Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, Фрай сказал:

От нахріна ви на шановну людину таке говорите?
Як вас послухать то і генплокулол із тяжкохворим сином у Мюнхені п‘яними в сісю чудили?
це неправда, він не такий, глиба, еталон! 
та й звідки вам знати, це ж Кантон, а не ви за ним чумадан носили. Чи то б пак портфель на фото? 

Так а хто казав, що вони не пьють? Точніше - не жеруть. Як Андрійович отруївся, чи навпаки, зцілився??? Чи Пєца випив самогону у житті менше, ніж ми води? А Данілич? Про зеків мовчу, а то ще срач черговий на форумі зпровокую))))))

"Сьогодні з нами не п'єш - завтра "Родину продашь"! Знайомо? А старшим офіцером, без належної закалки, хтось міг стати?

А хто у нас не п'є? Може нові обличчя не п'ють? Я не кажу, про зачинені вечірки і зустрічі. Відкриття Олімпійського! Діти, жінки, іноземці... "З**я і Коша" на барній стійці у Vip ложі - лежа. Трухан по людям їде, у прямому смислі. Тісченко. Без слів. Ви на таке переобирали? Краще промовчати, вже.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Firetuf сказал:

На відміну від сьогоднішніх ухилянтів, і Ющ, і Порох, і інші, всі служили, згідно Конституції того часу і Держави.

Інші це Кравчук і усьо. Кучма та Овоч не служили. Одже 50/50. При чому помітна чітке чергування служив - не служив - служив. Одже наступним Президентом стане той хто служив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, ШуRik сказал:

 

Спойлер

1269361632_Screenshot_20230111-2003522.png.c45a9f60e7232b221d631c8515037805.png

 

Той випадок, коли виходять самі на себе ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Корнил сказал:

Бездомного йобнувся на кацапощелепних вчительках і офіцерах

якщо ти досі не зрозумів - опосередковано зараз війна йде  саме  за те , щоб  повернути  кацапощелепних  доньок радянских ахвіцерів  до  українських шкіл

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Усик неоднозначный коммент выдал, по поводу церкви.

В двух словах: РПЦ поработила УПЦ, Упц должна очистится от влияния сосии. Но я так понял он не разделяет МП /КП, и предан онуфрию.

Ну уже хоть что-то... Но я уверен, что даже если уйдет приставка МП, МП и КП между собой ни когда не договорятся и не объедняется.

Змінено користувачем mastervovik
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, Корнил сказал:

 пропоную порохоботам, зеботам та іншим, відвлектись на деякий час від своїх срачів і зробити добру справу, підписати петицію, щоб президент лишив мандатів піdарасів з опзж, яких місце не в верховній раді, а в пеклі

petition.president.gov.ua/petition/175552

 

Безымянный.png243trg.png

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 годин тому, Alvalk сказав:

1. Та мені пофіг, хто що ретранслює. Будь-який срач в Україні (чи то мовний, чи політичний) на руку Кремлю. І ви в цьому аж ні трохи не кращі за Вомбата. 

2.Я на цензорі дуже рідко буваю, лише по посиланням. 

3.Щодо коментарів - є деякі політичні табори  і місця, де пасуться найбільш довбануті з них.  Мені цензор не треба, я в фесбуці підписаний на діячів з різних "таборів".  І вже надивився на обох. Одни  нічим не краще за інших.

А ви, якщо досі помічаєте лише довбнів з одного табору, значить  лайно з іншого вам подобається, тобто ви є його частиною. 

1. Та я й бачу, як не зайду, то ви тут срач розводите. З іншого боку, я тут пишу вкрай рідко.

2. Це даремно. Ви маєте знати тренди серед свої однодумців.

3. Надайте, будь-ласка, посилання на коментарі довбанутих прихильників Зеленського. Дуже цікаво почитати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 хвилин тому, Бездомный сказав:

якщо ти досі не зрозумів - опосередковано зараз війна йде  саме  за те , щоб  повернути  кацапощелепних  доньок радянских ахвіцерів в українські школи

 

завантаження.jpeg

  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, mastervovik сказал:

Усик неоднозначный коммент выдал, по поводу церкви.

