Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

1 хвилину тому, allanek сказав:

Так, він ще вранці писав про Соледар. Теж його читаю. 

Я тільки заради нього телеграм зробив))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что, murava сказал:

Уж лучше Вы к нам (с)

Мне нельзя, здесь модерация в руках истеричек.  Малейшие колебания не в резонанс с линией партии грозят  анафемой и попыткой отлучения от клавиатуры.

Нічого, за тиждень звикнете, за місяць жити без них не зможете.

А за два вже почнете перейматись психічним станом Бездомного.

Як я...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, 90BCO сказал:

Нічого, за тиждень звикнете, за місяць жити без них не зможете.

А за два вже почнете перейматись психічним станом Бездомного.

Як я...

О, за Бездомного я не переживаю :) он давно, успешно и безнадежно женат сам на себе.

Он не пропадет. В худшем случае пойдет в тренеры личностного роста или семейные психологи и, если к тому времени тикток не отменят, вполне найдет свою нишу.

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, murava сказав:

Уж лучше Вы к нам (с)

Мне нельзя, здесь модерация в руках истеричек.  Малейшие колебания не в резонанс с линией партии грозят  анафемой и попыткой отлучения от клавиатуры.

Головне не виносити кодові слова в текст, та з вашими то талантами та професією вона ніколи не здогадається що ви мали на увазі гівно чи шоколад))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, murava сказал:

О, за Бездомного я не переживаю :) он давно, успешно и безнадежно женат сам на себе.

Он не пропадет. В худшем случае пойдет в тренеры личностного роста или семейные психологи и, если к тому времени тикток не отменят, вполне найдет свою нишу.

Згоден!

Без названия (1).jpg

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, allanek сказал:

Так, він ще вранці писав про Соледар. Теж його читаю. 

Вранці то станом на ранок, а це вже підсумок за день.

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 хвилин тому, murava сказав:

Уж лучше Вы к нам (с)

Мне нельзя, здесь модерация в руках истеричек.  Малейшие колебания не в резонанс с линией партии грозят  анафемой и попыткой отлучения от клавиатуры.

Це вірне рішення. Хвалю. Малороського бидла тут і без вас хватає:)

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 хвилин тому, yur43 сказав:

проаналізуйте канал, я скарги кидаю з компанією, допомога буде не лишня

Відправила скаргу. Це такий англомовний варіант солов'їного лайна в купі з скабєевою. 

  • Лайк 2
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Vikctor сказал:

Жодного разу не вдавалося авторизуватись задля участі у подібних голосуваннях, тому вже навіть не намагаюсь... Дружина вчора півгодини намагалася - теж марно...

через приват але тільки з компа норм

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Це вірне рішення. Хвалю. Малороського бидла тут і без вас хватає:)

Фу,  Вы скучный и все время повторяетесь :)

Эдак и в модераторы скатитесь. Опомнитесь.

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, Dmitriy_S сказав:

Скоро приймуть закон про вільний обіг зброї. Тренуйте звичку стріляти на звук російської мови, це значно пришвидшить дерусифікацію:)

Тре закупитися сіллю, Артемсіль хорошу сіль продає, грубого помелу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, iiigolkin сказал:

Тре закупитися сіллю, Артемсіль хорошу сіль продає, грубого помелу.

На жаль, давно вже не продає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, murava сказав:

Фу,  Вы скучный и все время повторяетесь :)

Эдак и в модераторы скатитесь. Опомнитесь.

Мені то не світить, на цьому форумі в модератори беруть тільки кацапів і малоросів. Та я й не погодився би, нащо псувати форум? Зі мною б срачів не було б, в цій темі лишилось би чоловік десять від сили. А нема срачів - нема контенту. Бізнес є бізнес.

  • Дякую 1
  • Конфуз 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 хвилин тому, Вячеслав63 сказав:

На жаль, давно вже не продає.

Все буде.
Та ще лишилися старі запаси.

Змінено користувачем iiigolkin
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, murava сказал:

Полноте. Он же мужык. Самэц. Альфа и омега. 

Как ему запретишь?

нінадазавідавать 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, murava сказал:

О, за Бездомного я не переживаю :) он давно, успешно и безнадежно женат сам на себе.

 

-  свербить ?

-  свербить ! 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здогадалися, хто автор?

Трое убогих из Варшавы, Вильнюса и Киева, страдающих от имперских амбиций и фантомных болей, вызванных потрепавшей их историей, собрались во Львове. И молятся, как выяснилось, на танки. «Леопарды» там всякие, модернизированные нашими врагами Т-72, о которых я вчера говорил, ещё какой-то английский неликвид.

Всё это железо в любом случае скоро станет ржавым металлоломом и не спасёт распадающуюся на части искусственную страну.

А во Львове, который снова будет носить имя Лемберг, они встретились, чтобы западные украинские области правильно пристроить новым (прежним) хозяевам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 минут назад, Музей сказал:

Здогадалися, хто автор?

Трое убогих из Варшавы, Вильнюса и Киева, страдающих от имперских амбиций и фантомных болей, вызванных потрепавшей их историей, собрались во Львове. И молятся, как выяснилось, на танки. «Леопарды» там всякие, модернизированные нашими врагами Т-72, о которых я вчера говорил, ещё какой-то английский неликвид.

