Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Загадочный

Мурлокотан Паштетофф-сосискин

3 ч.  · 

Отже, пазли потроху починають складатися...

Спойлер

Перш ніж ми перейдемо завтра, безпосередньо, до сенсу та змісту того, що задумали зробити російські "пАлкАводцЫ", аби потрафити свому бункерному довбойобу протягом наступної фази (періоду) війни... сьогодні обговоримо декілька моїх власних міркувань загального (військово-політичного) рівня...

1. Стає зрозуміло, навіщо у Кремлі, нині виконують сольну партію танців з бубном на тему "... а давайте переговариваться...". Якщо згадати, що будь-яки перемовини Кремль ЗАВЖДИ використовує як інструмент отримання "передиху"... то все стає на своє місце. Військово-політичному керівництву рф зараз потрібний час задля проведення стратегічного перегрупування військ, аби підготуватися для своїх подальших дій...

2. Очевидно, що спланувати, організувати та провести ЗРАЗУ ДВІ наступальні операції оперативного рівня, не кажучи вже про стратегічний рівень, командування російський військ, тими силами та засобами, які є в його розпорядженні на сьогоднішній день, просто не спроможне. Більше того, навіть ведення більш менш вдалої оборони на тій кількості операційних напрямків, які існують на сьогоднішній день - складає для нього певні труднощі та трабли...

3. В такому разі, перед російскими "арбатськими стратеХами" постає цілком закономірне питання - а як, бля, в таких умовах, добитися поставлених політичним керівництвом цілей війни, що під острахом швидкої та урочистої "порки", неспинно вимагає від тебе верховне ***ло...?

Правильно, скоротити кількість операційних напрямків, за рахунок чого трохи наскирдувати собі оперативних резервів (а може й стратегічних...). А далі - або перейти до стратегічної оборони на вже зайнятих рубежах, позиціях та територіях, намагаючись утримати їх у максимальних обсягах, або навпаки - спланувати, організувати та провести швидку, демонстративно-успішну оперативну(звісно, краще стратегічну) наступальну операцію на одному з операційних напрямків, з великим втратами противника, яка б примусила впр України погодитись на закінчення війни на тих умовах, які запропонує Кремль...

4. І перше, і друге - виглядає сьогодні, м'яко кажучи, неоднозначно, через цілу низьку факторів, про які, безперечно, у російському гш цілком "в курсе дела". Там, із великим задоволенням вже би закінчили цю війну, вивели війська й забули про кляту Україну...

Але, головна проблема полягає не в цьому, а у тому, що називається терміном "політичне керівництво рф" (тобто - бункерний довбойоб та його найближче оточення...). Саме воно вимагає "перемоги за будь-яку ціну та при будь-яких обставинах" і відповідно штовхає своє військове керівництво до "активної стратегії ведення війни", тобто... до її продовження любими засобами.

Усю армійську фронду та тих російських "пАлкАводцеФ", які мали бодай мінімально відмінну від ***ловської точку зору, бункерний довбойоб вичистив... причому, вичистив так, що Герасімов та Шойгу, які, у певний момент, пішли на поводу цих своїх "незгодних", перелякалися до усрачки... і тепер, відсторонені від участі в прийнятті будь-яких більш менш важливих стратегічних рішень...

Відтепер, у російському військовому керівництві залишились нібито "искренне преданые и убеждённые" бовдури, які готові, заради ***ловських задумок, розбити собі башку... Звісно, що переважна їх більшість насправді просто "робить собі карьєру" і в критичний момент, або предадуть, або просто відстороняться від справи... і у військові історії людства це все вже було... починаючи з перського царя Дарія у війні з Александром Македонським, закінчуючи Гітлером та Садамом Хусейном.

Але справа не в цьому... а в тому, який варіант дій у стратегічному сенсі обире умовне "російське військове командування" для подальшої реалізації "хотелок" бункерного довбойоба найближчим часом...?

5. Для того щоб усвідомити це, від "високих військово-політичних матерій" спустимося трохи нижче... у просторі та високі кабінеті гоу гш зс рф...

Що таке, за великим рахунком, оперативна служба у будь-якому штабі...? Правильно, це своєрідний "складальний цех"... саме сюди стікається основний обсяг ДЕТАЛЬНОЇ інформації (причому, не "масової", а у вищої мірі РЕАЛЬНОЇ) про свої та ворожді війська, про ситуацію безпосередньо на конкретній місцевості, починаючи від настроїв місцевого населення, закінчуючи кліматичними даними та характером її рельєфа... про інші умови та обставини, які сприяють, або ускладнюють проведення тих чи інших видів бойових дій...

