Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 годину тому, Vikctor сказав:

Схоже чутки били не просто чутками...

 

 


image.png.f3e7d17087f954852666e6f0a90242fe.png
росія не попередила Китай про вторгнення в Україну: в уряді КНР тепер говорять про недовіру особисто путіну, — Financial Times

Також стверджується, що заступника голови МЗС Китаю понизили на посаді "на два рівні" через те, що він не зміг спрогнозувати російське вторгнення в Україну.

Китай розуміє, що росії, ймовірно, не вдасться здолати Україну і вона вийде з конфлікту "другорядною та ослабленою державою".
 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отец Свастоний и Отец Зигоний благословляют:

image.thumb.png.18ecfd00a2ffe874afc36e5e98e18a7e.png

Змінено користувачем iiigolkin
  • Лайк 1
  • Сумно 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, outdoor24 сказав:

лише тому, що наводять такі маніпулятивні оповідки, коли руськомовний батько в окопі, а його дітей ображають за мовною ознакою. при цьому чогось забувають скільки україномовних дітей із західних областей втратили / не бачать батьків через "какая разніца, главноє чтобі чєлавєк біл харошій".

 Взагали, то мова була про те, що російської треба позбутись обов'язково і це станеться, бо вона вже зникає і з суспільного простору, і на побутовому рівні. Але кожному свій час це зробити.

Мені дивно читати, що мої слова сприймаються вами, як "какая разніца, главноє чтобі чєлавєк біл харошій", але  переконувати  в протилежному, то марна річ з мого боку. і не бачу, навіщо мені це робити?

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, AOZ1 сказал:

Смертник в экране, красный глаз не желтеет, 2000 рублей гробовых, квартира семье героя к 2000 году. У нас давали квартиру, потом отправляли иначе все в отказ шли.

А баби танули просто от формы. Стабильный высокий доход здесь и сейчас. Зарплата взводного = зарплата доцента.

 

ви забули  безкоштовні  санаторіїї - пансіонати у найчарівнішмх місцях  Криму , Кавказу та Карпат , які належали МО СРСР ,  про які  простим смертним наівіть знати було заборонено

 

альтернативою  було пропрацювати за їжу  на шкідливому виробництві , щоб сконати від панреонекрозу , онкології чи ще якогось "професійного" захворювання , на які були приречені  працівники шкідливих виробництв  "закритих воєнних" заводів типу ЮМЗ та ДМЗ ....

 

кому в жизні не везе , той іде на ЮМЗ (с)

така була ціна людського життя на совдепії :lol: 

зараз кацапи вимагають повернути все те взад:lol:

разом з узкім єзиком :pozor:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ось вони, дійсно щирі українці, що виросли на мові..а нє отетово всьо

 

 

Змінено користувачем Корнил
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кількість макспро та хамві вражає. Та й м113 не думав що так багато надали...

 

 

 

Напередодні харківських подій нас добряче наситити ОВТ...

 

 

Змінено користувачем Vikctor
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Не звертайте уваги @allanek 

людина , яка не може навіть нормально  впорядковано  сфомулювати думку :lol::lol:

Має рівень Шарікова , але лізе повчати та маніпулювати :lol:

кацапки - вони такі :unknown:

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, iiigolkin сказал:


image.png.f3e7d17087f954852666e6f0a90242fe.png
росія не попередила Китай про вторгнення в Україну: в уряді КНР тепер говорять про недовіру особисто путіну, — Financial Times

Також стверджується, що заступника голови МЗС Китаю понизили на посаді "на два рівні" через те, що він не зміг спрогнозувати російське вторгнення в Україну.

Китай розуміє, що росії, ймовірно, не вдасться здолати Україну і вона вийде з конфлікту "другорядною та ослабленою державою".
 

Китайци решили потихоньку "съехать"

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, igor_d70 сказал:

Китайци решили потихоньку "съехать"

в Перемоги багато батьків , а поразка завжди сирота 

1643985493773643980.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Alvalk сказал:

Але головного (хто такий Трегубов) так і не помітили:

Учасник війни на сході України, старший лейтенант резерву (в коментарях він писав, що зараз теж служить)

Згідно з рейтингом ICTV 2018 року, увійшов в топ-20 блогерів України[13].

