Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Корисні поради

Фрай

Рекомендовані повідомлення

Для тих у кого є автомобільний аккумулятор.

Купив собі в світлодіодну стрічку теплу і холодну по 5 метрів,

9171AFE5-C735-42D5-AD5C-BEE1A2C8AFF0.thumb.jpeg.93a531733176cbef263bbc0aa394d930.jpeg

відрізав по два метри та наклеїв на шини з Епіцентра, підключив і маю ось таке освітлення:

F88520A9-0BBD-4D54-B9F7-1D5B61F97707.thumb.jpeg.10011d6447cd28e10c833420fd9da9c5.jpeg

сьогодні докупив шини і зроблю ще пару штук

ціна питання 435 грн пакет теплого світла 5м

370 холодного, 195 грн одна шина, кабель був, аккум був.

хотів ще взяти контролер світла дистанційний, але не встигаєш дійти до каси як ціна вже виростає гривен на сто, кинув на касі.

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Для тих, хто звик купувати на Пром.UA. Тепер потрібно бути дуже акуратним при покупках післяплатою, а краще взагалі відмовитися. За кожну не забрану посилку рейтинг покупця буде знижуватися модераторами Пром.UA як за негативний відгук. Незалежно від ситуації. Навіть якщо не забрали з поважної причини, розійшлися з продавцем мирно та сплатили йому доставку у два кінці. Думаю це вб'є колись зручний і приємний торговий майданчик((

З промоплатою схоже та сама хрень(

 

 

"У вас дійсно немає негативних відгуків. Проте наразі, рейтинг покупця формується за формулою:
 

Тобто він може бути знижений також через замовлення, які ви не забирали з пошти, з будь-яких причин.

З повагою,
Команда розгляду суперечок Prom.ua."

 

 

image.png

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Dendnepr сказав:

И это правильно. Ответственным должен быть не только продавец, но и покупатель. 

Ага... " ...ваше замовлення можемо виконати десь через місяць. Будете чекати, чи відміняємо замовлення?"

І за таку відміну виходить рейтинг покупця несправедливо постраждає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Dendnepr сказал:

И это правильно. Ответственным должен быть не только продавец, но и покупатель. 

 

Похоже уже скоро этот ваш "продавец" с такими подходами будет замазку с окон объедать..

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну пром.юа скажем так себе контора, всего пару раз покупал через них.

Половина представленного товара тупо нет, да еще и по заявленным ценам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, DimaF сказал:

Ну пром.юа скажем так себе контора, всего пару раз покупал через них.

Половина представленного товара тупо нет, да еще и по заявленным ценам.

Покупал активно, много лет, больше чем где-либо на порядок, у продавцов с хорошим рейтингом почти всегда всё ок. Жаль что всё хорошее когда-то заканчивается((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Мінреінтеграції: Українці на ТОТ і за кордоном можуть звернутися за безоплатною правовою допомогою онлайн

www.kmu.gov.ua/news/minreintehratsii-ukraintsi-na-tot-i-za-kordonom-mozhut-zvernutysia-za-bezoplatnoiu-pravnychoiu-dopomohoiu-onlain

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...

Шановне панство, у мене отаке непросте питання, мав досить пристойну бібліотеку яку збирав роками, більшу частину передав у дитячий будинок,

що доречі було зайвим, щось роздав чи виставив у певних локаціях для зацікавлених, але трохи залишив для себе і дітей.

Діти виросли, онуки окремо, все вже не раз перечитано, прийшов до висновку, що треба звільнити місце в кабінеті та дитячій, яка давно вже не дитяча.

І що робити з книжками?

Проблема в тому, що більшість таки на російській мові і як бути тепер не знаю. Палити чи викидати на смітник точно не стану, а що?

Є в когось якісь тверезі думки?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Фрай сказав:

Шановне панство, у мене отаке непросте питання, мав досить пристойну бібліотеку яку збирав роками, більшу частину передав у дитячий будинок,

що доречі було зайвим, щось роздав чи виставив у певних локаціях для зацікавлених, але трохи залишив для себе і дітей.

Діти виросли, онуки окремо, все вже не раз перечитано, прийшов до висновку, що треба звільнити місце в кабінеті та дитячій, яка давно вже не дитяча.

І що робити з книжками?

Проблема в тому, що більшість таки на російській мові і як бути тепер не знаю. Палити чи викидати на смітник точно не стану, а що?

Є в когось якісь тверезі думки?

Є. Повіситись,бо книжки на рос))

А ви що ,як побачите інструкцію до чогось купленого на рос,то спалите її разом з технікою?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Фрай сказал:

Є в когось якісь тверезі думки?

Продати на ОЛХ. Як перейшов на електронні книжки залишив тільки професійну літературу, іншу розпродав, що не продав пійшло на ростопку мангала.

Дідову комунистичну літературу сдав на макулатуру, але тільки бензин окупив.

Змінено користувачем Enot123h
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продавати я не вмію та й кому вони потрібні? БСЭ старого видання вже років 15 лежить у гаражі. ((

технічні та українською мовою залишу всеодно, багато дитячих українською відправили свого часу на схід і навіть на ТОТ, була така потреба і можливість.

А що робити з іншими навіть не уявляю.

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Фрай сказал:

Є в когось якісь тверезі думки?

Ми віддали в одну з бібліотек. Вони потрібні залишають, непотрібні здають на макулатуру і потім поновлюють свій фонд.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та у мене була така мисля, але ж не дарма написав

20 часов назад, Фрай сказал:

Проблема в тому, що більшість таки на російській мові і як бути тепер не знаю.

Не хочу нариватись на хейт, а те що він буде до ворожки не ходи.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.02.2024 в 18:51, Фрай сказав:

Шановне панство, у мене отаке непросте питання, мав досить пристойну бібліотеку яку збирав роками, більшу частину передав у дитячий будинок,

що доречі було зайвим, щось роздав чи виставив у певних локаціях для зацікавлених, але трохи залишив для себе і дітей.

Діти виросли, онуки окремо, все вже не раз перечитано, прийшов до висновку, що треба звільнити місце в кабінеті та дитячій, яка давно вже не дитяча.

І що робити з книжками?

Проблема в тому, що більшість таки на російській мові і як бути тепер не знаю. Палити чи викидати на смітник точно не стану, а що?

Є в когось якісь тверезі думки?

Макулатура, бо всі ті бібліотеки з російською літературою - то тільки насадження окупантської мови.

Або на мангал, душу гріє )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, anabioz сказал:

Макулатура, бо всі ті бібліотеки з російською літературою - то тільки насадження окупантської мови.

Або на мангал, душу гріє )

треба одразу стрімити кацапам, щоб у них пєрдаки палали. подвійна користь :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, US7IGN сказав:

треба одразу стрімити кацапам, щоб у них пєрдаки палали. подвійна користь :flag1:

Пан має хист до збочень, підтримую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

треба одразу стрімити кацапам, щоб у них пєрдаки палали. подвійна користь :flag1:

не варто

пропаганда відразу зобразить всьому світу як дикунів

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, delic сказал:

не варто

пропаганда відразу зобразить всьому світу як дикунів

а проблема зі світом, пропагандою чи дикунами?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, anabioz сказав:

Макулатура, бо всі ті бібліотеки з російською літературою - то тільки насадження окупантської мови.

Або на мангал, душу гріє )

Вірно, як споавжній патріот , сидиш щовачора і спалюєш в иангалі одну книжку. І так, насолоджуєшся, по одній сторіночці🤣

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...