Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Россияне к нам принесли войну

Скромный прораб

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Vladdi сказал:

На святе руку підняли??

в жодному разі. просто не бачу зв'язку між святим та ритуалами.

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 минуту назад, Vladdi сказал:

Але для всіх інших є певні свята, які мають чітке підґрунтя. Так от, наприклад, свято Різдва, яке символізує народження нового, світлого, перемогу світла над темрявою, у григоріанському календарі точно співпадає з початком фізичної "перемоги світла", прибуттям сонячного часу. І це правильно, адже з 25 грудня сонце "приростає"

Мабуть тому, що всі великі свята це калька з слов'янських святкувань. )

Водохреща в тч.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, JFK сказал:

А що цивілізований світ про паску каже?

Не поверите - у них выходные дни на Пасху. Причем может быть до недели, в зависимости кто где работает.

И Вознесение - тоже выходной.

У всех по-разному конечно, но те страны, о которых я говорю - вполне себе цивилизованные.

 

А выходцы из совка почему-то считают, что атеизм - вообще зашибись, как прогрессивно. Можно вывести юношей из совка, но вот совок из юношей...)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 хвилину тому, Vladdi сказав:

Для мене, як людини, яка звикла рахувати мікросекунди виконання інструкцій при розробці коду низького рівня, такий розбіг у кілька днів та тижнів ну вкрай "некомфортний".

Кажуть, 26.04 на годинниках Чорнобильської АЕС був розбіг у дві хвилини.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 минут назад, Агидель сказал:

А выходцы из совка почему-то считают, что атеизм - вообще зашибись, как прогрессивно. Можно вывести юношей из совка, но вот совок из юношей...)

а як вивести те що віру в Бога підмінили вірою в ритуали?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

30 минут назад, US7IGN сказал:

а як вивести те що віру в Бога підмінили вірою в ритуали

Якщо відверто, то церква, як суспільне явище, це один із великих бізнесів, який функціонує як така собі посередницька контора, яка за певну винагороду забезпечує зв'язок з уявною "вищою силою" задля можливого задоволення певних бажань замовників. Для успішного функціонування системи як такої старанно розроблені численні методики та побудовані спеціалізовані споруди з оптимальними умовами, кожна з яких відповідає тим чи іншим течіям. Людині досить часто буває необхідно якось "відпочити душею", далеко не всі здатні самостійно та довго створювати гармонію із світом. Тому колективні зібрання та проведення певних ритуалів здатні "вирівнювати" психологічний стан, давати надію та віру у власні сили, і значення таких дій важко переоцінити, вони багатьом бувають необхідні. До того ж таким чином легко та непримушено можливо багато чого "вкласти" в свідомість, як позитивного та доброго, так і руйнівного, і це не могло залишитись повз увагу лідерів общин. І тому виникнення церков було неминучим, кожна релігія має свої церкви, настанови та ритуали, але функціонально вони однакові... 

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

ніт. я питав виключно про сенс свята як такого. щоб випити мені потрібна лише пляшка, а не привід чи підстава.

Як вони совають ті свята взад-вперед, зайвий раз показує, яка шняга та вся релігія. 😏

Змінено користувачем sergio
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vladdi сказал:

Якщо відверто

тобто ви стверджуєте що сцяти виборцям у вуха це природня необхідність для пересічного? без цього та інших ритуалів його життя безпорадне та сумне? :lol:

до речі так само ефективно була здійснена підміна права законами :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Vladdi сказал:

Якщо відверто, то церква, як суспільне явище, це один із великих бізнесів, який функціонує як така собі посередницька контора, яка за певну винагороду забезпечує зв'язок з уявною "вищою силою" задля можливого задоволення певних бажань замовників. Для успішного функціонування системи як такої старанно розроблені численні методики та побудовані спеціалізовані споруди з оптимальними умовами, кожна з яких відповідає тим чи іншим течіям. Людині досить часто буває необхідно якось "відпочити душею", далеко не всі здатні самостійно та довго створювати гармонію із світом. Тому колективні зібрання та проведення певних ритуалів здатні "вирівнювати" психологічний стан, давати надію та віру у власні сили, і значення таких дій важко переоцінити, вони багатьом бувають необхідні. До того ж таким чином легко та непримушено можливо багато чого "вкласти" в свідомість, як позитивного та доброго, так і руйнівного, і це не могло залишитись повз увагу лідерів общин. І тому виникнення церков було неминучим, кожна релігія має свої церкви, настанови та ритуали, але функціонально вони однакові... 

