Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

10 минут назад, Вомбат сказал:

Знатно плющить зе-виборців, значить все роблю правильно.
І інсайд маленький, від якого зебілів поплющить ще більше: Пороху не цікаві будь-які виборні посади в Україні. Та що можете видихнути.
Це стосується і тих, хто тут розказує, яку я шкоду роблю Порошенку. Ніякої.

Невже на голову нати подає? Чи папська мантія манить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 хвилин тому, Вомбат сказав:

572309007_.thumb.png.3fcee08eb2415ba107e9f25c4732751a.png785004384_.thumb.png.95d0230bbf9ac430b60acdd0840bcb07.png

Кажуть там якихось акумуляторів не виявилось, може брешуть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

Там більшість голосувала не за, а проти.

Та не може бути)) це ви тільки зараз зрозуміли?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, hause сказал:

ЗИ:  а тепер приблизно підра***те скільки чоловіків виїхало відлиставши  у кармани цій зеленій дрисні у погонах\кабінетах,  десь було повідомлення, що тільки по Чернігівщіні не повернулось з-за кордону 6400 "волонтерів" - скільки вони відлистали чинушам за внесення їх у потрібні списки?, мабуть все так і  було задумано,  воювати всі однак не зможуть,  зате  заборонами  доять і  доять всіх кого можна, недалекоглядна політика, але ж після цих "зе" хоч потоп ...

Правду кажучі, доять тільки тих, що готов своє вимя особисто віддати до рук чинуш ... Та насолоджуватись процессом ...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Бездомный сказал:

то чому ж тоді кацапи , замість  йти вздовж Дніпра на Північ - Запоріжжя-Дніпро - далі  , розпорошили сили від Маріуполя до Миколаїва ? 

це поставило хрест на захопленні Лівоборежжя .

То ж  захоплювати Лівобережжа в них планів не було - хотіли захопити так звану "Новороссію" одним шматком - від Бессарабії  до Києва.

Вы пропустили пункт "после падения Киева".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, JFK сказал:

Та не може бути)) це ви тільки зараз зрозуміли?

Звісно ні. Але коли деякі виборці Зеленського несуть пургу, їм інколи було б непогано про це згадувати

  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Vikctor сказал:

Цілком вірогідно, але нащастя одна сторона з тих, хто (як ви припускаєте) погоджував цей план, вже майже три роки на той час була далеко від корита влади...

Это Вы про тех, которые профукали шикарную возможность сдать Украину в 2014-2019 годах? Пять лет просрали. Бездари.

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, JFK сказав:

Дайте ссилку, хочу тріллера на ніч почитати)

Когда это было... Но суть помню В одном из городов Львовской обл мэром представитель ЕС. Разжился вакциной, предложил всем желающим(предположу, что не обошлось без админресурса). Результат. Заболеваемость от ковида в разы меньше, чем у окружающих, но главное, смертей от ковида 0. Оппонент не нашел, что ответить. Более того, он всегда писал не от себя, а вставлял картинки с сепарских антиваксерских ресурсов.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, OuldMan сказав:

Это Вы про тех, которые профукали шикарную возможность сдать Украину в 2014-2019 годах? Пять лет просрали. Бездари.

Чому профукали!?

Дві області та одна автономна республіка.

Єто успех. ...я Щетаю

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

Когда это было... Но суть помню В одном из городов Львовской обл мэром представитель ЕС. Разжился вакциной, предложил всем желающим(предположу, что не обошлось без админресурса). Результат. Заболеваемость от ковида в разы меньше, чем у окружающих, но главное, смертей от ковида 0. Оппонент не нашел, что ответить. Более того, он всегда писал не от себя, а вставлял картинки с сепарских антиваксерских ресурсов.

Та, це я мабуть бачив, нічого цікавого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, Alvalk сказав:

Звісно ні. Але коли деякі виборці Зеленського несуть пургу, їм інколи було б непогано про це згадувати

А виборці порошенка пургу не носять?

Ото Юрій гарну аналогію зі свідками єгови навів, люди не розуміють сутність слова «вибір».

Змінено користувачем JFK
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Alvalk сказал:

Стоп, стоп, стоп!!!  Ви посилаєтесь на смітник, який асоціюють  з медведчуком, який дискредитує Порошенка, котрий, як тут кажуть,  разом з медведчуком зливали країну ***лу? Я все правильно зрозумів? 🤣

Ну, ви теж облажалися, як і Вомбат. Оспорюєте не сам факт, а те, що він надрукований в "неправильному" ЗМІ. Так ЗМІ Медведчука з'явилися чомусь при Порошенку і ніяк того Порошенка не дискретували, інакше їх би закрили як, наприклад, Шустер лайв.

Нате вам інше джерело - www.radiosvoboda.org/a/news/27740820.html

«Схеми» зафіксували, як депутат Грановський зустрічається з головою Окружного адмінсуду Києва.

Знімальна група програми «Схеми» 16 травня зафіксувала, як народний депутат України від «Блоку Петра Порошенка» Олександр Грановський паралельно проводить кілька зустрічей із різними діячами у ресторані «Інк», розташованому в київському бізнес-центрі «Леонардо».

З-поміж іншого, журналістам вдалося зняти на телефон, як депутат зустрічається з головою Окружного адміністративного суду Києва Павлом Вовком. Це ключовий суд першої інстанції, в якому вирішуються спори, де однією зі сторін є органи влади.

Народний депутат Олександр Грановський – близький соратник депутата Ігоря Кононенка, партнера і друга президента України Петра Порошенка. У ЗМІ неодноразово з’являлась інформація про те, що Грановський є куратором правоохоронної й судової систем від БПП."

