Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

30 минут назад, Dmitriy_S сказал:

Одумайся, Вова, в тебе ще є шанс перейти на сторону світла. Після війн завжди відбувається полювання на відьм, і коли натовп надягне тобі зашморг на шию і поведе на шибеницю, вже буде занадто пізно. 

"Віра для мене має велике значення, релігія з попами- ніякого" (с) тим паче якщо піп рижий кіт)).

Так шо світло не там де ти, а там де Я, воно йде зі мною а я з ним 😉

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

«Укроборонпром налагодив серійне виробництво 82-мм мін за кордоном, на потужностях однієї з країн НАТО.

Удосконалена міна є у рази кращою за стандартну. Так, згідно за стандартом, під час розриву штатної міни кількість осколків, які мають уразити ціль на відстані 5 метрів, повинна сягати 198 од., на відстані 10 метрів – 70 од., а на відстані 15 метрів – 41 од.

У боєприпасу, вдосконаленого фахівцями підприємств Укроборонпрому, це 460, 140 та 69 осколків відповідно.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, mastervovik сказав:

В принципе согласен, раздел очень похож на эту болталку. Но был поламповей все таки! Чего только стоит, шо там вомбата с вмнсолом нету, и сразу дышать легче)

Тобто? Не зрозумів.

Є якесь магічне місце форума позбавлене певної частки уєbанів?

Не вірю, це фантастика.

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, ozor сказал:

Тобто? Не зрозумів.

Є якесь магічне місце форума позбавлене певної частки уєbанів?

Не вірю, це фантастика.

 

Уєбанів там в загалі нема, тому що самомодерація. Любий уєбан видаляється голосуванням юзерів)

Там навіть безхатька нема, хоча я його кілька разів хотів туди протягнуть) но більшість була проти.

Змінено користувачем mastervovik
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 годин тому, yur43 сказав:

проаналізуйте канал, я скарги кидаю з компанією, допомога буде не лишня

Понюхайте, це імпортний, ви такою не нюхали.

Мурзік. Сам нюхай! 

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, mastervovik сказал:

Уєбанів там в загалі нема, тому що самомодерація. Любий уєбан видаляється голосуванням юзерів)

Там навіть безхатька нема, хоча я його кілька разів хотів туди протягнуть) но більшість була проти.

Полиция, ловите масонов-наркоманов...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 хвилин тому, mastervovik сказав:

Там навіть безхатька нема, хоча я його кілька разів хотів туди протягнуть) но більшість була проти.

Ні, не так було. Його туди було протягнуто, Флеш йому написав, що вхід вільний, але він відмовився.

Зараз цей розділ більш для того, щоб бажаючи, без розголосу, допомогли форумчанам, які в окопі, та час від часу перепитати, чи всі живі.

Змінено користувачем allanek
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

44 хвилини тому, ozor сказав:

Тобто? Не зрозумів.

Є якесь магічне місце форума позбавлене певної частки уєbанів?

Не вірю, це фантастика.

 

Є, але вони там закуклились. Я на превелику силу протягнув туди з півдесятка нових адекватних форумчан і на цьому все закінчилося. Зараз все заглохло, бо кота не слухалися. Кіт розуміється на психології, тому попереджав, що без свіжої крові кіно довго йти не буде.

Змінено користувачем Dmitriy_S
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Dmitriy_S сказал:

Є, але вони там закуклились. Я на превелику силу протягнув туди з півдесятка нових адекватних форумчан і на цьому все закінчилося. Зараз все заглохло, бо кота не слухалися. Кіт розуміється на психології, тому попереджав, що без свіжої крові кіно довго йти не буде.

Та тобі пох кого тягти, ти краківське порося туди хотів поза правил  протягти))

А в загалі згоден, свіжа кров була потрібна, но Бору чи бамбіно важко замінити, навіть трьома  за одного

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

19 хвилин тому, mastervovik сказав:

Уєбанів там в загалі нема, тому що самомодерація. Любий уєбан видаляється голосуванням юзерів)

Там навіть безхатька нема, хоча я його кілька разів хотів туди протягнуть) но більшість була проти.

Вова бля, ти всіх здав, причому навіть ніхто тобі яйця в двері не затискав, добровольно сука!..порушив клятву, яку давав на крові!..ну що ж, схоже тобі пиzда, оформлять якийсь нещасний випадок,  а я до тебе вже прикипів, буду сумувати

  • Лайк 1
  • Хаха 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, mastervovik сказав:

но Бору чи бамбіно важко замінити, навіть трьома  за одного

Та хоч кого туди тягни, не стало Бори, не стало вогню, біля якого всі збирались. Кажуть, що нема тих, кого не можна замінити. Ні, є. І таким був Бора. тут краще згадати про те, що два рази не війти в одну річку. Бора і був тою рікою, в води якої вже ніколи не війти.

