Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Корнил сказал:

от все таки, чого так відбувається?..чому у хлопців на фронті не виникає питань з приводу мови, у волонтерів теж?..причому це ті люди, завдяки кому ти сидиш в своїй хаті, в теплі і безпеці..і блять хватає наглості повчати і вказувати як їм розмовляти…

Може тому, що у фронтових вояків завдання спільними зусиллями боронити Україну та її народ від нападників,

а у мовних інша мета - розшарувати нас по різним ознакам, уподобанням, тощо.

мало їм розколоти на порохоботів та зелеботів, давай ще й мовні срачі?

Тому у виборі ярликів та епітетів не соромляться.

Хіба не помічали?


 

  • Лайк 13
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Корнил сказав:

так отож..до лютого минулого року більшість, як і я, тріщала тут на кацапський і в думках ні в кого не було переходити на мову..і тут бац, всі так різко стали щирими  українцями шо пиzдець..і мало того, давай ще гнобити тих, хто як вони швидко це не зробив..чи не герої, тьху блять!

Діду, по лайкам під вашими постами партійні списки складать можна:)

  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

Діду, по лайкам під вашими постами партійні списки складать можна:)

заздри мовчки, онучок

  • Лайк 2
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Бездомный сказал:

Які ?

Первая книга детства.Дома была не слабенькая своя библиотека,читать любили все.Был и Кобзарь,который я по малолетней глупости отнёс в школу.Похвастался,а училка типа тащи. Еле донёс,большая книженция,батя узнал,только вздохнул.

118194010.jpg

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Фрай сказал:

Може тому, що у фронтових вояків завдання спільними зусиллями боронити Україну та її народ від нападників,

а у мовних інша мета - розшарувати нас по різним ознакам, уподобанням, тощо.

мало їм розколоти на порохоботів та зелеботів, давай ще й мовні срачі?

Тому у виборі ярликів та епітетів не соромляться.

Хіба не помічали?


 

От повністю згодна!

Тем более, что общество, "общества" в любой стране и во все времена не были никогда однородными. Всегда есть противоречия в силу природы человеческой. Любой и каждый - индивидуальность! Чім і пишаємость, что и лелеем в себе.

И манипуляторам остается только в нужное время наступать на ту или иную мозоль, тем более, что инструмент - средства массовой информации - становится все совершеннее и распространеннее )))

Как-то в Грузии одного знакомого назвали: "Вот ты, Сосо, грузин...", на что получили замечание "Мегрел!". Все, все делятся! Сначала на области, на регионы. Регион себя монолитным не осознает, делится на области и города. Город на районы, районы на улицы и дальше - стенка на стенку. 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

32 хвилини тому, Корнил сказав:

заздри мовчки, онучок

Та хай бог милує. Якщо під моїми постами буде лайки ставить така кількість прихильників Петра Олексійовича, то відразу викликайте санітарів:)

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата

Все, все делятся! Сначала на области, на регионы. Регион себя монолитным не осознает, делится на области и города. Город на районы, районы на улицы и дальше - стенка на стенку. 


Разделяй и властвуй, как давно было сказано, работает, проверено не одним правителем.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, OlaR сказав:

Вона зникає, бо зараз дуже дають копняки за її вживання, булять, ображають і т.п.

За весь цей час не довелось такого бачити або стикатись з подібним.

1 година тому, OlaR сказав:

Якщо не будуть цього робити, то і далі вона буде добре себе почувати ...

Внук Фаріон вам в поміч. Стосовно мене, то раніше я спілкувалась тою мовою, якою звертались до мене. Зараз , в будь-якому випадку, спілкуюсь, виключно, українською. В більшості це змушує людину теж відповідати мені українською.

1 година тому, OlaR сказав:

Згадайте, як касири не хотіли вчити мову і як булили їх та компанії, де вони працюють, небайдужі громодяни. Результат всім відомий. Поки булінгу не було, то "а я не хочу учить и не буду"

Не пам'ятаю, щоб таке було масово. Такі випадки відмови спілкуватись українською тому і набували швидкого розголосу, що були поодинокі, а не масові. Дивно, що вимоги законодавства для вас є булінгом.

1 годину тому, OlaR сказав:

Могу Вам рассказать.

Ви насправді не зрозуміли, що це не було питанням в буквальному сенсі? Це, щось на кшталт алегорії про зміну ментальності країни.  23 февраля -24 лютого

 

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Canton сказал:

Можно личный вопрос?

