Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

УЗИП (ПЗІП)

ЭлектроМеханиК

Рекомендовані повідомлення

6 минут назад, shneider_vova сказал:

щоб не перетиналися чисті та брудні лінії, там наводки можуть по проводам йти

так навпаки ж, "брудна" вся праворуч, "чиста" - ліворуч і вхід в хату також ліворуч... Перетинаються тільки брудний 0 з чистим. Але я можу якось спробувати його відвести подалі. 

І я просто не можу уявити, як скомпонувати так, щоб вони не перетиналися. Все одно пара "брудний-чистий" йдуть до кожної клеми ПЗІП....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мені ота др..(закреслено) потреба розводити щит монолітом ніколи не була зрозуміла, виламувати з модульки клеми бо хтось колись ляпнув що моноліт то моноліт. В мене в щітку на стопві де узіп - все розведено гнучким 6квадратів, на землю дві жили пустив просто, для себе - маю право ) 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, roverspam сказал:

дякую за пораду, навіть не знав про це. Наскільки це критично, щоб прямо завтра робити? Чи взагалі ці наводки - то таке, є невеличка вирогідність при ударі блискавки?

Все що стосується блискавки та узіп то про вирогідність, лише закон Мерфі - скотина завжди працює )

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

59 минут назад, roverspam сказал:

дякую за пораду, навіть не знав про це. Наскільки це критично, щоб прямо завтра робити? Чи взагалі ці наводки - то таке, є невеличка вирогідність при ударі блискавки?

image.thumb.png.83630bd54a92e33e3e0f26bdce8e05c7.png

 

я ось так мав на увазі.

стосовно критичності вище відповіли. Але ні (ІМХО) - це не критично, це додаст маленьких відсотків захисту, але принципово нічого не змінить. там і зараз немає великого перетину цих проводів, але ж тут є можливість трохи удосконалити

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, standov сказал:

Мені ота др..(закреслено) потреба розводити щит монолітом ніколи не була зрозуміла, виламувати з модульки клеми бо хтось колись ляпнув що моноліт то моноліт. В мене в щітку на стопві де узіп - все розведено гнучким 6квадратів, на землю дві жили пустив просто, для себе - маю право ) 

хм, я вважав взагалі, що якраз ПВ-3 в першу чергу для цього і існує, він гнучкий і ним зручно розключати всередині щитка

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.09.2023 в 21:39, roverspam сказал:

все ж вірно зробив?

Так Все вірно, але як буде зайвих 15 хвилин, не полінуйтесь перекиньте кабель в хату ось так, як позначив коричневим кольором (1). Та на корпус щитка болтом з гайкою прикрутіть заземлення (2). Перетин кабелю заземлення не менший ніж несучі (фазні ) жили.

А В цілому ДОРОГО-БАГАТО, повірте то все не дарма зробили.

shneider_vova Респект Вам!

 

 

20230930_141658.jpg.679fac1acbfecf619936ef2a89a841af.jpg

Змінено користувачем goga777
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, goga777 сказал:

Так Все вірно, але як буде зайвих 15 хвилин, не полінуйтесь перекиньте кабель в хату ось так, як позначив коричневим кольором (1). Та на корпус щитка болтом з гайкою прикрутіть заземлення (2). Перетин кабелю заземлення не менший ніж несучі (фазні ) жили.

А В цілому ДОРОГО-БАГАТО, повірте то все не дарма зробили.

shneider_vova Респект Вам!

 

 

20230930_141658.jpg.679fac1acbfecf619936ef2a89a841af.jpg

 

зеленим кольором Ви маєте на увазі окрім заземлення щитка також перекинути "вихід" з ПЗІП найкоротшим шляхом? Тобто навіть має сенс проверлити ще один отвір, але звести ці 30-40 см до 7-10 см?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.10.2023 в 01:20, roverspam сказал:

зеленим кольором Ви маєте на увазі окрім заземлення щитка також перекинути "вихід" з ПЗІП найкоротшим шляхом? Тобто навіть має сенс проверлити ще один отвір, але звести ці 30-40 см до 7-10 см?

Додатково не треба сверлити, а ось корпус заземлити не буде зайвим

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 02.10.2023 в 01:17, goga777 сказал:

Так Все вірно, але як буде зайвих 15 хвилин, не полінуйтесь перекиньте кабель в хату ось так, як позначив коричневим кольором (1). Та на корпус щитка болтом з гайкою прикрутіть заземлення (2). Перетин кабелю заземлення не менший ніж несучі (фазні ) жили.

А В цілому ДОРОГО-БАГАТО, повірте то все не дарма зробили.

shneider_vova Респект Вам!

 

 

20230930_141658.jpg.679fac1acbfecf619936ef2a89a841af.jpg

вже не дотягуються дроти, недостатньо довжини. Чи можна чимось "екранувати"?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 часов назад, roverspam сказал:

вже не дотягуються дроти, недостатньо довжини. Чи можна чимось "екранувати"?

