Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, Alvalk сказал:

Вомбат, ви коли виходите з бану,  мені навіть нічого вже писати не хочеться,  бо я намагаюсь щось донести по суті, а ви лише  накидуєте на вентилятор і провокуєте срач, нівелюючі все. Я вже мовчу, що половину з накиданого тут сьогодні вже викладали. Воно о це вам треба?

может у человека план по постам, за 2022 год, горит...

  • Лайк 1
  • Хаха 10
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Вомбат сказал:

спілкуючись російською.

Акто виноват,что свинособаки пользуется Руськой мовой,Болгарским алфавитом,Греческими именами и в основном англискими словами в игровых и технических моментов? .Нет русского языка.

Змінено користувачем миг
  • Лайк 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Alvalk сказав:

Вомбат, ви коли виходите з бану,  мені навіть нічого вже писати не хочеться,  бо я намагаюсь щось донести по суті, а ви лише  накидуєте на вентилятор і провокуєте срач, нівелюючі все. Я вже мовчу, що половину з накиданого тут сьогодні вже викладали. Воно о це вам треба?

Не заважайте тваринці працювати, їсти хоче)

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, JFK сказал:

Не заважайте тваринці працювати, їсти хоче)

Та хай жре,а не срэ)

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тут певна група ніяк не може заспокоїтися за ті шашлики. Я теж тим обурена, але я хочу побачити відео, або хоч публікацю, де наш ПАПік-радной з усією відповідальністю закликає народ України негайно збирати пасочки і бігти до західного кордону, тому що завтра війна.

А ще хочу взнати, де наш сивож...ий гетьман провів ніч з 23-го на 24-е лютого 2022 року.

  • Лайк 6
  • Хаха 2
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Alvalk сказав:

бо я намагаюсь щось донести по суті,

До виборців зеленського? Це дурна робота, до них не дійде, вони портрет свого лідора бісером вишивають.
Над ними тільки ржати можна.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, outdoor24 сказав:

війна була неминуча

Ви розумієте різницю, готуватися до війни, чи готуватися до шашликів на майскіє?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

28 минут назад, Alvalk сказал:

Вомбат, ви коли виходите з бану,  мені навіть нічого вже писати не хочеться,  бо я намагаюсь щось донести по суті, а ви лише  накидуєте на вентилятор і провокуєте срач, нівелюючі все. Я вже мовчу, що половину з накиданого тут сьогодні вже викладали. Воно о це вам треба?

Я ему уже писал что он оказывает Порошенку медвежью услугу.Даже у меня,появилось подозрение что это работа на Зеленского.

Змінено користувачем Серьожа
  • Лайк 3
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, loader сказав:

А що вам міняє новий рік? Поки не переможемо, для мене особисто ці умовності пох, бо життя до 24.02 десь далеко. І ніякий умовний новий рік це не змінить. 

слухайте, дядьку я теж давно не хлопчик і не чекаю подарунків під ялинкою, але навіть хлопці перебуваючи у тому пеклі на передовій знаходять час щоб якось розвантажити мізки від всього того пиzдеця, інакше може просто поїхати дах..тож треба жити нормальним життям незважаючи ні на що і на зло самі знаєте кому

 

  • Лайк 3
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вомбат сказал:

До виборців зеленського? Це дурна робота, до них не дійде

А для кого тоді ви це пишите? 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я просто не знаю, як пояснювати порохоботам, в чому їхня проблема.

Може, так....

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 минут назад, миг сказал:

Акто виноват,что свинособаки пользуется Руськой мовой,Болгарским алфавитом,Греческими именами и в основном англискими словами в игровых и технических моментов? .Нет русского языка.

Ми бачили чк вони англійськими словами користуються 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

Ви розумієте різницю, готуватися до війни, чи готуватися до шашликів на майскіє?

Я тут недавно попробовал поиграть писюном на пианино.И у меня закралась мысль что Зеленский обманул всех нас.А я ему так верил.

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Alvalk сказал:

А для кого тоді ви це пишите? 

для себя, для своей семьи и так дале. Ты же не  для Зеленского или Порошенко работаешь? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, Серьожа сказав:

Я ему уже писал что он оказывает Порошенку медвежью услугу.Даже у меня появилось подозрение что это работа на Зеленского.

