Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

13 минут назад, Canton сказал:

«Путин сошел с ума», - сказал FT один из китайских чиновников на условиях анонимности. «Решение о вторжении было принято очень небольшой группой людей (в России). Китай просто не понимает Россию», - пояснил он. По словам источников FT, провалы в оценке ситуации стоили карьеры главному эксперту по России в китайском МИДе - замминистра Лэ Юйчену. Владеющий русским языком и работавший в Советском Союзе, а затем ставшим третьим человеком в министерстве, когда Россия и Китай активно сближались, Лэ Юйчэн был исключен из претендентов на пост министра и понижен до замглавы Государственного управления радиовещания и телевидения КНР. «Лэ Юйчэн был понижен на два уровня старшинства. Его признали ответственным за неспособность разведки (предсказать) российское вторжение», - сказал чиновник.(с)

 

я вмиваю руки (c)

один прокуратор

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

скільки й яких книжок українською прочитали  борці з вишиванками   захисники москворотих ? :unknown:

скільки й яких - під час формування світогляду ?

 

можете не відповідати - запитання риторичне .:unknown:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Не  фантазуйте. Де ви побачили обсирання? В тому пості мізер моїх слів.

 А і не треба. Ви просто поставили питання хто він? З всього текста взяли лише те, що він співзасновник Демсокіри, а далі притягнули за вуха  статтю якогось москаля, котрий потім емігрував в Україну (мабуть став хорошим)

Я цього лайна і без вас багато чув. А за Демсокірою і особисто Трегубовим слідкував ще з 2019. Дійсно, в них з ЄС багато поглядів співпадають, але далеко не всі. Також в них активна громадянська позиція і  в активі багато гарних справ і мені це до вподоби.

1 час назад, Вячеслав63 сказал:

Олександр Нойнець, який займається регіональною мережею, раніше був членом миколаївської "Партії регіонів". Згодом узявся виключно за “чорний піар” та був піарником Юрія Іванющенка, нардепа від Партії регіонів і близького друга Януковича. Неодноразово готував матеріали на замовлення, зокрема й проти конкурента Іванющенка в Запоріжжі, власника бренда “Хортиця” Євгена Черняка. З 2014 працював піарником радника Порошенка Юрія Бірюкова в період його головування в миколаївському осередку БПП. Парторганізація тоді протягом двох років зібрала 1 млн 750 тис. грн внесків. 

Ще якісь питання є?

Є.

1. Що дивного в тому, що піарник працює піарником?

2. Що поганого в тому, що він працював на одного з самих крутих волонтерів Бірюкова?

3. І головне - а  де тут Трегубов? :lol:

P.S. Ви мені нагадали студента із анекдота, який вивчив до іспиту лише про змію, а йому попався білет про слона. І він каже: Слон - це така велика тварина, яка має хобот. Він такий довгий, що нагадує змію. А змія........

Змінено користувачем Alvalk
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

хароший узкій  веллер почав лякати , що з розпадом кацапії  гірше  стане всім .

а що сталося ?:lol:

 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

К сожелению ( или к счастью, не знаю даже) в бытовой  жизни мовсрача нету от слова вообще! Обсуждение этой темы вижу только на различных форумах да интернетплощалках. В бытовой жизни на эту тему ни кто не хочет говорить. Я когда начитаюсь, заряжусь так сказать, и в  различных компаниях если цепляю эту тему, встречаю стену непонимания) даже среди односельчан, суржикоязычных, которые по русски ни писать, не говорить не умеют толком). По-этому таки не на часи, ни какая война кацапощелепых не уберет, только время и замена поколений.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, mastervovik сказав:

. Я когда начитаюсь, заряжусь так сказать.

ти хочеш сказати, що начитаний і багато чого знаєш?..ну скажи тоді чого відьми не носять трусів?

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Корнил сказав:

ну скажи тоді чого відьми не носять трусів?

а за мітлу як тоді триматися?

