Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, Vikctor сказал:

Так ти ж наче кажеш, що їх звідти й не прибирали...

...так і лежать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 хвилини тому, Dmitriy_S сказав:

. Для мене це просто цікавий квест, розрядка для розуму, знайти будинок форумчанина на карті по постах на форумі..

сука, це якийсь дурдом, після Вомбата з Бездомним це третє місце, квест блять :pozor:

  • Лайк 1
  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Firetuf сказав:

На відміну від сьогоднішніх ухилянтів, і Ющ, і Порох, і інші, всі служили, згідно Конституції того часу і Держави.

Цікаво, що ви так розказуєте, наче служба в радянській армії і українській до 2014 року це привілей і гордість. Але ні. Здебільшого в цих арміях робили з людей бидло. Ви ретранслюєте сугубо російську тезу "нє служил - нє мужик". Що ще раз доводить, що прихильники Петра Олексійовича мало чим відрізняються від кремлеботів.

  • Лайк 2
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Корнил сказал:

сука, це якийсь дурдом, після Вомбата з Бездомним це третє місце, квест блять :pozor:

Як не банально, свято місце пусто не буває(((

  • Дякую 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 минут назад, Dmitriy_S сказал:

...Для мене це просто цікавий квест, розрядка для розуму, знайти будинок форумчанина на карті по постах на форумі....

Ще можете пошукати інші об'єкти інфраструктури.

СБУ на Вас само вийде. Такий квест.🤷‍♂️

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 хвилини тому, Корнил сказав:

сука, це якийсь дурдом, після Вомбата з Бездомним це третє місце, квест блять :pozor:

У кожного свої розваги. В даному випадку ця розвага цілком безневинна. А от як розважаєтесь ви, це ще невідомо. Може ви вечорами душите маленьких кошенят, чи відриваєте жабам лапки. У кожного свої вподобання, головне, щоб вони не призводили до шкоди суспільству і довкіллю. 

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, Firetuf сказал:

Байконур тих часів, це по вашому санаторій? Чи Монако?

Він там був аж у 28 років і працював при високій інженерній посаді від КБ. Це не та служба, щоб казати про армію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vikctor сказал:

Та Усік взагалі розійшовся не на жарт. Особливо на фоні свого кума Ломаченко. До вторгнення вони мали майже однаковий світогляд. Правда Усік завжди виходив на бій з державним прапором та іншою символікою. Ну ще відхрестився публічно від поповського кіно дружини мертвечука. А зараз Вася (Василем його ні як не назвати) став ще більшим ватаном, якщо таке взагалі можливо... А Усік явно пережив особистий катарсис і на фоні багатьох інших нашіх відомих спортсменів поводить себе просто зразково...

 

 

У цих хоч професійна вада - на роботі б'ють по голові.а у усіка ще й орки жили в новій хаті під час окупації

А ось ще наші відмітились . Кушевельщина  777548770_Screenshot_20230111-2124362.png.f4c0e7c7067f03fff3a9e58f082a6e26.pngua.korrespondent.net/ukraine/4552163-batalion-kurshevel-hanba-ukraintsiv-na-kurorti

Змінено користувачем ШуRik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, 90BCO сказав:

Ще можете пошукати інші об'єкти інфраструктури.

СБУ на Вас само вийде. Такий квест.🤷‍♂️

Не вийде, навіть якщо буду шукати;-) Хоча й потреби у мене такої немає.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Цікаво, що ви так розказуєте, наче служба в радянській армії і українській до 2014 року це привілей і гордість. Але ні. Здебільшого в цих арміях робили з людей бидло. Ви ретранслюєте сугубо російську тезу "нє служил - нє мужик". Що ще раз доводить, що прихильники Петра Олексійовича мало чим відрізняються від кремлеботів.

Так нічого ти і не зрозумів, і навряд чи зрозумієш. За часів сесера - так, це було гордість і привілей. Це потім, і я тому числі, стали такі політично розумні і обізнані. Особливо нині з дивану.

Я, як і мої друзі, товариші, служиві, Присягу давали Батьківщині! І не ховалися від команди 20А.... Хоча і без цього, було досить іншого. Як кому повезло. Це так, до слівця. Тому, на цю тему, краще закрити відніжене та відкормлене рильце. А порохоботи, зєлєбобіки, опозажопєри, правосєки - при чому тут? Є обов'язок - бери і виконуй. Там всі однакові. Або мужик - або балалайка. Все, досить. Киця ти наша, техаська)))

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, tort сказал:

Він там був аж у 28 років і працював при високій інженерній посаді від КБ. Це не та служба, щоб казати про армію.

😁 

А до 28-ми років, його виношувала мама в пузі?

"Это КГБ, Вася, КГБ (с)"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Культовий фільм «За двома зайцями» мав оригінальну українську звукову доріжку. Але згодом фільм переозвучили російською – а оригінал зник на пів століття. Як і більшість фільмів з оригінальною українською звуковою доріжкою.