 

Тільки лінивий (та деякі порохоботи) не знає, хто такий Грановський. Достатньо на його фотку глянути.

 

 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Vikctor сказал:

 

Щось я не пам'ятаю обурення порохоботів, коли скажемо призначали плокулола чи забув як того податківця, який прославився клітчастим плєдіком на суді. Також не пам'ятаю негатіва у біг ложкіна, райніна, кононенка.

 

 

Я не дивився це інтерв'ю Єрмака з мосейчучкой, але стало цікаво (впевнений що хтось з порохоботів переглядав) - нещодавнє в'ю криголама пані Яніні було компліментарним чи ні? Бо я лишень окремі уривкі на Розриві від Ісландії чув. Пан Петров сказав щось у тому дусі, що досі не бачив щоб інтерв'юер так філігранно відсмоктала під час в'ю...

 

 

А коли наївідоміший продавець пірамідок юшенсу півроку напередодні вторгнення на етерах шустера пліч о пліч з бутусовим, криголамом, аваковим, розумковим на каналі Ріната мочіли владу, то до гордона в порохоботів  наче претензій не було. Невже бади (регулярно щось приймаю, бо дружина підсовує щось з айхьорба) більш шкідливі ніж пірамідкі?

 

 

Я взагалі майже не стикаюсь з пред'явами порохоботів у бік хУйла... В їх реальності вбиті ворогом цивільні "заслуга" не хУйла а плісняви.

 

 

Наразі приблизно так:

 

image.png.e723d928d2b2399fc41c32897b3ac5b8.png

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.instagram.com/reel/CmyyoJkDvtT/?utm_source=ig_web_copy_link

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Ну, ви теж облажалися, як і Вомбат. Оспорюєте не сам факт, а те, що він надрукований в "неправильному" ЗМІ

Ви щось там собі надумали. Я нічого не оспорював, бо я побачив посилання на смітник і його звісно не читав. Більше того, я ніколи не казав, що в команді Порошенка всі були білі і пухнасті. Немає в нас жодної незаплямованої політичної сили. Це тільки прихильники Зеленського захищають будь-яке лайно лише тому, що воно  своє.  

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 хвилин тому, Юрий Киев сказав:

Ви тільки не ображайтесь

31 хвилину тому, Alvalk сказав:

Там більшість голосувала не за, а проти.

А чого ображаьись, тупих зебілоїдів скрізь вистачає.

Змінено користувачем Vinsol2009
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, миг сказал:

Таких как тут не жалко

Знаешь, посмотрела бы я на тебя на их месте. Все разбежались, ничего не работает, все уже поняли, что надолго, непрерывные бомбежки  ... Я бы туда не полезла, бо всегда имею запасы ... Но желать смерти тем людям под бомбежками с детьми ... Даже, если они и растащили что-то от туда, куда через пару недель прилетело ... Я слушала рассказы тех, кто вырвался оттуда ... :( 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, OuldMan сказал:

image.png.e723d928d2b2399fc41c32897b3ac5b8.png

Це відноситься і до секти сивочолого.

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

. Це тільки прихильники Зеленського захищають будь-яке лайно лише тому, що воно  своє.  

Ти щось плутаєш порохобот.

Це тільки прихильники бога гівна, поливають лайном всіх, тому що вони "зелена пліснява"))

Ну це й не дивно, гівна у бога гівна мабуть ще багато)

  • Лайк 4
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, JFK сказав:

Та не може бути)) це ви тільки зараз зрозуміли?

Чому тільки зараз, у першому турі 30 відсотків, усі інші, вороги України, опзж та інша нечисть. Куди поділася уся та вата, що голосувала за овоча? Вона ж не за Порошенко голосувала у другому турі.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Alvalk сказал:

Ви щось там собі надумали. Я нічого не оспорював, бо я побачив посилання на смітник і його звісно не читав. Більше того, я ніколи не казав, що в команді Порошенка всі були білі і пухнасті. Немає в нас жодної незаплямованої політичної сили. Це тільки прихильники Зеленського захищають будь-яке лайно лише тому, що воно  своє.  

Це ви тільки зараз зрозуміли. А до цього звинуватили мене в тому, що я, типу, дезу тут розповсюджую, бо це  не "кошерне" видання.

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Vinsol2009 сказав:

 Куди поділася уся та вата, що голосувала за овоча? Вона ж не за Порошенко голосувала у другому турі.

Велика кількість вати відвалилися разом з окупованими територіями, інші голосували за Порошенка :)


Вангую, що Кантон завтра принесе картинку з відсотками

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Серьожа сказал:

Я тут недавно попробовал поиграть писюном на пианино.

Вот как-то легкомысленно вы относитесь к главному рычагу. (с) МИД Украины.

Берегите, пацаны, рычаг с молоду...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 хвилин тому, OlaR сказав:

Знаешь, посмотрела бы я на тебя на их месте. Все разбежались, ничего не работает, все уже поняли, что надолго, непрерывные бомбежки  ... Я бы туда не полезла, бо всегда имею запасы ... Но желать смерти тем людям под бомбежками с детьми ... Даже, если они и растащили что-то от туда, куда через пару недель прилетело ... Я слушала рассказы тех, кто вырвался оттуда ... :( 

Те відео має продовження. Знято одним дублем. Дуже показове.

А в тому, що після перемоги над Росією, всі вони співатимуть осану ЗСУ та розповідатимуть про страждання, я не сумніваюся.

Я теж багатьох знаю....

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...