релігія - то не про Бога , релігія - то про управління , про керованість та прогнозованість "пастви" 

перше , що робили кацапи під час колонізації - вбивали шамана 

 

якщо плем`я не буде годувати своїх шаманів , буде годувати ворожих шаманів 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

а як вивести те що віру в Бога підмінили вірою в ритуали?

Каждый сам вибирает, во что ему верить.)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, US7IGN сказал:

а як вивести те що віру в Бога підмінили вірою в ритуали?

Чесно кажучи ваші накидки беззмістовні, якби не ритуали, то ви мабуть і не знали б про Бога. Звісно ніхто не змушує дотримуватись їх, але важко уявити віруючого який взагалі не брав участь мінімально в ритуалах. Те що є певні крайні або фанатично віруючі, це ж без варіантів. 

Змінено користувачем loader
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 минут назад, Агидель сказал:

Каждый сам вибирает, во что ему верить.)

Здавалося б, до чого тут напівкопчена ковбаса 😂

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 минут назад, loader сказал:

Чесно кажучи ваші накидки беззмістовні, якби не ритуали, то ви мабуть і не знали б про Бога. Звісно ніхто не змушує дотримуватись їх, але важко уявити віруючого який взагалі не брав участь мінімально в ритуалах. Те що є певні крайні або фанатично віруючі, це ж без варіантів. 

Єдине що я можу напевно казати, що я про нього нічого не знаю. І ритуали аж ніяк не допомагають щось про нього узнати )

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вспомнила, кого мне напоминают воинствующие атеисты - ЛГБТ парады против ущемления их прав.)

  • Лайк 3
  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, US7IGN сказал:

Єдине що я можу напевно казати, що я про нього нічого не знаю. І ритуали аж ніяк не допомагають щось про нього узнати )

Ритуали всюди. Тому робити вигляд що це тільки про релігію тупо. Незалежно від того що вони там допомагають. Наприклад я люблю більше спонтанні зустрічі з друзями без особливих приводів, але ж більшість буде чекати днів народжень, якихось свят, оф запрошень і тп. Херня? Але ж з цим живемо. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

22 хвилини тому, Агидель сказав:

Я вспомнила, кого мне напоминают воинствующие атеисты - ЛГБТ парады против ущемления их прав.)

Вообще-то с парадами ходят как раз прихожане.

И про ущемление прав верующих слышно как раз от верующих.

Это уже не говоря за распространенность ЛГБТ в среде поводырей.

Змінено користувачем vadimv
  • Лайк 2
  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 минут назад, Агидель сказал:

Каждый сам вибирает, во что ему верить.)

"Кто верит в Магомета, кто в Аллаха, кто в Исуса

Кто ни во что не верит... даже в Черта назло всем..."(С)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23 минуты назад, US7IGN сказал:

Єдине що я можу напевно казати, що я про нього нічого не знаю. І ритуали аж ніяк не допомагають щось про нього узнати )

Как что то можно узнать про того, кого нет?

  • Хаха 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 хвилини тому, Canton сказав:

Как что то можно узнать про того, кого нет?

Особенно соверщая ритуалы, т.е. компульсивные действия. )

  • Лайк 1
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 години тому, Агидель сказав:

Не поверите - у них выходные дни на Пасху. Причем может быть до недели, в зависимости кто где работает.

И Вознесение - тоже выходной.

У всех по-разному конечно, но те страны, о которых я говорю - вполне себе цивилизованные.

 

А выходцы из совка почему-то считают, что атеизм - вообще зашибись, как прогрессивно. Можно вывести юношей из совка, но вот совок из юношей...)

Я взагалі то про співпадіння дат, а то ми якось частково в цивілізацію граємо. Різдво як у всіх, а пасха своя)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, US7IGN сказал:

А в чому сенс взагалі? Ритуал заради ритуалу?

Щоб Новий рік не припадав на Великий Піст pleasantry.gif.e76e5f3e0a3cd089101e2bf480d15b4b.gif

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...