Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Росіяни принесли нам війну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 минуты назад, DmiVady сказал:

Те, що МФВ поклав на "ПДВ для ФОП" та "оподаткування посилок з-за кордону"

Тут все може бути простіше. Щодо оподаткування посилок, то є реальний досвід кількох країн, які цей податок вводили. Найяскравіший то Канада, яка ввела податок, витратила на його адміністрування 80 мільйонів, а отримала 40. Аналогічна за відсотками статистика і у інших експериментаторів. Тому ця тема поступово була потоплена, і суттєвої ролі наразі вже не грає. Щодо ПДВ ФОП, то тут справа в тому, що покупцю, якщо це платник ПДВ, купляти товар, в якому ПДВ немає, але він врахований "віртуально" (а так продають багато чого) то теж лише зайві витрати, бо, якщо товар можливо купити у іншого продавця з ПДВ за таку ж ціну, то однозначно купівля буде у платника ПДВ. Адміністрування можливих махінацій та викривлення даних щодо ПДВ у ФОПів теж процедура не безкоштовна, їх багато, і порушень там теж багато, потрібні додаткові люди, і т.д. Тому в результаті виграш мізерний, а витрат точно буде чимало, і в цілому результат може бути як з посилками. Начебто гроші якісь в бюджет заходять, але на утримання збільшеного штату грошей буде потрібно більше, адже то не тільки зарплата, а й приміщення, якесь робоче місце, і т.д.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 минут назад, Бармалей сказал:

в моем случае повестку не передавали...приказ по компании такого то числа явиться в тцк

избежать можно - уволившись сегодня с утра

Перше - реально. Друге - ні. Якщо лист доставлений в канцелярію або переданий представнику підприємства, а фігурант листа раптово у той же день звільняється, то шансів отримати штраф майже 100%. Для фігуранта також будуть всі наслідки, описані вище в обох випадках.

Змінено користувачем Vladdi
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

Шо це ще за страхіття з варениками замість рота і кігтями? ) Поверніть краще ту, що "блять"  через слово ))

 

про  смаки не сперечаються

 

Якось  пан Влодек хизувався , що йому подобаються бабИ , ще більш їбануті , ніж він .

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Vladdi сказал:

Перше - реально. Друге - ні. Якщо лист доставлений в канцелярію або переданий представнику підприємства, а фігурант листа раптово у той же день звільняється, то шансів отримати штраф майже 100%. Для фігуранта також будуть всі наслідки, описані вище в обох випадках.

реально...спокойно по согласованию сторон иначе это демотивирует сотрудников...и никакого штрафа - письмо с мин обороны пришло 24.06.26 в 11-00, сотрудник уволен вчера последний день (25.06.26)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, рыбак сказав:

держали на подвали и избивали многодетного отца, воспитывающего пятерых детей

Наши знакомые с 6-ю детьми выехали в Гермашку. На пособие на 8-х там очень даже неплохо. По сравнению с тем, как они под Сумами жили...

11.03.2021 в 20:05, vadimv сказав:

сегодня знакомые заезжали, на копейке, у них шестеро детей - вот это я понимаю, мужик старается...

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24 хвилини тому, hause сказав:

t.me/gnapinfo/4152

То облаштоване укриття на випадок повітряних атак :flag1:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кб Луч в співпраці з європейським збройним концерном MBDA  - вирбником ракет Скальп/Шторм-Шедоу/Таурус   спільно  ведуть розробку  стелс  ракети Нептун 2 

 

 

6dd6a325bd3d5d16.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

41 минуту назад, Бездомный сказал:

спільно  ведуть розробку  стелс  ракети Нептун 2 

Горшочек не вари........(с.)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, vadimv сказав:

А чо не 1867 року?

а де вони були? це щоб наступу на історичні українські землі які несправедливо в Білорусі опинилися не заважали? kurs.com.ua/novost/1467836-na-chernigovshine-objavili-objazatelnuju-avakuaciju-iz-12-prigranichnih-sel

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vladdi сказал:

