Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

image.png.d400cab7af37d7ba870a3d49272d7a06.png

image.thumb.png.9c0391dec2c7fe756ed2c65c6e8ca78d.png

image.thumb.png.197a2d719a6ba8a1f39354deabaedfab.png

defence-ua.com/news/ukrajinskij_kab_virivnjuvach_vzhe_vikoristovujetsja_u_boju_ta_aktivno_virobljajetsja_dlja_potreb_povitrjanih_sil_zsu-23369.html

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"В суд передано дело трех вознесенских военкомов, которые в 2024 году пять дней держали на подвали и избивали многодетного отца, воспитывающего пятерых детей и имеющего проблемы со здоровьем, сообщает ГБР.

Две воинские части отказались принимать мужчину из-за проблем со здоровьем. Тогда сотрудники ТЦК закрыли его на подвале, требуя согласиться на добровольную мобилизацию и подписать документы об отсутствии претензий.

У него диагностировали сотрясение головного мозга, перелом руки и ребра, многочисленные ссадины, инфицированные раны от связывания."--

--этих тцкашников туда набирают по определенным критериям нравственности  опираясь на личное дело или за деньги- кого попало ? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, рыбак сказав:

"В суд передано дело трех вознесенских военкомов, которые в 2024 году пять дней держали на подвали и избивали многодетного отца, воспитывающего пятерых детей и имеющего проблемы со здоровьем, сообщает ГБР.

Две воинские части отказались принимать мужчину из-за проблем со здоровьем. Тогда сотрудники ТЦК закрыли его на подвале, требуя согласиться на добровольную мобилизацию и подписать документы об отсутствии претензий.

У него диагностировали сотрясение головного мозга, перелом руки и ребра, многочисленные ссадины, инфицированные раны от связывания."--

--этих тцкашников туда набирают по определенным критериям нравственности  опираясь на личное дело или за деньги- кого попало ? 

А посвідчення водія на право керування транспортними засобами?

Чи "ета другоє?"

Скільки за війну вбили/травмували дітей українців тцк-шники, а скільки підари за кермом?

 

image.thumb.png.e7c2b006ce9db41291a480bb2e119922.png

Змінено користувачем 7351
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, 7351 сказав:

А посвідчення водія на право керування транспортними засобами?

Чи "ета другоє?"

Скільки за війну вбили/травмували дітей українців тцк-шники, а скільки підари за кермом?

 

image.thumb.png.e7c2b006ce9db41291a480bb2e119922.png

і до чого це бредове порівняння ? ви ще забули добавити скільки людей просто помирае від старості і хвороб. давайте не зупиняйте свою хвантазію 

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.politico.eu/article/3-reasons-why-europe-cant-stop-sweating-this-week/

3 reasons why Europe can’t stop sweating this week

1. Fossil fuels

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наші біженці в Європі. У травні Верховний Комісар ООН у справах біженців оприлюднив аналітичну доповідь. Ключові витяги з неї:

• Міграція українців перейшла з фази надзвичайного реагування у фазу довгострокову.

• Поведінка укр. біженців НІЯК НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від сценаріїв завершення війни.
• Тотальна більшість біженців назавжди лишаться за кордоном, навіть якщо війна й припиниться.

• Станом на лютий, 4,4 млн українців перебували під режимом тимчасового захисту в країнах ЄС.

• За умов продовження війни 99% біженців лишаться там.

• Європейським державам рекомендовано припинити розглядати укр.біженців як об’єкт гуманітарної підтримки – й почати розглядати їх як важливий ресурс для власних ринків праці.
• На тлі старіння населення ЄС і дефіциту робочої сили інтеграція українців має стати частиною довгострокових соціальноекономічних стратегій.

• Нова демографічна реальність для України: очікувати повернення своїх громадян – марно.
• Повернення дедалі менше залежить суто від безпекових факторів – уже більше від економічних.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:unknown:

Московський нафтопереробний завод, який постраждав від атак безпілотників, навряд чи відновить виробництво цього року, кажуть джерела

Цитата

Reuters пише, що Московський НПЗ «Газпром нефти» після двох ударів БПЛА в червні, ймовірно, не відновить виробництво до кінця року.

