Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

лешу маладова рыгионала схавали, в паре справляется?

Схаваете и тамаду, там же надо уметь языком работать, не так ли?

А у рошенка диабет, может сильно на здоровье сказаться, пожалели старика.

 

Змінено користувачем Фрай
  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо уж викладати скиглення русні стосовно Соледару, то зазвичай всі викладають два дописи руснявих в зедпабліках. Наскільки я можу відслідкувати обидва з'явилися вчора пізно ввечорі.

 

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, Canton сказав:

Кумовство

А чому кумом блазня не може бути тамада?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, Vikctor сказал:

Якщо уж викладати скиглення русні стосовно Соледару, то зазвичай всі викладають два дописи руснявих в зедпабліках. Наскільки я можу відслідкувати обидва з'явилися вчора пізно ввечорі.

 

 

 

  • Лайк 5
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

А чому кумом блазня не може бути тамада?

П...ры на подтанцовке у клоунов или клоуны на подпевке у п...ров?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

А чому кумом блазня не може бути тамада?

"Розу бєлую с чорной жабой..." (С)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

56 минут назад, Vinsol2009 сказал:

..., а хтось хотів засадити за ґрати захисників та волонтерів та визнав їх винними без суду, тупо на прес-конференції.

Так, це дійсно сором й авакян вже відповів за це своєю посадою. Хоча Зеленський безумовно не маленький хлопчик, щоб сліпо довіритись мразоті авакову й тому ця помилка назавжди на його репутації. Мова про скількох дівчат та хлопців їде? Про 3-5? Скільки тисяч  атовців посадила ще більша мразота матіос за часів головного патріота країни за забутий патрон у сумці чи за надуманим привідом?

  • Лайк 6
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vinsol2009 сказал:

А чому кумом блазня не може бути тамада?

Тобто кантон кум криголама?:shock: Неочікувано...

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, Vikctor сказал:

Якщо уж викладати скиглення русні стосовно Соледару, то зазвичай всі викладають два дописи руснявих в зедпабліках. Наскільки я можу відслідкувати обидва з'явилися вчора пізно ввечорі.

 

 

этот и пост Корнила читал еще 2 дня назад(

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

33 хвилини тому, Vikctor сказав:

Зеленський безумовно не маленький хлопчик, щоб сліпо довіритись мразоті авакову

А мерзоті завгоспу, який запевняв, що вторгнення не буде коли евакуювались посольства, а мерзоті баканову, а мерзоті генпрокурарці.. Чи не забагато мерзотників в оточенні найвеличнішого...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Черномор сказал:

Переклад "Один вдома - 2" серед найкращіх.

всі українські переклади вищі за якісттю за кацапаські 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

П...ры на подтанцовке у клоунов или клоуны на подпевке у п...ров?

пєлєвін - зливний бачок фсб

 

хоча , кому я те кажу ? воєнному злочинцю грушнику ?:lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, iiigolkin сказал:

один таки є
добре, нехай у нас теж один буде

Та й російськомовні є нормальні. Правда, вони вже не в раші живуть.

 

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Canton сказал:

П...ры на подтанцовке у клоунов или клоуны на подпевке у п...ров?

Эти..

5df16522b239740a9c93311b33096701_L.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, Vikctor сказав:

 

Я трохи заплутався. Ви замість сантехніка/газовика запросили збірника, який не вдув незважаючи на ваші старання заохотити його й він (збірник) досі про це жалкує? :lol:

 

Так, спочатку мудрий нарід обрав клоуна, а вже на наступних виборах коміка. Бо обирати клоуна двічі навіть для мудрого народу занадто.

Вітктор,Ви знову так слабенько тролите. Ви що дійсно хочете нажити собі ворога і щоб я Вас ху єєсосив тут постійно. і все опять таки із-за тої старої неадекватки?

  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Canton сказал:

Он теперь в ПАРЄ вместо Порошенко.
Кумовство? Нет, не слышали. Хyйпоймикто, назначенный на должности, а потом "Мы прoeбали".
Вы не прoeбали. Вы зaeбали. (С)

Навіщо так про хорошу людину? Порошенко всю країну обкрадав (але це не точно), а цей так, дрібний корупціонер: 

У 2015 році посадовець, усупереч вимогам закону, звільнив від сплати за право тимчасового користування місцем, яке перебуває у комунальній власності, для розміщення зовнішньої реклами свого рідного брата.[10] У березні 2016 року Апеляційний суд підтвердив вину Павла Бакунця у корупції та зобов'язав сплатити 1700 грн штрафу. [11]

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А як вам російськомовні італійці? 

Втекли з "царства брехні": на росТБ показали біженців з Італії, які приїхали в Луганськ за "справжніми сімейними цінностями"

uainfo.org/blognews/1673597087-vtekli-z-tsarstva-brehni-na-rostb-pokazali-bizhentsiv-z-italiyi-.html

 

  • Хаха 2
  • Конфуз 1
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Vinsol2009 сказал:

А мерзоті завгоспу, який запевняв, що вторгнення не буде коли евакуювались посольства, а мерзоті баканову, а мерзоті генпрокурарці.. Чи не забагато мерзотників в оточенні найвеличнішого...

Хтось казав.😁 Завгосп райнін чи завгосп ложкін були й є відвертими ригами. Голова СБУ за часів криголаму не спромігся якось завадити вбивствам військових розвідників, чеченських добровольців й того самого Шеремета й багатьох інших. А запам'ятався хіба що вигаданої постановой з вбитої бабченкой й довгим переліком інших "замовлених", які завдяки своїм "врятованим" дупа досі відсмоктують криголаму. Плокулолами пропоную не мірятися, бо таке враження що пристойних там ще у академії відсіюють ...

 

 

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 минут назад, МаТраС сказал:

Вітктор,Ви знову так слабенько тролите. Ви що дійсно хочете нажити собі ворога і щоб я Вас ху єєсосив тут постійно. і все опять таки із-за тої старої неадекватки?

Де ви там побачили що я когось захищаю? Ви як завжди написали дуже незрозуміло і я вирішив перепитати чи вірно все зрозумів. 

  • Лайк 1
  • Хаха 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Vikctor сказал:

Ви як завжди написали дуже незрозуміло і я вирішив перепитати чи вірно все зрозумів. 

"Я оглянулся посмотреть, не оглянулась ли она..."(С) :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Генштаб ЗСУ повідомив, що бої за Соледар Донецької області тривають, незважаючи на заяву Міноборони Росії про нібито захоплення міста.

www.pravda.com.ua/news/2023/01/13/7384768/

3f57fc4-dc5e25c-im-695980.jpeg

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Україна отримала від Польщі партію з 8000 (восьми тисяч) терміналів супутникового інтернету Starlink, які будуть використані для забезпечення зв’язку в "Пунктах незламності".

Федоров додав, що за десять місяців повномасштабної війни Україна забезпечила майже 30 тисяч терміналів Starlink.

28 лютого перші термінали Starlink прибули в Україну. Вони допомогли забезпечити українським військовим зв'язок на полі бою, а також критичну інфраструктуру в умовах руйнування Росією енергетичних об’єктів України.

У серпні повідомлялося, що Польща передала Україні 5 тисяч терміналів-антен для супутникового зв’язку Starlink. Відтоді Україна отримувала ще кілька партій терміналів.

www.pravda.com.ua/news/2023/01/13/7384766/

spacex__starlink_starlink__com_16_480x270.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...