Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Гибридный инвертор powMr 3.2 кВт — возможно кто то пользовался?

Buek

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, shusta сказал:

До речі зараз і ці можна замовити з Германії, мали б швидко доїхати.

А далі яким чином з Німеччини привозите?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Міст експрес або нова пошта, перший був тут за 10 днів, маршрут Німеччина-Польща-Україна, зараз замовив на Німецьку адресу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, shusta сказал:

перший був тут за 10 днів, маршрут Німеччина-Польща-Україна

скільки важила посилка і в яку ціну обійшлась доставка з Польщі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Dmode сказал:

скільки важила посилка і в яку ціну обійшлась доставка з Польщі?

14,95€ доставка + 11.18€ страховка(по бажанню)  це містекспрес до України, а далі Нова Пошта, вага 11.35

Якщо Новою Поштою то дорожче б було, але вони наче трохи швидше, але не факт.

Змінено користувачем shusta
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, shusta сказал:

14,95€ доставка + 11.18€ страховка(по бажанню)  це містекспрес до України, а далі Нова Пошта, вага 11.35

А як це робиться що спочатку Міст а потім НП? Доставляв або тим або тим, і перший раз чую що можна робити комбінацію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Dmode сказав:

А як це робиться що спочатку Міст а потім НП?

Нова Пошта є партнером Міст при доставці міднародних відправлень по Україні. З-за кордону в Україну Міст везе своєю логістикою, а в Україні передає НП для доставки адресату. 

В персональному кабінеті можна вибрати ким доставляти по Україні.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Dmode сказал:

А як це робиться що спочатку Міст а потім НП? Доставляв або тим або тим, і перший раз чую що можна робити комбінацію.

Ви зареєструйтесь на міст експрес, там будуть Ваші адреси доставки в Україні

 

 

Спойлер

Screenshot_2022-12-13-19-31-09-54_0d7b0830d84bb7016e8e97fd4d473e05.jpg

 

Змінено користувачем shusta
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Встановив такий інвертор пару неділь назад з двома гелієвими батареями 12В 100Ah.
Працює нормально. Є один незрозумілий момент.
Зарядка батарей закінчується на тому, що індикатор зарядку на дисплеї показує, що батарея заряджена не повністью (верхня полоска на індикаторі мигає).
В інструкції про це написано: ">2.167V/cell - Bottom three bars will be on and the top bar will flash".
Як я розумію (можливо помиляюсь), cells це для LiFePO4 батарей.
Що воно значить для гелієвих батарей - для мене загадка.
І така ситуація постійна, як довго б не заряджався аккумулятор (хоча, з нашими відключеннями можливо батареї дійсно ніколи не встигають зарядитись до кінця...)
Можливо, хтось стикався з подібним, то відпишіть.
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, victoru сказал:

В інструкції про це написано: ">2.167V/cell - Bottom three bars will be on and the top bar will flash".
Як я розумію (можливо помиляюсь), cells це для LiFePO4 батарей.
Що воно значить для гелієвих батарей - для мене загадка.
 

Немає такого типу батарей - "гелієві".
У свинцево-кислотних аккумуляторів також всередині окремі елементи - по 6 на 12вольтову батарею.
Що значить "зарядка звкінчується" - гасне індикатор зарядки? Тип батарей який виставлений?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 часов назад, victoru сказал:

Встановив такий інвертор пару неділь назад з двома гелієвими батареями 12В 100Ah.
Працює нормально. Є один незрозумілий момент.
Зарядка батарей закінчується на тому, що індикатор зарядку на дисплеї показує, що батарея заряджена не повністью (верхня полоска на індикаторі мигає).
В інструкції про це написано: ">2.167V/cell - Bottom three bars will be on and the top bar will flash".
Як я розумію (можливо помиляюсь), cells це для LiFePO4 батарей.
Що воно значить для гелієвих батарей - для мене загадка.
І така ситуація постійна, як довго б не заряджався аккумулятор (хоча, з нашими відключеннями можливо батареї дійсно ніколи не встигають зарядитись до кінця...)
Можливо, хтось стикався з подібним, то відпишіть.
 

