Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

3 часа назад, Vikctor сказал:

Чую як ледве чутно шепочете - Юля, Юля)))

То у вас  погано з логікою, бо Юля і "не пропонувати бувших" не в'яжеться. Тоді вже краще Кошулинський або хто-небудь із очільників "Свободи". То патріоти будуть щиріші від сивочолого. А Юлін час вже пройшов.

Змінено користувачем Вячеслав63
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Alvalk сказал:

Ніколи такого не було і ось знов....

www.pravda.com.ua/news/2023/01/21/7385905/

Сподіваюсь, відповідні органи відреагують

5dc2716---------------53-.jpg

А я вот думаю, давно мы не сажали Порошенко. В любой непонятной ситуации надо сажать Порошенко. Простой народ хочет хлеба, зрелищ и по еблу и чтобы посадили Порошенко.

Нет способа лучше объяснить, почему яйца закупаются по 170 гривень, чем посадить Порошенко.

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЦИК начал подготовку к президентской избирательной кампании

действующий гарант собирается уйти досрочно?
Впрочем, некоторые кандидаты (которые "активно претендуют") уже обозначились:
- Шойгу;
- Пригожин;
- Медведев.

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

42 минуты назад, Vinsol2009 сказал:

 Вопрос а другом. А без пиара никак?

Як ви затрахали зі своїм "піаром" сивочолого на фоні критики влади. Ви не розумієте, що така агресивна реклама лише відштовхує людей?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 хвилину тому, Вячеслав63 сказав:

 Ви не розумієте, що така агресивна реклама лише відштовхує людей?

Так це вже давно відомий факт, порохоботів створив Зеленський))  

  • Лайк 1
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Leon26 сказал:

Вот вот.., если пан куратор велит взять за щеку у пана шольца, то невыполнение равно швабрированию в жопу... Не кокетничяй, старый, ведь мы все знаем что ты ето очень любишь...

Вот те на, руський нарешті повернувся до бидлячої мови. Мій старий твоїй мамці в рота не влізе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, 90BCO сказал:

<....>

Долгая война обеспечивает изматывание России, и ликвидацию угрозы, исходящей от оной. Запад медленно повышает ставки, не позволяя Москве ни соскочить с собственной виселицы, ни контратаковать резко и неожиданно. Запад медленно душит Россию, попутно сковывая ее движения и заставляя захлебываться в собственных проблемах. Это безопасно как с точки зрения долгосрочной стратегии, так и из перспектив военных реалий: после войны Россия должна остаться не просто избитой, а лишённой сил, ресурсов и технической базы на будущие десятилетия.

Ну ок ... а эти грёбаные "партнёры" уверены, что здоровые украинцы не закончатся чуть раньше , чем сдохнут все п...ры? 

И кто будет Украину возрождать, если весь положительный генофонд перебьют на фронтах , "истощая" ?...

 

Сори за "зрадоньку", но цинизм подобных публикаций порядком раздражает, когда знаешь с какой скоростью твои знакомые и товарищи перемещаются с фронта в госпиталя (в лучшем случае) ...

 

 

  • Лайк 8
  • Сумно 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 хвилин тому, Vinsol2009 сказав:

Так это была свадебная прогулка, или командировка в зону боевых действий? Вполне допускаю, что это мог быть профессионал в своем деле и патриот Украины. Вопрос а другом. А без пиара никак? И как посторонний человек мог оказаться на одном борту с руководством МВД во время полномасштабной войны?

Где была служба безопасности, что трое суток не могла установить количество человек на борту?

Этот эпизод наравне с расстрелом двойного агента свидетельствует о системном провале в области государственного управления. Доржались  бл.

ще раз повторюю-не юродствуйте, загибли люди і за словами НЕ прибічників влади-люди дуже достойні...з самого початку було заявлено, що на борту був фотограф, не було в перших заявах про дівчинку, що летіла разом з ними...чому не зразу дізнались ?  ну наприклад жінку, що загинула разом з донечкою "упізнали" тільки за тестом ДНК, може і тут такий випадок...я не маю особливої прихільності до діючої влади, але те що ви пишете вже занадто

щодо фотографа , так це не стороння людина, від слова "зовсім"

У авіакатастрофі разом із Монастирським загинув фотограф, який допомагав звільняти Київщину

www.kyivschina24.com/news/u-aviakatastrofi-razom-z-monastyrskym-zagynuv-fotograf-yakyj-dopomagav-zvilnyaty-kyyivshhynu/

ІМХО, не будьте схожим на  тих чорноротих дописувачів, яким обріхати людину, що 2 пальця

  • Лайк 8
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, JFK сказал:

Так це вже давно відомий факт, порохоботів створив Зеленський))  

І Мінстеця теж він створив. Зеленського ще й в проекті не було, коли порохоботи вже мочили політичних конкурентів.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Невзоров   Михаил Ефремов ПОДАЛ заявление наемником на фронт за РФ из колонии

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Конфуз 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, 7351 сказал:

 

Берлін і Париж не дадуть перемогти путінському імперіалізму, - Шольц Джерело: https://censor.net/ua/n3394782

Шольц щось сплутав. Замість Парижу повинен бути Будапешт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 минуты назад, Vikctor сказал:

Вот те на, руський нарешті повернувся до бидлячої мови. Мій старий твоїй мамці в рота не влізе.

