Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

2 хвилини тому, Вомбат сказав:

дякуючи Портнову

 

2 хвилини тому, Вомбат сказав:

саме той Портнов

 

2 хвилини тому, Вомбат сказав:

До речі, Портнов

Нагадайте, бітте, роки правління цього всесильного президента Портнова.

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 1
  • Дізлайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, MaxS сказав:

Типовий подвійний агент

Потрійний. Я ще і прихильників Трампа дискредитую. За невеличку доплату.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Вомбат сказал:

Це різні Грановські.
Прийміть це. Просто різні люди з однаковими прізвищами. Уявіть, бувають однофамільці...
Не закопуйтеся, це просто різні люди. Грановський Порошенка не має жодного стосунку до свого одерфамільця, який зараз під слідством.

Я ж про що і питав вас. Це дійсно інший Олександр Грановський. Генадійович, а той з БПП, Михайлович. Хоча, вони навіть зовні схожі, як брати. Великі округлі обличчя, типові українці. Обидва були народними депутатами. 

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Музей сказав:

Нагадайте, бітте, роки правління цього всесильного президента Портнова.

А ото коли овоч грав роль президента.
Так само зараз Єрмак править, бачте, он свою соску послицею в Болгарію призначив. Бо може. А Зєля так, зіц-прєдсєдатєль.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, Вомбат сказал:

А ото коли овоч грав роль президента.
Так само зараз Єрмак править, бачте, он свою соску послицею в Болгарію призначив. Бо може. А Зєля так, зіц-прєдсєдатєль.

Не фантазуйте. Перебіжчик із БЮТ і близько не мав того впливу, що має Єрмак. 

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Вомбат сказав:

 

Ну і який сенс телепням щось пояснювати? тіко ржати над убогими...
1372623911_.thumb.png.8c378f229e44d466c59b86615dea1a86.png

Справа професора Преображенского жива, і схоже що Вомбату пересадили мозжечок Скабєєвої.

  • Лайк 4
  • Хаха 7
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главный раввин в изгнании говорит, что евреи должны покинуть россию, пока они могут

Пинхас Гольдшмидт предупреждает, что еврейское население станет козлом отпущения за трудности, вызванные войной.

Главный раввин москвы в изгнании говорит, что евреи должны покинуть россию, пока они еще могут это сделать, прежде чем их сделают козлами отпущения за тяготы, вызванные войной в Украине .

«Когда мы оглядываемся назад на российскую историю, всякий раз, когда политическая система была в опасности, вы видели, как правительство пыталось перенаправить гнев и недовольство масс на еврейскую общину», — сказал Пинхас Гольдшмидт Guardian. «Мы видели это в царские времена и в конце сталинского режима».

«Мы наблюдаем рост антисемитизма, в то время как россия возвращается к новому типу советского союза, и шаг за шагом железный занавес снова опускается. Вот почему я считаю, что лучший вариант для российских евреев — это уехать», — добавил он.

Гольдшмидт подал в отставку со своего поста и покинул россию в июле после отказа поддержать российское вторжение в Украину.

«Существует часть российского общества, называемая креакулой, творческий класс деловых и культурных лидеров, интеллектуалов и художников, — сказал Гольдшмидт, — и я думаю, что можно с уверенностью сказать, что значительная часть этих людей покинула россию, а это и есть и будет очень вредным для российского общества».
www.theguardian.com/world/20...dt-war-ukraine

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А тим часом на "сєвасі" такий пост 

Roman88

 Заголовок сообщения: Re: Что за взрывы странные?

СообщениеДобавлено: 30 дек, 2022, 21:54 0

Ответить с цитатой  

Не в сети

**Зарегистрирован: 08 авг, 2012, 13:17
Сообщения: 779

Репутация: 25

pav ,могу подсказать как свалить на украину

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

Я ж про що і питав вас. Це дійсно інший Олександр Грановський. Генадійович, а той з БПП, Михайлович. Хоча, вони навіть зовні схожі, як брати. Великі округлі обличчя, типові українці. 

Одеський Грановський навіть в Ізраїлі під слідством... 