ПЕРЕВЕРНІТЬ ПЗІП

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, goga777 сказал:

ПЕРЕВЕРНІТЬ ПЗІП

ну, якщо його можна "верх ногами" ставити, то так і зроблю, дякую!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 04.10.2023 в 20:38, roverspam сказал:

у, якщо його можна "верх ногами" ставити, то так і зроблю, дякую!

Ні у яких щитових елементів немає ні верху ні низу.

Снимок экрана 2023-10-06 215441.png

Змінено користувачем goga777
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
В 03.10.2023 в 09:02, goga777 сказал:

Додатково не треба сверлити, а ось корпус заземлити не буде зайвим

щодо заземлення корпусу: цей щиток до "пожежного" ПЗВ і після лічильника, я вірно розумію, що якщо я його заземлю і десь якась фаза проб'є на корпус, то лічильник буде мотати як шалений і я навіть не буду про це здогадуватися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, roverspam сказал:

щодо заземлення корпусу: цей щиток до "пожежного" ПЗВ і після лічильника, я вірно розумію, що якщо я його заземлю і десь якась фаза проб'є на корпус, то лічильник буде мотати як шалений і я навіть не буду про це здогадуватися?

Буде коротке замикання. Нічого мотати не буде. Усі металеві щити та металеві дверцята заземлюються

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, roverspam сказав:

щодо заземлення корпусу: цей щиток до "пожежного" ПЗВ і після лічильника, я вірно розумію, що якщо я його заземлю і десь якась фаза проб'є на корпус, то лічильник буде мотати як шалений і я навіть не буду про це здогадуватися?

Якщо пробиває на корпус, то хвилюватись треба не про мотання лічильника, а щоб когось не вдарило струмом та/або не виникла пожежа.

Ну і якщо мотає лічильник, то енергія має кудись діватись — це буде важко не помітити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, roverspam сказал:

щодо заземлення корпусу: цей щиток до "пожежного" ПЗВ і після лічильника, я вірно розумію, що якщо я його заземлю і десь якась фаза проб'є на корпус, то лічильник буде мотати як шалений і я навіть не буду про це здогадуватися?

якщо у вас до цього місця є автомати то їх виб'є по кз і ви то точно будете знати ) якщо у вас автоматів там чогось нема то про то дізнається дтек і ви після того то гарантовано теж дізнаєтесь )

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, volomoto сказал:

Якщо пробиває на корпус, то хвилюватись треба не про мотання лічильника, а щоб когось не вдарило струмом та/або не виникла пожежа.

Ну і якщо мотає лічильник, то енергія має кудись діватись — це буде важко не помітити.

Изя, а шо, правда, шо ты бандитам отдал всё золото и деньги???
- Таки да... Они вставили в зад паяльник, а на пузо утюг, и подключили к току!!!
- И ты сразу отдал???
- А шо, ждать пока за свет накрутит???

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вибачте ОФФТОП

зізнайтеся, хто, крім Аллаха, образив цього пана?

 

Снимок экрана 2023-10-18 221958.png

Змінено користувачем goga777
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 часов назад, goga777 сказал:

Вибачте ОФФТОП

зізнайтеся, хто, крім Аллаха, образив цього пана?

 

Снимок экрана 2023-10-18 221958.png

Цього пана вже потрібно повністю з форуму прибрати, реально хвора людина 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, S_Vladimir_79 сказал:

Цього пана вже потрібно повністю з форуму прибрати, реально хвора людина 

а наступний хто?))) а як же демократія? гласність? фломастери? Які в нього забрали. Я за видати йому їх взад. хай малює. Як мінімум гуглу то подобається.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

   Привіт усім
Хочу задати питання фахівцям. Чим  відрізняються  УЗИП 1P+N 20кА 230V, Schneider EZ9
в якому один картридж  є варістором а другий  розрядником
uzip-1ph-20ka-230v-schneider-ez9-ez9l336

і   УЗИП  2P  в якому 2 картриджі  є варісторами з однаковими параметрами і приеднані  до фази і нуля  і з*єднанні  з землею.
Призначення цих двох пристроїв, якщо керуватися логікою , різні...  Хоча обидва призначенні для однофазної мережі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бувають ще варіанти коли усі картриджі комбіновані (тут десь на пару сторінок вище такий варіант обговорювали). Варістор та газонавнений ламп мають різні ВАХ і в комбінації мають суттєво більший диапазон струмів які можуть пропустити через себе без незворотніх ушкоджень. Тому варіант два комбінованих буде мати *теоретично* найбільш широкий робочий діапазон по струму, чисто-варісторна найменший. Але оскільки газонаповнена історія коштує грошей то придумали комбіновані варіанти коли тільки один з лампою бо все одно струм має витікати в 1 вихід (землю). Це шось середнє і по ціні і по ВАХ, але то все умовно бо там на кожному шляху забагато невизначеності.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо чесно то не дуже зрозуміле саме таке як на фото включення але дуже ймовірно що виробник шось знає і шось не на поверхні і в голову просто не приходить ) коли в комбінованих там і то і то то в тому точно є багато сенсу, а от прям так, ну хз, мабуть логіка така що в N наведении струи не може Бути коротким і високим а ось широким може. 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...