Проблема не у мові, проблема у кремльовському бидле, яке шфруется українською.. Це я про тебе, якщо не зрозуміло..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Корнил сказал:

патріоти, вони такі блять  патріоти 

Наполегливо пропоную ознайомитися з телеграмканалами "повістки Міколаїв", "повестки Харьков", "повестки Запорожье", прочие "повестки" іньших міст. Це якісь жах...( 

Змінено користувачем Leon26
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, irina1969 сказав:

люди дуже достойні

Ви при своєму розумі? Де це я писав, що це люди не достойні? Я писав при системні провали в сфері державного управління.

Це що з ваших слів виходить ,що кількість осіб  на борту встановили лише за результатами експертизи?

Тобто попередні списки на відрядження не складались, не затверджувались і не перевірялись при посадці?

 Треба було три дні на опитування свідків та експертизу?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Vinsol2009 сказав:

Ви при своєму розумі? Де це я писав, що це люди не достойні? Я писав при системні провали в сфері державного управління.

Це що з ваших слів виходить ,що кількість осіб  на борту встановили лише за результатами експертизи?

Тобто попередні списки на відрядження не складались, не затверджувались і не перевірялись при посадці?

 Треба було три дні на опитування свідків та експертизу?

напевно не при своєму  , якщо намагалась вам щось довести

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 хвилин тому, Leon26 сказав:

Наполегливо пропоную ознайомитися з телеграмканалами "повістки Міколаїв", "повестки Харьков", "повестки Запорожье", прочие "повестки" іньших міст. Це якісь жах...( 

ви щось поплутали, вам з цим не до мене, а до Sergio

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чекаємо на подробиці

image.png.fcc4bb8dabfa711ad8e711ca5bb66e94.pngниколаевский Ванек:

сегодня чуть севернее Великой Кардашинки произошёл тёплый приём новоприбывших асвабадителей

приехали идиоты, навезли туда автомобильной и гусеничной техники, решили переночевать (данные о количестве техники разные)

это была их последняя ночь

предварительно сдохло около 150 асвабадителей, техника дымит до сих пор

приезжайте ещё :)

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 минут назад, ks6 сказал:

А что там не так с теми повестками? 

 

9 минут назад, ks6 сказал:

А что там не так с теми повестками? 

Та фсьо норм..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, sergio сказав:

тільки як розцінять проліт над власною територією

Не тільки політ - але й падіння на їхню територію.

А ще падіння в саме Середземне море, в результаті чого (отруєння токсичним паливом) там почне дохнути риба і дельфіни.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Если все думают, что мы гарантированно выиграем войну, то очень непохоже”, — Арестович 

t.me/insiderUKR/48878

Зи:  ...

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, hause сказал:

"Если все думают, что мы гарантированно выиграем войну, то очень непохоже”, — Арестович 

t.me/insiderUKR/48878

Зи:  ...

Пойду попкорна наберу побольше....

  • Лайк 2
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 годин тому, 7351 сказав:

Військовий стан в країні -- це діктатура.

Не знали.

Буває.

 

6 годин тому, Alvalk сказав:

дайте посилання на закон, в якому це написано (тільки не плутайте деякі обмеження і діктатуру)

 

6 годин тому, 7351 сказав:

Після Вашого посилання на закон про діктатуру.

 

6 годин тому, Alvalk сказав:

Я хіба колись казав, що такий є? Тому що будь-яка диктатура - то є зло.

А ви намагаєтесь видати її за благо.  Я й спитав, де таке написано. А зараз ви просто зливаєтесь, бо переплутали х... з пальцем 

 

6 годин тому, 7351 сказав:

Тобто Ви не знаєте, що таке юридичне поняття діктатури.

Про що тоді розмовляти?

 

5 годин тому, Alvalk сказав:

ну давайте вже його сюди, з посиланням на джерело

Буває.

(в анекдотах)

  • Лайк 1
  • Дізлайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Корнил сказал:

патріоти, вони такі блять  патріоти 

Я тих львівських рагулів знаю, як облуплених.Нароблять якісь западла, а потім в неділю до сповіді, щоб ксьондз гріхи відпустив. 😏

Фаріонша, перед тим, як щирою патріоткою стати, була комсомольскою діячкою, бо так було вигідно. 🤨

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • InSAn змінив заголовок на Россияне к нам принесли войну

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...