То пора***те стіни, утеплення, оздоблення, фундамент, ворота, перекриття, утеплення, вікна проти металевого або дерев'яного каркасу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, GarryBar сказал:

Если нет - спрашивайте.

Ви м'яку вату на стіни як кріпили?  30кг/м3 це замала щільність для її застосування на стіні.

Де в трьох шарах стіни у вас мінвата, якщо там перліт засипаний? Якщо нема вати, а утеплення перлітом, то додавайте в кошторис товщину бетону у фундаменті рівну товщині утеплення. 200 доларами там не обійдетесь.

Роботу викинути з витрат теж не годиться, як з прямих витрат, тих що безпосередньо на утеплення, так і з непрямих, що є підготовчими. Додайте, будь ласка.

Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гараж это гараж, а навес это навес, никакого сравнения.

я прозреваю от таких подсчетов. ))

У меня есть гараж из шлакоблока, кирпича и просто металлический, утепленный дсп 20мм

Где бы не ставил на ночь машину все равно утром на 10 градусов теплее.

Понятное дело, что со временем остынет, но за ночь наоборот.

И летом, гораздо приятнее сесть в прохладную машину.

И гараж место для машины, инструмента, запчастей и мелочей, а хлам надо хранить в хозблоке, сарае, кладовке и тп.

(если чё, это только совет) 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29.07.2021 в 16:59, Oleksandr Owner сказав:

Как вы считаете , нужен ли полноценый гараж на участке или же достаточно навеса и небольшого хоз блока для храненимя сезонных шин , инструмента итд ?

ИМХО зависит от того, что вы там хотите.

у вас есть мот? 

есть хобби попилить, посверлить, паять мастерить?

 если оба ответа нет - то гараж вам не сдался - он все равно превратится в свалку для большой кучи хлама разряда "может пригодицца", к которому фиг доберешся.

 

Тут подумал - разве что детям потом, у меня так сосед своему детю сделал муз студию  - собираются там играют

 

 

от себя еще - у меня есть гараж в Киеве. в гараже у меня машина не стоит (и никогда не ставилась) - она на улице под домом)
Но при этом у меня на участке будут как навес, так и гараж (отдельностоящий)

 

Змінено користувачем ЯД
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Из собственного опыта гараж считаю более практичным решением. Сначала я поставил себе навес, но через пару лет все же построил гараж. Храню в нем шины, диски, инструменты и прочие мелочи. И за машину не нужно переживать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, ibraznikov сказал:

Из собственного опыта гараж считаю более практичным решением. Сначала я поставил себе навес, но через пару лет все же построил гараж. Храню в нем шины, диски, инструменты и прочие мелочи. И за машину не нужно переживать.

А че за нее переживать?

думаете без гаража украдут со двора?

или из гаража не угонят если кому то надо будет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, ibraznikov сказав:

Из собственного опыта гараж считаю более практичным решением. Сначала я поставил себе навес, но через пару лет все же построил гараж. Храню в нем шины, диски, инструменты и прочие мелочи. И за машину не нужно переживать.

Вы построили склад, а не гараж.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 01.12.2021 в 17:45, Фрай сказал:

У меня есть гараж из шлакоблока, кирпича и просто металлический, утепленный дсп 20мм

Где бы не ставил на ночь машину все равно утром на 10 градусов теплее.

вечером заскочил на мойку, сегодня утром захожу в гараж, машина льдом не укрыта, двери не примерзли, t+0*C

Гараж не утеплен, шлакоблок под короедом, вентиляция не закрыта.

Еду на работу, за бортом t-10*C

Ну, никакой же разницы с навесом. :pardon:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Гараж+навіс. Саме такий варіант збираюсь реалізувати ближчим часом. Причому обидва двумісні. І я такий не один. У нас на вулиці вже є дві реалізації такого плану. Щоправда не без помилок. Обидва навіси розтащовані впритул до паркану і завершені в‘їздними воротами. В одному випадку від‘їздними і тут все добре. В іншому секційними підйомними і це фіаско. Коли приїздить доставка з метро вся вулиця бачить, що замовили сусіди, бо спрінтер не вміщується по висоті. Тому вирішили робити від‘їздні ворота і двоскатний дах навісу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Gonchik сказал:

Гараж+навіс. Саме такий варіант збираюсь реалізувати ближчим часом. Причому обидва двумісні. І я такий не один. У нас на вулиці вже є дві реалізації такого плану. Щоправда не без помилок. Обидва навіси розтащовані впритул до паркану і завершені в‘їздними воротами. В одному випадку від‘їздними і тут все добре. В іншому секційними підйомними і це фіаско. Коли приїздить доставка з метро вся вулиця бачить, що замовили сусіди, бо спрінтер не вміщується по висоті. Тому вирішили робити від‘їздні ворота і двоскатний дах навісу.

У меня тоже спринтер под навес не въедет, но не сказал бы что это фиаско и испытываю с этим неудобства. Доставка с метро ко мне тоже приезжает. И всем пофиг что я там привез. Кого сейчас удивишь пакетами из супермаркета.

Занижал высоту осознанно, ибо чем ниже крыша навеса тем меньше дождя и снега залетает под него. И практически нет солнца летом.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, xPavelx сказал:

У меня тоже спринтер под навес не въедет, но не сказал бы что это фиаско и испытываю с этим неудобства. Доставка с метро ко мне тоже приезжает. И всем пофиг что я там привез. Кого сейчас удивишь пакетами из супермаркета.

Занижал высоту осознанно, ибо чем ниже крыша навеса тем меньше дождя и снега залетает под него. И практически нет солнца летом.

Кожному своє, звісно. Я інколи і 10-титонкою заїжджаю на подвір‘я. Бусом часто. 
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...