6 хвилин тому, yur43 сказав:

остання сторінка - реклама якогось закритого розділу.

В мене реклама армійського годинника AMST :grin:

Змінено користувачем allanek
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, mastervovik сказав:

 

А в загалі згоден, свіжа кров була потрібна, но Бору чи бамбіно важко замінити, навіть трьома  за одного

Так без цього воно не працює. Скільки б там місцеві старпери не вили про свою унікальність і незамінність, а закон природи такий, що все має оновлюватись і нове має заміщати старе. Без цього не буде розвитку. Так воно і сталося. Останнім я протягнув Доща 22.11.21. 

Змінено користувачем Dmitriy_S
  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, ozor сказав:

 

Не вірю, це фантастика.

 

ні, синку все можливо..в принципі за певну суму ( 500$) можу домовитись з керівництвом на ваш вступ, тільки ще потрібні ваші паспортні дані, номер картки, як шо потрібно, можу скинуть в лічку

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 годин тому, murava сказав:

Та не, просто раздел переходит в унылое болото

"Какую бы общественную организацию мы ни создавали — всегда получается КПСС." (с)

  • Лайк 3
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Крепостных на россии снова развели

Сначала им анонсировали пропорциональное увеличение призывного возраста с 18-27 лет до 21-30

А потом решили не менять нижнюю границу, оставив 18 лет, но подняв верхнюю границу до 30 уже с весны 2023 года

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 минуты назад, Корнил сказал:

Вова бля, ти всіх здав, причому навіть ніхто тобі яйця в двері не затискав, добровольно сука!..порушив клятву, яку давав на крові!..ну що ж, схоже тобі пиzда, оформлять якийсь нещасний випадок,  а я до тебе вже прикипів, буду сумувати

Як сказала одна видатна людина:

"... Але ми вже ні коли не будемо боятися!" (С) 😉

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 годин тому, Vikctor сказав:

Жодного разу не вдавалося авторизуватись задля участі у подібних голосуваннях, тому вже навіть не намагаюсь... Дружина вчора півгодини намагалася - теж марно...

Я тільки що підписала, бо комп ввімкнула. З телефону в  мене не виходить ніколи. З компа це займає хвилину, через підпис банку.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, irina1969 сказав:

Ти ж моя риба🤣 

ну по-перше я сама вирішу, що робити зі своїми постами

по-друге, дуже цікаво щодо " подруги-модераторки, уроженки РФ" , ну от дуже...тішить одне, що якщо ви всю іншу інформацію здобуваєте  тим самим місцем, яким здобули цю, то ЦРУ за вами плакати не буде

я а все думала чому я "кацапка" все шукала логіку🤣

Та це було зрозуміло, що ви це будете заперечувати, кацапам в Україні вже не так затишно, хоче ще досить вольготно із-за лояльних малоросів, які з придиханням дивляться на "старшого брата" і вірять в "хароших русскіх". Он Іголкін так і не прибрав російську мову з свого сайту quant.ua/ru, хоча я його за язик не тягнув, сам визвався. Мабуть йому бєрьозки заважають, бо на тім сайті на вордпресі мова видаляється за дві хвилини. Думаю оце, мо до нього в Житомир відправити загін бойових котів, щоб вони йому обісцяли всі стабілізатори на складі і обісрали все виробництво.

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тільки глядючи на це поле під Бахмутом можно уявити який там зараз пиzдоріз 

FB_IMG_1673513574727.jpg

  • Лайк 2
  • Дякую 1
  • Конфуз 1
  • Сумно 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Dark FeniX сказал:

Но это было в 1960. Кучме тогда было 22. Как-то подозрительно.

 Я ещё 2 года был в проекте. .Всё нормально.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, allanek сказав:

Ні, не так було. Його туди було протягнуто, Флеш йому написав, що вхід вільний, але він відмовився.

Певно, відчував щось, мабуть там гламурні киці керують.

 

1 годину тому, Корнил сказав:

Вова бля, ти всіх здав, причому навіть ніхто тобі яйця в двері не затискав, добровольно сука!..порушив клятву, яку давав на крові!..

І кров пускали? А ритуальний секс з членкинями клубу при вступі практикують? 

Я б пройшов якийсь подібний обряд ініціації, тільки по голові не бити.

  • Лайк 1
  • Хаха 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...