За джерелами агентства, ремонт може зайняти щонайменше шість місяців.

Пошкоджені ключові елементи заводу: основна установка первинної переробки CDU-6, установка Euro+, трубопроводи, допоміжне обладнання та резервуари.

CDU-6 давала близько 53% потужності НПЗ. Тобто прилетіло в серце переробки.

 

 

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, hause сказав:

Наші біженці в Європі. У травні Верховний Комісар ООН у справах біженців оприлюднив аналітичну доповідь. Ключові витяги з неї:

• Міграція українців перейшла з фази надзвичайного реагування у фазу довгострокову.

• Поведінка укр. біженців НІЯК НЕ ЗАЛЕЖИТЬ від сценаріїв завершення війни.
• Тотальна більшість біженців назавжди лишаться за кордоном, навіть якщо війна й припиниться.

• Станом на лютий, 4,4 млн українців перебували під режимом тимчасового захисту в країнах ЄС.

• За умов продовження війни 99% біженців лишаться там.

• Європейським державам рекомендовано припинити розглядати укр.біженців як об’єкт гуманітарної підтримки – й почати розглядати їх як важливий ресурс для власних ринків праці.
• На тлі старіння населення ЄС і дефіциту робочої сили інтеграція українців має стати частиною довгострокових соціальноекономічних стратегій.

• Нова демографічна реальність для України: очікувати повернення своїх громадян – марно.
• Повернення дедалі менше залежить суто від безпекових факторів – уже більше від економічних.

Вже б джерело вказували...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Александр Аврамчук сказав:

і до чого це бредове порівняння ? ви ще забули добавити скільки людей просто помирае від старості і хвороб. давайте не зупиняйте свою хвантазію 

Вмирати від природних причин та бути вбитим чи травмованим злодієм -- це різні речі.

Злодії завжди були та є в будь якому суспільстві при будь який владі.

Тільки довбойоби та рашапідори цього не розуміють...

Для мене особисто ти теж злодій та брехло.

Коли буде посилання на джерело твоєї брехні про контракт ЗСУ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще один психологічний бар'єр пройдено:
Інтервенції НБУ червень:
01–05 червня$ = 766.485 млн
08–12 червня$ = 1,154.900 млн
15–19 червня$ = 1,396.220 млн
Разом = $3,317.605 млн

НБУ: Валютні інтервенції НБУ

На 1 червня 2026 року ЗВР:
Валові міжнародні резерви$ = 45.73252 млрд
Чисті міжнародні резерви$ = 31.10329 млрд
Готівка / коррахунки / депозити$ = 12.90508 млрд
Цінні папери$ = 28.96186 млрд
Монетарне золото$ = 13.86558 млрд

Структура міжнародних резервів у розрізі інструментів

Арифметика:
$12.90508 млрд − $3.317605 млрд = $9.587475 млрд
:unknown: 🧘‍♂️

Як раз передивляюсь частинами гарне старе кіно «Межа ризику»
І вчора момент в тему(знаковий момент, круто зіграли), коли Кевін Спейсі каже Джеремі Айронсу: "Ти панікуєш"
А той відповідає щось на кшталт: "Стати першим біля дверей на вихід при пожежі - не паніка" 😉


Питання до експертів:
Чи варто зараз взяти кредит у валюті?
На який строк, в рахунок цього кредиту, зараз купляти гривневі ОВДП? :unknown:
 

Змінено користувачем DmiVady
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В ТЦК служать тіж самі українці, що складають суспільство України, вони не з Марсу прилетіли.

Серед них багато тих, хто пройшов участь у реальних бойових діях.

Подивимось статистику порушень зі ЗМІ по ТЦК:

За даними омбудсмана, у 2022 році Офіс уповноваженого з прав людини отримав лише 18 скарг. Уже в 2023-му їх було 514, у 2024 році – 3 312. А в минулому 2025-му кількість звернень сягнула 6 127.

