Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

44 хвилини тому, vadimv сказав:

Це вже було. Двічі.

Саме тому, і приходять такі думки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, Vikctor сказал:

Це при першой атаці по енгельсу, а другій раз наче ударний БПЛА використовувався. Не камікадзе.

Я помню такую Тушку периодически на авиашоу во Львове выставляли, прямо на пусковом лафете. Пока  СУшка не наипнулась в 2002м году. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Історії, які проходять повз нас.

Позиція під Донецьком. Дуже складна. Близько 200 метрів до росіян.

В якийсь момент починається просто шквал штурмів. Кожен день штурми малими групами, скиди з коптерів, газові гранати, арта, знову штурми. Ротацію позиції відсікли артою та коптерами, щоб їх не можна будо поміняти, та штурмували кожен день.

Позицію тримало десять хлопців. В живих залишилось троє. Їх не могли поміняти чотири дні. Комбріг ходив чорний як сама смерть, зривався, постійно аналізував що можна робити, не жаліли нічого, ні коштовних БПЛА, ні коптерів, нічого. Але витягнути на ротацію їх не виходило. Час, коли кожна хвилина- вічність. Коли кожен шорох- укол адреналіну у мозок. А тут чотири дні.

На п'ятий день всеж таки група змогла зайти, щоб забрати тіла наших хлопців, та замінити виживших. І почувши гуркіт техніки, штурмова група росіян спробувала застрибнути в окопи.

І ці три хлопці ії знищили. Після чотирьох важких днів, біля тіл загиблих побратимів, вони знищили штурмову групу, перед тим як вийти.

- В мене тут ДРГ, прийом.

- Яке ще ДРГ, закінчуй істерику, зараз ми вже на підході.

- Та бля, кажу ж ДРГ, вони вже до бліндажу підповзають.

- Точно ДРГ? То тебе не шкварить, реально ДРГ?

- Так, погодь, я іх захуярю.

...проходить кілька хвилин.

- Я іх захуярив, але там ще є, коли там вже підійдуть? О, ще лізуть, я зараз...

Штурм відбили. Позиція за нами. Хлопці потроху, вигризаючі шматки землі у росіян, та відбиваючи штурми "одноразових", як іх називають росіяни, продовжують тримати позиції.

І да, ще один момент.

Вже коли зміна застрибнула в окопи та сіла поряд з вижившими.

- Нас тут кинули- просто сказав один з виживших: - Просто кинули.

- Слухай, чому це ми вас тут кинули? - заперечив один з хлопців що прийшов на заміну: - Сам в курсі, ми старались вас змінити. Ну ось я близький родич комбріга, і я с тобою тут зараз у окопі. Невже я тебе покинув?

- А, ну тоді ладно.

Залізні люди. Героічні вчинки. Історії, які проходять повз нас. Історії про людей, завдяки яким тримається Україна.

Честь загиблим. Подяка тим хто вистояв. (С)

  • Лайк 6
  • Дякую 6
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На фото не одна і та сама людина, а дві різні.

Ліворуч суддя Господарського суду м. Києва Вікторія Джарти, яку було призначено ВРУ довічно у 2013 році, а праворуч новоспечена посол України у Болгарії Олеся Іващук.

Ось що буває, коли головний рішала країни екс-риг Андрій Єрмак.

Зв'язки, домовляжки, вульгарщина, тому до влади моє ставлення незмінилося. Президент знімає серіал, а Єрмак касу. Сподіваюсь я доживу до перемоги та побачу як цю шандропу виженуть підсрачниками.(С)

321945190_649797646940496_826130537757871729_n.jpg

  • Лайк 4
  • Дякую 3
  • Хаха 1
  • Сумно 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, iiigolkin сказал:

ще не закінчено... треба ще разів 5-6 спробувати, там ще лишилися літаки...

Відки знаєте? Там же хмари, нічого не видно 

defence-ua.com/army_and_war/skilki_tu_95ms_moglo_buti_znischeno_pislja_drugoji_bavovni_na_aerodromi_engels-10120.html

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Canton сказал:

На фото не одна і та сама людина, а дві різні.