Вы eбанутый от рождения? Или это уже приобретенное?

Коли аргументів немає, тупо переходимо на особисті образи. Типовий стиль спілкування кацапів. 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

 А і не треба. Ви просто поставили питання хто він? З всього текста взяли лише те, що він співзасновник Демсокіри, а далі притягнули за вуха  статтю якогось москаля, котрий потім емігрував в Україну (мабуть став хорошим)

Я цього лайна і без вас багато чув. А за Демсокірою і особисто Трегубовим слідкував ще з 2019. Дійсно, в них з ЄС багато поглядів співпадають, але далеко не всі. Також в них активна громадянська позиція і  в активі багато гарних справ і мені це до вподоби.

Є.

1. Що дивного в тому, що піарник працює піарником?

2. Що поганого в тому, що він працював на одного з самих крутих волонтерів Бірюкова?

3. І головне - а  де тут Трегубов? :lol:

P.S. Ви мені нагадали студента із анекдота, який вивчив до іспиту лише про змію, а йому попався білет про слона. І він каже: Слон - це така велика тварина, яка має хобот. Він такий довгий, що нагадує змію. А змія........

Пояснюю на пальцях. Засновників ДемСокири - 5, Трегубов один із них. А один із них - чорний піарник Юри Єнакієвського, а потім Бірюкова, що вже дуже цікаво. Така от кардинальна зміна пріоритетів, хоча звичайні майданівці, які пройшли в парламент, казали, що то одна банда, а всі протиріччя - напоказ, лохотрон для народу. І ось цей "високоморальний" чорний піарник в одній компанії з Трегубовим. "Скажи мені, хто твій друг (співзасновник)..."

Ознайомтеся - uk.wikipedia.org/wiki/Нойнець_Олександр_Сергійович

 "Працюючи у сфері «чорного піару» у 2012 році, створив для Партії регіонів замовний фільм «Шакали» проти помаранчевої влади і власника бренду «Хортиця» Євгена Черняка, у якому сам дав інтерв'ю в якості «політолога»[3]. Під час Революції Гідності у соцмережах активно підтримував владу та дії спецпідрозділу «Беркут» і висміював учасників протестів і загиблих Небесної сотні[4]."

 

 

 

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 часов назад, voglya сказал:

Ой, дякуючи цій темі Безхатько, згадала книжку, яку читала в дитинстві. Взяла її в бібліотеці тільки тому, що не знала що це таке "кульбабка".

1401389201_20-04-2014-183100.jpg

за радянські часи україномовних письменників змушували "перебудувати" світогляд з українсько на кацапський .

 

це звалося " боротьба з українським буржуазним націоналізмом" - не чули ? 

Одним з "відповідальних" борців з українським буржуазним націоналізмом був Віталій Коротич . 

Але , за іронією долі , україномовна "пластинка" будь що починала грати завсім інші пісні - які не відповідали прокрустове ложе кацапської ка щелепи .

Це вірш "офіційного відповідального за боротьбу з українським світоглядом"  Віталіка . Перекладачка на кацапську щелепу цього його вірша - попри те що знає українську мову на рівні "пекрекладач віршів" -  Юна Моріц - відвертий ворог України .

 

 

різниця світоглядів  неймовірно вражає 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, voglya сказав:

Читала-читала і не витримала...

Хто в Україні не розуміє української? Ті, хто умовно "руськоговорящій" - ну максимум буде говорити з запинками. Ну, може, вірша не складе українською. Але так, шоб НЕ РОЗУМІТИ, не читати, не сказати... Ну нема таких. Хіба хтось з "руськомовних" в Україні почувається так само, як в, припустимо, африканській країні чи в Новій зеландії? 

Щось ви читали-читали, та недочитали. Люди з російськими паспортами були жителями і громадянами РФ. Мовою не володіли. Якщо ви не в курсі, то ще за один-два-три-шість місяців до війни в Київ та область буди заслані так звані сплячі групи цивільних росіян, які були найняті/завербовані ФСБ/ГРУ. Вони законно перебували в Україні під різними приводами, від відрядження до відвідування родичів і до початку бойових дій не відсвічували, а потім активізувалися. Думаю, такі невикриті групи є й по цей день. І почували вони себе тут вольготно, бо українці з менталітетом малороса по першому клацанню пальців переходять на мову "старшого брата", того ніяких незручностей у спіскуванні, зборі інформації і диверсійній діяльності в них не виникало. 