Найчастіше люди повідомляють про незаконні обмеження свободи пересування під час затримань,

примусове доставлення до ТЦК,

а також формальний і неякісний медичний огляд, який проводять військово-лікарські комісії.
24tv.ua/diyalnist-ttsk-sp-kilkist-skarg-viyskovih-ttsk-zrosla-333-razi_n3005971

Тепер порівняємо зі звичайною злочинністю українському суспільстві:

У перший рік російського вторгнення в Україні, за даними Офісу генпрокурора, було скоєно 105 559 особливо тяжких злочинів.

Тяжких злочинів – 125 656.

У 2023 році особливо тяжких злочинів правоохоронці задокументували 119 632 випадки.

Також було скоєно 190 945 тяжких злочинів.

Протягом 2024 року слідчі Офісу генпрокурора зафіксували 118 057 особливо тяжких злочинів.

214 014 тяжких злочинів.

За три квартири 2025 року в Україні було скоєно 112 022 особливо тяжких злочинів.

тяжких злочинів – 237 076 випадків.

www.slovoidilo.ua/2025/11/04/infografika/suspilstvo/yak-zminyuvalasya-kilkist-kryminalnyx-pravoporushen-ukrayini-ta-velykoyi-vijny

image.thumb.png.9e17cf2f52e1de1173855d373bacb6e4.png

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пiсец.Дзвонить мееi сусiд,запррпрнував до них на фiрму влаштуватись(вiн там юрист i вiддiл кадрiв). Менi стаж iм все решта.

Я вiдповiв:"Дедушка уже ослеп и оглох,но ещё не сошел с ума"😏

В iнший час з великим задоволенням би погодився.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

і до чого це бредове порівняння ? ви ще забули добавити скільки людей просто помирае від старості і хвороб. давайте не зупиняйте свою хвантазію 

Это типичный прием бота- пропагандона- сравнить мягкое с теплым и увести от предмета обсуждения. Три тцкублюдка на службе заведомо  и с определенными корыстными целями или из  садистских побуждений совершают преступление против человека . номерной  проводит параллель  с не умышленными или по неосторожности  преступлениями водителями авто. 

Кроме этих троих об этом  преступлении не могли не знать и остальные " воины добра" работающие в этой смердящей  канторе, они все  -соучастники .

Змінено користувачем рыбак
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, рыбак сказав:

Это типичный прием бота- пропагандона- сравнить мягкое с теплым и увести от предмета обсуждения. Три тцкублюдка на службе заведомо  и с определенными корыстными целями или из  садистских побуждений совершают преступление против человека . номерной  проводит параллель  с не умышленными или по неосторожности  преступлениями водителями авто. 

Кроме этих троих об этом не могли не знать и остальные " воины добра" работающие в этой канторе. 

Типовий стиль бота-пропагандона -- змістити акценти з головного на другорядне, особливо у ботів, що працюють на окупантів частини території України, навіть як "корисні ідіоти".

От головне:

1 година тому, рыбак сказав:

"В суд передано дело трех вознесенских военкомов, которые в 2024 году пять дней держали на подвали и избивали многодетного отца, воспитывающего пятерых детей и имеющего проблемы со здоровьем, сообщает ГБР.

Може зрозумієш, нарешті.

Ще раз:

image.thumb.png.a727488e24d37b421bc31aa88681c634.png

Змінено користувачем 7351
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, sergio сказав:

Пiсец.Дзвонить мееi сусiд,запррпрнував до них на фiрму влаштуватись(вiн там юрист i вiддiл кадрiв). Менi стаж iм все решта.

Я вiдповiв:"Дедушка уже ослеп и оглох,но ещё не сошел с ума"😏

В iнший час з великим задоволенням би погодився.

 

в нашій структурі повно вакансій. вже ввели програму стимулювання для працівників. типа приведи друга. 

сьогодні приходив налаштовувати обладнання айтішник зовсім молодий домобілізаційного віку. мобілізаційного віку не хочуть працювати в офісі.  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, US7IGN сказав:

не зупиняться поки не дійдуть кордонів 1991 :flag1:

А чо не 1867 року?

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Александр Аврамчук сказал:

в нашій структурі повно вакансій. вже ввели програму стимулювання для працівників. типа приведи друга. 