Ліворуч суддя Господарського суду м. Києва Вікторія Джарти, яку було призначено ВРУ довічно у 2013 році, а праворуч новоспечена посол України у Болгарії Олеся Іващук.

Ось що буває, коли головний рішала країни екс-риг Андрій Єрмак.

Зв'язки, домовляжки, вульгарщина, тому до влади моє ставлення незмінилося. Президент знімає серіал, а Єрмак касу. Сподіваюсь я доживу до перемоги та побачу як цю шандропу виженуть підсрачниками.(С)

321945190_649797646940496_826130537757871729_n.jpg

Підберуть, обігріють і буде ще 2 сезони шоу "холостячка"🙃

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, Музей сказав:

Саме тому, і приходять такі думки.

Тобто ніхто в це не повірить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, Canton сказав:

На фото не одна і та сама людина, а дві різні.

Ліворуч суддя Господарського суду м. Києва Вікторія Джарти, яку було призначено ВРУ довічно у 2013 році, а праворуч новоспечена посол України у Болгарії Олеся Іващук.

Ось що буває, коли головний рішала країни екс-риг Андрій Єрмак.

Зв'язки, домовляжки, вульгарщина, тому до влади моє ставлення незмінилося. Президент знімає серіал, а Єрмак касу. Сподіваюсь я доживу до перемоги та побачу як цю шандропу виженуть підсрачниками.(С)

321945190_649797646940496_826130537757871729_n.jpg

image.thumb.png.c6e2468f1bf0b9bafb04409897c78606.png

  • Лайк 1
  • Хаха 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, Canton сказав:

На фото не одна і та сама людина, а дві різні.

Ліворуч суддя Господарського суду м. Києва Вікторія Джарти, яку було призначено ВРУ довічно у 2013 році, а праворуч новоспечена посол України у Болгарії Олеся Іващук.

Ось що буває, коли головний рішала країни екс-риг Андрій Єрмак.

Зв'язки, домовляжки, вульгарщина, тому до влади моє ставлення незмінилося. Президент знімає серіал, а Єрмак касу. Сподіваюсь я доживу до перемоги та побачу як цю шандропу виженуть підсрачниками.(С)

321945190_649797646940496_826130537757871729_n.jpg

Она ещё и бухает...

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Canton сказал:

Ліворуч суддя Господарського суду м. Києва Вікторія Джарти, яку було призначено ВРУ довічно у 2013 році, а праворуч новоспечена посол України у Болгарії Олеся Іващук.

 С первой согласен,дайте ссылку на вторую,как то пи"дежом попахивает.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, 7351 сказал:

 

Дует дуже класний. Навіть у орків вони популярні - 

new.topru.org/shershen-i-zarickaya/

Невже в тому "топі" не знають, що дует із Києва?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, миг сказал:

 ...дайте ссылку на вторую,как то пи"дежом попахивает.

Згоден - мені теж ще фоток дайте, бо дівчина подобається все більше. Нещодавно заздрів фінам, що обрали молоду красиву прем'єрку, яка не цурається проводити вечіркі з вином та маріхуаной. А тут власна красуня з'явилася, хоч і на меньш відповідальной посаді.

А загалом історія дуже показова - наочно демонструє як порохоботи дружньо збуджуються під звук дудки навіть по дрібним питанням...

Я вже починаю погоджуватись з такими твердженнями:

 

 

 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, Canton сказав:

На фото не одна і та сама людина, а дві різні.

Ліворуч суддя Господарського суду м. Києва Вікторія Джарти, яку було призначено ВРУ довічно у 2013 році, а праворуч новоспечена посол України у Болгарії Олеся Іващук.

Ось що буває, коли головний рішала країни екс-риг Андрій Єрмак.

