Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

Тільки що, mastervovik сказав:

Хоч родом , хоч де живу все є)

Де ви живете, я і так знаю, я вам навіть фото вашого будинку з гугл стріт вью скидував, наскільки я пам'ятаю. А звідки родом не пам'ятаю. Якщо ви думаєте, що я неперестанно слідкую за вашим життям, то помиляєтесь, мені то не цікаво. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Де ви живете, я і так знаю, я вам навіть фото вашого будинку з гугл стріт вью скидував, наскільки я пам'ятаю. А звідки родом не пам'ятаю. Якщо ви думаєте, що я неперестанно слідкую за вашим життям, то помиляєтесь, мені то не цікаво. 

треба звати вебтіма))він знає все

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 минут назад, Музей сказал:

Язикосрачем задоволена. Всім щира подяка.

І не сумнівався, що срач вам приносить задоволення, ви ж цей срач і ініціювали. Тепер ще й особисте листування без моєї згоди виклали і все підло перебрехали. Нехай щастить вам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Мадам, ваша злоба зашкаливает и может вызвать несварение, оно вам надо?

не хотел отвечать, но ваша настойчивость вынуждает.

Вам, прежде чем клеить ярлыки, стоит для начала понять значение слова манкурт, его происхождение, 

Как по мне то вам оно подходит больше, причём по всем параметрам, хоть по вере, хоть по переобуванию,

а я был крещён православным и хоть имею своё мнение на этот счёт, а так им и остался.

Та ли вы за кого здесь себя подаёте? pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи не по темі, яка сьогодні основна, але цілком по темі топіку 

 

 

Розумію що від цього в деяких порохоботів суттєво погіршиться настрій, але мені в будь-якому разі приємно.

 

 

  • Лайк 7
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи охолоньте.

Про Соледар, де наразі дуже гаряче.

Побувала там в 2004-му році. Я на фото за столиком в другому ряду від сцени. Це один з найнеординарніших бенкетів в моєму житті. Не кожному пощастило слухати "Запорожець за Дунаєм" та "Арію цариці ночі" на глибині 288м під землею.

На фото найбільший зал. Глибина 288 м. З усіх боків, під ногами та над головами найкраща в світі сіль мезозойського періоду. Окрім залу, що на фото, там дійсно величезна мережа тунелів. А тунелі ті високі та широкі, неначе гуляєш по проспектах, а не в шахті під землею. Постійна температура 13-14 градусів.

Використовую в побуті лише "Артемсіль", оскільки ніякі морські солі, або інші не є настільки екологічними, як наша сіль з Соледару.

Soledar_2004.JPG

Змінено користувачем Музей
  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Музей сказал:

Я Вас не запрошувала писати мені особисті.

Ви брехун. Можу викласти все Ваше "простирадло". Це не проблема.

воно й до мене чіплялося - поки я не кинув його випорожнення читати 

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наскільки я пам'ятаю, то міни 120-мм від Пакистану ще з літа отримуємо. Наче писали що якість та відповідно влучність так собі. Але ж напевно краще ніж відсутність мін. Нещодавно читав що найкращі міни на надають французи разом з нарізними мінометами ( теж найкращі.)

 

 

Безхатьку сподобається). Почне "любити" москалів ще більше...

 

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 хвилин тому, Бездомный сказав:

воно й до мене чіплялося - поки я не кинув його випорожнення читати 

 

8 хвилин тому, Музей сказав:

Я Вас не запрошувала писати мені особисті.

Ви брехун. Можу викласти все Ваше "простирадло". Це не проблема.

О, так, цей пан дуже полюбляє писати в особисті:)

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Dmitriy_S сказал:

О, так, цей пан дуже полюбляє писати в особисті:)

Це правда. Коли мене питають за особисте, я пишу в особисті, конкретно тій людині, що перша перейшла з загальної теми на обговорення приватних деталей, що стосуються виключно мене. У вас є якісь заперечення щодо використання цього функціоналу спілкування на форумі?

Змінено користувачем tort
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

які радісно почали спілкуватися свинособачою і дуже цим пишатися, особливо в місті

Коректно чи науково це називається престиж мови. Останні десять років українська набирала цей престиж, а вторгнення мордору посилило цей процес в рази. Престиж російської в Україні слабшає. Але час прийнятних перетворень все ж таки вимірюється поколінням як мінімум.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, Музей сказал:

 

каменти під роликом на ютьюб - показник , як  потужно палає дупа в кацапів 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, МаТраС сказал:

а колись ти був добрим)

 

ха:pozor:

коли ?:lol:

 

містер злий сарказм форева :lol:

чи ти не помічаєш сарказму ? :lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Бездомный сказав:

каменти під роликом на ютьюб - показник , як  потужно палає дупа в кацапів 

каменти вогонь 
спасибі блеванув

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Про Соледар, де наразі дуже гаряче.

BBC пише що Соледар уже майже під рашиками і це відриє їм доступ до тунелів та Бахмуту

www.bbc.com/news/world-europe-64219979

  • Лайк 1
  • Сумно 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, ukrainian сказав:

BBC пише що Соледар уже майже під рашиками і це відриє їм доступ до тунелів та Бахмуту

www.bbc.com/news/world-europe-64219979

майже
але ні

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Харкові рашисти бахнули по складу піротехніки.

 

Змінено користувачем Музей
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 хвилини тому, tort сказав:

Коректно чи науково це називається престиж мови. Останні десять років українська набирала цей престиж, а вторгнення мордору посилило цей процес в рази. Престиж російської в Україні слабшає. Але час прийнятних перетворень все ж таки вимірюється поколінням як мінімум.