Іншими словами, оперативна служба у будь-який армійський структурі, де вона присутня, є САМОЮ ІНФОРМОВАНОЮ службою про реальний стан речей, навіть більше ніж власна розвідувальна служба. Але її голоне призначення полягає все ж-таки не в тому, щоб бути самою інформованою, а у РЕАЛІЗАЦІЇ цього ексклюзивного обсягу інфи...

Для цього, в оперативну службу будь-якого штабу, зазвичай, підбирають самих розумних офіцерів, схильних до аналітичного мислення, здатних робити вірні висновки з того обсягу інфи, яка до них потрапляє і відповідно формулювати рекомендаціхї та пропозиції своїм командирам та начальникам, які потом і стають основою, фундаментом рішень цього самого "командного складу"...

6. Ні ви, ні я... ні будь-хто ще, не може зараз навіть приблизно окреслити обсяги та зміст тої реальної інформації, яка потрапляє до російських "операторів" з їхнього гш, щоб мінімально достовірно спрогнозувати зміст тих рекомендацій, які вони будуть надавати\надали... своїм "пАлкАводцам".

Але ми, шановні мої читачи, маєм можливість, у цьому сенсі, оцінити на рахунок змісту та характеру бодай мінімальну частку інформації , яку вони МОЖУТЬ получити серед іншої інфи. Адже, факт завжди залишається фактом... і його у сфері РЕАЛЬНОЇ інформації завжди важко тлумачити як НЕ факт.

7. Починаючи з позавчора... по відкритим каналам у достатньо значних обсягах пішла цілком реальна інформація про значні, я би сказав, навіть такі, що "вибиваються" із звичних норм та стандартів, обсяги переміщення та перегрупировок російських військ... як на території України, так й у районах рф, безпосередньо прилеглих до неї. Очевидно, що це... "щось означає".

Але що саме...?

Куди, у якому обсязі і для чого вони рухаються?

Детально, з прикладами ми про це поговоримо завтра (могли би й сьогодні, але через певні обставини треба дочекатися саме наступного дня), однак перед цим я прошу вас подумати, та висловитись у коментарях, на рахунок РЕАЛЬНОЇ МОЖЛИВОСТІ втилення у життя, на ваш погляд, тих двох варінтів дії російського угрупування військ, яке нині залучене впр рф до участі в так званій "специальной военной операции", і про які я написав вище...

Цікавить саме ваша власна думка...

Будуть намагатися наступати (якщо так, то де саме...?)

Або уйдуть в "стратегічну оборону"...?

Чи, намагатимуться реалізувати щось "комбіноване"...?

При цьому прошу врахувати усе вище написане мною...

 

  • Лайк 3
  • Дякую 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Alvalk сказал:

Так ніхто ж не сперечається і не применшує заслуги. Все ок.  Я про те, що найбільш важке  ще попереду  - це утримати допомогу на відповідному рівні впродовж всієї війни. Бо Європа зазвичай  дуже швидко "втомлюється".

Це ви не сперечаєтеся)))

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Вомбат не рахується )

так не можна, то краснокнижна тварина/)))

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, AOZ1 сказал:

Для меня, как для технаря остается загадкой, как там электроника при перегрузках в 1000g выживает. Причем есть же и квітник и краснополь.

 

На відео з 1.25.40 експерт пояснює як працює хаймарс й що за недорого це можно в гаражі на колінкі відтворити. Думаю слід дочекатись покі він відповість й на ваше питання.

 

 

9 часов назад, mastervovik сказал:

Надо все делать последовательно

сначало объяснить про кучу шоколадных ***асов на форуме, в ответ на которых начали появляться зелёные ***асы! ))

 

 

 

 

Стосовно кучі шоколадних підОрасов ти не правий - буйних лишень двоє (чеській патріот та чувак з двома помилкамі в нік-неймі). Більшисть адекватні. Просто виникают ситуації як наприклад вчора - прийшов адекватний порохобот, якій буває рідко й не бачить все лайно, які ці двоє накидують на вентилятор, та пишить цілком розумні речі про потрібність єднання й таке інше...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вісті з дурдому - 

Донецк, 27 июл — ДАН. Пришло время, как во времена Великой Отечественной войны, освобождать русские города, в том числе Киев, Харьков, Чернигов и другие. Об этом сегодня заявил Глава ДНР Денис Пушилин во время посещения Брестской крепости.