Зв'язки, домовляжки, вульгарщина, тому до влади моє ставлення незмінилося. Президент знімає серіал, а Єрмак касу. Сподіваюсь я доживу до перемоги та побачу як цю шандропу виженуть підсрачниками.(С)

321945190_649797646940496_826130537757871729_n.jpg

Однак отримала вона його у Чернівецькому університеті у 2005 році. На кілька років тому створеній кафедрі міжнародних відносин (тут міг би  бути жарт про якість освіти). А тепер головне: у цей та попередні роки, за офіційною  біографією, вона працювала у Києві, на керівній бізнес-посаді!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Vikctor сказал:

наочно демонструє як порохоботи дружньо збуджуються під звук дудки навіть по дрібним питанням.

Разделил фотки,кинул в несколько поисковиков,ну первая ясно сразу,а вот вторая просто взята с инета.Просто не острая  кондитерская работа Кантона.

  • Лайк 7
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Иди нахер штопаный.

Да,были две операции. Дорогу покажешь,судя по постам,ты там аксакал.

320124858_1309262549858924_1358668062101131822_n.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, Vikctor сказал:

Згоден - мені теж ще фоток дайте, бо дівчина подобається все більше. Нещодавно заздрів фінам, що обрали молоду красиву прем'єрку, яка не цурається проводити вечіркі з вином та маріхуаной. А тут власна красуня з'явилася, хоч і на меньш відповідальной посаді.

А загалом історія дуже показова - наочно демонструє як порохоботи дружньо збуджуються під звук дудки навіть по дрібним питанням...

Я вже починаю погоджуватись з такими твердженнями:

 

 

 

Це так само , як порівнювати холодну мівіну з квитком економ класу до Вашингтону

Змінено користувачем ШуRik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, миг сказав:

Разделил фотки,кинул в несколько поисковиков,ну первая ясно сразу,а вот вторая просто взята с инета.Просто не острая  кондитерская работа Кантона.

Друга на Мілу Куніс схожа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Болгарія  входить до трійки держав ЄС, де парламенти не дали згоду на виступ президента України щодо російської агресії (разом з Угорщиною та Австрією)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Центр Протидії Корупції  1 ч.  · 

Хтось пояснить, яким чином прихований від суспільства величезний масив інформації з судового реєстру наближає нашу перемогу?

Зокрема, прикриваючись війною, зачистили справи про корупцію. На даний час у реєстрі немає жодного рішення по недостовірному декларуванню, незаконному збагаченню, невчасному поданню та неподанню декларацій посадовцями.

Як інфа про незаконне збагачення якогось нечистого на руку чиновника заважає Україні боротись з ворогом? Сюди ж можна додати закриті від суспільства декларації посадовців.

Вкрай дивним є рішення приховувати імена суддів у всіх кримінальних справах. Ок, якщо йдеться про суддів під окупацією, то це можна зрозуміти. Але навіщо цю практику масштабувати на всю країну? Щоб не було видно, як судді продовжують чудити?

До речі, якби інформація про суддів та справи щодо корупції так цікавили ворога, то все це можна було завантажити заздалегідь. Який сенс приховувати все зараз, на 10-му місяці повномасштабної війни?

Ці та інші питання, на які немає відповідей, піднімають наші колеги з Наші гроші. Львів: lviv.nashigroshi.org/2022/12/26/vse-shovaty-sud-ide/

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

На фото не одна і та сама людина, а дві різні.

Ліворуч суддя Господарського суду м. Києва Вікторія Джарти, яку було призначено ВРУ довічно у 2013 році, а праворуч новоспечена посол України у Болгарії Олеся Іващук.

Ось що буває, коли головний рішала країни екс-риг Андрій Єрмак.

Зв'язки, домовляжки, вульгарщина, тому до влади моє ставлення незмінилося. Президент знімає серіал, а Єрмак касу. Сподіваюсь я доживу до перемоги та побачу як цю шандропу виженуть підсрачниками.(С)

321945190_649797646940496_826130537757871729_n.jpg

Я боюсь народ не понимает. Да хоть топ модель порнхаба. Какая разница человек в свободное время марки собирает или home video снимает.

Вопрос в отсутствии профессионального бакграунда для такой позиции. Что у первой, что у второй.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну як це чому? В декларації чиновника є його адреса. Щоб потім не було туди прильоту ворожої ракети

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...