В двух словах: РПЦ поработила УПЦ, Упц должна очистится от влияния сосии. Но я так понял он не разделяет МП /КП, и предан онуфрию.

Ну уже хоть что-то... Но я уверен, что даже если уйдет приставка МП, МП и КП между собой ни когда не договорятся и не объедняется.

Полный текст от Усика.

Хотел немного позже это сказать.

 

Буду говорить на другом языке, чтобы меня больше людей понимало, и чтобы свинособаки меня тоже понимали. Да-да, я оскорбляю тех, кого я не уважаю.

 

Много вопросов по поводу того, что я предатель своей церкви и своей веры, и Господа Бога. Меня не интересуют эти вопросы, но многие люди просят меня о том, чтобы я сказал слово.

 

Я остаюсь и продолжаю быть верным Украинской православной церкви и настоятелю нашей церкви митрополиту Онуфрию.

 

И ещё. Я хочу сказать, что я хочу, чтобы наша украинская православная церковь очистилась от тех негодяев, которые в ней есть. Это не батюшки. Это те люди, которые приехали работать по наставлению врага — Российской Федерации.

 

Российская Федерация — это враг Украины. Да-да, вы хорошо меня слышите и видите меня. Это враг, который хочет убить всех людей в мире.

 

Ну, посмотрите. Если на их каналах говорят, что "мы ударим по Франции”, что “мы ударим по Польше”, что “мы ударим по Британии”. То есть они, всячески запугивая народ, говорят, что они попадут в рай.

 

Восьмая заповедь — не убей.

 

И нет никакой священной войны. Или очищения какого-то. Есть война, которую вы развязали 24 февраля 2022 года. Напали на Украину, якобы защищая каких-то русских. Которые не хотят вашей защиты.

 

Так же вы напали на Чехословакию много лет назад. Так же вы приехали ещё в другие города, в Грузию. Вы везде приезжаете с защитой, но только вы своих русских не защищаете в самой России. Не защищаете их. Никак не защищаете.

 

Вы боретесь с фашизмом, с нацизмом, которого нет. Вы — Третий рейх, во всём его проявлении. Вот то, что не сделал Гитлер, то продолжает ваш президент делать.

 

Представляете?

 

Да».

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

39 минут назад, tort сказал:

Інші це Кравчук і усьо. Кучма та Овоч не служили. Одже 50/50. При чому помітна чітке чергування служив - не служив - служив. Одже наступним Президентом стане той хто служив.

Да ладно. Про овоча мови немає - ЗК він і в Африці ..... А ось Кучма... Байконур тих часів, це по вашому санаторій? Чи Монако? ГБешник.

Але думка слу́шна. Я про наступного президента)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

25 минут назад, миг сказал:

 

zfbgsngns — копия.jpg

Якось не дуже коли про мародера розповідає людина, яка більше за інших на посаді міністра послабила армію, коли разпродавав ОВТ як не в себе. В сенсі коли така людина говорить саму правдиву правду у світі, то все одно не викликає довіри у слухачів...

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, Бездомный сказал:

якщо ти досі не зрозумів - опосередковано зараз війна йде  саме  за те , щоб  повернути  кацапощелепних  доньок радянских ахвіцерів  до  українських шкіл

Так ти ж наче кажеш, що їх звідти й не прибирали...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

45 минут назад, Firetuf сказал:

А хто у нас не п'є? Може нові обличчя не п'ють? Я не кажу, про зачинені вечірки і зустрічі. Відкриття Олімпійського! Діти, жінки, іноземці... "З**я і Коша" на барній стійці у Vip ложі - лежа. Трухан по людям їде, у прямому смислі. Тісченко. Без слів. Ви на таке переобирали? Краще промовчати, вже.

Я взагалі не обирав. Але якщо потрібна відповідь так чи ні, то краще зе чим по.