Не перебільшуйте. По-перше, за несвоєчасне подання даних до рТЦК підприємство отримає чималий штраф. По-друге, подання даних ніяк не обтяжує саме підприємство у випадку таких оборудок, бо працівник віртуальний, "працюють" лише документи. По-третє, такий "працівник" з високою вірогідністю отримає повістку, яку рТЦК надішле просто на підприємство, і шансів її не передати працівнику немає, штраф буде ого-го. Далі все правильно - "засвічений" он-лайновий віртуальний працівник повинен стати реальним та іти в ТЦК, інакше одразу потрапляє в базу розшуку (якщо його там ще немає за якихось причин). Тому зараз на багатьох підприємствах утворилась справжня вакханалія "псевдопрацівників", яких не можуть забронювати, але в грошах не відмовляють, тому ті працюють просто за готівку. Нормальні підприємства, щоб уникнути претензій та переслідування фіскалів, виплачують ці гроші реальним офіційним працівникам, які їх не отримують на руки. Така карусель вигідна всім, реальні штатні робітники отримують суттєвий довісок до коефіцієнту для майбутньої пенсії, віртуальний працівник отримує свої гроші, підприємство може якось зводити кінці з кінцями, бо робочих рук не вистачає, особливо кваліфікованих, та й держава нічого особливо не втрачає - всі податки з зарплатні сплачуються, продукція виробляється.

Дякую. 

Я собі то приблизно так і уявляв. 

 

Бля вода всього +26°С Некомфортно якось. +28°С було би норм. 

Ухилянти мусять страждати. 😟😸 

IMG_20260624_162825.jpg

Змінено користувачем sergio
  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, sergio сказав:

Дякую. 

Я собі то приблизно так і уявляв. 

 

Бля вода всього +26°С Некомфортно якось. +28°С було би норм. 

Ухилянти мусять страждати. 😟😸 

IMG_20260624_162825.jpg

А в морі ви як плаваєте?
Там же значно холодніше вода :)

В мене в басейні 
+27,5°С - +28,5 °С стабільно :razz:
А от на вулиці починається вже жара: +27°С сьогодні, і нічні +20°С вже на межі комфорту для пробіжки та сну ... :cry:
Але оракули пишуть на сайті погоди, що воно не надовго :Yahoo!:

Змінено користувачем DmiVady
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, DmiVady сказал:

для пробіжки

Вредно для здоровья, нахер не нужно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Yigal Levin

5 ч. ·

Экономический обозреватель Станимир Добрев считает, что у российского руководства нет никакого плана выхода из текущего топливного кризиса, и в целом они довольно мало что могут сделать в этой ситуации.

В частности, Добрев отмечает, что снижение качества бензина для увеличения его выпуска — слабая мера, напоминающая использование лейкопластыря для лечения серьезной раны.

То же самое касается импорта бензина из Беларуси — для исправления ситуации его необходимо было бы нарастить в десять раз; разумеется, таких ресурсов у режима Лукашенка нет.

Добрев также отмечает, что со времен прошлого топливного кризиса, начавшегося после прошлой волны украинских ударов, русские все равно бы не успели построить дополнительные резервуары для запасов.

Создание таких мощностей — дело годов, а не месяцев.

Добрев также указывает, что русским не удастся импортировать значительные объемы топлива по морю из других стран — вся их инфраструктура направлена на экспорт, и перекачивать в обратном направлении они не могут.

Добрев заключает, что самый реалистичный план русских — надеяться и молиться, что бензиновые бунты не вспыхнут до конца года.

Он также предполагает, что Путин постарается переложить максимум ответственности на губернаторов, а сам оставаться в тени от критики.

Кризис топлива, в то же время, нарастает в РФ ежедневно — на своем канале Добрев постоянно публикует новости о новых ограничениях на продажи бензина в том или ином регионе.

21081880 (1).jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, DmiVady сказал:

А в морі ви як плаваєте?
Там же значно холодніше вода :)

В мене в басейні 
+27,5°С - +28,5 °С стабільно :razz:
А от на вулиці починається вже жара: +27°С сьогодні, і нічні +20°С вже на межі комфорту для пробіжки та сну ... :cry:
Але оракули пишуть на сайті погоди, що воно не надовго :Yahoo!:

В Албанії крайнійі раз в серпні +26, при соленості в двічи більшій ніж в Чорному морі, взагалі бомба. 

В мене раз вода нагрілась до +30°С, почала ріщко зеленіти. Було або констку дощу хлору кидати, або я на ніч зкинув з 3-4 Куба воды в запустив з вологону свіжу, чим збив т-ру на декілька градусів. 

В мене погода сильно на т-ру не  впливає. Зверху полікарбонат, а в землі вся чаша екструдованим пінопластом обкладена. Навіть, якщо на вулиці? 16-18°С декілька днів, то вода десь +22-23°С буде. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, DimaF сказав:

Вредно для здоровья, нахер не нужно.