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, mastervovik сказал:

К сожелению ( или к счастью, не знаю даже) в бытовой  жизни мовсрача нету от слова вообще! Обсуждение этой темы вижу только на различных форумах да интернетплощалках. В бытовой жизни на эту тему ни кто не хочет говорить. Я когда начитаюсь, заряжусь так сказать, и в  различных компаниях если цепляю эту тему, встречаю стену непонимания) даже среди односельчан, суржикоязычных, которые по русски ни писать, не говорить не умеют толком). По-этому таки не на часи, ни какая война кацапощелепых не уберет, только время и замена поколений.

скільки книжок мовою прочитав ? 

Які ? 

Скільки з них - у віці формувавння світогляду ? 

Скільки  й яких книжок українською мовою прочитав своїм дітлахам під час формування їхнього світогляду ? 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Бездомный сказал:

скільки книжок мовою прочитав ? 

Які ? 

Скільки з них - у віці формувавння світогляду ? 

Скільки  й яких книжок українською мовою прочитав своїм дітлахам під час формування їхнього світогляду ? 

 

ага-ага - ну дуже смішні запитання:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Корнил сказал:

ти хочеш сказати, що начитаний і багато чого знаєш?..ну скажи тоді чого відьми не носять трусів?

Цікава інтерпретація )) як що пару форумів то є начитаний тоді так)

Я й в дитинстві з художньої саме більше Жюль Верна читав, с науково-популярним укліном. А зараз тільки науково- технічну. Це начитаний чи ні?)

Про відьм жодної книжки не прочитав, що в них під спідницею, таких глибоких пізнань в мене нема))

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Бездомный сказал:

скільки книжок мовою прочитав ? 

Які ? 

Скільки з них - у віці формувавння світогляду ? 

Скільки  й яких книжок українською мовою прочитав своїм дітлахам під час формування їхнього світогляду ? 

 

Скажу так, мені пофіг на якій мові було читати, я в загалі вчився в україномовній школі і середовищі. Звісно на російській технічної більше.

Але яке це має відношення до моїх суржикомовних односельчан, і в загалі побуту не зовсім розумію))

Змінено користувачем mastervovik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, дякуючи цій темі Безхатько, згадала книжку, яку читала в дитинстві. Взяла її в бібліотеці тільки тому, що не знала що це таке "кульбабка".

1401389201_20-04-2014-183100.jpg

Змінено користувачем voglya
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А были еще времена, когда в библиотеке хочешь взять какую-то книгу, а тебе говорят: "На укрАААААинском брать будете?" 

А в 99% я не смогу вспомнить на каком языке что-то смотрела/читала.

Надеюсь на "билингвость" и отпетлять от альцгеймера ))))

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Бездомный сказал:

ага-ага - ну дуже смішні запитання:unknown:

Щось сьогодні Безхатька плющить - сам себе цитує, сам з собою сперечається)

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 часов назад, tort сказал:

Одне уточнення, будь-ласка, то ви всіх українців, хто розмовляє російською, вважаєте окупантом?  Чи є винятки?

 

 

 

Тільки тих, хто живе в Україні та зневажає мову. Тих, хто за все своє життя не зміг хочаб якось навчитись нею розмовляти. Тих, хто не вважає за необхідне перейти на українську, коли до нього українською звертаются. Десь так ...

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, ozor сказал:

-Расскажите, как вы так легко перешли на украинский язык?

-Легли мы как то спать 23 февлаля, а прокинулись 24-го.

Могу Вам рассказать. Первая родилась в 1996 году. И с самого рождения я все делала для того, чтоб она знала украинский и могла без проблем на нем говорить, хотя все вокруг говорили по-русски. Потому садик, школа, мультики, фильмы на украинском ... Учила уважительному отношению - если человек говорит по-украински, то ты должна переходить на него, а не он на русский!  Да, не всегда правильно, да с ошибками, но переходить. Потому как уснуть и проснуться не бывает. ЕСЛИ ТЫ ЛИЧНО СЧИТАЕШЬ, ЧТО ЖИТЬ В СТРАНЕ И НЕ ГОВОРИТЬ НА ГОСУДАРСТВЕННОМ НЕЛЬЗЯ, ТО ВСЕ БУДЕТ ОК. ЕСли человек считает, а нафиг ему и его детям тот украинский, то как его назвать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, Корнил сказал:

от все таки, чого так відбувається?..чому у хлопців на фронті не виникає питань з приводу мови, у волонтерів теж?..причому це ті люди, завдяки кому ти сидиш в своїй хаті, в теплі і безпеці..і блять хватає наглості повчати і вказувати як їм розмовляти..я не захищаю російськомовних, але зараз найважніше витурлити ворога з країни, мову вони вивчать, я впевнений, бо нема варіантів

До цього що заважало вивчити? Потрібна була війна для цього? Я вважаю, що те, що після 30 років незалежності ще багато людей в державі не може зв"язати двох слів українською, викликано тим, що занад-то лагідно ставились до контролю за її використанням, занад-то терпимо суспільство до цього відносилось ... 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, DimaF сказал:

Даже если через пол дня все вдруг заговорят правильно, уже ничего не поменяется.

Да. Война не прекратится. Но в будущем это будет иметь очень большое значение. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полковник религиозной службы ФСБ Феофан(в миру Замесов) 5_308.jpg.f52e12163ceb079b77249df2cc0ba39d.jpg

 

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Alvalk сказал:

А що, проти нас мало українців воює з Криму, Донбаса, здатних відповісти українською?  Так само, почув рідну, розслабився, отримав кулю. В чому різниця?

Дуже мало здатних відповисти українською. Просто одиниці ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Корнил сказал:

так отож..до лютого минулого року більшість, як і я, тріщала тут на кацапський і в думках ні в кого не було переходити на мову..і тут бац, всі так різко стали щирими  українцями шо пиzдець..і мало того, давай ще гнобити тих, хто як вони швидко це не зробив..чи не герої, тьху блять!

Ті, що бац і стали, мову вивчали. Тільки ті, кому пофіг, не змогли зробити "бац і перейшли"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, allanek сказал:

 Взагали, то мова була про те, що російської треба позбутись обов'язково і це станеться, бо вона вже зникає і з суспільного простору, і на побутовому рівні. Але кожному свій час це зробити.

Вона зникає, бо зараз дуже дають копняки за її вживання, булять, ображають і т.п. Якщо не будуть цього робити, то і далі вона буде добре себе почувати ... Згадайте, як касири не хотіли вчити мову і як булили їх та компанії, де вони працюють, небайдужі громодяни. Результат всім відомий. Поки булінгу не було, то "а я не хочу учить и не буду"

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mastervovik сказал:

К сожелению ( или к счастью, не знаю даже) в бытовой  жизни мовсрача нету от слова вообще! Обсуждение этой темы вижу только на различных форумах да интернетплощалках. В бытовой жизни на эту тему ни кто не хочет говорить. Я когда начитаюсь, заряжусь так сказать, и в  различных компаниях если цепляю эту тему, встречаю стену непонимания) даже среди односельчан, суржикоязычных, которые по русски ни писать, не говорить не умеют толком). По-этому таки не на часи, ни какая война кацапощелепых не уберет, только время и замена поколений.

Какая замена поколений, если ребенок 5 лет не может сказать пару фраз на украинском? Это и его поколение должно отойти в мир иной перед этим знаменательным событием?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Корнил сказал:

так отож..до лютого минулого року більшість, як і я, тріщала тут на кацапський і в думках ні в кого не було переходити на мову..і тут бац, всі так різко стали щирими  українцями шо пиzдець..і мало того, давай ще гнобити тих, хто як вони швидко це не зробив..чи не герої, тьху блять!

я в інтернеті майже завжди російською писав, навіть не можу зараз пояснити чому, хоча рідна - українська, і діти мої змалечку лише українською розмовляють, хоча старшому вже майже 12 і як розумієте, на київських дитмайданчиках вони були в меншості завжди (вже ні). я був впевнений, що російську вони і так добре знатимуть, так само як я її вивчив вже після 16 та переїзду до столиці. 

на мою думку, є значний відсоток вірогідності, що фаріонша - кгбшна тварина провокатор. якщо ні - то просто кончена, від якої лише шкода, як мові, так і державі. що не виключає героїзму рядових партійців ВО Свобода, які взяли зброю в руки.

Змінено користувачем newbee2020
  • Лайк 14
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...