 

15 хвилин тому, Вомбат сказав:

Потрійний. Я ще і прихильників Трампа дискредитую. За невеличку доплату.

Головне доплату на ЗСУ витрачати, а на кого накидувати в беззмістовній гілці, то неважливо.  

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так получилось что у меня есть знакомые в силовых ведомствах,в частности в судейских.Это частная криминальная группировка.В 2014 году смотрю пригорюнились,сжались,молчат,ничего не рассказывают,некоторые что помельче даже привинтивно увольнятся начали.Потом ничего,оклыгали,всё стало на свои места,даже начальником какогото кренделя назначили из крымских,который принял русскую весну.Не знаю увиноват в уэтом ,,Рафик,,или не виноват,но некоторые говорят что не успел надо было ещё один срок.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, MaxS сказав:

Головне доплату на ЗСУ витрачати

 На жаль, туди в мене йдуть гроші з сімейного бюджету.

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Серьожа сказал:

Так получилось что у меня есть знакомые в силовых ведомствах,в частности в судейских.Это частная криминальная группировка.В 2014 году смотрю пригорюнились,сжались,молчат,ничего не рассказывают,некоторые что помельче даже привинтивно увольнятся начали.Потом ничего,оклыгали,всё стало на свои места,даже начальником какогото кренделя назначили из крымских,который принял русскую весну.Не знаю увиноват в уэтом ,,Рафик,,или не виноват,но некоторые говорят что не успел надо было ещё один срок.

Так і в 2004-ому теж багато "всцялися". Ахмєтов навіть із країни змився. Але потім "рішали" порішали, "універсал" підписали і все стало, як і раніше. А який гарний початок був у реформи поліції, коли керували грузинки. Аваков їх вигнав і все загнулося. 

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Музей сказал:

Бездомний не доповів, чи я щось пропустила?

 

Photo-2022-12-26-20-12-26.jpg

Photo-2022-12-26-20-12-21.jpg

Чкалова та Горького зняли - то добре .

Ще б Маргелова зі Сташковим  зняли з набережної .

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Vinsol2009 сказав:

Це є ви виступали проти модерації та загрожували фізичною розправою? Тепер терпіть.

По-перше я не виступаю проти модерації, я виступаю якраз за. Проблема в тому, що модерації тут нема, тому можемо спостерігати тут розплідник рашистської і антиукраїнської пропаганди. По-друге, я ніколи нікому не загрожую фізичною розправою, це примітивно і неефективно. Існують більш ефективні і цілком законні методи:)

  • Лайк 5
  • Дякую 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

m.censor.net/ua/news/3390451/reznikov_pro_volonterski_maviky_davayite_bez_ilyuziyi_vony_ne_zminyat_sytuatsiyu_na_poli_boyu?fbclid=IwAR0QTrBPdOLMDOE09MisuHWTpoTifBHlkQmr3NtBsOZkAfroFsGNkw5G2G0

Боже, яке кончене... Навіть Гелетей не був настільки тупорилим.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Музей сказал:

Главный раввин в изгнании говорит, что евреи должны покинуть россию, пока они могут

Пинхас Гольдшмидт предупреждает, что еврейское население станет козлом отпущения за трудности, вызванные войной.

Главный раввин москвы в изгнании говорит, что евреи должны покинуть россию, пока они еще могут это сделать, прежде чем их сделают козлами отпущения за тяготы, вызванные войной в Украине .

«Когда мы оглядываемся назад на российскую историю, всякий раз, когда политическая система была в опасности, вы видели, как правительство пыталось перенаправить гнев и недовольство масс на еврейскую общину», — сказал Пинхас Гольдшмидт Guardian. «Мы видели это в царские времена и в конце сталинского режима».

«Мы наблюдаем рост антисемитизма, в то время как россия возвращается к новому типу советского союза, и шаг за шагом железный занавес снова опускается. Вот почему я считаю, что лучший вариант для российских евреев — это уехать», — добавил он.

Гольдшмидт подал в отставку со своего поста и покинул россию в июле после отказа поддержать российское вторжение в Украину.