У червні 2019 року потрапив до лонг-листу премії «Високі стандарти журналістики-2019» в категорії «За швидкий та якісний розвиток у професії»[14].

Неодноразово давав коментарі в якості експерта з інформаційних протиборств для таких видань як Радіо Свобода[15].

 

А що корисного зробили ви, щоб ось так просто взяти і обісрати людину?

Не  фантазуйте. Де ви побачили обсирання? В тому пості мізер моїх слів. Там скрізь посилання є, хто і що сказав. Те, що людина явно підтримує(працює на) Порошенка і їй на це вказують в коментарях - це вже обсирання? Зауважте, це не я писав коментарі. Я просто прослідкував логічний ланцюжок. А тепер давайте копнемо глибше, а то у нас і Кива воював і був у фаворі в Авакова. Це що - індульгенція чи показник кристально чесної людини? А виявилося все набагато цікавіше, приблизно так, як з тією речницею, що відпочивала в Парижі.

www.chesno.org/party/2017/

Партію зареєстровано у травні 2019 року, незадовго до парламентських виборів. Очолює партію Щедрін Ігор Леонідович.

Партією керує політрада з 5 засновників, які називають себе “вершниками” подібно до “вершників апокаліпсиса”.

Олександр Нойнець, який займається регіональною мережею, раніше був членом миколаївської "Партії регіонів". Згодом узявся виключно за “чорний піар” та був піарником Юрія Іванющенка, нардепа від Партії регіонів і близького друга Януковича. Неодноразово готував матеріали на замовлення, зокрема й проти конкурента Іванющенка в Запоріжжі, власника бренда “Хортиця” Євгена Черняка. З 2014 працював піарником радника Порошенка Юрія Бірюкова в період його головування в миколаївському осередку БПП. Парторганізація тоді протягом двох років зібрала 1 млн 750 тис. грн внесків. 

Ще якісь питання є?

 

 

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 минут назад, allanek сказал:

 Взагали, то мова була про те, що російської треба позбутись обов'язково і це станеться, бо вона вже зникає і з суспільного простору, і на побутовому рівні. Але кожному свій час це зробити.

Мені дивно читати, що мої слова сприймаються вами, як "какая разніца, главноє чтобі чєлавєк біл харошій", але  переконувати  в протилежному, то марна річ з мого боку. і не бачу, навіщо мені це робити?

Краще позбутися взагалІ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Dmitriy_S сказал:

Та я не аналізую, просто виклав приклад. Таких випадків хватає. В темноті пов'язок не видно, а мова, то ознака свій-чужий. За російську можна і від своїх кулю зловити. І таке з мовою не тільки на війні. Влітку у Бучанському районі зловили групу осіб яка ходила і фотографували об'єкти критичної інфраструктури і записувала їх координати. І робили вони це вільно, приїжджих багато і купа узькоязичних, так що вони не виділялися на загальному фоні зі своїм узьким язиком. А зловили їх випадково і не під час виконання завдання. І в них, до речі, були російські паспорти, мовою не володіли зовсім. 

коли вперше їхав вєліком мостом через Дніпро , запитали документи ( в мене їх не було , бо не знав , що потрібні ) перейшов на мову - декількох фраз вистачило , щоб зрозуміли , що я місцевий .

  

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Бездомный сказав:

думаю , в особовій справі якусь  поміточку зробили - щоб нікуди типу кдб або мусарні потім раптом не   проліз

image.png.a419d4f49109f0552e6ef8d5f4ec587f.png

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Краще позбутися взагалІ.

і починати слід було з того , що позбавитись кацапощелепних піхвомразів в освітніх закладах - від дітсадочків та вище

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

52 минуты назад, vadimv сказал:

image.png.a419d4f49109f0552e6ef8d5f4ec587f.png

нє - у воєннік мені нічого не ставили .

але , коли потім однокурсників запрошували до мусарні ( кого запрошували до кдб - ті про те не повідомляли :lol:) , до мене ті організації жодного разу не зверталися :lol:

То ж якусь відмітку в особистій справі було зроблено :lol: 

і вона "працювала" і у незалежній Україні - "афганська мафія" тримала касу . 