І яким же дивом для русифікації не знадобилось цілих поколінь? З української в 50-их і 60-их, українці перейшли на російську в 70-их і 80-их. І ніяких тобі поколінь, якихось 10-20 років. Теза про довготривалий перехід на українську, для якого знадобляться цілі покоління - це теж теза з кремлівської методички. І ви вперто намагаєтесь її тут донести.

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

І яким же дивом для русифікації не знадобилось цілих поколінь? З української в 50-их і 60-их, українці перейшли на російську в 70-их і 80-их. І ніяких тобі поколінь, якихось 10-20 років.

Взагалі то русифікація йде ще з часів Валуєвського циркуляру. Те що за толітарних радянських часів вона стала тотальною це не обговорюється. Тільки ось не з 50х, як ви вказали, а трохи раніше, коли відбулося згортання політики коренізації в нашому випадку - українізації. Це початок 30х, часи Голодомору, коли під геноцид потрапило переважно сільське населення, у своїй масі це етнічні українці, а також інтелігенція. Про розстріляне відродження чули? Школи 10 річки в українських селах були вже з російським навчанням після війни наприкінці 40х. 50ті це початок системного асимілювання в совєтську систему. Ну і чисто математично 50-ті, 60-ті, 70-ті та 80-ті, це вже 40 років, а не якихось 10-20. Ви помилились у підрахунку. Я б ще додав частково 90ті, як інерцію 80х. Документообіг українською лише в 1996 запровадили, а впроваджували його ну  так повільно, що до часів Януковища на Донбасі менти, чиновники і інша шелупонь не парилися взагалі, аби на камеру щось не ляпнути.

Ну і додайте сюди ще довготривалішу асиміляцію з часів російської імперії, про те що я і казав, на протязі століть мовою престижу, тобто мовою соціальної кар'єри була російська в тій чи іншій мірі. Імперії 18-19 століть не сильно влазили в мову народних мас, але еліти і вищі соціальні класи вона причісувала під себе аж бігом.

Порівняно з цим я вам кажу про набагато швидші темпи зворотного процесу. Взагалі цей час залежить від заміни поколінь в межах віку соціальної активності громадянина. А це покоління - півтора, може два. Не три як вам здається. Чи можу я помилятися? Звісно що можу - світ пришвидшується постійно. Але кремлівські методички тут ні до чого. Дай Боже скоро не буде їх кому писати там. Хз, не знаю чи відоме вам прізвище Оксани Забужко, але я не вважаю, що її оцінки вона бере з кремлівських методичок.

пс: забув вказати ще один  з впливових процесів русифікації це урбанізація, а саме його наслідки - переселення сільського населення до великих міст (порусифіковані центри імперії) і ваше враження щодо 70-80х  досить вірне, в ті часи настає пік  активної міграції і здається у 80х населення міст стає кількісно переважним від сільського. Але починалася вона ще у ті ж самі 30ті, коли селяни масово робили на будівництвах об'єктів індустріалізації. І дореволюційний період внутрішню міграцію у міста породжувало безземелля чи малоземелля, хоча не таку масштабну як потім. А місто воно таке - любить перелаштовувати під себе приїжджих. Радянсько-імперські міста були так влаштовані, що крім базару та вокзалу мова місцевого населення  була присутня хіба що на вивісках, та в будинках култури для  виступів національних ансамблів. Тому соціальновразливі приїжджі колишні селяни вчили поступово мову міста. А їх діти - тим паче.

Інший процес що впливав на русифікацію це зовнішня міжреспубліканська міграція, але її відсоток як я гадаю менший ніж внутрішньої.

Змінено користувачем tort
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, ukrainian сказал:

BBC пише що Соледар уже майже під рашиками і це відриє їм доступ до тунелів та Бахмуту

www.bbc.com/news/world-europe-64219979

Да, уже понеслось пригожинскими ботами..((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, Dmitriy_S сказав:

Та хай бог милує. Якщо під моїми постами буде лайки ставить така кількість прихильників Петра Олексійовича, то відразу викликайте санітарів:)

як шо ти помітив, там не тільки порохоботи, а і зеботи і не ті ні інші, різні..і як шо я їх таким чином об'єдную, коли вони разом, значить і країна буде цілісною та потужнішею, а значить ближче до перемоги..а от такі як ти, які розділяють людей, роблять все навпаки, роблять країну слабкішую, а значить працюють на ворога..отака hуйня онучок

  • Лайк 6
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Корнил сказал:

отака hуйня онучок

Избавь мя Господь от таких родственников...

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, Вячеслав63 сказал:

Пояснюю на пальцях. Засновників ДемСокири - 5, Трегубов один із них. А один із них - чорний піарник Юри Єнакієвського, а потім Бірюкова, що вже дуже цікаво. Така от кардинальна зміна пріоритетів, хоча звичайні майданівці, які пройшли в парламент, казали, що то одна банда, а всі протиріччя - напоказ, лохотрон для народу. І ось цей "високоморальний" чорний піарник в одній компанії з Трегубовим. "Скажи мені, хто твій друг (співзасновник)..."

Тобто нічого поганого про Трегубова ви знайти так і не змогли. Очікуємо.

Що до Нойнеца, я за ним не слідкував, він мені не дуже  цікавий. Ви наголошуєте, що він погана людина тому, що він в дуже давні часи працював на покидька. Ок. А Зеленський виступав у януковича з медвєдевим і ще багато чого робив, м'яко кажучи, не дуже хорошого.  Так  що? Будемо все життя йому про це згадувати? Чи все ж таки зупинимось на тому, що інколи люди змінюються?

Тут, як в анекдоті, або труси надягніть, або хрестик зніміть

  • Лайк 4
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...