Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Моя новая попытка с новой топкой G&S 42*60+

МакДо

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижні потому...

У мене точно така топка, я її піднімав на 5 цеглин. Обкладав точно таким шамотом, тільки вентиляційні решітки з жалюзі ставив по боках по дві знизу з різних сторін та по дві зверху з різних сторін. Шамот викладав в 6,5 рядів, далі трубу димоходу закладав теплоізоляційними блоками, теж з вентиляційними отворами. Потім шамот пофарбував фарбою Kompozit. Після гарної розтопки на пів дня деякі блоки шамоту так розігрідися що не можна було довго тримати руку на них, але фарба поки нормально тримається.

Screenshot_20221208-002305_Gallery.jpg

Screenshot_20221208-002358_Gallery.jpg

Screenshot_20221208-002414_Gallery.jpg

Screenshot_20221208-002419_Gallery.jpg

Screenshot_20221208-002228_Gallery.jpg

Screenshot_20221208_002904.jpg

Screenshot_20221208-002752_Gallery.jpg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще в серпні придбав рамку на топку у G&S. Після установки камін виглядає більш симпатично, як на мене.

B7CD663F-FB85-41FF-BDEB-2B3C00F1D5C5.jpeg

C14B97CC-7494-409C-BCF3-26F2D4A6F0DB.jpeg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...
В 14.11.2022 в 13:11, МакДо сказал:

Заслонку встановив, бо валялася без діла.

а рукавички можна продавати власникам нордпейсів)))

Вітаю, підкпжіть будь-ласка чи є якісь нарікання на топку? Ви брала з одинарним склом? Ця ручка не гріється, бо зроблена пружинкою? Бачу станларна не така.

 Наскільки часу вистачає тепла від шамоту після гасіння каміну?

Дякую

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Domikv сказав:

Вітаю, підкпжіть будь-ласка чи є якісь нарікання на топку? Ви брала з одинарним склом? Ця ручка не гріється, бо зроблена пружинкою? Бачу станларна не така.

 Наскільки часу вистачає тепла від шамоту після гасіння каміну?

Дякую

Привіт. Топкою досі задоволений. В цьому сезоні мало користувалися, бо мале дитя. Брав з одинарним склом. Якби брав знову, то теж з одинарним, бо скло не велике і через нього не так багато випромінення, що може приносити дискомфорт. Час зберігання тепла шамотом не заміряв, але по досвіду весни 2022 - увечері топив, зранку ще була ледь тепла. Ручка пружина, ви можете комплектувати топку будь якою ручкою. Мої враження базуються на досвіді користування в порівнянні з більш потужною топкою, що сильно гріла (але була без облицювання). Тим не менше - вибором більш, ніж задоволений.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну що ж, повернулися холоди. Витрачатися на нагрів ТА для водяної теплої підлоги не хочеться. Тому вирішив відтягнути ці затрати до останнього. Гріємося топкою вже третій день. Дуже комфортно він горить, коли тепла підлога вимкнена (з 01.04.24). 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я всю зиму догрівав будинок каміном, не через те що не вистачало тепла від опалення, а мені в задоволення коли горить камін. І зовсім не шкодую що заклав конструктивно такий самий камін в спальну кімнату.

Зараз як похолодало опалення не вмикав, щодня вже другий тиждень каміном гріюсь.

До речі, перший сезон як встановив камін, золу прибирав раз на декілька днів, а в цьому році з Нового Року щойно разу не прибирав, як так розумію по трохи вигорає.

Якщо топити камін із закритою заслонкою (більш економний режим), то скло треба чистити декілька разів на тиждень, або не чистити якщо естетика не хвилює.

Запитували прр ручку пружиною, тепло га ній відчувається від нагріву, але не пам'ятаю жодного разу щоб був дискомфорт братися за неї.

Каміном задоволений. Якби зараз потрібно було знову ставити, хіба що подивився на камінопечі де можливо більш ефективна тепловіддача від диму за рахунок пропускання його через соти-теплоакумулятори, якщо це дійсно працює, або ставив такий самий камін.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 часа назад, vovapk сказал:

Якщо топити камін із закритою заслонкою (більш економний режим), то скло треба чистити декілька разів на тиждень, або не чистити якщо естетика не хвилює.

   Я тоже долго мучился с чисткой стекла пока не "нашёл" простенький способ очистки: топка просто загружается исключительно сухими сосновыми дровами - за счет активного горения сажа на стекле просто выгорает.
   Одно но - не стоит допускать ОЧЕНЬ сильного горения пламени непосредственно около стекла, если вы не уверены в его качестве - может и треснуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, tayatlas сказал:

   Я тоже долго мучился с чисткой стекла пока не "нашёл" простенький способ очистки: топка просто загружается исключительно сухими сосновыми дровами - за счет активного горения сажа на стекле просто выгорает.
   Одно но - не стоит допускать ОЧЕНЬ сильного горения пламени непосредственно около стекла, если вы не уверены в его качестве - может и треснуть.

Такий собі спосіб. Користуючись ним можна попасти на заміну деяких чутливих до перегріву деталей. Наприклад у мене це був обмежувач доя дров і верхня частина внутрішньої камери згоряння на jotul 570. Двічі міняв, тепер обережний)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, Gonchik сказал:

Такий собі спосіб. Користуючись ним можна попасти на заміну деяких чутливих до перегріву деталей. Наприклад у мене це був обмежувач доя дров і верхня частина внутрішньої камери згоряння на jotul 570. Двічі міняв, тепер обережний)

   Хм.... мне интересно какие детали присутствуют в относительно недешевом изделии, которые не выдерживают температуры в 350-450 градусов (температура воспламенения сажи ок. 300 градусов - при ней и идёт очистка стекла) ? 

   Я вижу только одну причину - бездумное постоянное "кочегарение" котла с открытыми передними и задними заслонками..... с соответствующим вылетом большей части тепла в трубу и прочими побочными эффектами. Или я ошибаюсь ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може не витримані відстані і погане охолодження топки, в моєї 570 за 6 років все ціле

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...