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Харків сьогодні 

 

kFkS2l2tn0s.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Dmitriy_S сказал:

Та хай бог милує. Якщо під моїми постами буде лайки ставить така кількість прихильників Петра Олексійовича, то відразу викликайте санітарів:)

від декількох подібних людей , я дизлайки сприймаю , як свідцтво того , що я все вірно сказав

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, mastervovik сказав:

К сожелению ( или к счастью, не знаю даже) в бытовой  жизни мовсрача нету от слова вообще! Обсуждение этой темы вижу только на различных форумах да интернетплощалках. В бытовой жизни на эту тему ни кто не хочет говорить. Я когда начитаюсь, заряжусь так сказать, и в  различных компаниях если цепляю эту тему, встречаю стену непонимания) даже среди односельчан, суржикоязычных, которые по русски ни писать, не говорить не умеют толком). По-этому таки не на часи, ни какая война кацапощелепых не уберет, только время и замена поколений.

Не знаю звідкіля ви родом, мастєр-вовік-малорос, але на Дніпропетровщині ще у п'ятдесятих спілкувалися здебільшого українською. І знадобилося тільки кілька десятків років і ніяких змін поколінь, щоб перетворити українців на малоросів, які радісно почали спілкуватися свинособачою і дуже цим пишатися, особливо в місті. Але цей процес зворотній і багато часу і зміни поколінь для цього непотрібно. 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 часа назад, миг сказал:

Первая книга детства.Дома была не слабенькая своя библиотека,читать любили все.Был и Кобзарь,который я по малолетней глупости отнёс в школу.Похвастался,а училка типа тащи. Еле донёс,большая книженция,батя узнал,только вздохнул.

118194010.jpg

україномовні книжки- перекладені з польської - Станіслав Лем , Генрік Сенкевич , Ганна Ожоговська , е.т.с.  окрема ласа страва мого дитинства 👍

 

А Кобзаря я купив , вже коли був дорослий  в школі все було заточено на те , щоб зробити Тараса моїм особистим ворогом .

 

Одне вивчення поеми "Кавказ" на пам'ять , без пояснення її антикацапського змісту чого вартувало . 

Сенси Тараса дійшли набагато пізніше . 

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спойлер
32 минуты назад, Бездомный сказал:

за радянські часи україномовних письменників змушували "перебудувати" світогляд з українсько на кацапський .

 

це звалося " боротьба з українсьтким буржуазним націоналізмом" - не чули ? 

Одним з "відповідальних" борців з українським буржуазним націоналізмом був Віталій Коротич . 

Але , за іронією долі , україномовна "пластинка" будь що починала грати завсім інші пісні - які не відповідали прокрустове ложе кацапської ка щелепи .

Це вірш "офіційного відповідального за боротьбу з українським світоглядом"  Віталіка . Перекладачка на кацапську щелепу цього його вірша - попри те що знає українську мову на рівні "пекрекладач віршів" -  Юна Моріц - відвертий ворог України .

 

 

різниця світоглядів  неймовірно вражає 

 

Оригінал то ви і не принесли. Совсім не ті слова, що у Коротича.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не знаю звідкіля ви родом, мастєр-вовік-малорос, але на Дніпропетровщині

Шож ты за кардінал, як що не знаєш того, що є в загальному доступі на форумі з жпс координатами?))

Так і знав шо ти звичайний балабол) 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Фрай сказав:

Може тому, що у фронтових вояків завдання спільними зусиллями боронити Україну та її народ від нападників,

а у мовних інша мета - розшарувати нас по різним ознакам, уподобанням, тощо.

мало їм розколоти на порохоботів та зелеботів, давай ще й мовні срачі?

Тому у виборі ярликів та епітетів не соромляться.

Хіба не помічали?


 

Млять, та що ж ви як барани все повторюєте і повторюєте кремлівську методичку.

У нас в країні є купа прихильників русскага міра, бєрьозок і пушкіна с дастаєвскім, які марять вєлічієм рассіі. То ви пропонуєте теж не розколювати суспільство і всяк їм потакати? 

Ще раз, нема ніяких претензій до тих хто вчить і намагається переходити на українську мову. Є претензії до тих, хто мови не знає і не хоче вчить її принципово, або знає, але не хоче переходити на неї принципово. Саме вони використовуть бійців на передовій, як аргумент. Зачєм ми будєм учіть ваш хахляцкій язик, он нам нє нужен, вон пасматрітє на пєрєдавой байци разгаварівают на русскам і ми тоже будєм.