«Всех русских роднят с защитниками Брестской крепости стойкость духа и способность к самопожертвованию во имя высшей цели. Сегодня пришло время вновь освобождать русские города, основанные русскими людьми: Киев, Чернигов, Полтава, Одесса, Днепропетровск, Харьков, Запорожье, Луцк…», — приводятся слова Пушилина в его телеграм-канале.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Корнил сказал:

Вомбат, шо ви до Лєни доєбалися, ну не всім же повинна подобаться Марина..за категорією " я б вдув" Марина явно відпочиває

284537_12.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=R0atIprXXrI

 Жена Порошенко в Лондоне ..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, workover сказал:

Жена Порошенко в Лондоне ..

да там видео больше не про Марину Порошенко (то, что ее задолбали папарации - это как раз понять и даже простить можно), а про младшего сына Порошенко, который призывного возраста и находится за рубежем, а не в окопе Украины где-то на востоке :), впрочем как и сам Петр Порошенко, показывая своим примером, что надо спасать Украину за пределами Украины 😂

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vinsol2009 сказал:

А согласие на эту хрень давала она, ибо ни при каком другом раскладе обложка глянца ей не грозила. Делать себе рекламу на смертях соотечественников это мерзко.

Ну рекламу себе Вог делал а не Лена, ради таких фото их и упрашивали на фотосессию, у нас война, это интересно и обсуждаемо. Зе и команда поумней порохоботов, знают как поддерживать инфошум для мира. Думаю взвесили все +- и дали добро. Если поддержкой "интереса" мира у войне занимался гетьман, про нас бы уже забыли или забили. Зе выполняет свою работу, именно президентскую, практически безупречно!

  • Лайк 8
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

другой стороны, если это принесет парочку лишних Химер или Томагавков - хрен с ним, нудить не буду...плюну и пройду мимо

Да хрен с ним, ради этого пусть Вог и Энн Лейбовиц публикуют как четырежды уклонист в четыре хуя Мурку лабает на рояле - я стерплю

Неожиданно...

Знач ещё не всё потеряно, , знач вы все понимаете но желч заливает...

Ну или  все так и задумано запоребриком, я это неоднократно говорил.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, kkost сказал:

Я не агітую за Зе. Просто хочу віддати йому належне. Зараз він виконує свою роботу на 5. А взагалі погоджуюсь, курчат по осені рахують.)))

О, я не в теме, тут естественно все обсосали , я как всегда не успеваю отвечать, уже все развернули)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

Чехія погодилась захищати повітряний простір Словаччини – це може вплинути на передачу Україні МіГ-29

Там їшлося не про передачу, а про продаж. Прічому чехі трохі того, йОбнулісь, якщо інфа про ціну за кожний літак (які планувалося списати за пару років) правда - 30 лямів...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

48 минут назад, Vikctor сказал:

Стосовно кучі шоколадних підОрасов ти не правий - буйних лишень двоє (чеській патріот та чувак з двома помилкамі в нік-неймі).

Я більше бойових нарахував, но не будемо тикати пальцями))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Удивительно, даже Карпов (Андрей Полтава) понимает, что орки не смогли бы так быстро продвинуться при наличии укрепрайонов (достаточно было рвов) на юге. Остается лишь узнать, а почему на юге не было укрепрайонов? Ну и само собой разобраться почему предателей так много было на юге (их же должны были люстрировать).

 

Змінено користувачем laritus
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, mastervovik сказал:

О, я не в теме, тут естественно все обсосали , я как всегда не успеваю отвечать, уже все развернули)

тут можна пару днів сачконути, але все одно потрапиш на палку бійку зеленоботів з порохоботами, hуяряться цілодобово як ЗСУ з русней

  • Лайк 4
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, laritus сказал:

...Вомбат, а когда Порошенко выбирали и он обещал доллар не по 8 (специально для вомбата доллар по 8 грн. был в СЕРИАЛЕ, а не в реальной жизни), а до 10 грн. (это говорил Порошенко в реальной жизни, а не в сериале :)), и мы получили доллар по 40 грн. в обменниках еще при Порошенко :) и продолжение войны. Т.е. я так понял постер про Порошенко? :)

 

Ви зараз намагаєтесь достукатись до розуму Вомбата? Серйозно?:lol:

 

1 час назад, kkost сказал:

ти просто мудак

 

Ну, це для нього комплімент.