сьогодні приходив налаштовувати обладнання айтішник зовсім молодий домобілізаційного віку. мобілізаційного віку не хочуть працювати в офісі.  

Працедавець протягом тижня, мвє повідомити ТЦК і СП. Якщо вони збираються якусь мінімалку нараховувати, то броні не буде, а засвічусь. Воно мені треба?! 

Він каже, що в них з ТЦК все на мазі. 

А може зараз ТЦК програму лояльності серед кадровиків оголосило : "Приведи когось замісць потрібних на фірмі  працівників."?! 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, DmiVady сказав:

Ще один психологічний бар'єр пройдено:
Інтервенції НБУ червень:
01–05 червня$ = 766.485 млн
08–12 червня$ = 1,154.900 млн
15–19 червня$ = 1,396.220 млн
Разом = $3,317.605 млн

НБУ: Валютні інтервенції НБУ

На 1 червня 2026 року ЗВР:
Валові міжнародні резерви$ = 45.73252 млрд
Чисті міжнародні резерви$ = 31.10329 млрд
Готівка / коррахунки / депозити$ = 12.90508 млрд
Цінні папери$ = 28.96186 млрд
Монетарне золото$ = 13.86558 млрд

Структура міжнародних резервів у розрізі інструментів

Арифметика:
$12.90508 млрд − $3.317605 млрд = $9.587475 млрд
:unknown: 🧘‍♂️

Як раз передивляюсь частинами гарне старе кіно «Межа ризику»
І вчора момент в тему(знаковий момент, круто зіграли), коли Кевін Спейсі каже Джеремі Айронсу: "Ти панікуєш"
А той відповідає щось на кшталт: "Стати першим біля дверей на вихід при пожежі - не паніка" 😉


Питання до експертів:
Чи варто зараз взяти кредит у валюті?
На який строк, в рахунок цього кредиту, зараз купляти гривневі ОВДП? :unknown:
 

5 болючих кроків, які пообіцяв Київ заради підтримки ЄС та МВФ

Зокрема, йдеться про такі головні завдання для української влади:

запобігти перевищенню витрат,

бути готовими мобілізувати додаткові внутрішні доходи,

визначити, на чому можна потенційно зекономити, аби компенсувати дефіцит коштів,

та бути готовими до збільшення внутрішнього фінансування бюджету.

www.bbc.com/ukrainian/articles/crkvjmx7v4lo

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, vadimv сказал:

А чо не 1867 року?

ну , скажімо , позбавляти кацапію  чорноморських та балтіських портів - то стратегічна умова виживання  , при чому , навіть  не України , а ЄС.

 

кацапія - тобто решта того , що від неї лишиться - мусить бути перетворена у деурбанізоване деіндустріалізоване картопляне поле , де кацапи у лаптях та косоворотках  житимуть по завєтам Дугіна 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 22.06.2026 в 07:24, sergio сказал:

Чего не понятно? 

Может ценный работник на какой-то фирме, есть установка от дира водиле привезти любой ценой? 

Ну поцарапал крыло и бампер в каком то древнем, не то Жопеле, не то Фиате. 200 баксов на гаражах пофиксить. По сравнению з тарифами тцк швра

Втеча з міста ДТП під камерой? Врегулювання питання з потерпілим для административного кодексу не канає. До двух років вилучення прав, або охріненно коштовні лоери. Перше або друге перевищують тарифи ТЦК. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, sergio сказал:

А може зараз ТЦК програму лояльності серед кадровиків оголосило

Не перебільшуйте. По-перше, за несвоєчасне подання даних до рТЦК підприємство отримає чималий штраф. По-друге, подання даних ніяк не обтяжує саме підприємство у випадку таких оборудок, бо працівник віртуальний, "працюють" лише документи. По-третє, такий "працівник" з високою вірогідністю отримає повістку, яку рТЦК надішле просто на підприємство, і шансів її не передати працівнику немає, штраф буде ого-го. Далі все правильно - "засвічений" он-лайновий віртуальний працівник повинен стати реальним та іти в ТЦК, інакше одразу потрапляє в базу розшуку (якщо його там ще немає за якихось причин). Тому зараз на багатьох підприємствах утворилась справжня вакханалія "псевдопрацівників", яких не можуть забронювати, але в грошах не відмовляють, тому ті працюють просто за готівку. Нормальні підприємства, щоб уникнути претензій та переслідування фіскалів, виплачують ці гроші реальним офіційним працівникам, які їх не отримують на руки. Така карусель вигідна всім, реальні штатні робітники отримують суттєвий довісок до коефіцієнту для майбутньої пенсії, віртуальний працівник отримує свої гроші, підприємство може якось зводити кінці з кінцями, бо робочих рук не вистачає, особливо кваліфікованих, та й держава нічого особливо не втрачає - всі податки з зарплатні сплачуються, продукція виробляється.

Змінено користувачем Vladdi
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Vladdi сказав:

Не перебільшуйте. По-перше, за несвоєчасне подання даних до рТЦК підприємство отримає чималий штраф. По-друге, подання даних ніяк не обтяжує саме підприємство у випадку таких оборудок, бо працівник віртуальний, "працюють" лише документи. По-третє, такий "працівник" з високою вірогідністю отримає повістку, яку рТЦК надішле просто на підприємство, і шансів її не передати працівнику немає, штраф буде ого-го. Далі все правильно - "засвічений" он-лайновий віртуальний працівник повинен стати реальним та іти в ТЦК, інакше одразу потрапляє в базу розшуку (якщо його там ще немає за якихось причин). Тому зараз на багатьох підприємствах утворилась справжня вакханалія "псевдопрацівників", яких не можуть забронювати, але в грошах не відмовляють, тому ті працюють просто за готівку. Нормальні підприємства, щоб уникнути претензій та переслідування фіскалів, виплачують ці гроші реальним офіційним працівникам, які їх не отримують на руки. Така карусель вигідна всім, реальні штатні робітники отримують суттєвий довісок до коефіцієнту для майбутньої пенсії, віртуальний працівник отримує свої гроші, підприємство може якось зводити кінці з кінцями, бо робочих рук не вистачає, особливо кваліфікованих, та й держава нічого особливо не втрачає - всі податки з зарплатні сплачуються, продукція виробляється.

minfin.com.ua/ua/2026/06/23/176385574/

От звідки промислова інфляція береться :lol:

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, US7IGN сказав:

5 болючих кроків, які пообіцяв Київ заради підтримки ЄС та МВФ

Зокрема, йдеться про такі головні завдання для української влади:

запобігти перевищенню витрат,

бути готовими мобілізувати додаткові внутрішні доходи,

визначити, на чому можна потенційно зекономити, аби компенсувати дефіцит коштів,

та бути готовими до збільшення внутрішнього фінансування бюджету.

www.bbc.com/ukrainian/articles/crkvjmx7v4lo

Так, але "обіцяти не оженитися" та "ми вам дамо гроші" відрізняється від "гроші зайшли на коррахунки НБУ". :unknown:
Те, що МФВ поклав на "ПДВ для ФОП" та "оподаткування посилок з-за кордону" натякає, що поки що здохнути з голоду Україні не дадуть.
Але натяків на те, що нагодують вдосталь як не було, так і нема :pardon:

Я все одно, про всяк випадок, те, що потрібно з-за кордону, замовив з запасом)
До речі, тема з оподаткуванням посилок якось може врятувати українську барижню імпортом.
Бо нещодавно купляв в поляків кроси, то вони демпінгують: ціну навмисно ставлять до 150 евро:
military.eu/ua/p/lowa/krosivki-lowa-fortux-gtx-tactical-black-2814282

Тому нашим доводиться або понижувати ціну до їх рівня, чи ставити нижче, або перезамовляти за кордоном, а не працювати зі складу.
Як правило, в наявності, того що треба, в наших, останнім часом, мені знайти важко :unknown: тож годую тих, хто вміє в барижню 😉

Змінено користувачем DmiVady
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Vladdi сказал:

і шансів її не передати працівнику немає,

в моем случае повестку не передавали...приказ по компании такого то числа явиться в тцк

избежать можно - уволившись сегодня с утра

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...