І ще раз, ніяка лагідна українізація в даних умовах неможлива, це теза з кремлівської методички. В умовах, коли ворог усіма способами намагається зберегти в Україні свою мову впливу і русскага міра, лагідна українізація неможлива, вона можлива тулки в вакуумі.

І для того щоб повернути українцям мову і національну ідентичність, ніякої зміни поколінь не потрібно. Навіть російську мову забороняти непотрібно. Потрібно щоб держава і свідомі громадяни зробили так, щоб російською мовою розмовляти стало незручно, непрестижно, соромно. Ворога треба бити його ж зброєю. Так само, як відбувалася русифікація, так само можна провести й українізацію, в стислі терміні, за якихось десять років.  

І наостанок приведу коментар з Фейсбуку, який я сьогодні надибав. Невелика замальовка з життя Адєсси-мами.

Прихований текст

Блін, слухайте, передостанній абзац - істинна правда.

До повномасштабного вторгнення я працювала касиром в одній великій торговельній мережі в Одесі.

І ось - 16 січня, вступає в силу Закон про обов'язкове обслуговування покупців українською. Ну , звісно ж, з обмовкою, що на іноземну /кцпську!/ мову касир може перейти тільки за проханням покупця.

Бабуся (я тобто) бодренько заступає на зміну і починає обслуговувати покупців. Набір питань стандартний : "Доброго дня! Карта є, пакет потрібен, чай- каву не бажаєте? Дякуємо за покупку, приходьте ще"... Працюємо....

Дехто з російськомовних покупців і сам намагається спілкуватися з нами українською, ретельно підбираючи слова, дехто, для кого українська- рідна з дитинства, дружньо робить нам зауваження, поправляючи і підказуючи як буде солов'їною те чи інше слово.

Дехто змієм сичить, під носа гундосячи про хахлов і панаєхавших с сєла, каторьіе " і ні рускава нє знают, і ні укрАінскава, а пьітаются тут чєго-та мьічать, лучше бьі уже па-руски абслуживалі"

Дехто зі смеліших мацкаликів "Аааа, бандерлогі, асмєлєлі, голавьі паднялі, закон пад вас прінялі, давольньіє, сукі? Жаль, чьто втарова мая нє вас папалілі , а наших братьєв... Нічєго, адєса- рускій горад. Ну і бла-бла-бла в тому роді..."

І тут підходить до мене одна наша пакупатєльніца, адєсітка в 3-пакалєнії,ярая прихильниця рускава міра, антимайданівка /це все вона раніше нам розказувала-"строіла панаєхавших, нас тобто/.

Я внутрішньо напряглася і з цікавісю думаю, що ж це зараз буде... Ну, стандарти обслуговування ніхто не відміняв, і починаю своє вітання з покупцем :"Доброго дня, ..картка... пакет..." а вона стоїть і ні пари з вуст.... я ж то розумію в чому річ, вона знає, що вступив в дію закон і я можу її обслужити російською. Я мовчки сиджу і вона топчеться біля каси - ніби не розуміє мене, про що я, хоча до цього завжди мені, суржикомовній, їздила по вухам про свою велич. Мене розбирає сміх, але стримуюся. Пауза була затяжною, поки не почала гудіти черга і "пані" не підказали, що вона може попросити обслужити її мовую, зрозумілою для обох.

До чого це я? А до того, що у тієї "адєсіткі в трєтьєм пакалєнії " якраз був такий вираз обличчя, наче під носом у неї гімном намазали (c)

 

  • Лайк 4
  • Дякую 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 хвилин тому, mastervovik сказав:

Шож ты за кардінал, як що не знаєш того, що є в загальному доступі на форумі з жпс координатами?))

Так і знав шо ти звичайний балабол) 

Я написав родом, а не де ви живете. Це різні речі. Мо ви з Московії преїхали жити.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Я написав родом, а не де ви живете. Це різні речі. Мо ви з Московії преїхали жити.

Хоч родом , хоч де живу все є)

Не напрягайся в мене це соупадає))

Змінено користувачем mastervovik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Dmitriy_S сказав:

Я написав родом, а не де ви живете. Це різні речі. Мо ви з Московії преїхали жити.

а колись ти був добрим)

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, mastervovik сказал:

Хоч родом , хоч де живу все є)

славних прадідів великих , правнуки погані (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...