Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, oleks.sur сказав:

censor.net/ru/blogs/all/page/1/category/0/interval/5/author/455859/sortby/date

этим дебилам неплохо бы уже определиться, откуда шел левый уголь, из юар или ордло

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Vikctor сказав:

А я якось витратив півтори години свого часу і послухав інтервью Фаріон Сергію Іванову. І після цього я по-перше точно знаю що це дуже розумна жиночка, а по-друге що якби хочаб 30-40 відсодків з нас були такою ж мірою українці, то все в нас було б добре...

Ну що Ви, камєді клаб значно цікавіший і корисніший.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Vikctor сказав:

 

Із відомого мені він спочатку блискучой карьєри пару років вбивав безневинних чеченців, 

Для русских це священний обов'язок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Privet сказал:

Гарно насипають - кучно та міцно.

Напевно, 155 калібр.

лише я на таких відео бачу тільки чиїсь розвалені хати?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, AOZ1 сказав:

Не не с базара не спрыгивайте. Где Порох о доходах врал?  Вы сказали что он врал о стоимости дома и земли. А еще строился рядом с рыгами. Тут у половины форума такие люди в соседях а у другой половины земля в результате дерибана, купленная на 3-4 руке. Всем пожизненное с конфискацией. А вы в вертухаи и охранять.

Причому тут взагалі Порошенко? Мова йшла за Тягнибока. Доходів за його деклараціями недостатньо, щоб побудувати той будинок у тому місці. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Аналогично. Я в зависимости кто передо мной, жертва ципсо или нет.

В пятницу звонила девочка из Кривого, жертва украинского образования, виду явно пробелы, на украинском. Нужна консультация ей, я на русском. Не хочешь не покупай. Мне все равно :) 

Перешла на родной :)  Знания - сила :) 

А я навпаки, намагаюсь консультувати виключно української мовою...
Трохи погано виходить, але треба ж якось вдосконалити ...

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, US7IGN сказав:

лише я на таких відео бачу тільки чиїсь розвалені хати?

Тільки хати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Вы правда тупой иди только придуриваетесь? Разглашение материалов следствия есть уголовно наказуемое деяние.

Де ви там бачили матеріали слідства? Це схоже на прес-конференцію Медведчука.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Kirill_Dnepr сказал:

Лучшее практика изучения любого языка - работа с носителем, погружение в среду. 

Та да. Але де ж його взяти? Всі так само, на суржіке... Але мы намагаемось...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Vikctor сказав:

А я якось витратив півтори години свого часу і послухав інтервью Фаріон Сергію Іванову. І після цього я по-перше точно знаю що це дуже розумна жиночка, а по-друге що якби хочаб 30-40 відсодків з нас були такою ж мірою українці, то все в нас було б добре...

в чомусь так, розумна. я й не казав, що вона тупа повністью.

по поводу адекватності там питання.

 вступати в кінці 80х в кпрс - це як?) що ж вона тоді не рвала і не метала,як недавно?)

Чорновіл, наприклад, не перевбувався ніколи і жив своїми принципами з юності і до вбивства.

А вона хто?) просто, дуже розумна жіночка?)) 

 

Змінено користувачем МаТраС
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, iiigolkin сказав:

Та да. Але де ж його взяти? Всі так само, на суржіке... Але мы намагаемось...

У Вас все вийде.Я не сумніваюсь👍

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, iiigolkin сказав:

Та да. Але де ж його взяти? Всі так само, на суржіке... Але мы намагаемось...

треба більше спілкуватися з київською інтелігенцією та вчителями з центральної України. Тільки вони чисто розмовляють. Думаю, в вашому колі такі є

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

этим дебилам неплохо бы уже определиться, откуда шел левый уголь, из юар или ордло

"Какая разница!" :classic_biggrin:

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, МаТраС сказал:

треба більше спілкуватися з київською інтелігенцією та вчителями з центральної України. Тільки вони чисто розмовляють. Думаю, в вашому колі такі є

треба хороші книжки українською читати

 

я з дитнства уподобую переклади українською  польських письменників 

 

кацапський переклад  Станіслава Лема чи Генріка Сенкевича , у порівнянні з українським  - м'яко кажучі не альо :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, ЧортПобьєрі сказал:

Тільки хати?