Вас обманули :pardon:
Біг корисний, якщо все робити правильно.

Посилання на наукові дослідження та метааналізи давати не буду: їх усе одно ніхто не читає.
Напівграмотний блогінг у трендах 😉

Звісно, якщо чоловік жирний, у віці та має ІМТ понад 24-25, то бігати йому не варто, бо вб'є суглоби.
А якщо форма нормальна та пісюна без дзеркала видно, то нічого поганого не буде.

Не треба рекордів та вбивати себе: не марафони по спеці й не по асфальту, а в кайф, у вільному темпі, бажано в зеленій зоні.
Кілька кілометрів увечері по землі чи пісочку, пару разів на тиждень, шкоди не зроблять.

І чергувати: біг, прогулянки, басейн, вел, кому що до вподоби.
Головне, щоб регулярно і з контролем пульсу.

Змінено користувачем DmiVady
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, DmiVady сказав:

чергувати: біг, прогулянки, басейн, вел, кому що до вподоби.
Головне, щоб регулярно і з контролем пульсу.

Щось Ви про секс забули:lol:

Треба потужно як тут :flag1:

kurs.com.ua/novost/1467841-zelenskii-belarus-vikljuchila-retransljatori-dlja-navedenija-shahedov

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, US7IGN сказав:

Щось Ви про секс забули:lol:

То ніфіга не фізнавантаження ) а просто скинути тиск, щоб на мозок не давило :lol:)))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 минуты назад, DimaF сказал:

Вредно для здоровья, нахер не нужно.

це які такі дослідження кажуть? і для якого "здоровя"? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, DmiVady сказав:

То ніфіга не фізнавантаження ) а просто скинути тиск, щоб на мозок не давило :lol:)))

якщо годинку активно потовкти то для нашого віку нормальне навантаження :flag1:

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поляки и у этого отберут орла :

"В Варшаве полиция устроила погоню за пьяным украинцем, сообщает Мiejski Reporter.

В понедельник вечером патрульные на улице Ostrobramska заметили автомобиль Opel,.."

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, karlito сказал:

це які такі дослідження кажуть? і для якого "здоровя"? 

Цитата

Апостол Павел прямо говорит, что христианин не должен бежать бесцельно, уподобляясь человеку, бьющему наугад кулаками по воздуху

а если серьезно смысл в этом есть...так личное имхо интуитивное

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

4 минуты назад, US7IGN сказал:

якщо годинку активно потовкти то для нашого віку нормальне навантаження

я в сексі "прибавив" саме після того як став здатний годинку пробігти. 

біг зненавидів після строкової, і після 2001 спробував пробігтись аж в 2023, зміг 1200 м, і ікри вибило. зрозумів, що якщо попаду на передок - то це зразу капут, та і не діло така дисфункція, купив Гармін  і почав бігати по пульсу .зараз в Зоні 3 можу бігти досить довго, хоч тренування і не виходить стабільно тримати. пульс спокою став нижчим значно, навіть з переривами в аеробній активності, якість життя в цілому покращилась досить значно.

мій кращий жим лежачи 170  і близько не додав мені в якості життя  так, як здатність пробігти нещасні 10 км за годину  (це взагалі ні прощо в плані спорту, а в поверліфтингу хоч кмс був)

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 хвилин тому, US7IGN сказав:

якщо годинку активно потовкти то для нашого віку нормальне навантаження :flag1:

Навантаження залежить від того, чи ви ту годину бігаєте за старою, чи то убігаєте від молодої)))
 

4 хвилини тому, karlito сказав:

зараз в Зоні 3 можу бігти досить довго, хоч тренування і не виходить стабільно тримати. пульс спокою став нижчим значно, навіть з переривами в аеробній активності, якість життя в цілому покращилась досить значно

 Якщо нема часу побігати, чи непогода, то я іноді практикую підйом та спуск сходами, темп теж регулюю за потребою.
На цій вправі можна і менше ніж годину витрачати, хоча ... але починати треба теж обережно, а не сотню поверхів з першого разу і бігом :crazy:
Скакалка теж цікава річ, але сусіди ... :unknown:
І пульс так: в норму приходить, є таке :)

343809470_.thumb.png.b07c3c812529f349747b3197b49d41ed.png
  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, DmiVady сказав:

А в морі ви як плаваєте?
Там же значно холодніше вода :)

То не море було )

В нормальному морі зараз біля 30 ))

Змінено користувачем vadimv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...