Всё это железо в любом случае скоро станет ржавым металлоломом и не спасёт распадающуюся на части искусственную страну.

А во Львове, который снова будет носить имя Лемберг, они встретились, чтобы западные украинские области правильно пристроить новым (прежним) хозяевам.

фахівець з римского приватного права ?

дімон айфон ?  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Музей сказал:

Здогадалися, хто автор?

Трое убогих из Варшавы, Вильнюса и Киева, страдающих от имперских амбиций и фантомных болей, вызванных потрепавшей их историей, собрались во Львове. И молятся, как выяснилось, на танки. «Леопарды» там всякие, модернизированные нашими врагами Т-72, о которых я вчера говорил, ещё какой-то английский неликвид.

Всё это железо в любом случае скоро станет ржавым металлоломом и не спасёт распадающуюся на части искусственную страну.

А во Львове, который снова будет носить имя Лемберг, они встретились, чтобы западные украинские области правильно пристроить новым (прежним) хозяевам.

Той, хто ще вчора називав мільйони українців окупантами, через те що вони лишень розмовляють російською, сьогодні приніс шмат російського пропагандистського лайна (звісно  російською) і пропонує вгадати чиє воно.

"Питань не маю... просто пали" (с)

 

 

Змінено користувачем tort
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 16.12.2022 в 09:27, mastervovik сказал:

Или Иран подъехал, или просто где-то совсем рядом прилет. 

Реально что новое появилось...вчера ночью так и не мог определить, что прилетело с белгородского направления. Звук как у крылатки, скорость как у Шахеда. Высота - минимальная, "по крышам". Взрыв - среднее между Шахедом и С300.

Раньше такого не слыхал

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, tort сказал:

Він там був аж у 28 років і працював при високій інженерній посаді від КБ. Це не та служба, щоб казати про армію.

ЛЕОНИД КУЧМА НА БАЙКОНУРЕ ХОДИЛ ПО ПОТОЛКУ ВВЕРХ НОГАМИ. Из записной книжки журналиста. Эксклюзив для «Хроник и комментариев»

Однажды позвонил Кучма и попросил разрешения отдохнуть на острове. Говорю: «Поезжай. Только там  в одной комнате полы покрашены, не лезьте туда».

Через пару дней приезжаем вместе с главным конструктором Королевым на остров. Заходим в домик, смотрим – а по всему потолку следы ног. Сергей Павлович так и ахнул: «Елки-палки, это что ж такое?»

Мои солдатики объясняют: «Это Кучма нахулиганил. Встал босыми ногами в краску, а потом попросил перевернуть его вверх ногами – и так перевернутым «прошелся» по потоку». Изобразил, понимаете ли, невесомость.

operkor.wordpress.com/2011/06/20/леонид-кучма-на-байконуре-ходил-по-пот/

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Dmitriy_S сказав:

То як ви вже порушили правила закритого розділу, виклавши пост звідти, за що маєте бути виключені з нього, то вже викладуйте увесь тред, разом із своїми постами і постами вашої подруги-модераторки, уроженки РФ.

Ти ж моя риба🤣 

ну по-перше я сама вирішу, що робити зі своїми постами

по-друге, дуже цікаво щодо " подруги-модераторки, уроженки РФ" , ну от дуже...тішить одне, що якщо ви всю іншу інформацію здобуваєте  тим самим місцем, яким здобули цю, то ЦРУ за вами плакати не буде

я а все думала чому я "кацапка" все шукала логіку🤣

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, mastervovik сказав:

А для кого не гаразд? Для котів?

Мені на них настяти як що чесно :grin:

Одумайся, Вова, в тебе ще є шанс перейти на сторону світла. Після війн завжди відбувається полювання на відьм, і коли натовп надягне тобі зашморг на шию і поведе на шибеницю, вже буде занадто пізно. 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

51 минуту назад, миг сказал:

ЛЕОНИД КУЧМА НА БАЙКОНУРЕ ХОДИЛ ПО ПОТОЛКУ ВВЕРХ НОГАМИ. Из записной книжки журналиста. Эксклюзив для «Хроник и комментариев»

Однажды позвонил Кучма и попросил разрешения отдохнуть на острове. Говорю: «Поезжай. Только там  в одной комнате полы покрашены, не лезьте туда».

Через пару дней приезжаем вместе с главным конструктором Королевым на остров. Заходим в домик, смотрим – а по всему потолку следы ног. Сергей Павлович так и ахнул: «Елки-палки, это что ж такое?»

Мои солдатики объясняют: «Это Кучма нахулиганил. Встал босыми ногами в краску, а потом попросил перевернуть его вверх ногами – и так перевернутым «прошелся» по потоку». Изобразил, понимаете ли, невесомость.

operkor.wordpress.com/2011/06/20/леонид-кучма-на-байконуре-ходил-по-пот/

Гм... По статье, Кучма возглавил группу инженеров с Южмаша по расследованию катастрофы на Байконуре, когда погиб Неделин. Но это было в 1960. Кучме тогда было 22. Как-то подозрительно.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...