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vikctor сказал:

Там їшлося не про передачу, а про продаж. Прічому чехі трохі того, йОбнулісь, якщо інфа про ціну за кожний літак (які планувалося списати за пару років) правда - 30 лямів...

Там трохи інакше. Ніхто суму за конкретно ці літаки ще не називав

"Одразу після того, як ми приземлимо МіГ-29, а чехи й поляки візьмуть на себе контроль за повітряним простором (Словаччини), ми зможемо обговорити майбутнє МіГ-29", – зазначив міністр оборони Словаччини.

Він підкреслив, що Братислава не може просто віддати літаки без заміни або грошей – один МіГ-29 коштує приблизно 35 мільйонів євро.

"Ми відкриті до обговорення того, щоб пожертвувати ці МіГ-29 Україні, але, звичайно, це вимагатиме, я б сказав, ширшої дискусії щодо врахування фінансових аспектів та всіх інших аспектів доставки, тому рішення ще не ухвалене", – додав Надь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Vikctor сказал:

Ви зараз намагаєтесь достукатись до розуму Вомбата?

мені не менш смішно, коли Ви це з ларітусом обговорюєте.

  • Лайк 4
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, mastervovik сказал:

Я більше бойових нарахував, но не будемо тикати пальцями))

Так, я про Вомбата забув, бо він рідко з'являється - його як зброю масового ураження випускають із кліткі раз на пару тижнів. От він ці тижні копе гівно в собі а потім швиденько сюди вивалює.

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, Корнил сказал:

тут можна пару днів сачконути, але все одно потрапиш на палку бійку зеленоботів з порохоботами, hуяряться цілодобово як ЗСУ з русней

+ Мульйон, підз*ебали вже ті "воїни"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Володимир Зеленський хоче, щоб новим генеральним прокурором України став Андрій Костін.

👨‍⚖️ Костін брав участь у конкурсі на голову Спеціалізованної антикорупційної прокуратури. Але програв. Бо незалежні міжнародні експерти вирішили, що він не відповідає критеріям доброчесності.

А громадські активісти тоді віднесли його до кандидатів з сумнівною репутацією. Бо, наприклад:

🔪як депутат брав бюджетні гроші на компенсацію житла в Києві, а місця проживання не декларував;

🔪якщо що, то продав дві квартири в Одесі. Але в декларацію це не вніс;

🔪діє по старій схемі: дружина Костіна працює помічницею народного депутата від СН Дирдіна, а дружина Дирдіна працює помічницею Костіна;

🔪за даними проєкту Схеми: корупція в деталях - RFERL, дружина Дирдіна, яка є помічницею Костіна, також може бути причетною до відмивання коштів у рамках проєкту часів експрезидента Віктора Януковича з проведення в Україні зимових олімпійських ігор;

А Михайло Жернаков пише:
💬«Пан Андрій – голова комітету ВР з правової політики, який щосили на цій посаді блокував судову реформу. Зокрема, за 15+ місяців він ні разу не поставив навіть в порядок денний невідкладний президентський законопроєкт про ліквідацію ОАСК, який в перші дні повномасштабного вторгнення майже повернув в крісло Президента Януковича.»

До речі, Михайло Жернаков вважає, що це призначення впливає і на позицію ЄС щодо України.

Спікер Держдепартаменту США Нед Прайс заявив, що у Вашингтоні очикують на прозоре призначення незалежного.

💬«З корупцією треба боротися, навіть коли Україна захищається від агресивної війни Росії. Війна Росії проти України є зовнішньою загрозою, але корупція є внутрішньою загрозою. Загроза, яку представляє корупція, може роз'їдати демократію, суверенітет і свободи, які народ України так відчайдушно хоче зберегти», - цитата Прайса.

Здавалося якоїсь миті, що більше не буде, як до 24-го. Але ніт.

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, badgy сказав:

Минобороны не приняло более 10 тыс. бронежилетов в рамках одного из импортных контрактов (плиты были нормальные, сами жилеты - нет, производитель заменит)

згадалось відео. добре ,що не такі.як піарнувся,так піарнувся))привіт з 83 року.. ніж по саму ручку))

 

 

Змінено користувачем МаТраС
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...