"Жертви режиму ":pozor: 

 

Пожалейте люди палачей (с):lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Та я не аналізую, просто виклав приклад. Таких випадків хватає. В темноті пов'язок не видно, а мова, то ознака свій-чужий. За російську можна і від своїх кулю зловити. І таке з мовою не тільки на війні. Влітку у Бучанському районі зловили групу осіб яка ходила і фотографували об'єкти критичної інфраструктури і записувала їх координати. І робили вони це вільно, приїжджих багато і купа узькоязичних, так що вони не виділялися на загальному фоні зі своїм узьким язиком. А зловили їх випадково і не під час виконання завдання. І в них, до речі, були російські паспорти, мовою не володіли зовсім

Читала-читала і не витримала...

Хто в Україні не розуміє української? Ті, хто умовно "руськоговорящій" - ну максимум буде говорити з запинками. Ну, може, вірша не складе українською. Але так, шоб НЕ РОЗУМІТИ, не читати, не сказати... Ну нема таких. Хіба хтось з "руськомовних" в Україні почувається так само, як в, припустимо, африканській країні чи в Новій зеландії? 

Ті, хто має український паспорт і каже, що не розуміють української - або несповнарозуму, або принциповий рашист. Але ж принциповий рашист може бути і україномовним, і етнічним українцем від народження.

І якщо хтось боїться переплутати руськомовного українця з росіянином лише тільки за вимовленням - не бійтеся! Іх чутно одразу! 

Але ж мовносрач - він такий мовносрач! поки всі не пересеруться, хвороба не пройде... Це ж треба один одному довести хто тут кращій українец і сільніше любить матір! Та і чубитись - це так нам притаманно!

  • Лайк 7
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Вячеслав63 сказал:

Не  фантазуйте. Де ви побачили обсирання? В тому пості мізер моїх слів. Там скрізь посилання є, хто і що сказав. Те, що людина явно підтримує(працює на) Порошенка і їй на це вказують в коментарях - це вже обсирання? Зауважте, це не я писав коментарі. Я просто прослідкував логічний ланцюжок. А тепер давайте копнемо глибше, а то у нас і Кива воював і був у фаворі в Авакова. Це що - індульгенція чи показник кристально чесної людини? А виявилося все набагато цікавіше, приблизно так, як з тією речницею, що відпочивала в Парижі.

www.chesno.org/party/2017/

Партію зареєстровано у травні 2019 року, незадовго до парламентських виборів. Очолює партію Щедрін Ігор Леонідович.

Партією керує політрада з 5 засновників, які називають себе “вершниками” подібно до “вершників апокаліпсиса”.

Олександр Нойнець, який займається регіональною мережею, раніше був членом миколаївської "Партії регіонів". Згодом узявся виключно за “чорний піар” та був піарником Юрія Іванющенка, нардепа від Партії регіонів і близького друга Януковича. Неодноразово готував матеріали на замовлення, зокрема й проти конкурента Іванющенка в Запоріжжі, власника бренда “Хортиця” Євгена Черняка. З 2014 працював піарником радника Порошенка Юрія Бірюкова в період його головування в миколаївському осередку БПП. Парторганізація тоді протягом двох років зібрала 1 млн 750 тис. грн внесків. 

Ще якісь питання є?

 

 

 

Можно личный вопрос?

Вы eбанутый от рождения? Или это уже приобретенное?

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, outdoor24 сказав:

найбільша діаспора то в Канаді, а в кацапстані не діаспора, а насєлєніє.

Про найбільшу не знаю, а в 80-х роках,  на сибири, українська діаспора була, мабуть, самою потужною на всьому кацапстані. Я була вражена тим, як вони  зберігали українську мову, культуру і традиції. Але потужна багаторічна пропаганда , гадаю, знищила той осередок, як повністю знищило гідність народу, перетворив його на населення без мізків.

Вчора я залишала в темі ролик про українське кіно , мову і культуру загалом. Судячи з того, що не почула жодного слова стосовно нього, то можете робити висновки про цікавість тих, хто вважає себе тут "щирими українцями".

Ролик зроблено цікаво і півгодини проминають швидко. Якщо буде бажання подивитись, може стане більш зрозуміло, про  що я торочу сьогодні в темі. І ще, мені дуже подобаються ютубовськи ролики, на кшталт такого

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, voglya сказал:

Читала-читала і не витримала...