у мене є свої аргументи, свої особисто пережиті причини, а не симпатія чи антипатія глядача з дивану який слідкував за… 

вірити не можно нікому, ні політикам ні журнашлюхам, ні там ні там не може бути справді незалежних, брешуть безбожно, навіть клянуться дітьми.

 В команді зе такі ж самі покидьки як і у всіх попередників, хіба хтось каже чи думає інакше?
але може ми про це все ж таки поговоримо трохи згодом?
Бо те, що спливе буде настільки смердюче, що може вкрай підірвати довіру і призведе до ще більшого розколу суспільства.

воно вам/нам зараз так потрібно? Мені ні!
всім нам потрібна перемога над ворогом, а не міжусобна війна за чиїсь ідеї та приховані за гучними гаслами мародерські наміри.

Для Перемоги давайте зробимо все, що від нас залежить, а потім вже історія все розставить по своїм місцям.

Накажет невиновных, наградит непричастных, все как всегда, ну, вы в курсе. )

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, irina1969 сказав:

я думаю що ось всі ці крадіжки персональних даних, скріни та папочки на форумчан, як раз привіт з 37 року...тішить одне що зараз не 37, але

"И все же я хочу спросить — кто написал четыре миллиона доносов?"(с)

все сказане на правах ІМХО та узгоджено з особистими тарганами🤣

Пані модераторка, ви можете скільки завгодно кидати камінці в мій город, але ніякої крадіжки персональних даних нема. Всі сто відсотків даних беруться з публічного простору. Звичайно, що було б простіше скористатися непублічними базами даних, але то не цікаво. І якщо ви натякаєте на адреси форумчан, то вони теж беруться з публічного простору. Для мене це просто цікавий квест, розрядка для розуму, знайти будинок форумчанина на карті по постах на форумі. Ці квести майже завжди цікаві, бувають зовсім прості, як у випадку з мастєром-вовіком-малоросом і кірею-малоросом (близько п'ятнадцити хвилин), а бувають складні, як у випадку з allanek (близько години). Але в будь-якому випадку вони дають мені суто естетичне задоволення.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, Бездомный сказал:

якщо ти досі не зрозумів - опосередковано зараз війна йде  саме  за те , щоб  повернути  кацапощелепних  доньок радянских ахвіцерів  до  українських шкіл

Бездомний, треба вже з ними покінчити , бо зведуть з розуму !😱

image.png.0492bcf71fa2926e60b312df21634673.png

  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, mastervovik сказал:

Усик неоднозначный коммент выдал, по поводу церкви.

В двух словах: РПЦ поработила УПЦ, Упц должна очистится от влияния сосии. Но я так понял он не разделяет МП /КП, и предан онуфрию.

Ну уже хоть что-то... Но я уверен, что даже если уйдет приставка МП, МП и КП между собой ни когда не договорятся и не объедняется.

Та Усік взагалі розійшовся не на жарт. Особливо на фоні свого кума Ломаченко. До вторгнення вони мали майже однаковий світогляд. Правда Усік завжди виходив на бій з державним прапором та іншою символікою. Ну ще відхрестився публічно від поповського кіно дружини мертвечука. А зараз Вася (Василем його ні як не назвати) став ще більшим ватаном, якщо таке взагалі можливо... А Усік явно пережив особистий катарсис і на фоні багатьох інших нашіх відомих спортсменів поводить себе просто зразково...

 

 

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, 90BCO сказал:

Бездомний, треба вже з ними покінчити , бо зведуть з розуму !😱

image.png.0492bcf71fa2926e60b312df21634673.png

так  пан Час покінчив вже  

 

але кацапи не поскладають  спроби  повернути все взад.

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

34 минуты назад, миг сказал:

 

Безымянный.png243trg.png

Жодного разу не вдавалося авторизуватись задля участі у подібних голосуваннях, тому вже навіть не намагаюсь... Дружина вчора півгодини намагалася - теж марно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...