Там де я зазвичай сиджу, заведено мочити не тільки русню, а й тих, хто схожий... Просто про всяк випадок.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Оконщик сказал:

для себя, для своей семьи и так дале. Ты же не  для Зеленского или Порошенко работаешь? :)

тобто таки йому ОП платить? 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вомбат сказал:

Ну ось,як я раніше і анонсував по новині з затриманням грановського.

Спочатку його затримують,суд назначає заставу.

Заставу швидко знаходять і грановського випускають,але..

Але НАБУ проводить перевірку походження грошей застави і там виявляється чеченський слід.

Грановського знову повертають до ізолятора тимчасового утримання.

І тут на допомогу подєльніку мчить до Одеси пучеглаза мавпа,ну той,що полюбляє їздити на новеньких гуманітарних авто для ЗСУ.

Грановський раптово стає хворим,хто б сумнівався,і його знову випускають.
 

 

Стоп, стоп, стоп! Це інший Грановський? Це не "рішала" "сім'ї" Порошенка? znaj.ua/kompromat/233990-aleksandr-granovskiy-kompromat

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Серьожа сказав:

Я тут недавно попробовал поиграть писюном на пианино.И у меня закралась мысль что Зеленский обманул всех нас.А я ему так верил.

То була розминка, він готувався після по губах xy*ла водити тім, чім на роялі грають. Вийшло.
Ніколи ще в рашці не жили так погано, як за Зеленського.

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, outdoor24 сказал:

вас Вомбат десь покусав? замість власних думок лише цитати.

Завжди так було. Від себе максімум два речення. А якщо лонгрід, то виключно чиїсь думки. Причому  здебільшого без вказання, що це не він пише. І майже ніколи не вказує автора.

 

2 часа назад, JFK сказал:

Не намагайтесь, там з почуттям гумору не склалося.

 

В тамади воно особливе - порохоботам заходить.

 

1 час назад, Alvalk сказал:

не пам'ятаєте обурення? Чи пам'ятаєте, що хтось їх защищав з піною у рота і розповідав, які вони класні? Це трохи  різні речі

 

А хто з піною у рота кого захіщає? Рівень відповіді приблизно дорівнює накиданню.

 

1 час назад, Alvalk сказал:

А те інтерв'ю теж не слухав, але подібну дичину там навряд чи несли:

:pozor:

 

Це ж припущення. Вас же не засмучують  припущення, зроблені в гілці вчора, хоча вони приблизно такого самого ступеня ймовірності.

 

21 час назад, Diver сказал:

Могу от себя добавить, что если бы тогда оставили Пороха презом, то войны сейчас бы не было. Дорог тоже не было бы, но были : рекетная програма, стугны на своих местах, армия на своем месте, заминированы все мосты в сторону Крыма, договоренности с западом о поставках оружия и т.д. и т.п. Я думаю ауйло тупо побоялся быначинать как он думал "легкую победу". 

 

19 часов назад, OuldMan сказал:

...Но всё же я богатею думкою, что Херсон не сдали бы, что Марик не стал бы руинами, что Мрию бы не "проебали" (с) Арестович, что... список велик.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Вячеслав63 сказал:

Стоп, стоп, стоп! Це інший Грановський? Це не "рішала" "сім'ї" Порошенка? znaj.ua/kompromat/233990-aleksandr-granovskiy-kompromat

Стоп, стоп, стоп!!!  Ви посилаєтесь на смітник, який асоціюють  з медведчуком, який дискредитує Порошенка, котрий, як тут кажуть,  разом з медведчуком зливали країну ***лу? Я все правильно зрозумів? 🤣

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

38 хвилин тому, Alvalk сказав:

Вомбат, ви коли виходите з бану,  мені навіть нічого вже писати не хочеться,  бо я намагаюсь щось донести по суті, а ви лише  накидуєте на вентилятор і провокуєте срач, нівелюючі все. Я вже мовчу, що половину з накиданого тут сьогодні вже викладали. Воно о це вам треба?

Он не читатель, а писатель, засланый козачек.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 хвилин тому, миг сказав:

Та хай жре,а не срэ)

Так він же будматеріалом, це ж будівельний форум.
То можна.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...