Про те, як забороняли українську мову в кіно – дивіться у першій серії документального серіалу «Між крапельками»: bit.ly/3QwbOZy

  • Лайк 4
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

29 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Не вийде, навіть якщо будуть шукати;-) Хоча й потреби у мене такої немає.

image.png.a6ee1682f263f44d077adf0cfc30fe0f.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, 90BCO сказав:

image.png.a6ee1682f263f44d077adf0cfc30fe0f.png

Помилки нема, ваше виправлення недоречне. А взагалі, в будь-якому розслідуванні, головне - це не вийти самим на себе:lol:

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 хвилин тому, Корнил сказав:

сука, це якийсь дурдом, після Вомбата з Бездомним це третє місце, квест блять :pozor:

Вас це дивує? То завжди таке було, багато років. Квест ви пропустили в другій темі.  Ось це квест. Це мені погрози, про мій будинок.  Так, "розвага цілком безневинна" для нього. Там ще і продовження є, але, поки, для розумних людей і цього досить. 

І до речі, на форумі не секрет, де знаходиться мій будинок . "дурдом"... він такий:pozor:

 

27.05.2022 в 18:56, Dmitriy_S сказав:

Цікаво, а чи не палатиме ваша хата, якщо я покажу цей допис людям, яким я допомагав під час бойових дій і окупації? Звичайно, реакцію людей прорахувати важко, але я таке вже десь бачив. Коли вже після деокупації палали хати усякої мразоти і я маю великі сумніви, що вони зайнялися випадково і самі по собі.

 

 

 

 

  • Дякую 1
  • Конфуз 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 90BCO сказал:

Та, піхuй.

Одного чекає "новічок", іншого - самогубство з пострілом в потилицю.

Рускіє своїх не бросают !

Естественно, что "гуские не бгосают" до того момента, пока они нужны системе (та их холит и лелеет, плюшки щедрые получают). Как только смотрящий большого бредлама решит сделать ротацию, вот тогда "работает машина правосудия" (в лучшем случае на периферию сошлют от кормушки подалее, если требуется популистика для улучшения рейтинга злобного карлика, так срок на отсидку - в иных же случаях, если принято решение вывести по-нулевому фигурантов из системы, то из окон выбрасываются, то неосторожное обращение с оружием и пр).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, allanek сказал:

Ось це квест. Це мені погрози, про мій будинок.  Так, "розвага цілком безневинна" для нього. Там ще і продовження є, але, поки, для розумних людей і цього досить. 

І до речі, на форумі не секрет, де знаходиться мій будинок . "дурдом"... він такий:pozor:

 

 

 

 

 

Тоді покажіть, будь ласка, на який пост Ви отримали цей коментар?

image.png.127458e765f3d1aa71aa40eed2955fca.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 минут назад, Черномор сказал:

Естественно, что "гуские не бгосают" до того момента, пока они нужны системе (та их холит и лелеет, плюшки щедрые получают). Как только смотрящий большого бредлама решит сделать ротацию, вот тогда "работает машина правосудия" (в лучшем случае на периферию сошлют от кормушки подалее, если требуется популистика для улучшения рейтинга злобного карлика, так срок на отсидку - в иных же случаях, если принято решение вывести по-нулевому фигурантов из системы, то из окон выбрасываются, то неосторожное обращение с оружием и пр).

Вам видніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, allanek сказав:

Вас це дивує? То завжди таке було, багато років. Квест ви пропустили в другій темі.  Ось це квест. Це мені погрози, про мій будинок.  Так, "розвага цілком безневинна" для нього. Там ще і продовження є, але, поки, для розумних людей і цього досить. 

І до речі, на форумі не секрет, де знаходиться мій будинок . "дурдом"... він такий:pozor:

 

 

 

 

 

То як ви вже порушили правила закритого розділу, виклавши пост звідти, за що маєте бути виключені з нього, то вже викладуйте увесь тред, разом із своїми постами і постами вашої подруги-модераторки, уроженки РФ.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, 90BCO сказав:

Тоді покажіть, будь ласка, на який пост Ви отримали цей коментар?

І що? Це якось виправдає те, що я отримала подібну погрозу? Там  було про моє відношення до цього персонажа. Воно йому не сподобалось.У відповідь почула про "розваги".

Змінено користувачем allanek
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, allanek сказав:

 

І до речі, на форумі не секрет, де знаходиться мій будинок . "дурдом"... він такий

 

 

То наведіть цитату, де ви писали вашу адресу на форумі. Бо це виглядає цілковитою брехнею і лицемірством, як і всі ваші пости.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, 90BCO сказал:

Вам видніше.

Так далеко ходить не нуно - спочатку назначили губером в Белокаменном бывшего политрука Разменяйло, накерував так, шо на урал перевели с глаз подальше. Потом прислали рыжего удмурта Овсянку (племяш спикерши совфеда), тоже "отличился", по тихому отправили замминистром в минпромторг. Был в городе такой "радетель" расеи чалый, довольно распиаренная личность тогда, на всех парах встречал военно-спортивный праздник весна-14, сейчас сошёл с дистанции (видать понял, что могут "отказать" тормоза на горном серпантине).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 хвилин тому, Dmitriy_S сказав:

То як ви вже порушили правила закритого розділу, виклавши пост звідти, за що маєте бути виключені з нього, то вже викладуйте увесь тред, разом із своїми постами і постами вашої подруги-модераторки, уроженки РФ.

А що,в нас тут закрито ще щось?

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...