Це значить 2.167 в на 1 комірку, ці інвертори розраховані на свінцеві батареї в яких зазвичай 6 комірок в кожній тому це буде 2.167 х 6 13.002 на 1 батарею, а як що в вас там 2 і (24 в) то це 12 комірок та 26 вольт. Як що ви використовуєте лифер то треба в налаштуваннях обрати тип батареї щось типу user defined  та повиставляти напругу кінця заряду та підтримуючого заряду тоді заряджати буде правильно але не факт що буде правильно іконку показувати, можна на дісплей вивести напругу батареї та подивится. При повній зарядці я так розумію всі полоски повинні світитися а напруга повинна бути для гелю 14.1 х 2 =28.2 в и через деякий час 13.5 х 2 =27 в. Можливо просто не встигає повністю зарядитися

Змінено користувачем Star1111
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 06.12.2022 в 14:57, poet сказал:

Огляд по "фото"
Текст + відео

Розкручують повністю починаючи з 11.40
Відео


шось ремонти показали? - чи вина користувачів?

Спасибо, но так и не понятно годный ли прибор?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тільки вчора дивився відео з цього приводу.

 

Змінено користувачем laritus
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13.12.2022 в 18:19, shusta сказав:

14,95€ доставка + 11.18€ страховка(по бажанню)  це містекспрес до України, а далі Нова Пошта, вага 11.35

Якщо Новою Поштою то дорожче б було, але вони наче трохи швидше, але не факт.

VAT повертає магазин? Чи як це питання вирішується? Чи вирішується взагалі?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, anabioz сказал:

VAT повертає магазин? Чи як це питання вирішується? Чи вирішується взагалі?

не заморочувався таким

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

запустил такой
единственный недостаток - рев во время заряда, вентиляторы на полную работают не зависимо от тока заряда
под небольшой нагрузкой и при сети и с батареи работает безшумно, вентиляторы отключены

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.12.2022 в 15:45, anabioz сказал:

це містекспрес до України

Замовив дві мілких посилки через цю гівнокомпанію. Обидві ще 15-го числа були доставлені на склад Міст в Польщі що видно по їх трекномеру. До сих пір на сайті myMeest вони числяться як такі "що очікуються". На письмові запити відповідає робот стантартної відпискою зміст якої "чекайте".  Так що міст схоже що "зламався".

Змінено користувачем Dmode
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 минут назад, Dmode сказал:

Так що міст схоже що "зламався".

Та ні, вони просто туплять по чорному, в мене 1 ще в Німеччині, а 1 вже завтра буде в мене

Спойлер

Screenshot_2022-12-21-18-27-24-98_0d7b0830d84bb7016e8e97fd4d473e05.jpg

Змінено користувачем shusta
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

то ви ще не бачили мій трек морем від Міст.. Воно пливе, судячи по треку, зигзагами від острова до острова, заходячи на деякі по два рази, часто в інший від маршруту бік. По одному місцю пливуть місяць. Мені здається, раніше кіньми швидше їздили. Якщо всі точки реєстрації вантажу супроводжуються розгрузочними операціями, цікавий буде вигляд тої коробки.

В другому випадку, вони заявили що не перевозять установки з фріоном. Китаєць каже - випустим фріон, скинем в ціні, а я тут закачаю. У китайця все просто, а в моста - ні.

Змінено користувачем yur43
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так у вас міст хочаби щось везе, тобто признався що товар в них. В мене ж він навіть не отримував моїх посилок згідно даних з електронного кабінету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 час назад, Vikingua сказал:

единственный недостаток - рев во время заряда

та же фигня с инвертором Must.

Заменил кулер на noctua  - а у него скорость потока намного ниже... раза так в три. Зато почти бесшумно. Параметры родного не нашел, хотя они есть в продаже на али. В описании кроме как что это для инверторов и серверов - ничего нет.

Пока не решил - оставить или вернуть обратно. 

Есть мысль вместо одного на 80 мм внизу поставить два по бокам на 140 мм be quiet. Там обороты еще ниже, но зато поток будет нормальный. Т.е. изменить поток - не сверху вниз, а снизу вверх.

 

Змінено користувачем sly
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

інвертор LuxPower теж шумить вентиляторами. Потік іде знизу догори. Три вітряка наче як забагато.

Screenshot_20221222-192613_Home Assistant.png

Screenshot_20221222-192557_Home Assistant.png

Screenshot_20221222-192623_Home Assistant.png

Змінено користувачем yur43
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, yur43 сказал:

інвертор LuxPower теж шумить вентиляторами. Потік іде знизу догори. Три вітряка наче як забагато.

А вентилятори знизу чи зверху? На вдув чи видув?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...