Хто в Україні не розуміє української? Ті, хто умовно "руськоговорящій" - ну максимум буде говорити з запинками. Ну, може, вірша не складе українською. Але так, шоб НЕ РОЗУМІТИ, не читати, не сказати... Ну нема таких. Хіба хтось з "руськомовних" в Україні почувається так само, як в, припустимо, африканській країні чи в Новій зеландії? 

Ті, хто має український паспорт і каже, що не розуміють української - або несповнарозуму, або принциповий рашист. Але ж принциповий рашист може бути і україномовним, і етнічним українцем від народження.

І якщо хтось боїться переплутати руськомовного українця з росіянином лише тільки за вимовленням - не бійтеся! Іх чутно одразу! 

Але ж мовносрач - він такий мовносрач! поки всі не пересеруться, хвороба не пройде... Це ж треба один одному довести хто тут кращій українец і сільніше любить матір! Та і чубитись - це так нам притаманно!

Дощо мовосрача. Дивитись все. Найцiкавише з 10 хвилини.

 

Змінено користувачем AOZ1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Canton сказал:

Можно личный вопрос?

Вы eбанутый от рождения? Или это уже приобретенное?

Хоч з тобою подібних питань не виникає - одразу відчувається що тут повний страйк.

 

Подобається мені цей дядько. Йому б ще офіційну посаду - ціни б не було.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Vikctor сказав:

Китайці на відміну від русні зовсім не скажені андрофаги й прораховують наслідків своїх дії.

Просто Сі Цзінпінь ще не править 23 роки.

Дайте його шизофренії дозріти...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

16 часов назад, voglya сказал:

Читала-читала і не витримала...

Хто в Україні не розуміє української? Ті, хто умовно "руськоговорящій" - ну максимум буде говорити з запинками. Ну, може, вірша не складе українською. Але так, шоб НЕ РОЗУМІТИ, не читати, не сказати... Ну нема таких. Хіба хтось з "руськомовних" в Україні почувається так само, як в, припустимо, африканській країні чи в Новій зеландії? 

Ті, хто має український паспорт і каже, що не розуміють української - або несповнарозуму, або принциповий рашист. Але ж принциповий рашист може бути і україномовним, і етнічним українцем від народження.

І якщо хтось боїться переплутати руськомовного українця з росіянином лише тільки за вимовленням - не бійтеся! Іх чутно одразу! 

Але ж мовносрач - він такий мовносрач! поки всі не пересеруться, хвороба не пройде... Це ж треба один одному довести хто тут кращій українец і сільніше любить матір! Та і чубитись - це так нам притаманно!

малася на увазі , навіть ,  не стільки мова , скільки кацапощелепний  світогляд , який сформовано кацапською щелепою - узкім міром . 

 

ви , до речі - теж яскравий приклад носія кацапського світогляду  , навіть - попри володіння мовою .

 

Правильно назвати = правильно зрозуміти.

руськомовний - то саме україномовний .

а те , що ви назвали руськомовним - то кацапощелепний, або москворотий .

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ты их в дверь, они в окно  (с)

 

 

"Дождь" получил лицензию в Нидерландах
 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, vadimv сказал:

Просто Сі Цзінпінь ще не править 23 роки.

Дайте його шизофренії дозріти...

«Путин сошел с ума», - сказал FT один из китайских чиновников на условиях анонимности. «Решение о вторжении было принято очень небольшой группой людей (в России). Китай просто не понимает Россию», - пояснил он. По словам источников FT, провалы в оценке ситуации стоили карьеры главному эксперту по России в китайском МИДе - замминистра Лэ Юйчену. Владеющий русским языком и работавший в Советском Союзе, а затем ставшим третьим человеком в министерстве, когда Россия и Китай активно сближались, Лэ Юйчэн был исключен из претендентов на пост министра и понижен до замглавы Государственного управления радиовещания и телевидения КНР. «Лэ Юйчэн был понижен на два уровня старшинства. Его признали ответственным за неспособность разведки (предсказать) российское вторжение», - сказал чиновник.(с)

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...