«Существует часть российского общества, называемая креакулой, творческий класс деловых и культурных лидеров, интеллектуалов и художников, — сказал Гольдшмидт, — и я думаю, что можно с уверенностью сказать, что значительная часть этих людей покула россию, а это и есть и будет очень вредным для российского общества».
www.theguardian.com/world/20...dt-war-ukraine

Ой! А шо таке сталося? Мадам вже спілкується з ***? Падєніє нравов? Як це називається в історії?

IMG_20221231_021130.jpg

  • Хаха 5
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

тут розплідник рашистської і антиукраїнської пропаганд

По пунктах ,будь ласка, яку пропаганду хто плодить.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Ranch сказал:

m.censor.net/ua/news/3390451/reznikov_pro_volonterski_maviky_davayite_bez_ilyuziyi_vony_ne_zminyat_sytuatsiyu_na_poli_boyu?fbclid=IwAR0QTrBPdOLMDOE09MisuHWTpoTifBHlkQmr3NtBsOZkAfroFsGNkw5G2G0

Боже, яке кончене... Навіть Гелетей не був настільки тупорилим.

Когда министр обороны несёт токсичную ***ню - это очень плохо. И очень опасно.

При всех ограничениях, "Мавики" - это рабочая лошадка передней линии, и замены им на сегодня нет. Особенно от министерства.

Плохо, что ему не объяснили, что мавики, может, не изменят ситуацию на линии фронта. А вот их отсутствие приведет к катастрофе. Особенно в условиях позиционки и штурмовых групп.

И им не нужно таскать 30 килограмм. И да, они живут несколько вылетов, поэтому их нужно тысячи и тысячи.

И штучные БПЛА по миллиону штучка от придворных контор их не заменят.

Я надеюсь, что это некомпетентность, а не вредительство. И найдется кто-то, кто ему это разъяснит. (С)

  • Лайк 7
  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Почему всё, что соприкасается с "зеленой дрисней"(тм) реально становится похожей на зеленую дрисню? Никого не напоминает?

Нещодавно ветеранка і волонтерка Марія Берлінська розписала у колонці (посилання внизу в коментарі), як ми вбиваємо своїх.

''Ми'' тут фігурально. На фото - людина, котру, зокрема, малося на увазі, хто своїми діями шкодить армії і множить смерті українців.

Павліченко Олександр Анатолійович. Керівник Державної служби експортного контролю.

Отже, що відбувається. Понад 95% дронів на фронті - це куплені звичайними громадянами або фондами цивільні дрони. Держава усунулася від обов'язка забезпечити військо найголовнішим інструментом розвідки і цілевказання - все роблять прості люди.

Але не просто усунулася, а ще й створила бюрократичні перепони для ввезення цих дронів в Україну.

Приміром, на думку Павліченка, найпопулярніший дрон Мавік3 - це товар подвійного призначення. Який таким НЕ є ні в США, ні в ЄС, ні у Китаї!

Але у воюючій Україні для того, щоб його завезти, треба додаткові папери і купа часу.

Давно треба було б спростити правила і зняти будь-які обмеження, а також ПДВ і мито на ввезення цієї критично важливої продукції.

Але Павліченко так не думає. Через це на кордоні застрягли сотні і сотні дронів для ЗСУ.

Після того, як Марія написала колоку про весь цей свідомий саботаж з боку Павліченка, їй почали приходити погрози і образи.

***

Нарешті, сьогодні на сайті Держслужби Павліченко написав величезний виправдальний текст. І думаєте, що він шось збирається міняти?

Ні!

Павліченко підтвердив, що Мавік3 - це дрон подвійного призначення. І зізнався, що вони у Держслужбі цю проблему спромоглися розглянути аж учора, після понад 10 місяців війни.

''Колосальна'' швидкість і нульовий результат. Волонтери і надалі змушені будуть копирсатися з паперами від частин і вступати в непрості переговори з митницею.

Дякую, дуже дякую!

PS Від терору отаких чиновників страждають ВСІ виробники дронів в Україні, бо завозити комплектуючі - це ще той квест. Це до питання, чого у росіян купа військових дронів, а у нас - мізер. Але це інша велика історія.

322345268_1222766574994272_335595873785947741_n.jpg

Змінено користувачем Canton
  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...