Сподіваюсь їх мешканці в безпечних місцях...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, oleks.sur сказал:

Тут еще не хватает слов: "самый луччий президент всех времен и народов, литцо передней обложки Таймс", если уж взялись писать картину широкими мазками. Ви действительно не видите ситуации? Сидел Порох ровно, критикой не занимался, исключительно донатил на ЗСУ, ездил там в Северодонецк, Чернигов, Николаев( може еще куда) с гуманитаркой же( за свои деньги), аж тут ни с того ни с сего злобные порохоботы начали раскачивать лодку? Действительно все так?

Покі святий Петро здійснював дива, його команда (як проплачувана, так і корисни дурники) з третього тижня від початку вторгненя почала лити бруд. Я особисто офигів коли це почалося на цензорі (в каментах) як пор команді...

13 минут назад, US7IGN сказал:

лише я на таких відео бачу тільки чиїсь розвалені хати?

Я побачів, що більшисть хат було развалено ще до перших прильотів в ролику.

 

 

А казали що московити не розуміють соловьїну...

 

 

  • Лайк 10
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, iiigolkin сказав:

Але мы намагаемось...

я виправляю себе вголос відразу. а потім в умі ще пару раз. працює

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

я виправляю себе вголос відразу. а потім в умі ще пару раз. працює

так саме роблю постійно

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, Сергей_84 сказав:

вона буде, звісно,не на 100% показова, проте спілкуючись з людьми з різних прошарків населення напротязі десяти останніх років(і це з року в рік додатково до 15-20 нових людей ), я сформував свою власну картинку. Хоча і вийнятки трапляються, що цілком нормально, навіть на нашому досить попрохоботському форумі достатньо вийнятків.

Тю, та просто зайдіть в коменти до якогось Берези чи Бутусова, там в них кубло, і подивіться який там айкю. За коменти на сторінці Петра Олексійовича я взагалі мовчу, там картина маслом "Ленін і пролетаріат".

  • Лайк 4
  • Хаха 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Тю, та просто зайдіть в коменти до якогось Берези чи Бутусова, там в них кубло, і подивіться який там айкю. За коменти на сторінці Петра Олексійовича я взагалі мовчу, там картина маслом "Ленін і пролетаріат".

о, да. у Бутусова — це  як зразок еталонного срача

Тут Трегубов накатал постик в ФБ. Я стал лучшего мнения о нем:

Цитата


Victor Tregubov

16 ч.  · 

Привет. Это Виктор Трегубов, все еще капитан ВСУ, и я хочу прочесть вам стих.

У нас сейчас в Украине идет дискуссия, ватник ли Пушкин или светоч культуры, и место ли его памятникам рукотворным на наших улицах. На самом деле - не взаимоисключающие слова. Пушкин, подобно многим россиянам 90-х, был записным либералом - и подобно им же, уже в следующем десятилетии резко переобулся в державника - сиречь, апологета империализма и подавления чужих народов. Как для некоторых россиян водоразделом стал Крым, так для него им стало Польское восстание 1831-го года - когда Польша захотела отложиться от России, а Европа ее поддержала. В своих письмах Пушкин писал Чаадаеву и Вяземскому, что ему не стыдно за Россию, что Польшу надобно раздавить, а Европа пусть не лезет, а то накидаем ей, как деды, то есть отцы в Великой отечественной войне 1812-го года. В те же годы он написал несколько патриотических стишков, которым позавидовали бы и современные пропагандисты - от “Бородинской годовщины” до “Клеветникам России”. Последнее очень любят цитировать россияне во время своих захватнических войн - ведь в нем “их всё” грозит Западу, который пытается помешать империи загнать в стойло непокорную страну. Цитируют его и применительно к нашей нынешней войне - так, Безруков зачитал это стихотворение и выложил на YouTube.

Что россияне не знают - так это то, что на стихотворение Пушкина есть достойный ответ. Его бывший друг, великий польский поэт Адам Мицкевич, в шоке от быстрого перехода товарища в воспевателя самодержавной внешней политики, и будучи сторонником и участником борьбы за независимость своей родной Польши, написал стихотворение “Редут Ордона” - значительно менее пафосное, но значительно более честное.

 

 

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Тю, та просто зайдіть в коменти до якогось Берези чи Бутусова, там в них кубло, і подивіться який там айкю

Время от времени слышу подобное и на нашем в Вами форуме.🤷‍♂️

Українською:

Час від часу спостерігаю подібне і ТУТ.🤣

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, iiigolkin сказал:

так саме роблю постійно

Аудіо книжки . Є на Ютубі. "Конотопська відьма" повинна сподобатись)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...